fb-pixel

Výsledky

Pořadí seriálu

Sezóna 2019

 

Olomouc 10 km (2012)

poř. kat. jméno start. č. čas mezičas poř.
abs.
poř.
kat.
poř.
pohl.
body
1. M Ndiwa, Allan Masai (1984, KE) UNIPES TEAM Wałbrzych 6 00:31:19 00:19:03 1. 1. 1. 600  
2. M Kocourek, Milan (1987, CZ) AK Kroměříž 1 00:31:42 00:19:15 2. 2. 2. 540  
3. M Fejfar, Ondřej (1989, CZ) AK Kroměříž 3 00:33:02 00:20:00 3. 3. 3. 510  
4. M Kučera, Martin (1980, CZ) VSK UNI. Brno. 8 00:33:55 00:20:00 4. 4. 4. 492  
5. M Hübl, Radek (1988, CZ) Vencl tým Ústí nad Orlicí 171 00:34:30 00:21:35 5. 5. 5. 480  
6. M Kovář, Roman (1977, CZ) fortex Moravský Beroun 172 00:34:46 00:21:18 6. 6. 6. 478  
7. M Vymazal, Petr (1975, CZ) SK SALIX Grymov 142 00:35:33 00:21:18 7. 7. 7. 476  
8. M Schilberger, Adam (1992, CZ) ARC Brno 100 00:36:11 00:21:54 8. 8. 8. 474  
9. Z Pecková, Květa (1985, CZ) Sokol Plzeň Petřín 4 00:36:36 00:22:22 9. 1. 1. 472  
10. Z Chepleting, Betty (1988, KE) UNIPES TEAM Wałbrzych 5 00:37:02 00:22:22 10. 2. 2. 470  
11. M Smatana, Petr (1977, CZ) 91 00:37:21 00:22:39 11. 9. 9. 468  
12. Z Pastorová, Petra (1977, CZ) MK SEITL OSTRAVA 197 00:37:22 00:22:24 12. 3. 3. 466  
13. Z Kamínková, Petra (1973, CZ) AK Olomouc 2 00:37:34 00:22:39 13. 4. 4. 464  
14. M Bětík, Miroslav (1972, CZ) 239 00:37:51 00:22:57 14. 10. 10. 462  
15. Z Zahálková, Pavla (1989, CZ) BK Elán Zruč 187 00:39:03 00:23:33 15. 5. 5. 460  
16. M Dokulil, Zdeněk (1980, CZ) 132 00:39:32 00:24:12 16. 11. 11. 458  
17. M Vítů, Michal (1978, CZ) Běžecká škola.cz 215 00:39:46 00:24:22 17. 12. 12. 456  
18. M Rašner, Tomáš (1979, CZ) 182 00:39:51 00:24:03 18. 13. 13. 454  
19. M Leszczynski, Radek (1975, CZ) Moravské divadlo Olomouc 9 00:40:01 00:24:47 19. 14. 14. 452  
20. M Punčochář, Michal (1994, CZ) 219 00:40:37 00:24:03 20. 15. 15. 450  
21. M Michálek, Jan (1981, CZ) Třibřichy 101 00:40:46 00:24:45 21. 16. 16. 448  
22. M Fojtík, Zdenek (1980, CZ) 195 00:40:53 00:24:57 22. 17. 17. 446  
23. Z Macháčková, Šárka (1983, CZ) Triexpert adidas team 95 00:41:07 00:25:04 23. 6. 6. 444  
24. M Klváček, Aleš (1985, CZ) 63 00:41:13 00:24:18 24. 18. 18. 442  
25. M Helcel, Richard (1972, CZ) SAK Karvina 134 00:41:17 00:24:42 25. 19. 19. 440  
26. M50 Geba, Martin (1964, CZ) Allianz 32 00:41:20 00:25:14 26. 1. 20. 438  
27. M60 Pur, Václav (1955, CZ) Šumperk 103 00:41:27 00:25:18 27. 21. 21. 436  
28. M Bulín, Martin (1985, CZ) Přerov 143 00:41:28 00:25:33 28. 20. 22. 434  
29. M Krýsl, Michal (1988, CZ) MM-AK KRMIL 20 00:42:10 00:25:03 29. 21. 23. 432  
30. M Fojt, Robert (1976, CZ) 248 00:42:13 00:25:39 30. 22. 24. 430  
31. M Harapát, Radim (1978, CZ) 26 00:42:16 00:25:04 31. 23. 25. 428  
32. M Ryšánek, Marek (1976, CZ) MORITZ 88 00:42:29 00:26:11 32. 24. 26. 426  
33. M Kubánek, Martin (1986, CZ) TJ Sokol Šternberk 177 00:42:34 00:25:57 33. 25. 27. 424  
34. M Zumer, Tomáš (1993, CZ) 92 00:42:49 00:25:39 34. 26. 28. 422  
35. M50 Zoubek, Jiří (1965, CZ) 244 00:42:56 00:26:21 35. 2. 29. 420  
36. M Kovařík, Jiří (1987, CZ) 152 00:43:09 00:26:19 36. 27. 30. 418  
37. M Uvízl, Martin (1976, CZ) Nadace Na Ochranu Zvirat 111 00:43:17 00:27:24 37. 28. 31. 416  
38. M Černý, Ondřej (1978, CZ) SoteSport 69 00:43:21 00:26:16 38. 29. 32. 414  
39. M50 Beck, Milan (1964, CZ) 246 00:43:30 00:26:18 39. 3. 33. 412  
40. M Lehne, Marcel (1978, CZ) 145 00:43:31 00:26:09 40. 30. 34. 410  
41. M Hrdina, Tomáš (1979, CZ) 76 00:43:46 00:26:59 41. 31. 35. 408  
42. M50 Hurta, Tomáš (1968, CZ) BK Vsetín 97 00:43:54 00:26:22 42. 4. 36. 406  
43. M Vinklárek, Milan (1988, CZ) MiKo-CYCLES 128 00:43:59 00:24:32 43. 32. 37. 404  
44. M Mácha, Tomáš (1994, CZ) 236 00:44:24 00:27:09 44. 33. 38. 402  
45. M Huňka, Petr (1985, CZ) SÚS Boxing Krnov 123 00:44:26 00:28:42 45. 34. 39. 400  
46. M Čank, Ctibor (1977, CZ) ARL 149 00:44:30 00:26:37 46. 35. 40. 398  
47. M50 Trávníček, Jaroslav (1964, CZ) Worldloppet master Drnovice 174 00:44:37 00:27:09 47. 5. 41. 396  
48. M Vích, Petr (1973, CZ) 129 00:44:39 00:27:50 48. 36. 42. 394  
49. Z Paliskova, Jarmila (1976, CZ) SK Salix Grymov 180 00:44:39 00:27:07 49. 7. 7. 392  
50. Z Matějíková, Jana (1990, CZ) 93 00:44:45 00:27:38 50. 8. 8. 390  
51. M50 Hrnčíř, Martin (1971, CZ) 37 00:45:01 00:27:57 51. 6. 43. 388  
52. M50 Horáček, Pavel (1964, CZ) Česká Lípa 106 00:45:06 00:26:50 52. 7. 44. 386  
53. M Dvořák, Milan (1989, CZ) FC Žamberk 223 00:45:13 00:29:06 53. 37. 45. 384  
54. M Hrabálek, Petr (1982, CZ) VK Chropyně 203 00:45:14 00:26:55 54. 38. 46. 382  
55. M Veselý, Martin (1973, CZ) 235 00:45:15 00:27:51 55. 39. 47. 380  
56. M Rusz, Jiří (1974, CZ) Hobíci 27 00:45:28 00:27:29 56. 40. 48. 378  
57. M Bečica, Jaroslav (1987, CZ) Muay Thai Olomouc 229 00:45:42 00:26:39 57. 41. 49. 376  
58. M Lacina, Ondřej (1984, CZ) Černí koně 45 00:45:52 00:26:59 58. 42. 50. 374  
59. M Radonský, Tomáš (1977, CZ) BRM 178 00:46:01 00:27:29 59. 43. 51. 372  
60. M Zdvořáček, Tomáš (1980, CZ) Running death 208 00:46:02 00:29:32 60. 44. 52. 370  
61. Z Macháčová, Jana (1996, CZ) 160 00:46:07 00:27:09 61. 9. 9. 368  
62. M50 Nádhera, Petr (1967, CZ) Hradec Králové 85 00:46:08 00:27:42 62. 8. 53. 366  
63. M50 Billík, Zdenko (1969, CZ) 22 00:46:12 00:28:09 63. 9. 54. 364  
64. M Dokoupil, Michal (1992, CZ) 57 00:46:18 00:27:17 64. 45. 55. 362  
65. M50 Žanda, Jan (1967, CZ) SK Chotěboř 169 00:46:19 00:27:36 65. 10. 56. 360  
66. M Novotný, Michal (1976, CZ) 242 00:46:23 00:28:07 66. 46. 57. 358  
67. M Nerud, Pavel (1990, CZ) 230 00:46:27 00:28:25 67. 47. 58. 356  
68. M50 Šiška, Karel (1971, CZ) 184 00:46:40 00:28:33 68. 11. 59. 354  
69. M Kadlčák, Martin (1988, CZ) 121 00:46:43 00:29:12 69. 48. 60. 352  
70. M Nowakowski, Rafal (1973, PL) Run Lusia Run/12tri.pl 190 00:46:45 00:29:18 70. 49. 61. 350  
71. Z Teplá, Kateřina (1976, CZ) Nadace na ochranu zvířat 155 00:46:53 00:28:27 71. 10. 10. 348  
72. M50 Krátký, Ivo (1968, CZ) 249 00:46:58 00:28:34 72. 12. 62. 346  
73. M Procházka, Libor (1982, CZ) 231 00:47:05 00:28:27 73. 50. 63. 344  
74. M Ševčík, Kamil (1978, CZ) 170 00:47:06 00:28:51 74. 51. 64. 342  
75. M Šlezinger, Radek (1981, CZ) Ostrovačice 210 00:47:08 00:28:45 75. 52. 65. 340  
76. M Javorský, Martin (1973, CZ) Los Rapidos 150 00:47:10 00:28:09 76. 53. 66. 338  
77. M Weber, Aleš (1983, CZ) 245 00:47:11 00:29:02 77. 54. 67. 336  
78. M Čuda, Jan (1982, CZ) 147 00:47:14 00:28:01 78. 55. 68. 334  
79. Z Břusková, Kamila (1977, CZ) 247 00:47:17 00:29:00 79. 11. 11. 332  
80. M50 Žebrák, Zbyněk (1971, CZ) SKOB Ostrava 226 00:47:20 00:29:25 80. 13. 69. 330  
81. M50 Utěšený, Jiří (1970, CZ) 66 00:47:25 00:28:21 81. 14. 70. 328  
82. M Skiba, Petr (1977, CZ) 114 00:47:31 00:28:25 82. 56. 71. 326  
83. M50 Pastor, Richard (1971, CZ) MK SEITL OSTRAVA 196 00:47:39 00:30:32 83. 15. 72. 324  
84. M Štefánik, Milan (1981, CZ) 241 00:47:41 00:28:49 84. 57. 73. 322  
85. M Stloukal, Zbyněk (1981, CZ) 105 00:47:53 00:30:00 85. 58. 74. 320  
86. M Lhotecký, Libor (1972, CZ) 136 00:48:02 00:28:04 86. 59. 75. 318  
87. M Chalánek, Martin (1990, CZ) 148 00:48:12 00:31:20 87. 60. 76. 316  
88. M Novák, Zbyněk (1985, CZ) 144 00:48:13 00:29:50 88. 61. 77. 314  
89. M Bílý, Ctibor (1979, CZ) 234 00:48:18 00:29:02 89. 62. 78. 312  
90. M Mrtvý, Richard (1973, CZ) 90 00:48:21 00:29:20 90. 63. 79. 310  
91. M50 Teplíček, Libor (1968, CZ) KVS Náměšť na Hané 157 00:48:24 00:29:22 91. 16. 80. 308  
92. M Knap, Dalibor (1981, CZ) 200 00:48:32 00:30:48 92. 64. 81. 306  
93. M Němec, Vladislav (1977, CZ) 83 00:48:33 00:29:53 93. 65. 82. 304  
94. Z Chmelková, Kristýna (1987, CZ) 94 00:48:40 00:29:21 94. 12. 12. 302  
95. M Pěnkava, Radomil (1974, CZ) 141 00:48:50 00:31:18 95. 66. 83. 300  
96. M50 Řehulka, Pavel (1971, CZ) 61 00:48:59 00:30:09 96. 17. 84. 298  
97. M50 Schneider, Milan (1965, CZ) 70 00:49:31 00:30:39 97. 18. 85. 296  
98. M Chloupek, Petr (1977, CZ) 164 00:49:32 00:30:42 98. 67. 86. 294  
99. M50 Lollek, Petr (1971, CZ) 198 00:49:38 00:31:09 99. 19. 87. 292  
100. M50 Šimon, Radek (1966, CZ) 185 00:49:39 00:31:28 100. 20. 88. 290  
101. M Matějček, Petr (1982, CZ) Praha 71 00:49:39 00:31:06 101. 68. 89. 288  
102. M60 Petřek, Zdenek (1958, CZ) OKAY Holding a.s. 122 00:49:43 00:30:34 102. 89. 90. 286  
103. M Němec, Ondřej (1977, CZ) 238 00:49:59 00:31:15 103. 69. 91. 284  
104. M Chlebek, Lukáš (1982, CZ) Lošov City 24 00:50:01 00:30:41 104. 70. 92. 282  
105. M50 Kovařík, Jiří (1964, CZ) 151 00:50:06 00:30:39 105. 21. 93. 280  
106. Z Strašáková, Monika (1973, CZ) 138 00:50:22 00:32:00 106. 13. 13. 278  
107. Z60 Vladimíra, Živelová (1961, CZ) 243 00:50:32 00:31:10 107. 1. 14. 276  
108. M Helekal, Petr (1980, CZ) 175 00:50:47 00:30:48 108. 71. 94. 274  
109. M Sofka, Petr (1978, CZ) 89 00:50:54 00:31:31 109. 72. 95. 272  
110. M Sklenář, Jan (1984, CZ) Cyklorockers 201 00:50:58 00:30:09 110. 73. 96. 270  
111. M60 Sklenář, Petr (1955, CZ) 202 00:51:02 00:30:09 111. 96. 97. 268  
112. M Polách, Petr (1975, CZ) 237 00:51:05 00:32:20 112. 74. 98. 266  
113. Z Stoppenová, Tamara (1976, CZ) 240 00:51:06 00:32:24 113. 14. 15. 264  
114. M Janoš, Petr (1977, CZ) 104 00:51:10 00:32:16 114. 75. 99. 262  
115. M Pešta, Martin (1976, CZ) Mather Activation 131 00:51:29 00:31:06 115. 76. 100. 260  
116. M Dokoupil, Pavel (1974, CZ) TTC Olomouc 39 00:51:33 00:30:58 116. 77. 101. 258  
117. M50 Michálek, Libor (1966, CZ) 77 00:51:35 00:31:04 117. 22. 102. 256  
118. Z Ubrová, Veronika (1978, CZ) Brno 168 00:51:44 00:31:51 118. 15. 16. 254  
119. Z Pešáková, Mirka (1985, CZ) Tetčice 206 00:52:04 00:31:51 119. 16. 17. 252  
120. M Polák, Filip (1992, CZ) 44 00:52:11 00:32:50 120. 78. 103. 250  
121. M Křivánek, Tomáš (1979, CZ) 75 00:52:16 00:31:57 121. 79. 104. 248  
122. M Novotný, Vojtěch (1980, CZ) 186 00:52:18 00:31:56 122. 80. 105. 246  
123. M Valášek, Vratislav (1973, CZ) 49 00:52:23 00:32:20 123. 81. 106. 244  
124. M Souček, Roman (1973, CZ) 54 00:52:27 00:31:58 124. 82. 107. 242  
125. M50 Beran, Ladislav (1970, CZ) 205 00:52:27 00:31:07 125. 23. 108. 240  
126. Z Procházková, Kateřina (1981, CZ) 232 00:52:30 00:32:27 126. 17. 18. 238  
127. M Nádhera, Jiří (1993, CZ) Hradec Králové 86 00:52:44 00:31:30 127. 83. 109. 236  
128. M60 Oršový, Zdeněk (1961, CZ) SBK Kyjov 188 00:52:50 00:30:39 128. 109. 110. 234  
129. M Svoboda, Aleš (1977, CZ) 179 00:52:59 00:32:26 129. 84. 111. 232  
130. M60 Suchopár, Miroslav (1959, CZ) SK Tochovice 146 00:53:00 00:32:07 130. 111. 112. 230  
131. Z50 Kopcová, Eva (1971, CZ) 140 00:53:03 00:32:27 131. 1. 19. 228  
132. Z60 Dvořáková, Eva (1955, CZ) 154 00:53:06 00:32:12 132. 2. 20. 226  
133. M Dostál, Petr (1977, CZ) 193 00:53:24 00:32:00 133. 85. 113. 224  
134. M Zatloukal, Lukáš (1979, CZ) 118 00:53:37 00:33:29 134. 86. 114. 222  
135. Z Berná, Marie (1980, CZ) 214 00:53:37 00:32:16 135. 18. 21. 220  
136. M50 Strážnický, Libor (1971, CZ) 220 00:53:48 00:33:51 136. 24. 115. 218  
137. M Oulehla, Petr (1995, CZ) 191 00:53:58 00:32:01 137. 87. 116. 216  
138. M60 Šimek, Štefan (1956, CZ) Mořice 228 00:54:04 00:33:18 138. 116. 117. 214  
139. M50 Poštulka, Zdenek (1966, CZ) 56 00:54:07 00:32:36 139. 25. 118. 212  
140. M Opatrný, Dominik (1980, CZ) 199 00:54:10 00:31:49 140. 88. 119. 210  
141. Z50 Hrabinová, Marcela (1971, CZ) 183 00:54:30 00:33:18 141. 2. 22. 208  
142. Z Číhalová, Kateřina (1980, CZ) TJ Sokol Opatovice 218 00:54:51 00:32:48 142. 19. 23. 206  
143. M50 Závodný, Tomáš (1963, CZ) 31 00:54:54 00:32:53 143. 26. 120. 204  
144. M Navrátil, František (1974, CZ) Žeranky 78 00:54:58 00:32:09 144. 89. 121. 202  
145. Z Krčková, Šárka (1982, CZ) 213 00:55:11 00:34:06 145. 20. 24. 200  
146. Z Baleková, Martina (1978, CZ) 156 00:55:13 00:32:31 146. 21. 25. 198  
147. M Harvánek, Miroslav (1976, CZ) 158 00:55:17 00:34:29 147. 90. 122. 196  
148. M Fryza, Tomas (1977, CZ) 74 00:55:18 00:33:21 148. 91. 123. 194  
149. Z Plešková, Zuzana (1983, CZ) 40 00:55:36 00:34:33 149. 22. 26. 192  
150. Z Feldová, Iva (1979, CZ) 117 00:55:37 00:36:00 150. 23. 27. 190  
151. Z50 Dittrichová, Alena (1968, CZ) 47 00:55:52 00:35:20 151. 3. 28. 188  
152. M Linek, Radek (1982, CZ) 225 00:55:59 00:33:57 152. 92. 124. 186  
153. M Hofman, Oto (1977, CZ) 127 00:56:06 00:33:09 153. 93. 125. 184  
154. M50 Hasala, Radek (1968, CZ) 126 00:56:17 00:33:07 154. 27. 126. 182  
155. Z Chocholková, Daniela (1975, CZ) 53 00:56:28 00:35:10 155. 24. 29. 180  
156. Z Pořízková, Jitka (1989, CZ) 165 00:56:28 00:33:14 156. 25. 30. 178  
157. M Pánek, Libor (1979, CZ) Cyklosport Chropyně 216 00:56:28 00:33:12 157. 94. 127. 176  
158. M50 Naar, Petr (1963, CZ) 130 00:56:50 00:35:03 158. 28. 128. 174  
159. M Navrátil, Bořek (1988, CZ) BPR Vsetín 159 00:56:50 00:36:09 159. 95. 129. 172  
160. Z Staňková, Pavlína (1987, CZ) BPR Vsetín 162 00:56:50 00:36:09 160. 26. 31. 170  
161. Z Ondrušková, Lenka (1986, CZ) Tovéř 173 00:56:56 00:34:21 161. 27. 32. 168  
162. M Kapavík, Radim (1985, CZ) 207 00:57:00 00:35:56 162. 96. 130. 166  
163. M Rosecký, Tomáš (1985, CZ) Raffani 72 00:57:00 00:34:31 163. 97. 131. 164  
164. M50 Petřík, Karel (1965, CZ) 25 00:57:35 00:34:40 164. 29. 132. 162  
165. Z Němcová, Halka (1977, CZ) 96 00:57:43 00:35:26 165. 28. 33. 160  
166. M Bukovský, Martin (1984, CZ) 139 00:57:51 00:33:33 166. 98. 133. 158  
167. M Adam, Cabiš (1985, CZ) 224 00:57:53 00:36:18 167. 99. 134. 156  
168. Z Ladislavová, Petra (1974, CZ) 67 00:57:54 00:35:10 168. 29. 34. 154  
169. Z Olšarová, Mariana (1987, CZ) SK Oceláci Ostrava 135 00:57:57 00:36:07 169. 30. 35. 152  
170. M Stejskal, Petr (1975, CZ) SDH Drahlov 51 00:57:57 00:37:24 170. 100. 135. 150  
171. Z Tesařová, Vendula (1978, CZ) 59 00:58:08 00:36:57 171. 31. 36. 148  
172. Z Fáčková, Jitka (1972, CZ) AC 1891 30 00:58:15 00:36:38 172. 32. 37. 146  
173. M50 Fáček, Miroslav (1966, CZ) AC 1891 29 00:58:15 00:36:38 173. 30. 136. 144  
174. M60 Bělka, Jaroslav (1952, CZ) LRS Vyškov 68 00:58:24 00:35:40 174. 136. 137. 142  
175. Z Peterková, Veronika (1989, CZ) 82 00:58:25 00:35:10 175. 33. 38. 140  
176. Z50 Peterková, Pavlína (1969, CZ) 81 00:58:25 00:35:10 176. 4. 39. 138  
177. Z Pichová, Dagmar (1977, CZ) 116 00:58:30 00:36:22 177. 34. 40. 136  
178. Z50 Ulmanová, Pavla (1971, CZ) 120 00:58:40 00:35:34 178. 5. 41. 134  
179. Z Mátlová, Kateřina (1983, CZ) 52 00:58:47 00:36:14 179. 35. 42. 132  
180. Z Czarnecka, Beata (1975, PL) Run Lusia Run/12tri.pl 189 00:59:03 00:36:22 180. 36. 43. 130  
181. M50 Formánek, Radim (1970, CZ) 109 00:59:11 00:37:29 181. 31. 138. 129  
182. M Šablatura, Marcel (1987, CZ) 65 00:59:28 00:35:15 182. 101. 139. 128  
183. M50 Linhart, Miloš (1971, CZ) 222 00:59:40 00:33:48 183. 32. 140. 127  
184. Z Sehnálková, Kamila (1989, CZ) 55 00:59:46 00:37:31 184. 37. 44. 126  
185. M Špruček, Dan (1983, CZ) 233 00:59:46 00:37:26 185. 102. 141. 125  
186. Z Hrabalová, Sylva (1972, CZ) 110 01:00:23 00:37:29 186. 38. 45. 124  
187. M Nejdl, Tomas (1974, CZ) 133 01:00:27 00:34:11 187. 103. 142. 123  
188. Z Kaňová, Monika (1989, CZ) Cbase 28 01:00:44 00:37:13 188. 39. 46. 122  
189. Z Frömlová, Kateřina (1980, CZ) 217 01:00:46 00:37:13 189. 40. 47. 121  
190. M60 Mičola, Ondřej (1958, CZ) 64 01:00:58 00:37:30 190. 142. 143. 120  
191. M Válek, Jan (1983, CZ) 176 01:01:23 00:36:15 191. 104. 144. 119  
192. M Švec, Jaroslav (1979, CZ) 60 01:01:24 00:37:01 192. 105. 145. 118  
193. Z50 Pokorná, Jana (1963, CZ) 163 01:01:40 00:37:46 193. 6. 48. 117  
194. M50 Macaspac, Marc (1969, CZ) 250 01:02:11 00:37:31 194. 33. 146. 116  
195. Z Kadlčáková, Zuzana (1986, CZ) 113 01:02:49 00:37:26 195. 41. 49. 115  
196. Z50 Metzová, Martina (1971, CZ) 34 01:03:03 00:37:57 196. 7. 50. 114  
197. M60 Rulc, Jiří (1961, CZ) 161 01:03:29 00:39:15 197. 146. 147. 113  
198. Z Pospíšilová, Jana (1980, CZ) 43 01:04:37 00:41:39 198. 42. 51. 112  
199. Z Boukhatem, Šárka (1973, CZ) 204 01:04:44 00:39:36 199. 43. 52. 111  
200. M Nerud, Pavel (1981, CZ) 212 01:05:21 00:39:30 200. 106. 148. 110  
201. Z Martinková, Jana (1976, CZ) 79 01:07:14 00:39:44 201. 44. 53. 109  
202. Z Krutilová, Lenka (1973, CZ) 1. závod :) 124 01:08:09 00:41:18 202. 45. 54. 108  
203. M Špak, Zdéňa (1980, CZ) JIZERKY LIBEREC 125 01:08:09 00:41:18 203. 107. 149. 107  
204. Z Jenčíková, Kateřina (1975, CZ) 181 01:08:12 00:42:02 204. 46. 55. 106  
205. Z60 Hylšová, Vladimíra (1960, CZ) 33 01:08:12 00:40:25 205. 3. 56. 105  
206. Z Hofmanová, Zápařková Michaela (1978, CZ) 80 01:08:16 00:42:30 206. 47. 57. 104  
207. Z Brázdilová, Naďa (1979, CZ) 108 01:09:26 00:40:44 207. 48. 58. 103  
208. Z50 Nádherová, Hana (1968, CZ) Hradec Králové 87 01:14:05 00:43:22 208. 8. 59. 102  

387631 KČ NA CHARITU Každou registrací přispíváte na dobrou věc

RunTour není jen o běhání. Je i o pomoci druhým. Každý rok vybíráme finanční příspěvek na charitativní subjekty. Ani letos tomu nebude jinak! 50 Kč z každého startovného poputuje na dobrou věc. Letos navíc můžete nově přispět i dobrovolným příspěvkem v jakékoliv výši a podpořit ty, kteří to potřebují ještě více. Děkujeme!

Výsledky 2019

Velká RunTour

  1. Pavel Dymák
    Pavel Dymák 5614 bodů
  2. Lukáš Nesporý
    Lukáš Nesporý 5500 bodů
  3. Jan Svatoň
    Jan Svatoň 5474 bodů
  1. Veronika Králová
    Veronika Králová 5028 bodů
  2. Adéla Fábry
    Adéla Fábry 4444 bodů
  3. Zdenka Benčíková
    Zdenka Benčíková 4046 bodů

Malá RunTour

  1. Antonín Kos
    Antonín Kos 7482 bodů
  2. Jiří Šeratovský
    Jiří Šeratovský 7436 bodů
  3. Luboš Vachutka
    Luboš Vachutka 7398 bodů
  1. Petra Vašinová
    Petra Vašinová 7654 bodů
  2. Andrea Zapletalová
    Andrea Zapletalová 7080 bodů
  3. Lucie Skalová
    Lucie Skalová 6888 bodů

Partneři