Výsledky

Pořadí seriálu

Sezóna 2022

 

Z hlediska GDPR naleznete své fotografie a diplomy pouze ve svém účtu nebo e-mailu. Děkujeme za pochopení. RunTour tým.

Liberec Dětský závod 500 m (2016)   Filtrovat podle jednotlivých ročníků

poř. kat. jméno start. č. čas čistý čas poř.
abs.
poř.
kat.
poř.
pohl.
body
1. D6 Malinová, Viola (2009) 6011 00:02:32 00:02:32 1. 1. 1.
2. D6 Tumová, Dominika (2010, CZ) ASK Altsport Unhošť 5100 00:02:37 00:02:37 2. 2. 2.
3. H6 Přinda, Vojtěch (2010, CZ) Ruprechtice 5075 00:02:43 00:02:43 3. 1. 1.
4. D6 Lomská, Simona (2010, CZ) 5032 00:02:44 00:02:44 4. 3. 3.
5. D6 Truncová, Natálie (2010, CZ) 5041 00:02:46 00:02:46 5. 4. 4.
6. H6 Vochomůrka, Kryštof (2010, CZ) Pařezová chaloupka 5051 00:02:48 00:02:48 6. 2. 2.
7. H6 Kafka, Jakub (2010, CZ) 4013 00:02:52 00:02:52 7. 3. 3.
8. D6 Šindlarová, Alice (2010, CZ) 5061 00:02:52 00:02:52 8. 5. 5.
9. H6 Stolz, Jan (2010, CZ) La Famiglia 5017 00:02:53 00:02:53 9. 4. 4.
10. H6 Malina, Mikuláš (2011, CZ) 5011 00:02:55 00:02:55 10. 5. 5.
11. D6 Toncarová, Blanka (2010, CZ) SK VS CB 5043 00:02:59 00:02:59 11. 6. 6.
12. D6 Tumová, Simona (2010, CZ) ASK Altsport Unhošť 5101 00:03:00 00:03:00 12. 7. 7.
13. H6 Mihalovič, Matěj (2010, CZ) TJ Sokola Královské Vinohrady 5080 00:03:00 00:03:00 13. 6. 6.
14. H6 Loprais, Luboš (2010, CZ) 5056 00:03:01 00:03:01 14. 7. 7.
15. H6 Šifta, Matěj (2011, CZ) 5089 00:03:03 00:03:03 15. 8. 8.
16. D6 Šomková, Tereza (2011, CZ) 5077 00:03:05 00:03:05 16. 8. 8.
17. H6 Lampkowski, Michał (2010, PL) 5079 00:03:06 00:03:06 17. 9. 9.
18. H6 Votava, Vojtěch (2012, CZ) VLI 5084 00:03:07 00:03:07 18. 10. 10.
19. D6 Miclíková, Kristýna (2010, CZ) 5001 00:03:09 00:03:09 19. 9. 9.
20. D6 Kerelová, Kristýna (2010, CZ) Dukla 4011 00:03:10 00:03:10 20. 10. 10.
21. H6 Voplakal, Tomáš (2010, CZ) 5058 00:03:11 00:03:11 21. 11. 11.
22. D6 Drmlová, Aneta (2010, CZ) Holky z hor 5022 00:03:13 00:03:13 22. 11. 11.
23. H6 Ponížil, Štěpán (2011, CZ) 5038 00:03:15 00:03:14 23. 12. 12.
24. H6 Gamba, Filip (2011, CZ) SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 5087 00:03:17 00:03:17 24. 13. 13.
25. H6 Baloun, Lukáš (2011, CZ) Atletika Stará Boleslav 5060 00:03:17 00:03:17 25. 14. 14.
26. H6 Hyška Ml., Josef (2011, CZ) Atletika Veselí 5071 00:03:18 00:03:18 26. 15. 15.
27. H6 Koten, Jan (2010, CZ) 5059 00:03:20 00:03:20 27. 16. 16.
28. H6 Štofčík, Jakub (2010, CZ) 5070 00:03:21 00:03:21 28. 17. 17.
29. H6 Koukal, Oliver (2010, CZ) 5029 00:03:23 00:03:23 29. 18. 18.
30. D6 Elbedovi, Sofie (2010, CZ) 4016 00:03:24 00:03:24 30. 12. 12.
31. H6 Hřídel, Kryštof (2011, CZ) 5040 00:03:24 00:03:24 31. 19. 19.
32. D6 Petrová, Nela (2010, CZ) 5099 00:03:25 00:03:25 32. 13. 13.
33. D6 Cibulková, Sofie (2010, CZ) 5033 00:03:25 00:03:23 33. 14. 14.
34. H6 Bělaška, Adam (2010, CZ) 5074 00:03:25 00:03:21 34. 20. 20.
35. H6 Kafka, Pavel (2011, CZ) 5104 00:03:25 00:03:25 35. 21. 21.
36. D6 Šílová, Andrea (2011, CZ) 4034 00:03:26 00:03:26 36. 15. 15.
37. H6 Stolz, Tonito (2011, CZ) La Famiglia 5016 00:03:26 00:03:26 36. 22. 22.
38. H6 Hájek, Vít (2011, CZ) Skalice 5068 00:03:32 00:03:32 38. 23. 23.
39. H6 Pivoda, David (2010, CZ) 5057 00:03:32 00:03:31 39. 24. 24.
40. H6 Lhoták, David (2012, CZ) 5047 00:03:33 00:03:33 40. 25. 25.
41. D6 Ševčíková, Zuzana (2010, CZ) 5107 00:03:34 00:03:31 41. 16. 16.
42. D6 Budinová, Barbora (2010, CZ) 5055 00:03:35 00:03:34 42. 17. 17.
43. H6 Bělaška, Václav (2010, CZ) 5073 00:03:35 00:03:32 43. 26. 26.
44. H6 Lochman, Dominik (2011, CZ) 5072 00:03:38 00:03:37 44. 27. 27.
45. H6 Klusáček, Martin (2012, CZ) Mufík 5050 00:03:45 00:03:44 45. 28. 28.
46. D6 Plašilová, Lucie (2010, CZ) CKK Znojmo 5044 00:03:46 00:03:44 46. 18. 18.
47. D6 Jiroutová, Kristýna (2010, CZ) 5021 00:03:47 00:03:45 47. 19. 19.
48. H6 Thorburn, Eric (2010, CZ) 5093 00:03:48 00:03:46 48. 29. 29.
49. H6 Kafka, Adam (2012, CZ) 4014 00:03:50 00:03:50 49. 30. 30.
50. H6 Velechovský, Petr (2011, CZ) 4038 00:03:52 00:03:50 50. 31. 31.
51. H6 Postulka, Jan (2011, CZ) behemsvetem 5062 00:03:57 00:03:52 51. 32. 32.
52. H6 Klimov, Michal (2011, CZ) 4027 00:03:58 00:03:58 52. 33. 33.
53. D6 Kellerová, Kristýnka (2010, CZ) 5006 00:04:04 00:04:04 53. 20. 20.
54. D6 Křižková, Anička (2012, CZ) 5054 00:04:04 00:04:04 54. 21. 21.
55. D6 Budinská, Andrea (2010, CZ) 5003 00:04:07 00:03:59 55. 22. 22.
56. H6 Kysela, Jáchym (2012, CZ) 5024 00:04:09 00:04:05 56. 34. 34.
57. D6 Ježková, Ema (2011, CZ) 5082 00:04:10 00:04:09 57. 23. 23.
58. D6 Poláková, Jana (2012, CZ) 4022 00:04:11 00:04:11 58. 24. 24.
59. H6 Cerus, Samuel (2014, CZ) 4042 00:04:13 00:04:04 59. 35. 35.
60. H6 Dreithaler, Rudolf (2011, CZ) 5035 00:04:13 00:04:10 60. 36. 36.
61. D6 Machová, Nela (2010, CZ) 4025 00:04:13 00:04:13 61. 25. 25.
62. H6 Štrégl, Marek (2012, CZ) 5103 00:04:13 00:04:10 62. 37. 37.
63. H6 Vacata, Jiří (2012, CZ) 5081 00:04:14 00:04:10 63. 38. 38.
64. H6 Sargsyan, Daniel (2013, CZ) 5102 00:04:15 00:04:15 64. 39. 39.
65. H6 Ivanov, Matteo (2012, CZ) behemsvetem 5063 00:04:16 00:04:10 65. 40. 40.
66. D6 Rybová, Liane (2011, CZ) 5048 00:04:16 00:04:15 66. 26. 26.
67. H6 Urbánek, Lukáš (2011, CZ) 4015 00:04:19 00:04:10 67. 41. 41.
68. D6 Žurková, Eva Anna (2011, CZ) TORCIDA 5046 00:04:20 00:04:20 68. 27. 27.
69. H6 Euan, Dane-cairns (2012, CZ) 5053 00:04:23 00:04:23 69. 42. 42.
70. H6 Budinský, Radek (2011, CZ) 5002 00:04:24 00:04:15 70. 43. 43.
71. D6 Kubová, Petra (2010, CZ) 5096 00:04:24 00:04:24 71. 28. 28.
72. D6 Polonská, Julie Ágnes (2013, CZ) 5085 00:04:24 00:04:21 72. 29. 29.
73. D6 Kroniková, Adéla (2010, CZ) 5064 00:04:25 00:04:20 73. 30. 30.
74. D6 Kalčíková, Gábinka (2011, CZ) Kalčusky Radonice 5094 00:04:27 00:04:20 74. 31. 31.
75. D6 Bošková, Šárka (2012, CZ) 4020 00:04:33 00:04:33 75. 32. 32.
76. H6 Horák, Matyáš (2010, CZ) 5010 00:04:34 00:04:34 76. 44. 44.
77. H6 Šťastný, Antonín (2012, CZ) 4031 00:04:36 00:04:30 77. 45. 45.
78. H6 Albrecht, Adam (2013, CZ) 5015 00:04:37 00:04:34 78. 46. 46.
79. H6 Ponížil, Tobiáš (2013, CZ) 5042 00:04:39 00:04:36 79. 47. 47.
80. D6 Žurková, Denisa Maria (2013, CZ) TORCIDA 5045 00:04:51 00:04:50 80. 33. 33.
81. H6 Kestler, Jakub (2013, CZ) 5105 00:04:59 00:04:57 81. 48. 48.
82. H6 Pelech, Pavlik (2012, CZ) 5109 00:05:06 00:04:56 82. 49. 49.
83. D6 Macháčková, Pavlína (2013, CZ) 5091 00:05:08 00:05:06 83. 34. 34.
84. H6 Talavášek, Max (2013, CZ) 4035 00:05:11 00:05:08 84. 50. 50.
85. D6 Stolzová, Anetka (2013, CZ) La Famiglia 5028 00:05:14 00:05:14 85. 35. 35.
86. D6 Stolzová, Beatka (2013, CZ) La Famiglia 5027 00:05:16 00:05:16 86. 36. 36.
87. D6 Součková, Nela (2011, CZ) 5039 00:05:18 00:05:07 87. 37. 37.
88. D6 Součková, Karolína (2015, CZ) Lev-In Team 5020 00:05:19 00:05:05 88. 38. 38.
89. H6 Potoček, Antonín (2012, CZ) 4036 00:05:19 00:05:09 89. 51. 51.
90. H6 Strašek, Dominik (2015, CZ) 4019 00:05:22 00:05:09 90. 52. 52.
91. D6 Zemanová, Irena (2012, CZ) 4030 00:05:26 00:05:22 91. 39. 39.
92. H6 Kafka, Petr (2014, CZ) 5106 00:05:29 00:05:27 92. 53. 53.
93. H6 Gamba, Kryštof (2013, CZ) SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 5086 00:05:35 00:05:32 93. 54. 54.
94. D6 Jungmannová, Ella (2011, CZ) 5025 00:05:47 00:05:39 94. 40. 40.
95. H6 Elicer, Jakub (2014, CZ) 5009 00:05:47 00:05:40 95. 55. 55.
96. D6 Toncarová, Anna (2014, CZ) SK VS CB 5078 00:05:53 00:05:48 96. 41. 41.
97. H6 Berg, Tobias (2011, CZ) Báječné dítě v běhu 5004 00:05:53 00:05:46 97. 56. 56.
98. D6 Koutenková, Veronika (2013, CZ) 5065 00:05:55 00:05:50 98. 42. 42.
99. D6 Kubalová, Nikol (2012, CZ) 5083 00:05:56 00:05:48 99. 43. 43.
100. D6 Kučerová, Simona (2014, CZ) 5110 00:05:57 00:05:50 100. 44. 44.
101. D6 Vinklárková, Mia Alexandra (2013, CZ) 5095 00:06:04 00:06:01 101. 45. 45.
102. D6 Freya, Dane-cairns (2014, CZ) 5052 00:06:41 00:06:41 102. 46. 46.
103. D6 Mlčochová, Karolína (2013, CZ) 4021 00:07:21 00:07:11 103. 47. 47.
104. H6 Poustevník, Šimon (2014, CZ) 5108 00:07:29 00:07:18 104. 57. 57.
105. H6 Mertl, Vládík (2015, CZ) 5018 00:07:34 00:07:19 105. 58. 58.
106. D6 Hasilová, Justýna (2013, CZ) 5014 00:07:38 00:07:31 106. 48. 48.
107. D6 Klusáčková, Ela (2014, CZ) Mufáci z Liberce 5092 00:07:44 00:07:40 107. 49. 49.
108. H6 Dreithaler, Benjamin (2015, CZ) 5034 00:07:46 00:07:33 108. 59. 59.
109. D6 Majkútová, Jitka (2015, CZ) 5036 00:13:45 00:13:32 109. 50. 50.

402000 KČ NA CHARITU

Každou registrací přispíváte na dobrou věc

ČEZ RunTour není jen o běhání. Je i o pomoci druhým. Každý rok vybíráme finanční příspěvek na charitativní subjekty. Ani letos tomu nebude jinak! 50 Kč z každého startovného poputuje na dobrou věc. Navíc také můžete přispět i dobrovolným příspěvkem v jakékoliv výši a podpořit ty, kteří to potřebují ještě více. Děkujeme!

Výsledky 2022

Velká RunTour

  1. Matěj Placatka
    Matěj Placatka 4060 bodů
  2. Michal Palas
    Michal Palas 3958 bodů
  3. David Zahrádka
    David Zahrádka 3908 bodů
  1. Blanka Lochmanová
    Blanka Lochmanová 2658 bodů
  2. Soňa Barvenčíková
    Soňa Barvenčíková 2436 bodů
  3. Štěpánka Rubášová
    Štěpánka Rubášová 2162 bodů

Malá RunTour

  1. Jan Bohatý
    Jan Bohatý 5436 bodů
  2. Petr Lochman
    Petr Lochman 5270 bodů
  3. Luboš Vachutka
    Luboš Vachutka 5250 bodů
  1. Blanka Lochmanová
    Blanka Lochmanová 4990 bodů
  2. Petra Dufková
    Petra Dufková 4600 bodů
  3. Kateřina Krutská
    Kateřina Krutská 4600 bodů

Partneři

Partneři závodu Kopřivnice: Legenda Emil