fb-pixel

Výsledky

Pořadí seriálu

Sezóna 2020

 

Z hlediska GDPR naleznete své fotografie a diplomy pouze ve svém účtu nebo e-mailu. Děkujeme za pochopení. RunTour tým.

Liberec Dětský závod 1 km (2015)   Filtrovat podle jednotlivých ročníků

poř. kat. jméno start. č. čas čistý čas poř.
abs.
poř.
kat.
poř.
pohl.
body
1. H15 Boháč, Bonifác (2001, CZ) Irish Pub Foxs DEN Liberec 6029 00:02:38 00:02:37 1. 1. 1.
2. H15 Grulich, Ondřej (2001, CZ) VZS Třebíč,TJ Spartak Třebíč 6024 00:02:48 00:02:48 2. 2. 2.
3. H15 Jáč, Filip (2002, CZ) 6227 00:02:49 00:02:49 3. 3. 3.
4. H15 Borl, Štěpán (2001, CZ) 6045 00:02:50 00:02:50 4. 4. 4.
5. H15 Maršál, Jakub (2000, CZ) 6140 00:02:52 00:02:52 5. 5. 5.
6. H15 Šmíd, Václav (2001, CZ) TJ Tatran Habartice 6147 00:02:57 00:02:56 6. 6. 6.
7. H15 Vladár, Vít (2000, CZ) NH Raspenava 6146 00:03:01 00:02:59 7. 7. 7.
8. D15 Zítková, Jana (2002, CZ) Falcon Rokycany 6012 00:03:02 00:03:02 8. 1. 1.
9. D15 Slámová, Denisa (2000, CZ) Sk aktis Praha 6091 00:03:03 00:03:02 9. 2. 2.
10. H10 Preclík, Pavel (2006, CZ) Sokol Lično 6114 00:03:08 00:03:08 10. 1. 8.
11. H10 Nosek, František (2005, CZ) Sokol Nová Paka 6066 00:03:09 00:03:09 11. 2. 9.
12. D15 Navrátilová, Sára (2004, CZ) Olympia Bruntál 6104 00:03:10 00:03:10 12. 3. 3.
13. H15 Vebr, Dominik (2003, CZ) Iscarex team Česká Třebová 6044 00:03:11 00:03:11 13. 8. 10.
14. H10 Boháč, Pankrác (2006, CZ) Irish Pub Foxs DEN Liberec 6030 00:03:11 00:03:11 14. 3. 11.
15. H10 Hellmich, Jonáš (2005, CZ) Dukla Liberec 6127 00:03:12 00:03:12 15. 4. 12.
16. H15 Link, Lukáš (2002, CZ) SK Studenec 6110 00:03:13 00:03:12 16. 9. 13.
17. D15 Fridrichová, Monika (2001, CZ) SKZŠ Jablonné v Podještědí 6144 00:03:13 00:03:13 17. 4. 4.
18. D15 Dvorská, Karolína (2004, CZ) 6250 00:03:15 00:03:15 18. 5. 5.
19. H15 Polák, Jan (2003, CZ) TJ Olympia Bruntál 6136 00:03:17 00:03:17 19. 10. 14.
20. H10 Sýkora, Jan (2007, CZ) 6060 00:03:20 00:03:18 20. 5. 15.
21. D15 Martinková, Monika (2003, CZ) CSKV Vysoké nad Jizerou 6107 00:03:21 00:03:21 21. 6. 6.
22. H10 Klust, Jan (2007, CZ) OK 6068 00:03:21 00:03:21 22. 6. 16.
23. D15 Seidlová, Eliška (2004, CZ) CSKV Vysoké nad Jizerou 6105 00:03:21 00:03:21 23. 7. 7.
24. H10 Havlas, Jakub (2005, CZ) Sklárna AJETO Lindava 6234 00:03:21 00:03:21 24. 7. 17.
25. H15 Syřiště, Ondřej (2003, CZ) Dukla Liberec 6145 00:03:22 00:03:22 25. 11. 18.
26. H15 Plundra, Tomáš (2000, CZ) 6082 00:03:23 00:03:22 26. 12. 19.
27. D10 Hyšková, Elena (2005, CZ) Atl. Veselí 6113 00:03:23 00:03:22 27. 1. 8.
28. H15 Sýkora, Jakub (2004, CZ) 6061 00:03:24 00:03:21 28. 13. 20.
29. D15 Poláková, Jana (2003, CZ) TJ Olympia Bruntál 6137 00:03:24 00:03:24 29. 8. 9.
30. D15 Prysjažhnjuk, Alina (2000, CZ) FC Hradec Králové 6072 00:03:25 00:03:24 30. 9. 10.
31. D15 Kovandová, Jana (2000, CZ) SK Kotlářka Praha 6058 00:03:26 00:03:25 31. 10. 11.
32. D15 Borlová, Eliška (2003, CZ) SETA 6040 00:03:27 00:03:27 32. 11. 12.
33. H15 Tůma, Šimon (2004, CZ) 6074 00:03:29 00:03:26 33. 14. 21.
34. D15 Folprechtová, Johana (2004, CZ) AC Slovan Liberec 6071 00:03:29 00:03:29 34. 12. 13.
35. D15 Kněbortová, Antonie (2004, CZ) 6069 00:03:30 00:03:29 35. 13. 14.
36. H10 Fridrich, Armin Jakub (2005, CZ) TATRAN Jablonné v Podještědí 6143 00:03:30 00:03:30 36. 8. 22.
37. H10 Klimov, Nikolaj (2006, CZ) 6233 00:03:32 00:03:32 37. 9. 23.
38. H10 Baloun, Michal (2006, CZ) Atletika Stará Boleslav 6010 00:03:33 00:03:33 38. 10. 24.
39. H10 Bouša, Martin (2007, CZ) Dukla Praha 6007 00:03:34 00:03:34 39. 11. 25.
40. H10 Flemr, Nicolas (2007, CZ) 6006 00:03:35 00:03:35 40. 12. 26.
41. H10 Přinda, Jan (2008, CZ) liberec 6115 00:03:36 00:03:36 41. 13. 27.
42. H10 Valoušek, Matěj (2005, CZ) 6245 00:03:38 00:03:37 42. 14. 28.
43. H15 Trojan, Václav (2004, CZ) 6235 00:03:39 00:03:39 43. 15. 29.
44. D15 Houžvičková, Nikola (2003, CZ) 6033 00:03:41 00:03:41 44. 14. 15.
45. H10 Schwarz, Matěj (2005, CZ) SK APD Děčín 6109 00:03:41 00:03:39 45. 15. 30.
46. H10 Tesař, Josef (2006, CZ) 6051 00:03:41 00:03:39 46. 16. 31.
47. H10 Otta, Adam (2005, CZ) Hrubý Jeseník 6122 00:03:42 00:03:39 47. 17. 32.
48. H10 Jungwirth, František (2006, CZ) 6247 00:03:44 00:03:43 48. 18. 33.
49. D10 Martinková, Natálka (2006, CZ) CSKV Vysoké nad Jizerou 6108 00:03:45 00:03:45 49. 2. 16.
50. H10 Deimling, Harry (2007, CZ) TJ DUKLA LIBEREC 6142 00:03:45 00:03:44 50. 19. 34.
51. H15 Šifta, Ondřej (2005, CZ) 6134 00:03:48 00:03:46 51. 16. 35.
52. D10 Klustová, Tereza (2007, CZ) OK Chrastava 6067 00:03:50 00:03:49 52. 3. 17.
53. D10 Jurková, Tereza (2005, CZ) 6241 00:03:50 00:03:50 53. 4. 18.
54. H15 Jungmann, Vojtěch (2004, CZ) 6081 00:03:51 00:03:50 54. 17. 36.
55. D15 Melounová, Valentýna (2003, CZ) Veverky ve skluzu 6070 00:03:51 00:03:51 55. 15. 19.
56. H10 Janeček, Radek (2005, CZ) 6026 00:03:52 00:03:50 56. 20. 37.
57. H15 Parihuzič, Filip (2004, CZ) FK Baník Sokolov 6056 00:03:52 00:03:50 57. 18. 38.
58. H15 Barnet, David (2003, CZ) Úštek 6087 00:03:53 00:03:52 58. 19. 39.
59. H10 Valkoun, Petr (2007, CZ) 6025 00:03:53 00:03:52 59. 21. 40.
60. H10 Půbal, Matouš (2008, CZ) ČKL Harrachov 6249 00:03:54 00:03:54 60. 22. 41.
61. H10 Koukal, Sebastian (2006, CZ) 6224 00:03:56 00:03:54 61. 23. 42.
62. H15 Voves, Patrik (2002, CZ) Malé Žernoseky 6054 00:03:58 00:03:58 62. 20. 43.
63. H10 Hachle, Oliver (2008, CZ) Guliver 6102 00:03:59 00:03:57 63. 24. 44.
64. H10 Ryšánek, Daniel (2008, CZ) 6131 00:03:59 00:03:57 64. 25. 45.
65. H15 Doubek, Filip (2001, CZ) 6049 00:04:03 00:04:01 65. 21. 46.
66. D15 Holubová, Simona (2004, CZ) 6005 00:04:03 00:04:01 66. 16. 20.
67. D10 Kubicová, Denisa (2005, CZ) ZŠ T.G.Masaryka Hrádek nad Nisou 6093 00:04:04 00:04:04 67. 5. 21.
68. H15 Hauser, Kryštof (2002, CZ) méďové 6098 00:04:04 00:04:04 68. 22. 47.
69. H10 Jungwirth, Štěpán (2008, CZ) 6243 00:04:04 00:04:03 69. 26. 48.
70. H10 Trpišovský, Ondřej (2006, CZ) TJ SOKOL DOUBÍ 6075 00:04:05 00:04:03 70. 27. 49.
71. D10 Lajtkepová, Berenika (2006, CZ) 6100 00:04:06 00:04:02 71. 6. 22.
72. D10 Friesingerová, Marie (2006, CZ) ŠAK Novoborská 6133 00:04:07 00:04:06 72. 7. 23.
73. D15 Vančurová, Sabina (2002, CZ) 6053 00:04:09 00:04:08 73. 17. 24.
74. H10 Pávek, Lukáš (2007, CZ) 6239 00:04:10 00:04:09 74. 28. 50.
75. D10 Nosková, Marcela (2008, CZ) Sokol Úbislavice 6065 00:04:12 00:04:10 75. 8. 25.
76. H10 Novotný, Dalibor (2008, CZ) 6240 00:04:13 00:04:13 76. 29. 51.
77. D10 Šubrtová, Alice (2007, CZ) Blesk 6021 00:04:15 00:04:15 77. 9. 26.
78. D10 Týčová, Nikola (2006, CZ) 6228 00:04:15 00:04:13 78. 10. 27.
79. D10 Ondrušová, Barbora (2006, CZ) 6121 00:04:15 00:04:12 79. 11. 28.
80. D10 Zelenková, Zuzana (2005, CZ) SK Suadra.cz 6095 00:04:16 00:04:14 80. 12. 29.
81. D10 Kňapová, Alena (2008, CZ) 6019 00:04:16 00:04:15 81. 13. 30.
82. H10 Král, Dan (2005, CZ) 6073 00:04:17 00:04:17 82. 30. 52.
83. H10 Zderadička, Ludvík (2007, CZ) BBB Team 6086 00:04:17 00:04:17 83. 31. 53.
84. H10 Groh, Filip (2007, CZ) 6229 00:04:19 00:04:17 84. 32. 54.
85. D10 Šírová, Anna (2006, CZ) 6246 00:04:19 00:04:19 85. 14. 31.
86. H10 Houžvička, Filip (2005, CZ) 6032 00:04:22 00:04:22 86. 33. 55.
87. D15 Buková, Františka Emma (2004, CZ) 6035 00:04:23 00:04:22 87. 18. 32.
88. D15 Vlková, Tereza (2001, CZ) Wizards DDum 6063 00:04:23 00:04:21 88. 19. 33.
89. D15 Frendlova, Nina (2004, CZ) 6028 00:04:24 00:04:22 89. 20. 34.
90. H10 Lajtkep, Petr (2008, CZ) 6101 00:04:24 00:04:21 90. 34. 56.
91. H15 Černý, Michael (2004, CZ) 6149 00:04:25 00:04:24 91. 23. 57.
92. H15 Juda, Matyáš (2003, CZ) 6027 00:04:26 00:04:25 92. 24. 58.
93. H10 Doubek, Jan (2005, CZ) 6135 00:04:26 00:04:26 93. 35. 59.
94. H10 Štencl, Vojta (2008, CZ) 6244 00:04:26 00:04:26 94. 36. 60.
95. H10 Seidl, Tomáš (2007, CZ) CSKV Vysoké nad Jizerou 6106 00:04:28 00:04:28 95. 37. 61.
96. H10 Miler, Max (2008, CZ) 6225 00:04:28 00:04:28 96. 38. 62.
97. D10 Dandová, Barbora (2008, CZ) 6052 00:04:29 00:04:28 97. 15. 35.
98. D10 Šaldová, Valerie (2007, CZ) 6048 00:04:30 00:04:26 98. 16. 36.
99. D10 Korytářová, Karolina (2005, CZ) 6055 00:04:35 00:04:35 99. 17. 37.
100. H10 Albrecht, Jan (2008, CZ) TJ bilí tygři 6034 00:04:37 00:04:37 100. 39. 63.
101. D10 Cibulková, Sára (2007, CZ) 6085 00:04:38 00:04:36 101. 18. 38.
102. D10 Chroustová, Amálka (2008, CZ) 6237 00:04:39 00:04:39 102. 19. 39.
103. H10 Čermák, Kryštof (2007, CZ) SK Meťák 6008 00:04:39 00:04:37 103. 40. 64.
104. D10 D´ormea, Silvia (2005, CZ) 6236 00:04:45 00:04:45 104. 20. 40.
105. D10 Klimešová, Anna (2006, CZ) 6078 00:04:47 00:04:45 105. 21. 41.
106. D10 Jurková, Eliška (2005, CZ) 6242 00:04:49 00:04:49 106. 22. 42.
107. D15 Nováková, Andrea (2001, CZ) Baječné děti v běhu 6077 00:04:52 00:04:49 107. 21. 43.
108. D10 Hejduková, Julie (2008, CZ) Julča team 6015 00:04:53 00:04:51 108. 23. 44.
109. D10 Zelenková, Tereza (2008, CZ) SK Suadra.cz 6094 00:04:54 00:04:51 109. 24. 45.
110. H10 Flugel, Lukáš (2005, CZ) 6232 00:04:57 00:04:53 110. 41. 65.
111. D10 Janoušková, Šárka (2007, CZ) 6046 00:05:01 00:05:00 111. 25. 46.
112. D10 Němcová, Nikola (2008, CZ) ZŠ Broumovská 6047 00:05:01 00:05:00 112. 26. 47.
113. H15 Šich, Tomáš (2002, CZ) Báječné dítě v běhu 6011 00:05:02 00:05:01 113. 25. 66.
114. H10 Vejvar, Lukáš (2006, CZ) Nymburk 6002 00:05:05 00:05:02 114. 42. 67.
115. H15 Král, Matěj (2002, CZ) Run the World 6231 00:05:06 00:05:04 115. 26. 68.
116. D10 Jungmannová, Anna (2007, CZ) 6080 00:05:07 00:05:07 116. 27. 48.
117. H15 Král, Jakub (2000, CZ) Run the World 6141 00:05:07 00:05:07 117. 27. 69.
118. D10 Chrolistová, Julie (2005, CZ) 6238 00:05:09 00:05:09 118. 28. 49.
119. D10 Bošková, Anna (2008, CZ) 6138 00:05:11 00:05:09 119. 29. 50.
120. D15 Gabrielová, Denisa (2003, CZ) Run the World 6129 00:05:14 00:05:14 120. 22. 51.
121. H15 Feifer, Lukáš (2000, CZ) Nadace Leontinka 6139 00:05:15 00:05:12 121. 28. 70.
122. D15 Koldová, Eliška (2001, CZ) Nadace Leontinka 6124 00:05:19 00:05:17 122. 23. 52.
123. H10 Parihuzič, Dušan (2008, CZ) Florbal Sokolov 6057 00:05:21 00:05:14 123. 43. 71.
124. H10 Hauser, Matthias (2006, CZ) Méďové 6097 00:05:22 00:05:21 124. 44. 72.
125. D10 Bergová, Adéla (2008, CZ) Báječné dítě v běhu 6018 00:05:23 00:05:18 125. 30. 53.
126. H10 Hirsch, William (2008, CZ) 6096 00:05:33 00:05:30 126. 45. 73.
127. D10 Jiroutová, Kateřina (2007, CZ) 6112 00:05:34 00:05:31 127. 31. 54.
128. H10 Tollar, Martin (2006, CZ) Nadace Leontinka 6130 00:05:36 00:05:33 128. 46. 74.
129. D10 Hradilová, Simona (2005, CZ) 6037 00:05:38 00:05:37 129. 32. 55.
130. H10 Novák, Tadeáš (2007, CZ) Baječné děti v běhu 6076 00:05:43 00:05:42 130. 47. 75.
131. D10 Harvanková, Kateřina (2006, CZ) AC Mladá Boleslav o.s. 6059 00:05:54 00:05:52 131. 33. 56.
132. D15 Flugelová, Lucie (2002, CZ) Nadace Leontinka 6099 00:06:01 00:05:57 132. 24. 57.
133. D10 Hradilová, Dagmar (2007, CZ) 6036 00:06:29 00:06:29 133. 34. 58.

108576 KČ NA CHARITU

Každou registrací přispíváte na dobrou věc

RunTour není jen o běhání. Je i o pomoci druhým. Každý rok vybíráme finanční příspěvek na charitativní subjekty. Ani letos tomu nebude jinak! 50 Kč z každého startovného poputuje na dobrou věc. Navíc také můžete přispět i dobrovolným příspěvkem v jakékoliv výši a podpořit ty, kteří to potřebují ještě více. Děkujeme!

Výsledky 2020

Velká RunTour

  1. Karel Splítek
    Karel Splítek 3784 bodů
  2. Jiří Bradáč
    Jiří Bradáč 3634 bodů
  3. Jan Svatoň
    Jan Svatoň 3608 bodů
  1. Adéla Fábry
    Adéla Fábry 3324 bodů
  2. Petra Vašinová
    Petra Vašinová 3116 bodů
  3. Soňa Barvenčíková
    Soňa Barvenčíková 2976 bodů

Malá RunTour

  1. Kryštof Vilk
    Kryštof Vilk 4544 bodů
  2. Pavel Vokál
    Pavel Vokál 4276 bodů
  3. Luboš Vachutka
    Luboš Vachutka 4272 bodů
  1. Jana Smutná
    Jana Smutná 4210 bodů
  2. Alena Tylšová
    Alena Tylšová 4136 bodů
  3. Barbora Heřmanovská
    Barbora Heřmanovská 3832 bodů

Partneři