fb-pixel

Výsledky

Pořadí seriálu

Sezóna 2020

 

Z hlediska GDPR naleznete své fotografie a diplomy pouze ve svém účtu nebo e-mailu. Děkujeme za pochopení. RunTour tým.

Liberec 10 km (2012)

poř. kat. jméno start. č. čas mezičas poř.
abs.
poř.
kat.
poř.
pohl.
body
1. M Kučera, Martin (1980, CZ) vsk.uni.Brno 182 00:34:15 00:16:34 1. 1. 1. 400
2. M Magál, Jiří (1977, CZ) Dukla Liberec 10 00:34:57 00:17:01 2. 2. 2. 360
3. M Fejfar, Ondřej (1989, CZ) AK Kroměříž 7 00:35:20 00:17:03 3. 3. 3. 340
4. M Podroužek, Dušan (1974, CZ) Kerda Sport Liberec 201 00:35:48 00:17:39 4. 4. 4. 328
5. M Olejníček, Lukáš (1988, CZ) Moravská Slavia - Newline TEAM 3 00:36:14 00:17:16 5. 5. 5. 320
6. M Rexa, Martin (1979, CZ) Kerda Sport 192 00:37:18 00:18:30 6. 6. 6. 318
7. M Kožíšek, Dušan (1983, CZ) Dukla Liberec 8 00:38:25 00:19:05 7. 7. 7. 316
8. M Kaliba, Stepan (1993, CZ) Dukla Liberec 160 00:38:39 00:18:45 8. 8. 8. 314
9. Z Pecková, Květa (1985, CZ) Sokol Plzen Petrin 2 00:38:54 00:19:20 9. 1. 1. 312
10. M Jiran, Petr (1986, CZ) Silvini Ski Trab team 222 00:39:50 00:19:20 10. 9. 9. 310
11. M Hynek, Frauenberg (1905, CZ) 235 00:40:01 00:19:50 11. 10. 10. 308
12. M Churavý, Pavel (1977, CZ) Dukla Liberec 9 00:40:16 00:19:39 12. 11. 11. 306
13. M Jan, Lžičář (1905, CZ) 231 00:41:02 00:20:09 13. 12. 12. 304
14. Z Kuříková, Petra (1991, CZ) TJ Bižuterie Jablonec 173 00:41:04 00:20:07 14. 2. 2. 302
15. M Roštejnský, Michal (1977, CZ) LIBEREC 71 00:41:18 00:20:23 15. 13. 13. 300
16. M Hlavička, Jan (1976, CZ) Kardiochirurgie Vinohrady 52 00:41:39 00:21:01 16. 14. 14. 298
17. M60 Čivrný, Jiří (1953, CZ) Slovan Liberec 197 00:42:00 00:20:49 17. 1. 15. 296
18. Z Zuzánková, Tereza (1986, CZ) A. C. TEPO Kladno 5 00:42:25 00:20:42 18. 3. 3. 294
19. M Mašek, Petr (1979, CZ) Fitcentrum L-S Vrchlabí 168 00:43:36 00:21:54 19. 15. 16. 292
20. M Singr, Martin (1987, CZ) SKP Nymburk 78 00:43:37 00:21:32 20. 16. 17. 290
21. M Kolář, Václav (1990, CZ) pomalíý kluci 212 00:44:12 00:21:41 21. 17. 18. 288
22. M Maruška, Jindřich (1979, CZ) TJ Bižuterie Jablonec 174 00:44:30 00:21:52 22. 18. 19. 286
23. M50 Pechočiak, Aleš (1971, CZ) 60 00:44:33 00:21:46 23. 1. 20. 284
24. M Bezdíček, Zdeněk (1977, CZ) TJ Povrly 202 00:44:43 00:21:59 24. 19. 21. 282
25. M Čížek, Ondřej (1984, CZ) 220 00:44:47 00:21:57 25. 20. 22. 280
26. Z Vejrostová, Hana (1983, CZ) Atletika Chrudim 193 00:45:01 00:22:49 26. 4. 4. 278
27. M Krýsl, Michal (1988, CZ) MM-AK KRMIL 20 00:45:15 00:22:04 27. 21. 23. 276
28. M Berka, Michal (1974, CZ) STS Chvojkovice-Brod 185 00:45:31 00:22:38 28. 22. 24. 274
29. Z Karolína, Bícová (1905, CZ) 229 00:45:32 00:22:09 29. 5. 5. 272
30. M50 Zoubek, Jiří (1965, CZ) SWSL Lučany 175 00:45:36 00:23:03 30. 2. 25. 270
31. M Nádvorník, Vojtěch (1987, CZ) Tatran Sedlčany 188 00:45:48 00:22:40 31. 23. 26. 268
32. M50 Geba, Martin (1964, CZ) Allianz 22 00:45:56 00:22:47 32. 3. 27. 266
33. M50 Beck, Milan (1964, CZ) Dukla 209 00:46:16 00:22:41 33. 4. 28. 264
34. Z Peteříková, Vendula (1989, CZ) VSK FTVS Praha 196 00:46:19 00:23:06 34. 6. 6. 262
35. M Planka, Tomáš (1980, CZ) 195 00:46:30 00:22:52 35. 24. 29. 260
36. M50 Šíp, Ladislav (1964, CZ) SCMT Liberec 189 00:46:34 00:22:49 36. 5. 30. 258
37. M Soukup, Tomas (1982, CZ) SKUP 82 00:46:36 00:22:51 37. 25. 31. 256
38. M60 Pavlík, Ladislav (1958, CZ) SKP Žďár nad Sázavou 110 00:46:49 00:22:49 38. 2. 32. 254
39. Z Beránková, Eva (1980, CZ) Dukla 208 00:47:00 00:23:45 39. 7. 7. 252
40. M Dvořák, Tomáš (1976, CZ) SCF 133 00:47:01 00:23:19 40. 26. 33. 250
41. Z50 Hanáková, Miroslava (1966, CZ) TJ Sokol Bučovice 139 00:47:04 00:22:44 41. 1. 8. 248
42. M Prokop, Tomáš (1987, CZ) 184 00:47:06 00:22:50 42. 27. 34. 246
43. M50 Coubal, Jiří (1969, CZ) Rybárna Triton Česká Lípa 158 00:47:19 00:22:11 43. 6. 35. 244
44. M50 Horáček, Pavel (1964, CZ) Česká Lípa 67 00:47:21 00:23:03 44. 7. 36. 242
45. M Bak, Martin (1974, CZ) 33 00:47:29 00:23:35 45. 28. 37. 240
46. M Šilhán, Vojtěch (1988, CZ) 176 00:47:33 00:22:51 46. 29. 38. 238
47. Z Grulichová, Gabriela (1981, CZ) AC Česká Lípa 84 00:47:38 00:23:33 47. 8. 9. 236
48. M Pavlík, David (1990, CZ) Žďár nad Sázavou 221 00:47:40 00:23:39 48. 30. 39. 234
49. Z Tereza, Hausnerová (1905, CZ) 225 00:47:49 00:23:28 49. 9. 10. 232
50. M Orinič, Milan (1981, CZ) 107 00:47:55 00:23:07 50. 31. 40. 230
51. M Jiří, Křeček (1905, CZ) 230 00:48:01 00:22:33 51. 32. 41. 228
52. M50 Hušek, Martin (1964, CZ) 31 00:48:05 00:23:47 52. 8. 42. 226
53. M Bauštein, Milan (1985, CZ) 183 00:48:21 00:24:05 53. 33. 43. 224
54. Z Janisová, Barbora (1974, CZ) TJ Dukla Taekwondo Liberec 172 00:48:25 00:23:48 54. 10. 11. 222
55. M Burgr, Jiří (1986, CZ) 72 00:48:27 00:23:53 55. 34. 44. 220
56. M50 Petr, Seifer (1905, CZ) 237 00:48:28 00:23:53 56. 9. 45. 218
57. M Fielko, Robert (1980, DE) 86 00:48:29 00:23:22 57. 35. 46. 216
58. M50 Vidim, Tomáš (1971, CZ) 141 00:48:53 00:24:43 58. 10. 47. 214
59. M50 Roško, Jaroslav (1968, CZ) 81 00:49:03 00:24:13 59. 11. 48. 212
60. M50 Watzke, Petr (1966, CZ) Teplice 59 00:49:17 00:23:30 60. 12. 49. 210
61. M50 Albrecht, Petr (1965, CZ) SK MAXTRI LIBEREC 194 00:49:22 00:24:48 61. 13. 50. 208
62. Z Sýkorová, Radka (1982, CZ) Longrun.cz 134 00:49:24 00:24:05 62. 11. 12. 206
63. M Vít, Kloz (1905, CZ) 226 00:49:34 00:25:24 63. 36. 51. 204
64. M Lehne, Marcel (1978, CZ) 77 00:49:45 00:23:51 64. 37. 52. 202
65. M Čank, Ctibor (1977, CZ) ARL 48 00:49:49 00:23:54 65. 38. 53. 200
66. Z Lanková, Lada (1973, CZ) SILVINI SKI TRAB team 142 00:49:52 00:24:07 66. 12. 13. 198
67. M Zadražil, Filip (1998, CZ) BIŽUTERIE JABLONEC 12 00:49:53 00:25:17 67. 39. 54. 196
68. M Štefánik, Milan (1981, SK) 140 00:49:54 00:24:44 68. 40. 55. 194
69. M50 Nechanický, Petr (1966, CZ) 217 00:50:05 00:24:50 69. 14. 56. 192
70. M Zikmund, Berky (1905, CZ) 238 00:50:08 00:24:26 70. 41. 57. 190
71. M Hudec, Jan (1981, CZ) 122 00:50:12 00:25:07 71. 42. 58. 188
72. M50 Zummer, Zdeněk (1968, CZ) 146 00:50:17 00:24:33 72. 15. 59. 186
73. M Radonský, Tomáš (1977, CZ) BRM 190 00:50:28 00:24:19 73. 43. 60. 184
74. M Kubalík, Jan (1978, CZ) Salomon Atomic Nordic Team 130 00:50:33 00:25:23 74. 44. 61. 182
75. M Bláža, Lukáš (1989, CZ) SK Tochovice 44 00:50:33 00:24:46 75. 45. 62. 180
76. M Mikát, Vojtěch (1983, CZ) 143 00:50:35 00:24:50 76. 46. 63. 178
77. M Hofman, Jiří (1986, CZ) 162 00:50:36 00:24:25 77. 47. 64. 176
78. Z Vágnerová, Veronika (1973, CZ) SPONA Teplice 63 00:50:45 00:24:46 78. 13. 14. 174
79. M Helcmanovský, Peter (1977, CZ) AC Mageo 118 00:50:48 00:25:25 79. 48. 65. 172
80. M Myslivec, Jan (1995, CZ) 109 00:50:51 00:24:43 80. 49. 66. 170
81. M Skiba, Petr (1977, CZ) 219 00:51:00 00:24:55 81. 50. 67. 168
82. M50 Kučera, Petr (1971, CZ) 186 00:51:00 00:25:28 82. 16. 68. 166
83. M Křivánek, Martin (1983, CZ) 149 00:51:03 00:24:40 83. 51. 69. 164
84. M Němec, Vladislav (1977, CZ) 58 00:51:06 00:25:16 84. 52. 70. 162
85. Z Sudová, Šárka (1986, CZ) 4 00:51:10 00:25:08 85. 14. 15. 160
86. Z Břusková, Kamila (1977, CZ) DUKLA 227 00:51:13 00:25:14 86. 15. 16. 158
87. M Ponížil, Tomáš (1983, CZ) MP Liberec 177 00:51:20 00:24:22 87. 53. 71. 156
88. M Andrš, Michal (1995, CZ) 73 00:51:24 00:24:47 88. 54. 72. 154
89. M50 Týč, Zbyněk (1965, CZ) Klánovice 178 00:51:45 00:25:34 89. 17. 73. 152
90. M Plachý, Zdeněk (1974, CZ) AC Mageo 147 00:51:52 00:26:17 90. 55. 74. 150
91. M Heřbolt, Petr (1980, CZ) Jilemnice 21 00:51:55 00:24:37 91. 56. 75. 148
92. M Reischig, Viktor (1976, CZ) Ski Klub Nepolisy 100 00:51:59 00:25:54 92. 57. 76. 146
93. Z Netolická, Martina (1982, CZ) AK Olymp Brno 191 00:52:04 00:25:48 93. 16. 17. 144
94. Z Skrbková, Jana (1986, CZ) 203 00:52:23 00:24:59 94. 17. 18. 142
95. M50 Paclt, Jiří (1970, CZ) 121 00:52:25 00:25:45 95. 18. 77. 140
96. M Sucharda, Jiří (1972, CZ) 29 00:52:39 00:26:40 96. 58. 78. 138
97. M60 Hanzl, Radko (1961, CZ) 125 00:52:49 00:26:06 97. 3. 79. 136
98. Z Hanzlová, Radka (1994, CZ) 124 00:52:51 00:26:05 98. 18. 19. 134
99. M Pešta, Martin (1976, CZ) Mather Activation 87 00:52:56 00:26:04 99. 59. 80. 132
100. Z Zanozina, Ekaterina (1985, CZ) 181 00:53:03 00:26:07 100. 19. 20. 130
101. M60 Karel, Filip (1905, CZ) 228 00:53:06 00:26:00 101. 4. 81. 128
102. M Čepura, Jiří (1981, CZ) Mizuno Czech 156 00:53:11 00:26:42 102. 60. 82. 126
103. Z50 Kučerová, Daniela (1971, CZ) 187 00:53:18 00:26:46 103. 2. 21. 124
104. Z Iglicar Kubalik, Tina (1986, CZ) 129 00:53:28 00:27:01 104. 20. 22. 122
105. M Douša, David (1977, CZ) Mather Activation 55 00:53:30 00:26:43 105. 61. 83. 120
106. M Kysela, Jan (1982, CZ) 179 00:53:31 00:25:10 106. 62. 84. 118
107. M50 Chmelař, Libor (1965, CZ) 215 00:53:32 00:25:54 107. 19. 85. 116
108. M50 Peterka, Karel (1967, CZ) 249 00:53:33 00:26:07 108. 20. 86. 114
109. M50 Beran, Ladislav (1970, CZ) 97 00:53:34 00:26:13 109. 21. 87. 112
110. Z50 Myslivcová, Lenka (1968, CZ) 164 00:53:35 00:26:42 110. 3. 23. 110
111. M Kolafa, Ondřej (1996, CZ) 167 00:53:36 00:28:58 111. 63. 88. 108
112. M Procházka, Libor (1982, CZ) Sportisimo 135 00:54:02 00:26:41 112. 64. 89. 106
113. M Matěj, Dvořan (1905, CZ) 234 00:54:08 00:25:47 113. 65. 90. 104
114. M Ječný, Josef (1991, CZ) 49 00:54:10 00:26:44 114. 66. 91. 102
115. M Lacina, Ondřej (1984, CZ) Černí koně 45 00:54:17 00:27:51 115. 67. 92. 100
116. Z Haňková, Markéta (1972, CZ) 144 00:54:21 00:26:58 116. 21. 24. 98
117. M Kraus, Pavel (1976, CZ) 169 00:54:26 00:26:55 117. 68. 93. 96
118. M50 Blaštík, Miroslav (1965, CZ) 128 00:54:37 00:28:00 118. 22. 94. 94
119. M Daniš, Pavol (1978, CZ) 90 00:55:04 00:27:17 119. 69. 95. 92
120. M60 Helekal, Petr (1958, CZ) 137 00:55:06 00:27:11 120. 5. 96. 90
121. M Zenko, Petr (1979, CZ) 94 00:55:06 00:26:42 121. 70. 97. 89
122. M60 Šesták, Jindřich (1956, CZ) KKK Praha 103 00:55:09 00:26:46 122. 6. 98. 88
123. Z Nosková, Soňa (1987, CZ) 62 00:55:10 00:26:11 123. 22. 25. 87
124. M50 Buřita, Dobroslav (1966, CZ) Frýdlant 88 00:55:25 00:27:05 124. 23. 99. 86
125. M Briaský, Tomáš (1979, CZ) 74 00:55:32 00:27:51 125. 71. 100. 85
126. Z50 Hánová, Jitka (1971, CZ) AC Česká Lípa 113 00:55:43 00:27:56 126. 4. 26. 84
127. M50 Kamenský, Peter (1969, CZ) 199 00:55:45 00:27:03 127. 24. 101. 83
128. M50 Gebauer, Roman (1964, CZ) Motol 106 00:55:50 00:28:03 128. 25. 102. 82
129. M Bláha, Martin (1992, CZ) 39 00:55:56 00:27:46 129. 72. 103. 81
130. Z Mádlová, Veronika (1985, CZ) 119 00:56:11 00:27:53 130. 23. 27. 80
131. M Maxa, Štěpán (1987, CZ) VRC 117 00:56:20 00:27:02 131. 73. 104. 79
132. M60 Vladyka, Jaromír (1956, CZ) Studio POLE Velké Popovice 223 00:56:27 00:27:39 132. 7. 105. 78
133. M50 Nürnberger, Robert (1966, CZ) 216 00:56:32 00:28:49 133. 26. 106. 77
134. M Bicek, Lukáš (1989, CZ) HC 1970 Bolevec 151 00:56:33 00:25:00 134. 74. 107. 76
135. M50 Michálek, Libor (1966, CZ) 66 00:56:39 00:27:04 135. 27. 108. 75
136. M Thoř, Luděk (1983, CZ) 214 00:56:44 00:27:23 136. 75. 109. 74
137. Z Rusínová, Zuzana (1983, CZ) 34 00:56:48 00:27:42 137. 24. 28. 73
138. M60 Ransdorf, Jiří (1957, CZ) runfree 40 00:57:02 00:28:43 138. 8. 110. 72
139. M50 Marat, Petr (1969, CZ) 96 00:57:18 00:27:51 139. 28. 111. 71
140. M Sadvar, Ivo (1979, CZ) 37 00:57:31 00:28:59 140. 76. 112. 70
141. M60 Voplakal, Petr (1957, CZ) 166 00:58:02 00:27:58 141. 9. 113. 69
142. M60 Suchopár, Miroslav (1959, CZ) SK Tochovice 43 00:58:19 00:29:02 142. 10. 114. 68
143. Z Karolína, Dvořanová (1905, CZ) 233 00:58:28 00:28:15 143. 25. 29. 67
144. Z Pelikánová, Martina (1982, CZ) NNF 54 00:58:29 00:28:46 144. 26. 30. 66
145. Z Kovářová, Michaela (1991, CZ) 64 00:58:39 00:28:33 145. 27. 31. 65
146. M Pěknic, Patrik (1996, CZ) 211 00:58:57 00:28:12 146. 77. 115. 64
147. Z Hnilicová, Tatiana (1984, CZ) 30 00:58:59 00:30:29 147. 28. 32. 63
148. M Mann, Martin (1984, CZ) 85 00:59:10 00:28:43 148. 78. 116. 62
149. Z Molnarova, Lucia (1982, CZ) VRC-Výtoň running club 92 00:59:12 00:29:13 149. 29. 33. 61
150. Z Tichá, Dominika (1980, CZ) 76 00:59:20 00:29:12 150. 30. 34. 60
151. Z Procházková, Kateřina (1981, CZ) 136 00:59:23 00:29:56 151. 31. 35. 59
152. M Lenhart, David (1979, CZ) Brno 198 00:59:52 00:29:14 152. 79. 117. 58
153. M Holec, Pavel (1993, CZ) Danielaclub 47 01:00:01 00:29:10 153. 80. 118. 57
154. M50 Holec, Mirko (1966, CZ) Danielaclub 46 01:00:03 00:29:09 154. 29. 119. 56
155. M Nemeth, Marek (1981, CZ) Mufloni Kunratice 120 01:00:10 00:30:13 155. 81. 120. 55
156. M Matěj, Polánek (1905, CZ) 236 01:01:15 00:30:57 156. 82. 121. 54
157. M Gawlik, Viktor (1977, CZ) 23 01:01:42 00:30:02 157. 83. 122. 53
158. M Stránský, Jan (1982, CZ) Bike Team Újezd nad lesy 116 01:01:54 00:30:11 158. 84. 123. 52
159. M50 Hána, Milan (1971, CZ) 114 01:01:59 00:30:39 159. 30. 124. 51
160. M50 Bajer, Tomáš (1968, CZ) KT Tryskomyš 115 01:02:02 00:29:50 160. 31. 125. 50
161. M50 Radim, Dobrovský (1905, CZ) 232 01:02:07 00:30:53 161. 32. 126. 49
162. M Kittler, Martin (1975, CZ) 132 01:02:09 00:29:01 162. 85. 127. 48
163. Z Klčová, Pavlína (1983, CZ) 75 01:02:21 00:30:46 163. 32. 36. 47
164. Z Frühbauerová, Ivana (1985, CZ) 200 01:02:28 00:30:54 164. 33. 37. 46
165. M Edelmann, Robert (1984, CZ) www.internet.pb.cz 42 01:03:18 00:30:53 165. 86. 128. 45
166. Z Veleková, Petra (1984, CZ) 171 01:03:42 00:31:05 166. 34. 38. 44
167. Z Němcová, Halka (1977, CZ) 57 01:04:07 00:31:38 167. 35. 39. 43
168. Z Hýřová, Blanka (1972, CZ) 79 01:04:15 00:31:35 168. 36. 40. 42
169. Z Pokorná, Eva (1985, CZ) 83 01:04:21 00:32:00 169. 37. 41. 41
170. Z50 Hájková, Blanka (1971, CZ) 145 01:04:23 00:30:56 170. 5. 42. 40
171. Z50 Lufinková, Renata (1970, CZ) Sk Inpos 148 01:04:23 00:30:54 171. 6. 43. 39
172. Z Kristenová, Michaela (1983, CZ) 95 01:04:26 00:32:23 172. 38. 44. 38
173. Z Hnilicova, Nada (1982, CZ) 165 01:04:47 00:30:38 173. 39. 45. 37
174. Z Petrová, Kateřina (1983, CZ) 157 01:05:05 00:32:35 174. 40. 46. 36
175. Z Živnůstková, Irena (1983, CZ) 152 01:05:05 00:32:35 175. 41. 47. 35
176. M Řezáč, Libor (1974, CZ) Spartak Žebrák MT 93 01:05:29 00:31:38 176. 87. 129. 34
177. Z Meierová, Jitka (1979, CZ) 27 01:05:34 00:30:39 177. 42. 48. 33
178. Z Jurincová, Eva (1978, CZ) 111 01:05:58 00:32:11 178. 43. 49. 32
179. Z Honysová, Ester (1990, CZ) 170 01:05:59 00:32:10 179. 44. 50. 31
180. M Navrátil, Zdeněk (1979, CZ) 56 01:06:22 00:32:59 180. 88. 130. 30
181. Z Jirásková, Jitka (1975, CZ) 50 01:06:22 00:33:28 181. 45. 51. 29
182. Z Nováková, Blanka (1980, CZ) VRC - Výtoň Running Club 102 01:06:35 00:32:04 182. 46. 52. 28
183. Z Pidrmanová, Olga (1980, CZ) Bike Team Újezd nad Lesy 35 01:06:38 00:33:29 183. 47. 53. 27
184. M50 Friesinger, Petr (1967, CZ) 123 01:07:08 00:30:35 184. 33. 131. 26
185. Z Valešková, Věra (1976, CZ) 91 01:07:21 00:33:13 185. 48. 54. 25
186. Z Janečková, Martina (1976, CZ) 163 01:07:26 00:32:32 186. 49. 55. 24
187. Z Luczy, Lenka (1975, CZ) Motol 105 01:07:30 00:31:45 187. 50. 56. 23
188. Z Reischigová, Petra (1977, CZ) Mather Activation 159 01:07:54 00:34:17 188. 51. 57. 22
189. M Bošek, Michal (1977, CZ) 224 01:08:11 00:34:28 189. 89. 132. 21
190. Z50 Pokorná, Jana (1963, CZ) 126 01:08:52 00:34:20 190. 7. 58. 20
191. Z Yussupova, Dana (1978, CZ) Bike Team Újezd nad Lesy 36 01:09:02 00:33:46 191. 52. 59. 19
192. Z Lognerova, Jana (1980, CZ) 61 01:09:24 00:33:49 192. 53. 60. 18
193. Z Karasová, Jana (1984, CZ) 150 01:09:45 00:34:28 193. 54. 61. 17
194. M60 Rulc, Jiří (1961, CZ) 127 01:09:47 00:34:35 194. 11. 133. 16
195. M50 Macaspac, Marc (1969, US) 180 01:12:15 00:35:20 195. 34. 134. 15
196. Z Martinková, Jana (1976, CZ) 89 01:13:31 00:36:20 196. 55. 62. 14
197. Z60 Drtinová, Víťa (1955, CZ) 98 01:15:09 00:36:39 197. 1. 63. 13

479185 KČ NA CHARITU Každou registrací přispíváte na dobrou věc

RunTour není jen o běhání. Je i o pomoci druhým. Každý rok vybíráme finanční příspěvek na charitativní subjekty. Ani letos tomu nebude jinak! 50 Kč z každého startovného poputuje na dobrou věc. Letos navíc můžete nově přispět i dobrovolným příspěvkem v jakékoliv výši a podpořit ty, kteří to potřebují ještě více. Děkujeme!

Výsledky 2020

Velká RunTour

  1. Karel Splítek
    Karel Splítek 3784 bodů
  2. Jiří Bradáč
    Jiří Bradáč 3634 bodů
  3. Jan Svatoň
    Jan Svatoň 3608 bodů
  1. Adéla Fábry
    Adéla Fábry 3324 bodů
  2. Petra Vašinová
    Petra Vašinová 3116 bodů
  3. Soňa Barvenčíková
    Soňa Barvenčíková 2976 bodů

Malá RunTour

  1. Kryštof Vilk
    Kryštof Vilk 4544 bodů
  2. Pavel Vokál
    Pavel Vokál 4276 bodů
  3. Luboš Vachutka
    Luboš Vachutka 4272 bodů
  1. Jana Smutná
    Jana Smutná 4210 bodů
  2. Alena Tylšová
    Alena Tylšová 4136 bodů
  3. Barbora Heřmanovská
    Barbora Heřmanovská 3832 bodů

Partneři