fb-pixel

Výsledky

Pořadí seriálu

Sezóna 2019

 

Olomouc Dětský závod 1 km (2013)   Filtrovat podle jednotlivých ročníků

poř. kat. jméno start. č. čas čistý čas poř.
abs.
poř.
kat.
poř.
pohl.
body
1. H15 Osolsobě, Jan (1998, CZ) AHA Vyškov 6077 00:02:35 00:02:35 1. 1. 1. FotoFotoFotoFotoFoto
2. H15 Zeman, Filip (1999, CZ) AHA Vyškov 6060 00:02:50 00:02:50 2. 2. 2. FotoFotoFotoFoto
3. H15 Borůvka, Jakub (1998, CZ) Olomouc 6132 00:03:01 00:02:58 3. 3. 3. FotoFotoFoto
4. H15 Osolsobě, Jiří (2001, CZ) AHA Vyškov 6076 00:03:05 00:03:03 4. 4. 4. FotoFotoFoto
5. H15 Fojtík, Michal (1999, CZ) 6041 00:03:07 00:03:06 5. 5. 5. FotoFotoFotoFoto
6. D15 Kouřilová, Valentýna (2000, CZ) Olomouc 901 00:03:12 00:03:10 6. 1. 1. Foto
7. D15 Králiková, Marie (1998, CZ) 6037 00:03:12 00:03:10 7. 2. 2. Foto
8. H15 Ženčák, Štěpán (2001, CZ) Dub nad Moravou 6130 00:03:14 00:03:14 8. 6. 6. Foto
9. D15 Pěčková, Alena (2001, CZ) 6059 00:03:14 00:03:13 9. 3. 3. FotoFotoFoto
10. D10 Marciánová, Hana (2003, CZ) 6096 00:03:15 00:03:15 10. 1. 4. FotoFotoFoto
11. D15 Hornová, Edita (1999, CZ) AK Olomouc 6001 00:03:23 00:03:19 11. 4. 5. FotoFotoFotoFotoFoto
12. H15 Müller, Eddie (2002, CZ) 6036 00:03:25 00:03:25 12. 7. 7.  
13. H15 Peřina, Petr (2002, CZ) 6028 00:03:26 00:03:24 13. 8. 8. FotoFoto
14. H10 Pěček, Pavel (2003, CZ) 6101 00:03:26 00:03:25 14. 1. 9. FotoFotoFotoFoto
15. H10 Osolsobě, Jindřich (2004, CZ) AHA Vyškov 6075 00:03:28 00:03:27 15. 2. 10. Foto
16. D10 Paťavová, Natálie (2003, CZ) TJ Val. Meziříčí 6048 00:03:30 00:03:30 16. 2. 6. FotoFotoFoto
17. H10 Hroch, Michal (2003, CZ) AK Olomouc 6105 00:03:31 00:03:30 17. 3. 11. FotoFoto
18. D15 Kazíková, Nikola (1999, CZ) 6040 00:03:31 00:03:29 18. 5. 7. Foto
19. H15 Janík, Ondřej (2002, CZ) TTS Osek nad Bečvou 6082 00:03:32 00:03:32 19. 9. 12. FotoFotoFotoFoto
20. D15 Vránová, Gabriela (1998, CZ) 6003 00:03:35 00:03:32 20. 6. 8. Foto
21. H10 Paťava, Alexandr (2003, CZ) TJ Val. Meziříčí 6047 00:03:36 00:03:35 21. 4. 13. FotoFotoFoto
22. D10 Melcrová, Elen (2004, CZ) 6004 00:03:37 00:03:36 22. 3. 9. Foto
23. H15 Michálek, Martin (1998, CZ) 6042 00:03:38 00:03:34 23. 10. 14. FotoFoto
24. H15 Furiš, Filip (2000, CZ) neregistrovaný 6065 00:03:39 00:03:37 24. 11. 15. Foto
25. H15 Balihar, Vojtěch (1998, CZ) Balini 6086 00:03:40 00:03:40 25. 12. 16. FotoFoto
26. H15 Brückner, Martin (2000, CZ) 6045 00:03:41 00:03:38 26. 13. 17.  
27. D15 Hasalová, Veronika (2001, CZ) Olomouc 6147 00:03:42 00:03:40 27. 7. 10. FotoFotoFotoFotoFoto
28. H10 Kůr, Richard (2003, CZ) 6091 00:03:44 00:03:44 28. 5. 18. FotoFotoFotoFoto
29. H15 Kloboučník, František (2001, CZ) Atletický klub Pardubice 6098 00:03:45 00:03:45 29. 14. 19. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
30. D15 Suchankova, Sara (2000, CZ) 6049 00:03:45 00:03:44 30. 8. 11. FotoFotoFotoFotoFoto
31. H10 Zamastil, Andrej (2005, CZ) AC Vysoké Mýto 6070 00:03:48 00:03:48 31. 6. 20. FotoFotoFoto
32. H10 Peřina, Michal (2005, CZ) 6029 00:03:48 00:03:46 32. 7. 21. FotoFotoFoto
33. H10 Křivánek, Pepa (2005, CZ) 6043 00:03:51 00:03:49 33. 8. 22. FotoFoto
34. D10 Křivánková, Anastázie (2004, CZ) 6044 00:03:52 00:03:52 34. 4. 12. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
35. H15 Žlotíř, Filip (1999, CZ) 6010 00:03:53 00:03:52 35. 15. 23. FotoFoto
36. H10 Müller, Tommy (2005, CZ) 6035 00:03:53 00:03:53 36. 9. 24. FotoFoto
37. H10 Hošák, Michal (2005, CZ) 6017 00:03:53 00:03:52 37. 10. 25. Foto
38. H10 Polách, Vojtěch (2005, CZ) 6103 00:03:54 00:03:52 38. 11. 26. FotoFotoFotoFotoFoto
39. H10 Spurný, Šimon (2006, CZ) AK Šternberk 6058 00:03:55 00:03:55 39. 12. 27. FotoFotoFoto
40. H15 Broda, Lukáš (2002, CZ) Olomouc 6134 00:03:57 00:03:57 40. 16. 28. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
41. D10 Spurná, Eliška (2004) 6131 00:04:06 00:04:06 41. 5. 13. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
42. H10 Bár, David (2005, CZ) Jeseník 6138 00:04:08 00:04:07 42. 13. 29. FotoFotoFotoFotoFoto
43. D10 Kučerová, Zuzka (2005, CZ) SSPK junior 6014 00:04:09 00:04:08 43. 6. 14. FotoFotoFotoFoto
44. D10 Berná, Zuzana (2004, CZ) 6089 00:04:11 00:04:11 44. 7. 15. FotoFotoFoto
45. H10 Hošák, Štěpán (2003, CZ) 6016 00:04:13 00:04:13 45. 14. 30.  
46. D10 Rybínová, Vendula (2006, CZ) 6074 00:04:14 00:04:13 46. 8. 16. FotoFotoFotoFoto
47. D15 Pěničková, Karolína (2000, CZ) Olomouc 6136 00:04:17 00:04:16 47. 9. 17. FotoFoto
48. H15 Zamastil, Alex (2002, CZ) 6069 00:04:18 00:04:16 48. 17. 31.  
49. H10 Dvořák, Václav (2003, CZ) 6100 00:04:18 00:04:18 49. 15. 32. FotoFotoFoto
50. H10 Borůvka, Tomáš (2003, CZ) 6064 00:04:18 00:04:17 50. 16. 33. Foto
51. D10 Kundrtová, Natálie (2007, CZ) Olomouc 6127 00:04:20 00:04:19 51. 9. 18. FotoFotoFotoFoto
52. H10 Němec, David (2005, CZ) 6063 00:04:23 00:04:20 52. 17. 34. FotoFotoFoto
53. H15 Januš, Václav (2002, CZ) Hněvotín 6135 00:04:24 00:04:22 53. 18. 35. FotoFotoFoto
54. D10 Nováčková, Lenka (2006, CZ) 6061 00:04:24 00:04:22 54. 10. 19. Foto
55. H15 Brückner, Tomáš (2002, CZ) 6046 00:04:24 00:04:23 55. 19. 36. Foto
56. D10 Čáslavská, Tereza (2006, CZ) Děčín 6143 00:04:25 00:04:23 56. 11. 20.  
57. H15 Krňávek, Radek (2002, CZ) 6008 00:04:26 00:04:23 57. 20. 37. FotoFoto
58. H10 Smital, Libor (2003, CZ) ESDCentrum 6093 00:04:27 00:04:26 58. 18. 38. FotoFotoFotoFoto
59. D15 Krylová, Bára (2002, CZ) Olomouc 6125 00:04:28 00:04:27 59. 10. 21. FotoFotoFotoFotoFoto
60. D10 Navrátilová, Barbora (2006, CZ) Žeranky 6052 00:04:29 00:04:26 60. 12. 22. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
61. D10 Kauerová, Karolína (2005, CZ) Olomouc 6124 00:04:32 00:04:31 61. 13. 23. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
62. H10 Sobek, Kryštof (2006, CZ) 6057 00:04:34 00:04:30 62. 19. 39. FotoFoto
63. H10 Sedláček, Jiří (2003, CZ) 6066 00:04:36 00:04:35 63. 20. 40. FotoFotoFotoFoto
64. D10 Janíková, Barbora (2005, CZ) TTS Osek nad Bečvou 6081 00:04:37 00:04:37 64. 14. 24. FotoFotoFotoFoto
65. D10 Rybínová, Klára (2003, CZ) 6073 00:04:37 00:04:36 65. 15. 25. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
66. D10 Ryšavá, Jana (2005, CZ) T.J.Sokol Chválkovice 6038 00:04:37 00:04:37 66. 16. 26. Foto
67. H10 Jelínek, Lukáš (2006, CZ) Valachiarun.cz 6087 00:04:42 00:04:39 67. 21. 41. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
68. H10 Stloukal, Jiří (2006, CZ) 6006 00:04:44 00:04:44 68. 22. 42. FotoFotoFotoFoto
69. D10 Kůrová, Pavlína (2006, CZ) 6092 00:04:44 00:04:44 69. 17. 27. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
70. D10 Kauerová, Kateřina (2005, CZ) Olomouc 6144 00:04:47 00:04:46 70. 18. 28. FotoFotoFotoFotoFoto
71. H10 Černý, Michal (2004, CZ) Olomouc 6137 00:04:47 00:04:46 71. 23. 43. Foto
72. H15 Fojtík, Petr (2000, CZ) 6012 00:04:47 00:04:46 72. 21. 44. FotoFotoFotoFoto
73. D10 Svobodová, Barbora (2006, CZ) 6020 00:04:53 00:04:49 73. 19. 29. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
74. H10 Sýkora, Pavel (2006, CZ) 6106 00:04:53 00:04:49 74. 24. 45. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
75. D10 Zatloukalová, Aneta (2004, CZ) LadiesRun 6025 00:04:58 00:04:56 75. 20. 30. FotoFotoFoto
76. D15 Černíková, Tereza (2000, CZ) Kobra Vsetín 6062 00:04:59 00:04:57 76. 11. 31. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
77. D10 Černá, Denisa (2003, CZ) 6054 00:04:59 00:04:56 77. 21. 32. FotoFoto
78. H10 Grunta, Jakub (2005, CZ) 6005 00:05:02 00:05:02 78. 25. 46. FotoFotoFotoFotoFoto
79. H15 Poštulka, Lukáš (2001, CZ) KNN Šternberk 6056 00:05:02 00:05:00 79. 22. 47. FotoFotoFotoFoto
80. D15 Pazourová, Tereza (1999, CZ) Šance 6050 00:05:04 00:04:59 80. 12. 33. FotoFotoFotoFotoFoto
81. H15 Bystroň, Jan (2001, CZ) 6068 00:05:08 00:05:05 81. 23. 48. FotoFotoFotoFotoFoto
82. D10 Bystroňová, Adélka (2004, CZ) 6067 00:05:08 00:05:05 82. 22. 34. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
83. H10 Čecháček, Erik (2005, CZ) 6085 00:05:10 00:05:09 83. 26. 49. FotoFotoFoto
84. D10 Pazourová, Michaela (2004, CZ) Šance 6051 00:05:10 00:05:07 84. 23. 35. FotoFotoFotoFotoFoto
85. D10 Pončová, Michaela (2006, CZ) Olomouc 6129 00:05:10 00:05:10 85. 24. 36. FotoFotoFotoFoto
86. D10 Zatloukalová, Silvie (2009, CZ) Olomouc 6133 00:05:14 00:05:10 86. 25. 37. FotoFotoFoto
87. D10 Vrajová, Elen (2005, CZ) 6053 00:05:26 00:05:24 87. 26. 38. FotoFotoFotoFotoFoto
88. D15 Třísková, Terezie (2002, CZ) Olomouc 6146 00:05:26 00:05:26 88. 13. 39. FotoFotoFoto
89. D10 Kloboučníková, Helena (2004, CZ) 6099 00:05:45 00:05:45 89. 27. 40. FotoFotoFotoFoto
90. D15 Tandlerová, Tereza (2001, CZ) 6011 00:05:48 00:05:48 90. 14. 41. FotoFotoFotoFoto
91. H10 Hrádek, Jan (2007, CZ) Praha 6148 00:05:50 00:05:48 91. 27. 50. FotoFotoFotoFoto
92. D15 Sládková, Nela (2000, CZ) 6009 00:06:29 00:06:29 92. 15. 42. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
93. H10 Vraj, David (2003, CZ) 6102 00:06:29 00:06:29 93. 28. 51. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
94. H15 Vlček, Jan (1999, CZ) 6084 00:06:32 00:06:29 94. 24. 52. FotoFotoFotoFotoFoto
95. H10 Kundrt, Šimon (2009, CZ) Olomouc 6128 00:06:38 00:06:31 95. 29. 53. FotoFotoFotoFoto
96. D10 Krkošková, Kateřina (2006, CZ) Olomouc 6140 00:06:38 00:06:38 96. 28. 43. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
97. H10 Vlček, Jakub (2004, CZ) 6083 00:06:39 00:06:35 97. 30. 54. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
98. H10 Gottwald, Petr (2004, CZ) Uničov 6126 00:06:52 00:06:49 98. 31. 55. FotoFotoFotoFoto
99. D10 Ladislavová, Kateřina (2010, CZ) Olomouc 6149 00:07:10 00:07:06 99. 29. 44. FotoFotoFotoFotoFoto

376818 KČ NA CHARITU Každou registrací přispíváte na dobrou věc

RunTour není jen o běhání. Je i o pomoci druhým. Každý rok vybíráme finanční příspěvek na charitativní subjekty. Ani letos tomu nebude jinak! 50 Kč z každého startovného poputuje na dobrou věc. Letos navíc můžete nově přispět i dobrovolným příspěvkem v jakékoliv výši a podpořit ty, kteří to potřebují ještě více. Děkujeme!

Výsledky 2019

Velká RunTour

  1. Pavel Dymák
    Pavel Dymák 5614 bodů
  2. Lukáš Nesporý
    Lukáš Nesporý 5500 bodů
  3. Jan Svatoň
    Jan Svatoň 5474 bodů
  1. Veronika Králová
    Veronika Králová 5028 bodů
  2. Adéla Fábry
    Adéla Fábry 4444 bodů
  3. Zdenka Benčíková
    Zdenka Benčíková 4046 bodů

Malá RunTour

  1. Antonín Kos
    Antonín Kos 7482 bodů
  2. Jiří Šeratovský
    Jiří Šeratovský 7436 bodů
  3. Luboš Vachutka
    Luboš Vachutka 7398 bodů
  1. Petra Vašinová
    Petra Vašinová 7654 bodů
  2. Andrea Zapletalová
    Andrea Zapletalová 7080 bodů
  3. Lucie Skalová
    Lucie Skalová 6888 bodů

Partneři