fb-pixel
MENU

Výsledky

Pořadí seriálu

Sezóna 2019

 

Liberec 5 km (2012)

poř. kat. jméno start. č. čas poř.
abs.
poř.
kat.
poř.
pohl.
body
1. M Čivrný, Jiří (1980, CZ) 563 00:16:41 1. 1. 1. 200  
2. M Luboš, Gaisl (1905, CZ) 621 00:16:46 2. 2. 2. 180  
3. M Veber, Tomáš (1974, CZ) LK Tatran Chodov 574 00:17:45 3. 3. 3. 170  
4. M Staněk, Martin (1986, CZ) POMALÍ KLUCI 562 00:18:07 4. 4. 4. 164  
5. M50 Jan, Cihlář (1905, CZ) 624 00:18:15 5. 1. 5. 160  
6. M Hurta, Adam (1989, CZ) AC Prostějov 575 00:18:56 6. 5. 6. 158  
7. M Bartůněk, Petr (1975, CZ) 608 00:19:23 7. 6. 7. 156  
8. M Tišer, Matouš (1992, CZ) Virtuoso Tým 577 00:19:33 8. 7. 8. 154  
9. M50 Kůtek, Milan (1969, CZ) Běžecká škola Miloše Škorpila 576 00:21:15 9. 2. 9. 152  
10. M Váňa, Jaroslav (1979, CZ) SK Plzeň Bolevec 564 00:21:36 10. 8. 10. 150  
11. M Vrána, Petr (1983, CZ) 538 00:21:57 11. 9. 11. 148  
12. Z Pokorná, Kateřina (1986, CZ) AC Slovan Liberec 539 00:22:30 12. 1. 1. 146  
13. M50 Benc, Pavel (1963, CZ) DUKLA 622 00:22:56 13. 3. 12. 144  
14. M Skalický, Petr (1973, CZ) 626 00:22:59 14. 10. 13. 142  
15. M Volný, Jan (1985, CZ) 580 00:23:09 15. 11. 14. 140  
16. M Ondřej, Chvojka (1905, CZ) 633 00:23:10 16. 12. 15. 138  
17. M Buřič, Jan (1975, CZ) SK Plzeň Bolevec 565 00:23:34 17. 13. 16. 136  
18. M50 Kubeš, Petr (1964, CZ) 610 00:23:51 18. 4. 17. 134  
19. M Radek, Talafa (1905, CZ) 619 00:23:54 19. 14. 18. 132  
20. Z Rusínová, Tereza (1980, CZ) 526 00:23:58 20. 2. 2. 130  
21. M Kysela, Vojtěch (1981, CZ) TJ ROB Liberec 599 00:24:07 21. 15. 19. 128  
22. Z Vidimová, Barbora (1996, CZ) SŠK Újezd nad Lesy 581 00:24:10 22. 3. 3. 126  
23. M Gebauer, Adam (1993, CZ) Motol 561 00:24:24 23. 16. 20. 124  
24. M61 Přinda, Oldřich (1951, CZ) Ruprechtice OB 604 00:24:27 24. 1. 21. 122  
25. M Bartoš, Michal (1987, CZ) Sousedská 546 00:24:36 25. 17. 22. 120  
26. M Krejný, Kamil (1977, CZ) amater 531 00:24:38 26. 18. 23. 118  
27. Z Holásková, Kateřina (1905, CZ) 616 00:25:05 27. 4. 4. 116  
28. M Krejza, Jaroslav (1982, CZ) LAMY 521 00:25:15 28. 19. 24. 114  
29. M Petr, Hovorka (1905, CZ) 630 00:25:43 29. 20. 25. 112  
30. Z Vošahlíková, Ivana (1992, CZ) 598 00:25:57 30. 5. 5. 110  
31. M Jan, Gregor (1905, CZ) 631 00:26:05 31. 21. 26. 108  
32. M Tomáš, Rossman (1905, CZ) 614 00:26:07 32. 22. 27. 106  
33. Z Myslivcová, Martina (1992, CZ) 566 00:26:14 33. 6. 6. 104  
34. M50 Václav, Štichauer (1905, CZ) 615 00:26:24 34. 5. 28. 102  
35. Z50 Lucie, Kareisová (1905, CZ) 632 00:26:29 35. 1. 7. 100  
36. M60 Bartoš, Jan (1961, CZ) Sousedská 533 00:26:46 36. 1. 29. 98  
37. M60 Kočalka, Juraj (1953, CZ) Brandýs nad Labem 524 00:26:58 37. 2. 30. 96  
38. M Michal, Novák (1905, CZ) 635 00:27:11 38. 23. 31. 94  
39. Z50 Händelová, Monika (1970, CZ) 536 00:27:23 39. 2. 8. 92  
40. Z Adéla, Fleišerová (1905, CZ) 620 00:27:30 40. 7. 9. 90  
41. M Kinkor, Jan (1977, CZ) DUKLA 617 00:27:31 41. 24. 32. 88  
42. Z Komárková, Michaela (1992, CZ) 579 00:27:44 42. 8. 10. 86  
43. M Limr, Viktor (1974, CZ) 589 00:27:50 43. 25. 33. 84  
44. Z Horká, Lenka (1983, CZ) KLUB LETMÝCH HOUBAŘŮ 101 00:27:53 44. 9. 11. 82  
45. M Martin, Ludvík (1905, CZ) 634 00:28:13 45. 26. 34. 80  
46. Z Marků, Aneta (1980, CZ) Motol 552 00:28:17 46. 10. 12. 78  
47. Z Stanovská, Šárka (1989, CZ) 578 00:28:21 47. 11. 13. 76  
48. M Halama, Vojtěch (1990, CZ) 545 00:28:36 48. 27. 35. 74  
49. M60 Odvárko, Vratislav (1953, CZ) DUKLA 623 00:28:41 49. 3. 36. 72  
50. Z Holanová, Tereza (1988, CZ) 612 00:28:43 50. 12. 14. 70  
51. Z Lenka, Gregorová (1905, CZ) 629 00:28:49 51. 13. 15. 68  
52. Z Buřitová, Jana (1978, CZ) Frýdlant 611 00:28:49 52. 14. 16. 66  
53. M Buriánek, Tomáš (1972, CZ) 530 00:28:50 53. 28. 37. 64  
54. M Zich, Ladislav (1984, CZ) 523 00:28:54 54. 29. 38. 62  
55. M61 Radomil, Krutský (1905, CZ) 625 00:28:58 55. 2. 39. 60  
56. Z Králová, Michaela (1981, CZ) Jones Lang Lasalle 544 00:29:05 56. 15. 17. 58  
57. M Klčo, Marian (1980, CZ) 606 00:29:14 57. 30. 40. 56  
58. M Valenta, Oto (1981, CZ) 602 00:29:17 58. 31. 41. 54  
59. Z Hrdličková, Lenka (1976, CZ) 572 00:29:19 59. 16. 18. 52  
60. M Vik, Lukáš (1997, CZ) STU Liberec 593 00:29:51 60. 32. 42. 50  
61. M Dvořák, Jan (1976, CZ) MAC 603 00:29:54 61. 33. 43. 49  
62. M60 Vilímek, Stanislav (1958, CZ) Benešov 547 00:30:19 62. 4. 44. 48  
63. Z Vavřinová, Simona (1978, CZ) žádný 532 00:30:51 63. 17. 19. 47  
64. Z50 Semerádová, Lenka (1970, CZ) 609 00:30:55 64. 3. 20. 46  
65. Z Evjáková, Markéta (1986, CZ) 534 00:31:11 65. 18. 21. 45  
66. M Polan, Michal (1981, CZ) 627 00:31:29 66. 34. 45. 44  
67. Z50 Kotenova, Bohunka (1971, CZ) Harfa Inline Team 529 00:31:32 67. 4. 22. 43  
68. Z60 Červová, Naďa (1960, CZ) 520 00:31:53 68. 1. 23. 42  
69. Z50 Kadeřábková, Margita (1964, CZ) JC Litokan 573 00:31:53 69. 5. 24. 41  
70. Z Zuzana, Štefániková (1905, CZ) 618 00:31:55 70. 19. 25. 40  
71. M60 Janoušek, Jan (1956, CZ) Motol 558 00:32:05 71. 5. 46. 39  
72. M Žďárský, Martin (1985, CZ) 582 00:32:24 72. 35. 47. 38  
73. Z Kopecká, Jaroslava (1986, CZ) 568 00:32:25 73. 20. 26. 37  
74. M Logner, Vít (1979, CZ) 535 00:32:33 74. 36. 48. 36  
75. Z Friesingerová, Tereza (1995, CZ) 570 00:32:50 75. 21. 27. 35  
76. Z Ludvíková, Michaela (1980, CZ) Motol 555 00:32:57 76. 22. 28. 34  
77. Z Fielko, Eva (1980, CZ) 597 00:33:55 77. 23. 29. 33  
78. M50 Fejfar, Aleš (1969, CZ) 583 00:34:01 78. 6. 49. 32  
79. Z Kaňovská, Michaela (1985, CZ) 567 00:34:23 79. 24. 30. 31  
80. Z Hanzlová, Petra (1990, CZ) 571 00:34:36 80. 25. 31. 30  
81. M Marat, Martin (1994, CZ) 548 00:34:39 81. 37. 50. 29  
82. Z Renáta, Dobrovská (1905, CZ) 628 00:34:48 82. 26. 32. 28  
83. Z50 Dohnalová, Jitka (1968, CZ) 600 00:35:06 83. 6. 33. 27  
84. Z Gabrielová, Táňa (1988, CZ) 607 00:35:33 84. 27. 34. 26  
85. M Mlčoch, Jan (1986, CZ) 595 00:36:54 85. 38. 51. 25  
86. M50 Kovačovič, Milan (1969, CZ) amatér 542 00:36:58 86. 7. 52. 24  
87. Z Gerö, Kateřina (1972, CZ) 522 00:37:22 87. 28. 35. 23  
88. Z50 Gebová, Andrea (1962, CZ) 594 00:37:44 88. 7. 36. 22  
89. Z50 Šulcová, Milena (1970, CZ) Motol 556 00:38:12 89. 8. 37. 21  
90. Z Pulkertová, Monika (1976, CZ) Motol 553 00:38:55 90. 29. 38. 20  
91. Z Friesingerová, Barbora (1992, CZ) 569 00:38:56 91. 30. 39. 19  
92. M Valenta, Pavel (1988, CZ) 584 00:39:33 92. 39. 53. 18  
93. Z Pytlíčková, Alena (1988, CZ) 540 00:41:04 93. 31. 40. 17  
94. Z Šírová, Iva (1987, CZ) 585 00:42:06 94. 32. 41. 16  
95. Z50 Kovačovičová, Nataša (1971, CZ) amatér 541 00:42:14 95. 9. 42. 15  
96. Z Lasovská, Alena (1984, CZ) Motol 554 00:57:06 96. 33. 43. 14  
97. Z Brožková, Lucie (1980, CZ) Motol 560 00:57:07 97. 34. 44. 13  

1529600 KČ NA CHARITU Každou registrací přispíváte na dobrou věc

50 Kč z každého startovného putuje na podporu celosvětového humanitárního programu The Human Safety Net, který v Česku podporuje aktivity pro zlepšení podmínek při narození dětí, včasné odhalování asfyxie (nedostatečného přísunu kyslíku) při porodu a péči o novorozence. S vaší pomocí pořídíme speciální monitor STAN S41, který dokáže kontrolovat přísun kyslíku v průběhu porodu a včas odhalí dušení miminka. Zdravotníky tak ihned upozorní na nebezpečné komplikace, které by mohly nastat při porodu.

Ilustrace

Výsledky 2019

Velká RunTour

  1. Pavel Dymák
    Pavel Dymák 5614 bodů
  2. Lukáš Nesporý
    Lukáš Nesporý 5500 bodů
  3. Jan Svatoň
    Jan Svatoň 5474 bodů
Kompletní pořadí muži
  1. Veronika Králová
    Veronika Králová 5028 bodů
  2. Adéla Fábry
    Adéla Fábry 4444 bodů
  3. Zdenka Benčíková
    Zdenka Benčíková 4046 bodů
Kompletní pořadí ženy

Malá RunTour

  1. Antonín Kos
    Antonín Kos 9872 bodů
  2. Jiří Šeratovský
    Jiří Šeratovský 9790 bodů
  3. Petr Komínek
    Petr Komínek 9746 bodů
Kompletní pořadí muži
  1. Petra Vašinová
    Petra Vašinová 10052 bodů
  2. Andrea Zapletalová
    Andrea Zapletalová 9294 bodů
  3. Lucie Skalová
    Lucie Skalová 9164 bodů
Kompletní pořadí ženy
Banner 1