fb-pixel

Výsledky

Pořadí seriálu

Sezóna 2021

 

Z hlediska GDPR naleznete své fotografie a diplomy pouze ve svém účtu nebo e-mailu. Děkujeme za pochopení. RunTour tým.

Liberec Dětský závod 1 km (2014)   Filtrovat podle jednotlivých ročníků

poř. kat. jméno start. č. čas čistý čas poř.
abs.
poř.
kat.
poř.
pohl.
body
1. D15 Pillerová, Štěpánka (2001, CZ) 6103 00:03:24 00:03:24 1. 1. 1.
2. H15 Smetana, Michal (2003, CZ) Smetana team 6022 00:03:25 00:03:24 2. 1. 1.
3. H15 Boháč, Bonifác (2001, CZ) 6105 00:03:28 00:03:28 3. 2. 2.
4. H15 Jáč, Filip (2002, CZ) 6118 00:03:31 00:03:30 4. 3. 3.
5. H15 Adensam, Nicholas Jan (2002, CZ) 6053 00:03:31 00:03:31 5. 4. 4.
6. H15 Horčička, Vítězslav (2002, CZ) Olfin Car Vella Trutnov, MFK TRUTNOV 6013 00:03:36 00:03:36 6. 5. 5.
7. H10 Hentschke, Luca (2004, DE) HC Varnsdorf 6072 00:03:38 00:03:38 7. 1. 6.
8. D10 Placatková, Tereza (2004, CZ) SK Sporting Příbram 6064 00:03:39 00:03:39 8. 1. 2.
9. H15 Kulhavý, Tomáš (2001, CZ) AC Jablonec nad Nisou 6066 00:03:39 00:03:39 9. 6. 7.
10. H15 Krabec, Jakub (2002, CZ) AC Jičín 6025 00:03:42 00:03:42 10. 7. 8.
11. H15 Vodička, Dušan (2003, CZ) Smržovka 6075 00:03:45 00:03:45 11. 8. 9.
12. H10 Boháč, Pankrác (2006, CZ) 6106 00:03:46 00:03:46 12. 2. 10.
13. H15 Pogorzelski, Wojciech (2002, PL) Kusy Szczecin 6082 00:03:48 00:03:48 13. 9. 11.
14. H10 Nosek, František (2005, CZ) BAKAKO Nová Paka 6023 00:03:49 00:03:49 14. 3. 12.
15. D15 Zítková, Jana (2002, CZ) Falcon Rokycany 6018 00:03:50 00:03:50 15. 2. 3.
16. D10 Navrátilová, Sára (2004, CZ) Olympia Bruntál 6052 00:03:53 00:03:53 16. 2. 4.
17. H10 Hellmich, Jonáš (2005, CZ) Dukla Liberec 6046 00:03:54 00:03:54 17. 4. 13.
18. H10 Švestka, Dominik (2004, CZ) 6054 00:03:54 00:03:54 18. 5. 14.
19. H10 Havlas, Jakub (2005, CZ) Sklárna AJETO Lindava 6087 00:03:54 00:03:54 19. 6. 15.
20. H10 Placatka, Matěj (2004, CZ) SK Sporting Příbram 6065 00:03:56 00:03:55 20. 7. 16.
21. H15 Synek, Martin (1999, CZ) 6047 00:03:56 00:03:56 21. 10. 17.
22. H10 Krabec, Jáchym (2005, CZ) AC Jičín 6026 00:03:57 00:03:57 22. 8. 18.
23. D10 Seidlová, Eliška (2004, CZ) CSKV Vysoké nad Jizerou 6077 00:03:58 00:03:58 23. 3. 5.
24. D10 Ježková, Matilda (2004, CZ) DUKLA Liberec 6076 00:03:58 00:03:58 24. 4. 6.
25. D15 Štichhauerová, Nikola (2001, CZ) 6110 00:04:02 00:04:01 25. 3. 7.
26. D10 Půbalová, Nela (2004, CZ) ČKL Harrachov 6084 00:04:04 00:04:04 26. 5. 8.
27. D10 Hyšková, Elena (2005, CZ) Atletika Veselí 6083 00:04:06 00:04:06 27. 6. 9.
28. D10 Dvorská, Karolína (2007, CZ) 6147 00:04:06 00:04:06 28. 7. 10.
29. D15 Borlová, Eliška (2003, CZ) SETA 6042 00:04:07 00:04:07 29. 4. 11.
30. H15 Buk, Jakub-adam (2000, CZ) 6003 00:04:08 00:04:08 30. 11. 19.
31. D15 Martinková, Monika (2003, CZ) CSKV Vysoké nad Jizerou 6070 00:04:12 00:04:12 31. 5. 12.
32. H15 Matěcha, Jaroslav (2000, CZ) 6150 00:04:17 00:04:17 32. 12. 20.
33. D10 Folprechtová, Johana (2004, CZ) AC Slovan Liberec 6062 00:04:20 00:04:20 33. 8. 13.
34. H10 Vodička, Jan (2006, CZ) Smržovka 6074 00:04:21 00:04:21 34. 9. 21.
35. H10 Klimov, Nikolaj (2006, CZ) 6056 00:04:22 00:04:22 35. 10. 22.
36. H15 Klimov, Evžen (2003, CZ) 6055 00:04:22 00:04:22 36. 13. 23.
37. H10 Vohlídal, Šimon (2004, CZ) 6100 00:04:23 00:04:23 37. 11. 24.
38. H15 Vyhnálek, Tadeáš (2001, CZ) 6089 00:04:23 00:04:20 38. 14. 25.
39. H10 Čermák, Ondřej (2005, CZ) Dukla Liberec 6086 00:04:24 00:04:24 39. 12. 26.
40. H10 Vesecký, Lukáš (2004, CZ) 6044 00:04:26 00:04:26 40. 13. 27.
41. H10 Kučera, Lukáš (2005, CZ) 6093 00:04:31 00:04:31 41. 14. 28.
42. D10 Smetanová, Aneta (2005, CZ) Smetana team 6021 00:04:33 00:04:33 42. 9. 14.
43. D15 Kolmanová, Kristina (2000, CZ) 6063 00:04:33 00:04:31 43. 6. 15.
44. D15 Hamplová, Petra (2003, CZ) 6027 00:04:36 00:04:34 44. 7. 16.
45. H10 Vesecký, Jakub (2004, CZ) 6043 00:04:36 00:04:36 45. 15. 29.
46. D10 Martinková, Natálka (2006, CZ) CSKV Vysoké nad Jizerou 6071 00:04:37 00:04:36 46. 10. 17.
47. H10 Dostál, Matouš (2007, CZ) 6067 00:04:41 00:04:40 47. 16. 30.
48. H10 Flemr, Nicolas (2007, CZ) 6148 00:04:42 00:04:40 48. 17. 31.
49. D10 Nedvídková, Adéla (2004, CZ) TJ Slavoj Stará Boleslav 6078 00:04:42 00:04:42 49. 11. 18.
50. H10 Rozum, Šimon (2004, CZ) 6113 00:04:44 00:04:44 50. 18. 32.
51. D15 Bílková, Monika (2000, CZ) 6050 00:04:45 00:04:45 51. 8. 19.
52. D10 Štemberová, Bára (2006, CZ) Atletika LIAZ Jablonec - Chrtí smečka 6008 00:04:47 00:04:47 52. 12. 20.
53. H10 Šubrt, Maxmilián (2005, CZ) Blesk 6049 00:04:48 00:04:48 53. 19. 33.
54. H15 Matěcha, Jakub (2003, CZ) 6149 00:04:49 00:04:47 54. 15. 34.
55. D10 Nedvídková, Katka (2004, CZ) 6107 00:04:50 00:04:50 55. 13. 21.
56. H10 Bouša, Martin (2007, CZ) Dukla Praha 6016 00:04:52 00:04:50 56. 20. 35.
57. D10 Kosáková, Markéta (2006, CZ) 6101 00:04:53 00:04:53 57. 14. 22.
58. D10 Šubrtová, Alice (2007, CZ) Blesk 6048 00:04:53 00:04:53 58. 15. 23.
59. H10 Kostka, Lukáš (2007, CZ) 6109 00:04:54 00:04:53 59. 21. 36.
60. D10 Kaftanová, Barbora (2004, CZ) 6112 00:04:55 00:04:55 60. 16. 24.
61. H10 Beneš, Dominik (2004, CZ) 6091 00:04:56 00:04:53 61. 22. 37.
62. H10 Klimov, Petr (2007, CZ) 6108 00:05:01 00:05:01 62. 23. 38.
63. D15 Hyšperská, Barbora (2003, CZ) 6090 00:05:01 00:05:00 63. 9. 25.
64. H10 Najman, Fanda (2006, CZ) FC NHK 6045 00:05:01 00:05:01 64. 24. 39.
65. H15 Králík, Matěj (2003, CZ) 6002 00:05:02 00:05:00 65. 16. 40.
66. H10 Salot, Fabian (2007, CZ) 6081 00:05:04 00:05:01 66. 25. 41.
67. D15 Maňáková, Anna (1999, CZ) 6035 00:05:06 00:05:03 67. 10. 26.
68. H10 Čermák, Kryštof (2007, CZ) SK Meťák 6031 00:05:07 00:05:04 68. 26. 42.
69. H10 Fleišer, Matyáš (2004, CZ) Sokol Alšovice 6115 00:05:08 00:05:04 69. 27. 43.
70. H10 Valkoun, Petr (2007, CZ) 6033 00:05:09 00:05:09 70. 28. 44.
71. H10 Jeřábek, Radim (2004, CZ) 6041 00:05:10 00:05:10 71. 29. 45.
72. D10 Buková, Františka Emma (2004, CZ) 6001 00:05:11 00:05:09 72. 17. 27.
73. H10 Vojtíšek, Jáchym (2006, CZ) 6015 00:05:15 00:05:14 73. 30. 46.
74. H15 Juda, Matyáš (2003, CZ) 6088 00:05:15 00:05:12 74. 17. 47.
75. D10 Jeřábková, Hana (2006, CZ) 6040 00:05:17 00:05:17 75. 18. 28.
76. H10 Bradáč, Ondřej (2004, CZ) Wrangler 6080 00:05:26 00:05:24 76. 31. 48.
77. H10 Janeček, Radek (2005, CZ) 6079 00:05:27 00:05:25 77. 32. 49.
78. D10 Týčová, Nikola (2006) 6137 00:05:27 00:05:25 78. 19. 29.
79. D10 Händelová, Klára (2007, CZ) BK Variace 6068 00:05:27 00:05:27 79. 20. 30.
80. D10 Grohová, Kateřina (2004, CZ) 6061 00:05:27 00:05:26 80. 21. 31.
81. H10 Groch, Filip (2007) Liberec 6138 00:05:28 00:05:26 81. 33. 50.
82. H10 Seidl, Tomáš (2007, CZ) CSKV Vysoké nad Jizerou 6069 00:05:29 00:05:28 82. 34. 51.
83. D10 Zárubová, Nela (2007, CZ) 6028 00:05:30 00:05:28 83. 22. 32.
84. D10 Zelenková, Zuzana (2005, CZ) SK Suadra.cz 6085 00:05:31 00:05:31 84. 23. 33.
85. D10 Kolářová, Tereza (2006, CZ) 6104 00:05:31 00:05:29 85. 24. 34.
86. D10 Šaldová, Valerie (2007, CZ) 6034 00:05:39 00:05:39 86. 25. 35.
87. H10 Vojtko, Tadeáš (2006, CZ) 6114 00:05:42 00:05:38 87. 35. 52.
88. H15 Feifer, Lukáš (2000, CZ) Nadace Leontinka 6057 00:05:42 00:05:39 88. 18. 53.
89. H10 Tůma, Oliver (2007, CZ) Dukla Praha 6014 00:05:44 00:05:42 89. 36. 54.
90. H10 Flugel, Lukáš (2005, CZ) 6116 00:05:52 00:05:52 90. 37. 55.
91. H10 Dvořák, Jakub (2006, CZ) Nadace Leontinka 6058 00:05:55 00:05:51 91. 38. 56.
92. H10 Fiala, Enrico (2007) 6092 00:05:55 00:05:54 92. 39. 57.
93. H10 Lipina, Marek (2007, CZ) Atletika Poruba 6038 00:05:58 00:05:56 93. 40. 58.
94. H15 Šich, Tomáš (2002, CZ) Báječné dítě v běhu 6017 00:06:13 00:06:09 94. 19. 59.
95. D10 Langerová, Adéla (2007, CZ) 6111 00:06:21 00:06:18 95. 26. 36.
96. D15 Koldová, Eliška (2001, CZ) Nadace Leontinka 6059 00:06:25 00:06:22 96. 11. 37.
97. D10 Ernestová, Sofie (2007, CZ) 6102 00:06:35 00:06:32 97. 27. 38.
98. D10 Harvanková, Kateřina (2006, CZ) AC Mladá Boleslav o.s. 6051 00:06:41 00:06:38 98. 28. 39.
99. D15 Flugelová, Lucie (2002, CZ) Nadace Leontinka 6060 00:07:19 00:07:15 99. 12. 40.
100. D10 Janoušková, Šárka (2007, CZ) 6010 00:07:23 00:07:23 100. 29. 41.
101. D15 Šichová, Kateřina (2000, CZ) Báječné dítě v běhu 6073 00:07:40 00:07:37 101. 13. 42.

228307 KČ NA CHARITU

Každou registrací přispíváte na dobrou věc

ČEZ RunTour není jen o běhání. Je i o pomoci druhým. Každý rok vybíráme finanční příspěvek na charitativní subjekty. Ani letos tomu nebude jinak! 50 Kč z každého startovného poputuje na dobrou věc. Navíc také můžete přispět i dobrovolným příspěvkem v jakékoliv výši a podpořit ty, kteří to potřebují ještě více. Děkujeme!

Výsledky 2021

Velká RunTour

  1. Karel Splítek
    Karel Splítek 3784 bodů
  2. Jiří Bradáč
    Jiří Bradáč 3634 bodů
  3. Jan Svatoň
    Jan Svatoň 3608 bodů
  1. Adéla Fábry
    Adéla Fábry 3324 bodů
  2. Petra Vašinová
    Petra Vašinová 3116 bodů
  3. Soňa Barvenčíková
    Soňa Barvenčíková 2976 bodů

Malá RunTour

  1. Kryštof Vilk
    Kryštof Vilk 4544 bodů
  2. Pavel Vokál
    Pavel Vokál 4276 bodů
  3. Luboš Vachutka
    Luboš Vachutka 4272 bodů
  1. Jana Smutná
    Jana Smutná 4210 bodů
  2. Alena Tylšová
    Alena Tylšová 4136 bodů
  3. Barbora Heřmanovská
    Barbora Heřmanovská 3832 bodů

Partneři