fb-pixel
MENU

Výsledky

Pořadí seriálu

Sezóna 2019

 

Liberec Dětský závod 500 m (2014)   Filtrovat podle jednotlivých ročníků

poř. kat. jméno start. č. čas čistý čas poř.
abs.
poř.
kat.
poř.
pohl.
body
1. H6 Přinda, Jan (2008, CZ) liberec 5056 00:02:08 00:02:08 1. 1. 1. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
2. H6 Štembera, Vítek (2008, CZ) Atletika LIAZ Jablonec - Chrtí smečka 5009 00:02:13 00:02:11 2. 2. 2. FotoFotoFotoFotoFoto
3. H6 Ryšánek, Daniel (2008, CZ) 5065 00:02:15 00:02:13 3. 3. 3. FotoFotoFoto
4. H6 Křemen, Denis (2008, CZ) 5099 00:02:15 00:02:13 4. 4. 4. FotoFotoFotoFoto
5. D6 Hentschke, Lisa (2008, DE) HC Varnsdorf 5066 00:02:22 00:02:21 5. 1. 1. FotoFotoFoto
6. H6 Kabele, Ondřej (2008, CZ) 5047 00:02:29 00:02:29 6. 5. 5. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
7. H6 Hladík, Jakub (2008, CZ) 5035 00:02:30 00:02:28 7. 6. 6. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
8. D6 Nosková, Marcela (2008, CZ) BAKAKO Nová Paka 5026 00:02:30 00:02:29 8. 2. 2. FotoFotoFoto
9. D6 Knapová, Alena (2008, CZ) 5011 00:02:34 00:02:31 9. 3. 3. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
10. D6 Havlasová, Karolína (2009, CZ) Sklárna AJETO Lindava 5071 00:02:34 00:02:33 10. 4. 4. FotoFotoFotoFotoFoto
11. H6 Půbal, Matouš (2008, CZ) ČKL Harrachov 5069 00:02:40 00:02:40 11. 7. 7. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
12. H6 Skobla, Šimon (2008, CZ) 5061 00:02:41 00:02:41 12. 8. 8. FotoFotoFotoFoto
13. D6 Grohová, Veronika (2009, CZ) 5062 00:02:42 00:02:42 13. 5. 5. FotoFotoFotoFoto
14. H6 Dvořák, Matěj (2008, CZ) 5052 00:02:43 00:02:42 14. 9. 9. Foto
15. D6 Zelenková, Tereza (2008, CZ) SK Suadra.cz 5070 00:02:43 00:02:43 15. 6. 6. FotoFotoFotoFoto
16. D6 Grohová, Anna (2009, CZ) 5063 00:02:46 00:01:16 16. 7. 7. Foto
17. H6 Kupec, Matyáš (2008, CZ) 5040 00:02:47 00:02:47 17. 10. 10. FotoFoto
18. H6 Albrecht, Jan (2008, CZ) TJ bilí tygři 5067 00:02:52 00:02:50 18. 11. 11. FotoFoto
19. H6 Flašar, Marek (2008, CZ) 5048 00:02:56 00:02:56 19. 12. 12. FotoFoto
20. H6 Lochman, Matěj (2008, CZ) 5075 00:02:57 00:02:56 20. 13. 13. FotoFoto
21. H6 Týfa, Daniel (2008, CZ) 5034 00:03:01 00:03:01 21. 14. 14. FotoFoto
22. H6 Jahůdka, Ondřej (2008, CZ) 5073 00:03:04 00:02:59 22. 15. 15. Foto
23. H6 Přinda, Vojtěch (2010, CZ) Ruprechtice 5055 00:03:04 00:03:02 23. 16. 16. FotoFotoFoto
24. D6 Balážová, Anna (2009, CZ) Baláž EXTREME-TEAM Ostrava 5054 00:03:09 00:03:09 24. 8. 8. FotoFotoFoto
25. D6 Máslová, Kristýna (2008, CZ) ENERVIT Team 5102 00:03:09 00:03:08 25. 9. 9. FotoFotoFotoFoto
26. H6 Lisý, Matyáš (2008, CZ) Pihlovská kempovka 5043 00:03:10 00:03:10 26. 17. 17. FotoFotoFoto
27. H6 Ponížil, Štěpán (2011, CZ) 5049 00:03:12 00:03:10 27. 18. 18. Foto
28. D6 Hejduková, Julie (2008, CZ) 5024 00:03:15 00:03:14 28. 10. 10. FotoFotoFotoFoto
29. H6 Stolz, Jan (2010, CZ) La Famiglia 5012 00:03:17 00:03:14 29. 19. 19. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
30. D6 Kolářová, Karolína (2009, CZ) 5148 00:03:17 00:03:17 30. 11. 11. FotoFoto
31. H6 Záruba, Šimon (2008, CZ) 5031 00:03:19 00:03:14 31. 20. 20. Foto
32. H6 Švagr, Štepán (2008, CZ) 5064 00:03:21 00:03:20 32. 21. 21. Foto
33. D6 Vojtková, Gabriela (2010, CZ) 5106 00:03:22 00:03:17 33. 12. 12. FotoFoto
34. H6 Kolář, Filip (2011, CZ) Umělci z Prahy 5019 00:03:23 00:03:23 34. 22. 22. FotoFoto
35. D6 Bergová, Adéla (2008, CZ) 5003 00:03:27 00:03:25 35. 13. 13. Foto
36. H6 Krotký, Petr (2009, CZ) 5046 00:03:29 00:03:26 36. 23. 23. FotoFotoFotoFoto
37. D6 Čermáková, Kateřina (2010, CZ) 5051 00:03:31 00:03:31 37. 14. 14. FotoFotoFoto
38. H6 Šalda, Jirka (2009, CZ) 5037 00:03:32 00:03:29 38. 24. 24. FotoFoto
39. D6 Spilková, Viktorie (2010, CZ) Sokol Slaný 5015 00:03:33 00:03:29 39. 15. 15. Foto
40. D6 Reš, Beáta (2010, CZE) Vižina 5126 00:03:40 00:03:33 40. 16. 16. Foto
41. H6 Berec, Martínek (2008, CZ) 5042 00:03:41 00:03:35 41. 25. 25. FotoFotoFoto
42. H6 Ševčík, Václav (2010, CZ) Actis 5020 00:03:41 00:03:41 42. 26. 26. FotoFoto
43. D6 Malinová, Viola (2009, CZ) 5105 00:03:43 00:03:37 43. 17. 17. Foto
44. H6 Vojtíšek, Tadeáš (2010, CZ) 5017 00:03:57 00:03:57 44. 27. 27. FotoFotoFoto
45. H6 Koukal, Oliver (2010, CZ) 5103 00:03:59 00:03:52 45. 28. 28. FotoFotoFotoFotoFoto
46. H6 Ševeček, Josef (2010, CZ) 5022 00:04:01 00:03:55 46. 29. 29.  
47. D6 Ševečková, Karolína (2008, CZ) 5023 00:04:01 00:03:55 47. 18. 18. Foto
48. H6 Malina, Mikuláš (2011, CZ) 5104 00:04:04 00:03:58 48. 30. 30. Foto
49. H6 Marčiš, Daniel (2011, CZ) 5068 00:04:06 00:04:04 49. 31. 31. FotoFoto
50. H6 Videcký, Jan (2011, CZ) 5053 00:04:07 00:04:04 50. 32. 32. Foto
51. D6 Kellerová, Kristýnka (2010, CZ) 5072 00:04:13 00:04:11 51. 19. 19. FotoFotoFotoFoto
52. D6 Tůmová, Elisa (2009, CZ) Dukla Praha 5014 00:04:14 00:04:12 52. 20. 20. FotoFotoFoto
53. H6 Lochman, Dominik (2011, CZ) 5074 00:04:17 00:04:17 53. 33. 33. FotoFoto
54. D6 Rychlá, Anežka (2010, CZ) 5100 00:04:19 00:04:14 54. 21. 21. Foto
55. H6 Saidl, Ondřej (2010, CZ) 5150 00:04:22 00:04:19 55. 34. 34. FotoFotoFoto
56. H6 Kokta, Martin (2009, CZ) 5030 00:04:23 00:04:18 56. 35. 35. FotoFoto
57. D6 Týfová, Ella (2011, CZ) 5033 00:04:35 00:04:33 57. 22. 22. FotoFotoFoto
58. D6 Kaňková, Inna (2011, CZ) 5027 00:04:37 00:04:33 58. 23. 23. FotoFoto
59. H6 Stolz, Tonito (2011, CZ) La Famiglia 5013 00:04:48 00:04:46 59. 36. 36. FotoFotoFotoFotoFoto
60. H6 Berec, Tomášek (2011, CZ) 5041 00:04:50 00:04:44 60. 37. 37. FotoFotoFotoFoto
61. D6 Koktová, Barbora (2011, CZ) 5029 00:05:02 00:04:57 61. 24. 24. FotoFotoFoto
62. D6 Součková, Nela (2011, CZ) 5001 00:05:06 00:05:03 62. 25. 25.  
63. H6 Štembera, Oskar (2012, CZ) Atletika LIAZ Jablonec - Chrtí smečka 5008 00:05:19 00:05:15 63. 38. 38. FotoFotoFotoFoto
64. D6 Kazíková, Kristýna (2012, CZ) 5021 00:05:19 00:05:14 64. 26. 26. FotoFotoFotoFoto
65. H6 Krotký, Jan (2012, CZ) 5005 00:05:21 00:05:17 65. 39. 39. Foto
66. H6 Mikát, Mikuláš (2011, CZ) 5101 00:05:27 00:05:24 66. 40. 40. FotoFotoFoto
67. H6 Černohorský, Jan (2010, CZ) 5098 00:05:45 00:05:42 67. 41. 41. FotoFoto
68. D6 Hladíková, Sabina (2011, CZ) Kubča @ Sabča 5036 00:05:55 00:05:55 68. 27. 27. FotoFotoFoto
69. H6 Berg, Tobias (2011, CZ) Báječné dítě v běhu 5002 00:06:22 00:06:14 69. 42. 42. FotoFotoFotoFotoFoto
70. D6 Burešová, Lucie (2011, CZ) 5007 00:06:25 00:06:18 70. 28. 28. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
71. H6 Lippl, Sebastian (2012, CZ) Český Krumlov 5018 00:06:53 00:06:49 71. 43. 43. FotoFotoFotoFoto
72. H6 Bureš, Vojtěch (2012, CZ) 5006 00:07:26 00:07:17 72. 44. 44. FotoFotoFotoFoto
73. H6 Saidl, Vojtěch (2012, CZ) 5149 00:07:30 00:07:30 73. 45. 45. FotoFotoFotoFotoFotoFoto

1529400 KČ NA CHARITU Každou registrací přispíváte na dobrou věc

50 Kč z každého startovného putuje na podporu celosvětového humanitárního programu The Human Safety Net, který v Česku podporuje aktivity pro zlepšení podmínek při narození dětí, včasné odhalování asfyxie (nedostatečného přísunu kyslíku) při porodu a péči o novorozence. S vaší pomocí pořídíme speciální monitor STAN S41, který dokáže kontrolovat přísun kyslíku v průběhu porodu a včas odhalí dušení miminka. Zdravotníky tak ihned upozorní na nebezpečné komplikace, které by mohly nastat při porodu.

Ilustrace

Výsledky 2019

Velká RunTour

  1. Pavel Dymák
    Pavel Dymák 5614 bodů
  2. Lukáš Nesporý
    Lukáš Nesporý 5500 bodů
  3. Jan Svatoň
    Jan Svatoň 5474 bodů
Kompletní pořadí muži
  1. Veronika Králová
    Veronika Králová 5028 bodů
  2. Adéla Fábry
    Adéla Fábry 4444 bodů
  3. Zdenka Benčíková
    Zdenka Benčíková 4046 bodů
Kompletní pořadí ženy

Malá RunTour

  1. Antonín Kos
    Antonín Kos 9872 bodů
  2. Jiří Šeratovský
    Jiří Šeratovský 9790 bodů
  3. Petr Komínek
    Petr Komínek 9746 bodů
Kompletní pořadí muži
  1. Petra Vašinová
    Petra Vašinová 10052 bodů
  2. Andrea Zapletalová
    Andrea Zapletalová 9294 bodů
  3. Lucie Skalová
    Lucie Skalová 9164 bodů
Kompletní pořadí ženy
Banner 1