fb-pixel
MENU

Výsledky

Pořadí seriálu

Sezóna 2019

 

Liberec Dětský závod 500 m (2016)   Filtrovat podle jednotlivých ročníků

poř. kat. jméno start. č. čas čistý čas poř.
abs.
poř.
kat.
poř.
pohl.
body
1. D6 Malinová, Viola (2009) 6011 00:02:32 00:02:32 1. 1. 1. FotoFoto
2. D6 Tumová, Dominika (2010, CZ) ASK Altsport Unhošť 5100 00:02:37 00:02:37 2. 2. 2. FotoFoto
3. H6 Přinda, Vojtěch (2010, CZ) Ruprechtice 5075 00:02:43 00:02:43 3. 1. 1.  
4. D6 Lomská, Simona (2010, CZ) 5032 00:02:44 00:02:44 4. 3. 3. FotoFoto
5. D6 Truncová, Natálie (2010, CZ) 5041 00:02:46 00:02:46 5. 4. 4. FotoFotoFotoFotoFoto
6. H6 Vochomůrka, Kryštof (2010, CZ) Pařezová chaloupka 5051 00:02:48 00:02:48 6. 2. 2. FotoFoto
7. H6 Kafka, Jakub (2010, CZ) 4013 00:02:52 00:02:52 7. 3. 3. FotoFoto
8. D6 Šindlarová, Alice (2010, CZ) 5061 00:02:52 00:02:52 8. 5. 5. Foto
9. H6 Stolz, Jan (2010, CZ) La Famiglia 5017 00:02:53 00:02:53 9. 4. 4. FotoFoto
10. H6 Malina, Mikuláš (2011, CZ) 5011 00:02:55 00:02:55 10. 5. 5. FotoFoto
11. D6 Toncarová, Blanka (2010, CZ) SK VS CB 5043 00:02:59 00:02:59 11. 6. 6. FotoFoto
12. D6 Tumová, Simona (2010, CZ) ASK Altsport Unhošť 5101 00:03:00 00:03:00 12. 7. 7. FotoFoto
13. H6 Mihalovič, Matěj (2010, CZ) TJ Sokola Královské Vinohrady 5080 00:03:00 00:03:00 13. 6. 6. Foto
14. H6 Loprais, Luboš (2010, CZ) 5056 00:03:01 00:03:01 14. 7. 7. FotoFoto
15. H6 Šifta, Matěj (2011, CZ) 5089 00:03:03 00:03:03 15. 8. 8. FotoFotoFoto
16. D6 Šomková, Tereza (2011, CZ) 5077 00:03:05 00:03:05 16. 8. 8. Foto
17. H6 Lampkowski, Michał (2010, PL) 5079 00:03:06 00:03:06 17. 9. 9. FotoFoto
18. H6 Votava, Vojtěch (2012, CZ) VLI 5084 00:03:07 00:03:07 18. 10. 10. Foto
19. D6 Miclíková, Kristýna (2010, CZ) 5001 00:03:09 00:03:09 19. 9. 9. FotoFotoFoto
20. D6 Kerelová, Kristýna (2010, CZ) Dukla 4011 00:03:10 00:03:10 20. 10. 10. FotoFotoFoto
21. H6 Voplakal, Tomáš (2010, CZ) 5058 00:03:11 00:03:11 21. 11. 11. FotoFoto
22. D6 Drmlová, Aneta (2010, CZ) Holky z hor 5022 00:03:13 00:03:13 22. 11. 11. FotoFoto
23. H6 Ponížil, Štěpán (2011, CZ) 5038 00:03:15 00:03:14 23. 12. 12. Foto
24. H6 Gamba, Filip (2011, CZ) SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 5087 00:03:17 00:03:17 24. 13. 13. Foto
25. H6 Baloun, Lukáš (2011, CZ) Atletika Stará Boleslav 5060 00:03:17 00:03:17 25. 14. 14. Foto
26. H6 Hyška Ml., Josef (2011, CZ) Atletika Veselí 5071 00:03:18 00:03:18 26. 15. 15. FotoFoto
27. H6 Koten, Jan (2010, CZ) 5059 00:03:20 00:03:20 27. 16. 16. FotoFoto
28. H6 Štofčík, Jakub (2010, CZ) 5070 00:03:21 00:03:21 28. 17. 17. FotoFoto
29. H6 Koukal, Oliver (2010, CZ) 5029 00:03:23 00:03:23 29. 18. 18. FotoFoto
30. D6 Elbedovi, Sofie (2010, CZ) 4016 00:03:24 00:03:24 30. 12. 12. FotoFoto
31. H6 Hřídel, Kryštof (2011, CZ) 5040 00:03:24 00:03:24 31. 19. 19. FotoFoto
32. D6 Petrová, Nela (2010, CZ) 5099 00:03:25 00:03:25 32. 13. 13. FotoFoto
33. D6 Cibulková, Sofie (2010, CZ) 5033 00:03:25 00:03:23 33. 14. 14. Foto
34. H6 Bělaška, Adam (2010, CZ) 5074 00:03:25 00:03:21 34. 20. 20. FotoFoto
35. H6 Kafka, Pavel (2011, CZ) 5104 00:03:25 00:03:25 35. 21. 21. Foto
36. D6 Šílová, Andrea (2011, CZ) 4034 00:03:26 00:03:26 36. 15. 15. FotoFoto
37. H6 Stolz, Tonito (2011, CZ) La Famiglia 5016 00:03:26 00:03:26 36. 22. 22. FotoFotoFoto
38. H6 Hájek, Vít (2011, CZ) Skalice 5068 00:03:32 00:03:32 38. 23. 23. Foto
39. H6 Pivoda, David (2010, CZ) 5057 00:03:32 00:03:31 39. 24. 24. Foto
40. H6 Lhoták, David (2012, CZ) 5047 00:03:33 00:03:33 40. 25. 25. Foto
41. D6 Ševčíková, Zuzana (2010, CZ) 5107 00:03:34 00:03:31 41. 16. 16. FotoFoto
42. D6 Budinová, Barbora (2010, CZ) 5055 00:03:35 00:03:34 42. 17. 17. Foto
43. H6 Bělaška, Václav (2010, CZ) 5073 00:03:35 00:03:32 43. 26. 26. Foto
44. H6 Lochman, Dominik (2011, CZ) 5072 00:03:38 00:03:37 44. 27. 27. Foto
45. H6 Klusáček, Martin (2012, CZ) Mufík 5050 00:03:45 00:03:44 45. 28. 28. Foto
46. D6 Plašilová, Lucie (2010, CZ) CKK Znojmo 5044 00:03:46 00:03:44 46. 18. 18. Foto
47. D6 Jiroutová, Kristýna (2010, CZ) 5021 00:03:47 00:03:45 47. 19. 19. FotoFoto
48. H6 Thorburn, Eric (2010, CZ) 5093 00:03:48 00:03:46 48. 29. 29. FotoFoto
49. H6 Kafka, Adam (2012, CZ) 4014 00:03:50 00:03:50 49. 30. 30. FotoFoto
50. H6 Velechovský, Petr (2011, CZ) 4038 00:03:52 00:03:50 50. 31. 31. FotoFoto
51. H6 Postulka, Jan (2011, CZ) behemsvetem 5062 00:03:57 00:03:52 51. 32. 32. Foto
52. H6 Klimov, Michal (2011, CZ) 4027 00:03:58 00:03:58 52. 33. 33. Foto
53. D6 Kellerová, Kristýnka (2010, CZ) 5006 00:04:04 00:04:04 53. 20. 20. FotoFoto
54. D6 Křižková, Anička (2012, CZ) 5054 00:04:04 00:04:04 54. 21. 21. Foto
55. D6 Budinská, Andrea (2010, CZ) 5003 00:04:07 00:03:59 55. 22. 22. Foto
56. H6 Kysela, Jáchym (2012, CZ) 5024 00:04:09 00:04:05 56. 34. 34. Foto
57. D6 Ježková, Ema (2011, CZ) 5082 00:04:10 00:04:09 57. 23. 23. Foto
58. D6 Poláková, Jana (2012, CZ) 4022 00:04:11 00:04:11 58. 24. 24. FotoFoto
59. H6 Cerus, Samuel (2014, CZ) 4042 00:04:13 00:04:04 59. 35. 35. Foto
60. H6 Dreithaler, Rudolf (2011, CZ) 5035 00:04:13 00:04:10 60. 36. 36. FotoFotoFoto
61. D6 Machová, Nela (2010, CZ) 4025 00:04:13 00:04:13 61. 25. 25.  
62. H6 Štrégl, Marek (2012, CZ) 5103 00:04:13 00:04:10 62. 37. 37. Foto
63. H6 Vacata, Jiří (2012, CZ) 5081 00:04:14 00:04:10 63. 38. 38. Foto
64. H6 Sargsyan, Daniel (2013, CZ) 5102 00:04:15 00:04:15 64. 39. 39.  
65. H6 Ivanov, Matteo (2012, CZ) behemsvetem 5063 00:04:16 00:04:10 65. 40. 40. FotoFoto
66. D6 Rybová, Liane (2011, CZ) 5048 00:04:16 00:04:15 66. 26. 26. Foto
67. H6 Urbánek, Lukáš (2011, CZ) 4015 00:04:19 00:04:10 67. 41. 41. Foto
68. D6 Žurková, Eva Anna (2011, CZ) TORCIDA 5046 00:04:20 00:04:20 68. 27. 27. Foto
69. H6 Euan, Dane-cairns (2012, CZ) 5053 00:04:23 00:04:23 69. 42. 42. Foto
70. H6 Budinský, Radek (2011, CZ) 5002 00:04:24 00:04:15 70. 43. 43. FotoFoto
71. D6 Kubová, Petra (2010, CZ) 5096 00:04:24 00:04:24 71. 28. 28. FotoFoto
72. D6 Polonská, Julie Ágnes (2013, CZ) 5085 00:04:24 00:04:21 72. 29. 29. FotoFoto
73. D6 Kroniková, Adéla (2010, CZ) 5064 00:04:25 00:04:20 73. 30. 30. Foto
74. D6 Kalčíková, Gábinka (2011, CZ) Kalčusky Radonice 5094 00:04:27 00:04:20 74. 31. 31. FotoFoto
75. D6 Bošková, Šárka (2012, CZ) 4020 00:04:33 00:04:33 75. 32. 32. Foto
76. H6 Horák, Matyáš (2010, CZ) 5010 00:04:34 00:04:34 76. 44. 44. FotoFotoFoto
77. H6 Šťastný, Antonín (2012, CZ) 4031 00:04:36 00:04:30 77. 45. 45.  
78. H6 Albrecht, Adam (2013, CZ) 5015 00:04:37 00:04:34 78. 46. 46. FotoFotoFoto
79. H6 Ponížil, Tobiáš (2013, CZ) 5042 00:04:39 00:04:36 79. 47. 47. Foto
80. D6 Žurková, Denisa Maria (2013, CZ) TORCIDA 5045 00:04:51 00:04:50 80. 33. 33. FotoFoto
81. H6 Kestler, Jakub (2013, CZ) 5105 00:04:59 00:04:57 81. 48. 48. FotoFoto
82. H6 Pelech, Pavlik (2012, CZ) 5109 00:05:06 00:04:56 82. 49. 49. FotoFoto
83. D6 Macháčková, Pavlína (2013, CZ) 5091 00:05:08 00:05:06 83. 34. 34. FotoFoto
84. H6 Talavášek, Max (2013, CZ) 4035 00:05:11 00:05:08 84. 50. 50. FotoFotoFoto
85. D6 Stolzová, Anetka (2013, CZ) La Famiglia 5028 00:05:14 00:05:14 85. 35. 35. FotoFoto
86. D6 Stolzová, Beatka (2013, CZ) La Famiglia 5027 00:05:16 00:05:16 86. 36. 36. FotoFotoFoto
87. D6 Součková, Nela (2011, CZ) 5039 00:05:18 00:05:07 87. 37. 37. FotoFotoFoto
88. D6 Součková, Karolína (2015, CZ) Lev-In Team 5020 00:05:19 00:05:05 88. 38. 38. FotoFoto
89. H6 Potoček, Antonín (2012, CZ) 4036 00:05:19 00:05:09 89. 51. 51. Foto
90. H6 Strašek, Dominik (2015, CZ) 4019 00:05:22 00:05:09 90. 52. 52. Foto
91. D6 Zemanová, Irena (2012, CZ) 4030 00:05:26 00:05:22 91. 39. 39. FotoFotoFoto
92. H6 Kafka, Petr (2014, CZ) 5106 00:05:29 00:05:27 92. 53. 53. FotoFoto
93. H6 Gamba, Kryštof (2013, CZ) SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 5086 00:05:35 00:05:32 93. 54. 54. FotoFoto
94. D6 Jungmannová, Ella (2011, CZ) 5025 00:05:47 00:05:39 94. 40. 40. FotoFoto
95. H6 Elicer, Jakub (2014, CZ) 5009 00:05:47 00:05:40 95. 55. 55. FotoFoto
96. D6 Toncarová, Anna (2014, CZ) SK VS CB 5078 00:05:53 00:05:48 96. 41. 41. FotoFoto
97. H6 Berg, Tobias (2011, CZ) Báječné dítě v běhu 5004 00:05:53 00:05:46 97. 56. 56. FotoFoto
98. D6 Koutenková, Veronika (2013, CZ) 5065 00:05:55 00:05:50 98. 42. 42. Foto
99. D6 Kubalová, Nikol (2012, CZ) 5083 00:05:56 00:05:48 99. 43. 43. Foto
100. D6 Kučerová, Simona (2014, CZ) 5110 00:05:57 00:05:50 100. 44. 44. FotoFoto
101. D6 Vinklárková, Mia Alexandra (2013, CZ) 5095 00:06:04 00:06:01 101. 45. 45. FotoFoto
102. D6 Freya, Dane-cairns (2014, CZ) 5052 00:06:41 00:06:41 102. 46. 46. FotoFoto
103. D6 Mlčochová, Karolína (2013, CZ) 4021 00:07:21 00:07:11 103. 47. 47. Foto
104. H6 Poustevník, Šimon (2014, CZ) 5108 00:07:29 00:07:18 104. 57. 57.  
105. H6 Mertl, Vládík (2015, CZ) 5018 00:07:34 00:07:19 105. 58. 58. Foto
106. D6 Hasilová, Justýna (2013, CZ) 5014 00:07:38 00:07:31 106. 48. 48. FotoFoto
107. D6 Klusáčková, Ela (2014, CZ) Mufáci z Liberce 5092 00:07:44 00:07:40 107. 49. 49.  
108. H6 Dreithaler, Benjamin (2015, CZ) 5034 00:07:46 00:07:33 108. 59. 59. Foto
109. D6 Majkútová, Jitka (2015, CZ) 5036 00:13:45 00:13:32 109. 50. 50. FotoFoto

1273200 KČ NA CHARITU Každou registrací přispíváte na dobrou věc

50 Kč z každého startovného putuje na podporu celosvětového humanitárního programu The Human Safety Net, který v Česku podporuje aktivity pro zlepšení podmínek při narození dětí, včasné odhalování asfyxie (nedostatečného přísunu kyslíku) při porodu a péči o novorozence. S vaší pomocí pořídíme speciální monitor STAN S41, který dokáže kontrolovat přísun kyslíku v průběhu porodu a včas odhalí dušení miminka. Zdravotníky tak ihned upozorní na nebezpečné komplikace, které by mohly nastat při porodu.

Ilustrace

Výsledky 2019

Velká RunTour

  1. Pavel Dymák
    Pavel Dymák 4630 bodů
  2. Lukáš Nesporý
    Lukáš Nesporý 4540 bodů
  3. Jan Svatoň
    Jan Svatoň 4518 bodů
Kompletní pořadí muži
  1. Veronika Králová
    Veronika Králová 4156 bodů
  2. Tereza Hrochová
    Tereza Hrochová 3798 bodů
  3. Adéla Fábry
    Adéla Fábry 3630 bodů
Kompletní pořadí ženy

Malá RunTour

  1. Antonín Kos
    Antonín Kos 6206 bodů
  2. Jiří Šeratovský
    Jiří Šeratovský 6166 bodů
  3. Luboš Vachutka
    Luboš Vachutka 6132 bodů
Kompletní pořadí muži
  1. Petra Vašinová
    Petra Vašinová 6342 bodů
  2. Andrea Zapletalová
    Andrea Zapletalová 5896 bodů
  3. Lucie Skalová
    Lucie Skalová 5754 bodů
Kompletní pořadí ženy
Banner 1