fb-pixel

Výsledky

Pořadí seriálu

Sezóna 2019

 

Liberec Dětský závod 500 m (2013)   Filtrovat podle jednotlivých ročníků

poř. kat. jméno start. č. čas čistý čas poř.
abs.
poř.
kat.
poř.
pohl.
body
1. H6 Hofman, Matěj (2007, CZ) Krásná Lípa 5028 00:02:21 00:02:21 1. 1. 1. 200 FotoFotoFotoFoto
2. H6 Koudelka, Ondřej (2007, CZ) 5025 00:02:25 00:02:23 2. 2. 2. 180 FotoFotoFotoFoto
3. H6 Pávek, Lukáš (2007, CZ) Liberec 5093 00:02:27 00:02:25 3. 3. 3. 170 FotoFotoFoto
4. H6 Bouša, Martin (2007, CZ) Dukla Praha 5012 00:02:28 00:02:26 4. 4. 4. 164 FotoFoto
5. H6 Štembera, Vítek (2008, CZ) Chrtí smečka 5006 00:02:30 00:02:28 5. 5. 5. 160 Foto
6. H6 Půbal, Matouš (2008, CZ) ČKL Harrachov 5017 00:02:34 00:02:32 6. 6. 6. 158 Foto
7. D6 Händelová, Klára (2007, CZ) SPKLi 5010 00:02:35 00:02:35 7. 1. 1. 156 FotoFotoFoto
8. D6 Roštejnská, Nela (2008, CZ) 5016 00:02:36 00:02:35 8. 2. 2. 154 Foto
9. H6 Přinda, Jan (2008, CZ) liberec 5023 00:02:36 00:02:34 9. 7. 7. 152 Foto
10. D6 Schäferová, Magdaléna (2008, CZ) Liberec 19 5092 00:02:36 00:02:35 10. 3. 3. 150 FotoFoto
11. D6 Fixová, Anna (2008, CZ) Sk Maxipes Fík 5042 00:02:41 00:02:39 11. 4. 4. 148 FotoFoto
12. D6 Kolářová, Aneta (2007, CZ) 5005 00:02:41 00:02:39 12. 5. 5. 146 FotoFoto
13. H6 Jungwirth, Štěpán (2008, CZ) 5094 00:02:42 00:02:42 13. 8. 8. 144 Foto
14. H6 Rada, Tobias (2007, CZ) Benešov 5089 00:02:42 00:02:40 14. 9. 9. 142 Foto
15. H6 Kerpl, Dennis (2007, CZ) Liberec 5088 00:02:43 00:02:40 15. 10. 10. 140 Foto
16. D6 Zelenková, Tereza (2008, CZ) Cyklofit MTB Liberec 5044 00:02:45 00:02:43 16. 6. 6. 138 Foto
17. H6 Lipina, Marek (2007, CZ) Ostrava 5097 00:02:47 00:02:46 17. 11. 11. 136 FotoFoto
18. H6 Čepelka, Matěj (2007, CZ) 5036 00:02:53 00:02:50 18. 12. 12. 134 FotoFoto
19. H6 Tůma, Oliver (2007, CZ) Dukla Praha 5019 00:02:55 00:02:53 19. 13. 13. 132  
20. D6 Havlasová, Karolína (2009, CZ) Sklárna AJETO Lindava 5032 00:02:57 00:02:56 20. 7. 7. 130 FotoFoto
21. H6 Poek, Václav (2009, CZ) Dlouhý Most 5099 00:02:58 00:02:58 21. 14. 14. 128 FotoFotoFotoFoto
22. H6 Havrda, David (2009, CZ) Havrďák & son 5020 00:03:01 00:03:00 22. 15. 15. 126 FotoFotoFotoFoto
23. D6 Bergová, Adéla (2008, CZ) 5009 00:03:04 00:03:02 23. 8. 8. 124 FotoFotoFoto
24. H6 Vilém, Štěpán (2009, CZ) 5021 00:03:23 00:03:20 24. 16. 16. 122 FotoFotoFotoFoto
25. H6 Čejka, Martin (2008, CZ) Nadace Leontinka 5040 00:03:26 00:03:22 25. 17. 17. 120 FotoFoto
26. D6 Koutová, Natálie (2008, CZ) Liberec 7 5098 00:03:31 00:03:29 26. 9. 9. 118 FotoFotoFoto
27. D6 Novotná, Anežka (2008, CZ) 5030 00:03:33 00:03:30 27. 10. 10. 116 Foto
28. H6 Koutný, Hugo (2009, CZ) Praha 6 5091 00:03:35 00:03:32 28. 18. 18. 114 FotoFotoFotoFoto
29. D6 Kolářová, Karolínka (2009, CZ) Umělci z Prahy 5022 00:03:35 00:03:33 29. 11. 11. 112 FotoFotoFoto
30. H6 Čepelka, Oldřich (2009, CZ) 5037 00:03:43 00:03:43 30. 19. 19. 110 FotoFoto
31. H6 Fischer, Richard (2009, CZ) 5031 00:03:47 00:03:44 31. 20. 20. 108 FotoFotoFoto
32. D6 Fixová, Magdalena (2010, CZ) Sk Maxipes Fík 5043 00:03:48 00:03:47 32. 12. 12. 106 FotoFotoFoto
33. H6 Týfa, Daniel (2008, CZ) 5033 00:03:52 00:03:50 33. 21. 21. 104 FotoFoto
34. H6 Valoušek, Mikoláš (2009, CZ) Liberec 11 5077 00:03:52 00:03:49 34. 22. 22. 102 FotoFotoFoto
35. H6 Čejka, Tomáš (2008, CZ) Nadace Leontinka 5039 00:03:54 00:03:50 35. 23. 23. 100 Foto
36. H6 Krotký, Petr (2009, CZ) 5007 00:03:54 00:03:49 36. 24. 24. 98 FotoFotoFoto
37. H6 Ševčík, Václav (2010, CZ) Actis 5024 00:04:12 00:04:11 37. 25. 25. 96 FotoFotoFoto
38. D6 Vojtková, Gabriela (2010, CZ) Valdice 5087 00:04:13 00:04:11 38. 13. 13. 94 FotoFotoFoto
39. H6 Stolz, Jan (2010, CZ) 5034 00:04:21 00:04:17 39. 26. 26. 92 FotoFotoFoto
40. D6 Tůmová, Elisa (2009, CZ) Dukla Praha 5018 00:04:26 00:04:24 40. 14. 14. 90 FotoFoto
41. D6 Kinkorová, Barbora (2010, CZ) Praha 6 5096 00:04:29 00:04:26 41. 15. 15. 88 FotoFotoFotoFoto
42. H6 Vojtíšek, Tadeáš (2010, CZ) 5014 00:04:32 00:04:29 42. 27. 27. 86 FotoFoto
43. D6 Plesníková, Nikola (2010, CZ) Praha - Čakovice 5003 00:04:36 00:04:32 43. 16. 16. 84 FotoFoto
44. H6 Klusáček, Martin (2012, CZ) Liberec 5095 00:05:04 00:05:01 44. 28. 28. 82 FotoFotoFoto
45. D6 Macková, Eliška (2010, CZ) Zelená liška 5011 00:05:25 00:05:19 45. 17. 17. 80 FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
46. D6 Maršíková, Štěpánka Lili (2011, CZ) 5004 00:05:29 00:05:29 46. 18. 18. 78  
47. D6 Kaňková, Inna (2011, CZ) Žandov 5090 00:06:03 00:05:56 47. 19. 19. 76 FotoFotoFoto
48. H6 Krotký, Jan (2012, CZ) 5008 00:08:12 00:08:03 48. 29. 29. 74 FotoFotoFotoFoto
49. H6 Stolz, Tonito (2011, CZ) 5029 00:08:31 00:08:28 49. 30. 30. 72  
50. D6 Nemethová, Magdaléna (2012, CZ) Mufloni Kunratice 5035 00:08:44 00:08:39 50. 20. 20. 70 FotoFotoFotoFoto
51. H6 Přinda, Vojtěch (2010, CZ) Ruprechtice 5026 00:09:09 00:09:06 51. 31. 31. 68  
52. H6 Vaníček, Sebastian (2008, CZ) Nadace Leontinka 5041 00:09:23 00:09:20 52. 32. 32. 66  

396258 KČ NA CHARITU Každou registrací přispíváte na dobrou věc

RunTour není jen o běhání. Je i o pomoci druhým. Každý rok vybíráme finanční příspěvek na charitativní subjekty. Ani letos tomu nebude jinak! 50 Kč z každého startovného poputuje na dobrou věc. Letos navíc můžete nově přispět i dobrovolným příspěvkem v jakékoliv výši a podpořit ty, kteří to potřebují ještě více. Děkujeme!

Výsledky 2019

Velká RunTour

  1. Pavel Dymák
    Pavel Dymák 5614 bodů
  2. Lukáš Nesporý
    Lukáš Nesporý 5500 bodů
  3. Jan Svatoň
    Jan Svatoň 5474 bodů
  1. Veronika Králová
    Veronika Králová 5028 bodů
  2. Adéla Fábry
    Adéla Fábry 4444 bodů
  3. Zdenka Benčíková
    Zdenka Benčíková 4046 bodů

Malá RunTour

  1. Antonín Kos
    Antonín Kos 7482 bodů
  2. Jiří Šeratovský
    Jiří Šeratovský 7436 bodů
  3. Luboš Vachutka
    Luboš Vachutka 7398 bodů
  1. Petra Vašinová
    Petra Vašinová 7654 bodů
  2. Andrea Zapletalová
    Andrea Zapletalová 7080 bodů
  3. Lucie Skalová
    Lucie Skalová 6888 bodů

Partneři