Výsledky

Pořadí seriálu

Sezóna 2022

 

Z hlediska GDPR naleznete své fotografie a diplomy pouze ve svém účtu nebo e-mailu. Děkujeme za pochopení. RunTour tým.

Liberec 10 km (2012)

poř. kat. jméno start. č. čas mezičas poř.
abs.
poř.
kat.
poř.
pohl.
body
1. M Kučera, Martin (1980, CZ) vsk.uni.Brno 182 00:34:15 00:16:34 1. 1. 1. 400
2. M Magál, Jiří (1977, CZ) Dukla Liberec 10 00:34:57 00:17:01 2. 2. 2. 360
3. M Fejfar, Ondřej (1989, CZ) AK Kroměříž 7 00:35:20 00:17:03 3. 3. 3. 340
4. M Podroužek, Dušan (1974, CZ) Kerda Sport Liberec 201 00:35:48 00:17:39 4. 4. 4. 328
5. M Olejníček, Lukáš (1988, CZ) Moravská Slavia - Newline TEAM 3 00:36:14 00:17:16 5. 5. 5. 320
6. M Rexa, Martin (1979, CZ) Kerda Sport 192 00:37:18 00:18:30 6. 6. 6. 318
7. M Kožíšek, Dušan (1983, CZ) Dukla Liberec 8 00:38:25 00:19:05 7. 7. 7. 316
8. M Kaliba, Stepan (1993, CZ) Dukla Liberec 160 00:38:39 00:18:45 8. 8. 8. 314
9. Z Pecková, Květa (1985, CZ) Sokol Plzen Petrin 2 00:38:54 00:19:20 9. 1. 1. 312
10. M Jiran, Petr (1986, CZ) Silvini Ski Trab team 222 00:39:50 00:19:20 10. 9. 9. 310
11. M Hynek, Frauenberg (1905, CZ) 235 00:40:01 00:19:50 11. 10. 10. 308
12. M Churavý, Pavel (1977, CZ) Dukla Liberec 9 00:40:16 00:19:39 12. 11. 11. 306
13. M Jan, Lžičář (1905, CZ) 231 00:41:02 00:20:09 13. 12. 12. 304
14. Z Kuříková, Petra (1991, CZ) TJ Bižuterie Jablonec 173 00:41:04 00:20:07 14. 2. 2. 302
15. M Roštejnský, Michal (1977, CZ) LIBEREC 71 00:41:18 00:20:23 15. 13. 13. 300
16. M Hlavička, Jan (1976, CZ) Kardiochirurgie Vinohrady 52 00:41:39 00:21:01 16. 14. 14. 298
17. M60 Čivrný, Jiří (1953, CZ) Slovan Liberec 197 00:42:00 00:20:49 17. 1. 15. 296
18. Z Zuzánková, Tereza (1986, CZ) A. C. TEPO Kladno 5 00:42:25 00:20:42 18. 3. 3. 294
19. M Mašek, Petr (1979, CZ) Fitcentrum L-S Vrchlabí 168 00:43:36 00:21:54 19. 15. 16. 292
20. M Singr, Martin (1987, CZ) SKP Nymburk 78 00:43:37 00:21:32 20. 16. 17. 290
21. M Kolář, Václav (1990, CZ) pomalíý kluci 212 00:44:12 00:21:41 21. 17. 18. 288
22. M Maruška, Jindřich (1979, CZ) TJ Bižuterie Jablonec 174 00:44:30 00:21:52 22. 18. 19. 286
23. M50 Pechočiak, Aleš (1971, CZ) 60 00:44:33 00:21:46 23. 1. 20. 284
24. M Bezdíček, Zdeněk (1977, CZ) TJ Povrly 202 00:44:43 00:21:59 24. 19. 21. 282
25. M Čížek, Ondřej (1984, CZ) 220 00:44:47 00:21:57 25. 20. 22. 280
26. Z Vejrostová, Hana (1983, CZ) Atletika Chrudim 193 00:45:01 00:22:49 26. 4. 4. 278
27. M Krýsl, Michal (1988, CZ) MM-AK KRMIL 20 00:45:15 00:22:04 27. 21. 23. 276
28. M Berka, Michal (1974, CZ) STS Chvojkovice-Brod 185 00:45:31 00:22:38 28. 22. 24. 274
29. Z Karolína, Bícová (1905, CZ) 229 00:45:32 00:22:09 29. 5. 5. 272
30. M50 Zoubek, Jiří (1965, CZ) SWSL Lučany 175 00:45:36 00:23:03 30. 2. 25. 270
31. M Nádvorník, Vojtěch (1987, CZ) Tatran Sedlčany 188 00:45:48 00:22:40 31. 23. 26. 268
32. M50 Geba, Martin (1964, CZ) Allianz 22 00:45:56 00:22:47 32. 3. 27. 266
33. M50 Beck, Milan (1964, CZ) Dukla 209 00:46:16 00:22:41 33. 4. 28. 264
34. Z Peteříková, Vendula (1989, CZ) VSK FTVS Praha 196 00:46:19 00:23:06 34. 6. 6. 262
35. M Planka, Tomáš (1980, CZ) 195 00:46:30 00:22:52 35. 24. 29. 260
36. M50 Šíp, Ladislav (1964, CZ) SCMT Liberec 189 00:46:34 00:22:49 36. 5. 30. 258
37. M Soukup, Tomas (1982, CZ) SKUP 82 00:46:36 00:22:51 37. 25. 31. 256
38. M60 Pavlík, Ladislav (1958, CZ) SKP Žďár nad Sázavou 110 00:46:49 00:22:49 38. 2. 32. 254
39. Z Beránková, Eva (1980, CZ) Dukla 208 00:47:00 00:23:45 39. 7. 7. 252
40. M Dvořák, Tomáš (1976, CZ) SCF 133 00:47:01 00:23:19 40. 26. 33. 250
41. Z50 Hanáková, Miroslava (1966, CZ) TJ Sokol Bučovice 139 00:47:04 00:22:44 41. 1. 8. 248
42. M Prokop, Tomáš (1987, CZ) 184 00:47:06 00:22:50 42. 27. 34. 246
43. M50 Coubal, Jiří (1969, CZ) Rybárna Triton Česká Lípa 158 00:47:19 00:22:11 43. 6. 35. 244
44. M50 Horáček, Pavel (1964, CZ) Česká Lípa 67 00:47:21 00:23:03 44. 7. 36. 242
45. M Bak, Martin (1974, CZ) 33 00:47:29 00:23:35 45. 28. 37. 240
46. M Šilhán, Vojtěch (1988, CZ) 176 00:47:33 00:22:51 46. 29. 38. 238
47. Z Grulichová, Gabriela (1981, CZ) AC Česká Lípa 84 00:47:38 00:23:33 47. 8. 9. 236
48. M Pavlík, David (1990, CZ) Žďár nad Sázavou 221 00:47:40 00:23:39 48. 30. 39. 234
49. Z Tereza, Hausnerová (1905, CZ) 225 00:47:49 00:23:28 49. 9. 10. 232
50. M Orinič, Milan (1981, CZ) 107 00:47:55 00:23:07 50. 31. 40. 230
51. M Jiří, Křeček (1905, CZ) 230 00:48:01 00:22:33 51. 32. 41. 228
52. M50 Hušek, Martin (1964, CZ) 31 00:48:05 00:23:47 52. 8. 42. 226
53. M Bauštein, Milan (1985, CZ) 183 00:48:21 00:24:05 53. 33. 43. 224
54. Z Janisová, Barbora (1974, CZ) TJ Dukla Taekwondo Liberec 172 00:48:25 00:23:48 54. 10. 11. 222
55. M Burgr, Jiří (1986, CZ) 72 00:48:27 00:23:53 55. 34. 44. 220
56. M50 Petr, Seifer (1905, CZ) 237 00:48:28 00:23:53 56. 9. 45. 218
57. M Fielko, Robert (1980, DE) 86 00:48:29 00:23:22 57. 35. 46. 216
58. M50 Vidim, Tomáš (1971, CZ) 141 00:48:53 00:24:43 58. 10. 47. 214
59. M50 Roško, Jaroslav (1968, CZ) 81 00:49:03 00:24:13 59. 11. 48. 212
60. M50 Watzke, Petr (1966, CZ) Teplice 59 00:49:17 00:23:30 60. 12. 49. 210
61. M50 Albrecht, Petr (1965, CZ) SK MAXTRI LIBEREC 194 00:49:22 00:24:48 61. 13. 50. 208
62. Z Sýkorová, Radka (1982, CZ) Longrun.cz 134 00:49:24 00:24:05 62. 11. 12. 206
63. M Vít, Kloz (1905, CZ) 226 00:49:34 00:25:24 63. 36. 51. 204
64. M Lehne, Marcel (1978, CZ) 77 00:49:45 00:23:51 64. 37. 52. 202
65. M Čank, Ctibor (1977, CZ) ARL 48 00:49:49 00:23:54 65. 38. 53. 200
66. Z Lanková, Lada (1973, CZ) SILVINI SKI TRAB team 142 00:49:52 00:24:07 66. 12. 13. 198
67. M Zadražil, Filip (1998, CZ) BIŽUTERIE JABLONEC 12 00:49:53 00:25:17 67. 39. 54. 196
68. M Štefánik, Milan (1981, SK) 140 00:49:54 00:24:44 68. 40. 55. 194
69. M50 Nechanický, Petr (1966, CZ) 217 00:50:05 00:24:50 69. 14. 56. 192
70. M Zikmund, Berky (1905, CZ) 238 00:50:08 00:24:26 70. 41. 57. 190
71. M Hudec, Jan (1981, CZ) 122 00:50:12 00:25:07 71. 42. 58. 188
72. M50 Zummer, Zdeněk (1968, CZ) 146 00:50:17 00:24:33 72. 15. 59. 186
73. M Radonský, Tomáš (1977, CZ) BRM 190 00:50:28 00:24:19 73. 43. 60. 184
74. M Kubalík, Jan (1978, CZ) Salomon Atomic Nordic Team 130 00:50:33 00:25:23 74. 44. 61. 182
75. M Bláža, Lukáš (1989, CZ) SK Tochovice 44 00:50:33 00:24:46 75. 45. 62. 180
76. M Mikát, Vojtěch (1983, CZ) 143 00:50:35 00:24:50 76. 46. 63. 178
77. M Hofman, Jiří (1986, CZ) 162 00:50:36 00:24:25 77. 47. 64. 176
78. Z Vágnerová, Veronika (1973, CZ) SPONA Teplice 63 00:50:45 00:24:46 78. 13. 14. 174
79. M Helcmanovský, Peter (1977, CZ) AC Mageo 118 00:50:48 00:25:25 79. 48. 65. 172
80. M Myslivec, Jan (1995, CZ) 109 00:50:51 00:24:43 80. 49. 66. 170
81. M Skiba, Petr (1977, CZ) 219 00:51:00 00:24:55 81. 50. 67. 168
82. M50 Kučera, Petr (1971, CZ) 186 00:51:00 00:25:28 82. 16. 68. 166
83. M Křivánek, Martin (1983, CZ) 149 00:51:03 00:24:40 83. 51. 69. 164
84. M Němec, Vladislav (1977, CZ) 58 00:51:06 00:25:16 84. 52. 70. 162
85. Z Sudová, Šárka (1986, CZ) 4 00:51:10 00:25:08 85. 14. 15. 160
86. Z Břusková, Kamila (1977, CZ) DUKLA 227 00:51:13 00:25:14 86. 15. 16. 158
87. M Ponížil, Tomáš (1983, CZ) MP Liberec 177 00:51:20 00:24:22 87. 53. 71. 156
88. M Andrš, Michal (1995, CZ) 73 00:51:24 00:24:47 88. 54. 72. 154
89. M50 Týč, Zbyněk (1965, CZ) Klánovice 178 00:51:45 00:25:34 89. 17. 73. 152
90. M Plachý, Zdeněk (1974, CZ) AC Mageo 147 00:51:52 00:26:17 90. 55. 74. 150
91. M Heřbolt, Petr (1980, CZ) Jilemnice 21 00:51:55 00:24:37 91. 56. 75. 148
92. M Reischig, Viktor (1976, CZ) Ski Klub Nepolisy 100 00:51:59 00:25:54 92. 57. 76. 146
93. Z Netolická, Martina (1982, CZ) AK Olymp Brno 191 00:52:04 00:25:48 93. 16. 17. 144
94. Z Skrbková, Jana (1986, CZ) 203 00:52:23 00:24:59 94. 17. 18. 142
95. M50 Paclt, Jiří (1970, CZ) 121 00:52:25 00:25:45 95. 18. 77. 140
96. M Sucharda, Jiří (1972, CZ) 29 00:52:39 00:26:40 96. 58. 78. 138
97. M60 Hanzl, Radko (1961, CZ) 125 00:52:49 00:26:06 97. 3. 79. 136
98. Z Hanzlová, Radka (1994, CZ) 124 00:52:51 00:26:05 98. 18. 19. 134
99. M Pešta, Martin (1976, CZ) Mather Activation 87 00:52:56 00:26:04 99. 59. 80. 132
100. Z Zanozina, Ekaterina (1985, CZ) 181 00:53:03 00:26:07 100. 19. 20. 130
101. M60 Karel, Filip (1905, CZ) 228 00:53:06 00:26:00 101. 4. 81. 128
102. M Čepura, Jiří (1981, CZ) Mizuno Czech 156 00:53:11 00:26:42 102. 60. 82. 126
103. Z50 Kučerová, Daniela (1971, CZ) 187 00:53:18 00:26:46 103. 2. 21. 124
104. Z Iglicar Kubalik, Tina (1986, CZ) 129 00:53:28 00:27:01 104. 20. 22. 122
105. M Douša, David (1977, CZ) Mather Activation 55 00:53:30 00:26:43 105. 61. 83. 120
106. M Kysela, Jan (1982, CZ) 179 00:53:31 00:25:10 106. 62. 84. 118
107. M50 Chmelař, Libor (1965, CZ) 215 00:53:32 00:25:54 107. 19. 85. 116
108. M50 Peterka, Karel (1967, CZ) 249 00:53:33 00:26:07 108. 20. 86. 114
109. M50 Beran, Ladislav (1970, CZ) 97 00:53:34 00:26:13 109. 21. 87. 112
110. Z50 Myslivcová, Lenka (1968, CZ) 164 00:53:35 00:26:42 110. 3. 23. 110
111. M Kolafa, Ondřej (1996, CZ) 167 00:53:36 00:28:58 111. 63. 88. 108
112. M Procházka, Libor (1982, CZ) Sportisimo 135 00:54:02 00:26:41 112. 64. 89. 106
113. M Matěj, Dvořan (1905, CZ) 234 00:54:08 00:25:47 113. 65. 90. 104
114. M Ječný, Josef (1991, CZ) 49 00:54:10 00:26:44 114. 66. 91. 102
115. M Lacina, Ondřej (1984, CZ) Černí koně 45 00:54:17 00:27:51 115. 67. 92. 100
116. Z Haňková, Markéta (1972, CZ) 144 00:54:21 00:26:58 116. 21. 24. 98
117. M Kraus, Pavel (1976, CZ) 169 00:54:26 00:26:55 117. 68. 93. 96
118. M50 Blaštík, Miroslav (1965, CZ) 128 00:54:37 00:28:00 118. 22. 94. 94
119. M Daniš, Pavol (1978, CZ) 90 00:55:04 00:27:17 119. 69. 95. 92
120. M60 Helekal, Petr (1958, CZ) 137 00:55:06 00:27:11 120. 5. 96. 90
121. M Zenko, Petr (1979, CZ) 94 00:55:06 00:26:42 121. 70. 97. 89
122. M60 Šesták, Jindřich (1956, CZ) KKK Praha 103 00:55:09 00:26:46 122. 6. 98. 88
123. Z Nosková, Soňa (1987, CZ) 62 00:55:10 00:26:11 123. 22. 25. 87
124. M50 Buřita, Dobroslav (1966, CZ) Frýdlant 88 00:55:25 00:27:05 124. 23. 99. 86
125. M Briaský, Tomáš (1979, CZ) 74 00:55:32 00:27:51 125. 71. 100. 85
126. Z50 Hánová, Jitka (1971, CZ) AC Česká Lípa 113 00:55:43 00:27:56 126. 4. 26. 84
127. M50 Kamenský, Peter (1969, CZ) 199 00:55:45 00:27:03 127. 24. 101. 83
128. M50 Gebauer, Roman (1964, CZ) Motol 106 00:55:50 00:28:03 128. 25. 102. 82
129. M Bláha, Martin (1992, CZ) 39 00:55:56 00:27:46 129. 72. 103. 81
130. Z Mádlová, Veronika (1985, CZ) 119 00:56:11 00:27:53 130. 23. 27. 80
131. M Maxa, Štěpán (1987, CZ) VRC 117 00:56:20 00:27:02 131. 73. 104. 79
132. M60 Vladyka, Jaromír (1956, CZ) Studio POLE Velké Popovice 223 00:56:27 00:27:39 132. 7. 105. 78
133. M50 Nürnberger, Robert (1966, CZ) 216 00:56:32 00:28:49 133. 26. 106. 77
134. M Bicek, Lukáš (1989, CZ) HC 1970 Bolevec 151 00:56:33 00:25:00 134. 74. 107. 76
135. M50 Michálek, Libor (1966, CZ) 66 00:56:39 00:27:04 135. 27. 108. 75
136. M Thoř, Luděk (1983, CZ) 214 00:56:44 00:27:23 136. 75. 109. 74
137. Z Rusínová, Zuzana (1983, CZ) 34 00:56:48 00:27:42 137. 24. 28. 73
138. M60 Ransdorf, Jiří (1957, CZ) runfree 40 00:57:02 00:28:43 138. 8. 110. 72
139. M50 Marat, Petr (1969, CZ) 96 00:57:18 00:27:51 139. 28. 111. 71
140. M Sadvar, Ivo (1979, CZ) 37 00:57:31 00:28:59 140. 76. 112. 70
141. M60 Voplakal, Petr (1957, CZ) 166 00:58:02 00:27:58 141. 9. 113. 69
142. M60 Suchopár, Miroslav (1959, CZ) SK Tochovice 43 00:58:19 00:29:02 142. 10. 114. 68
143. Z Karolína, Dvořanová (1905, CZ) 233 00:58:28 00:28:15 143. 25. 29. 67
144. Z Pelikánová, Martina (1982, CZ) NNF 54 00:58:29 00:28:46 144. 26. 30. 66
145. Z Kovářová, Michaela (1991, CZ) 64 00:58:39 00:28:33 145. 27. 31. 65
146. M Pěknic, Patrik (1996, CZ) 211 00:58:57 00:28:12 146. 77. 115. 64
147. Z Hnilicová, Tatiana (1984, CZ) 30 00:58:59 00:30:29 147. 28. 32. 63
148. M Mann, Martin (1984, CZ) 85 00:59:10 00:28:43 148. 78. 116. 62
149. Z Molnarova, Lucia (1982, CZ) VRC-Výtoň running club 92 00:59:12 00:29:13 149. 29. 33. 61
150. Z Tichá, Dominika (1980, CZ) 76 00:59:20 00:29:12 150. 30. 34. 60
151. Z Procházková, Kateřina (1981, CZ) 136 00:59:23 00:29:56 151. 31. 35. 59
152. M Lenhart, David (1979, CZ) Brno 198 00:59:52 00:29:14 152. 79. 117. 58
153. M Holec, Pavel (1993, CZ) Danielaclub 47 01:00:01 00:29:10 153. 80. 118. 57
154. M50 Holec, Mirko (1966, CZ) Danielaclub 46 01:00:03 00:29:09 154. 29. 119. 56
155. M Nemeth, Marek (1981, CZ) Mufloni Kunratice 120 01:00:10 00:30:13 155. 81. 120. 55
156. M Matěj, Polánek (1905, CZ) 236 01:01:15 00:30:57 156. 82. 121. 54
157. M Gawlik, Viktor (1977, CZ) 23 01:01:42 00:30:02 157. 83. 122. 53
158. M Stránský, Jan (1982, CZ) Bike Team Újezd nad lesy 116 01:01:54 00:30:11 158. 84. 123. 52
159. M50 Hána, Milan (1971, CZ) 114 01:01:59 00:30:39 159. 30. 124. 51
160. M50 Bajer, Tomáš (1968, CZ) KT Tryskomyš 115 01:02:02 00:29:50 160. 31. 125. 50
161. M50 Radim, Dobrovský (1905, CZ) 232 01:02:07 00:30:53 161. 32. 126. 49
162. M Kittler, Martin (1975, CZ) 132 01:02:09 00:29:01 162. 85. 127. 48
163. Z Klčová, Pavlína (1983, CZ) 75 01:02:21 00:30:46 163. 32. 36. 47
164. Z Frühbauerová, Ivana (1985, CZ) 200 01:02:28 00:30:54 164. 33. 37. 46
165. M Edelmann, Robert (1984, CZ) www.internet.pb.cz 42 01:03:18 00:30:53 165. 86. 128. 45
166. Z Veleková, Petra (1984, CZ) 171 01:03:42 00:31:05 166. 34. 38. 44
167. Z Němcová, Halka (1977, CZ) 57 01:04:07 00:31:38 167. 35. 39. 43
168. Z Hýřová, Blanka (1972, CZ) 79 01:04:15 00:31:35 168. 36. 40. 42
169. Z Pokorná, Eva (1985, CZ) 83 01:04:21 00:32:00 169. 37. 41. 41
170. Z50 Hájková, Blanka (1971, CZ) 145 01:04:23 00:30:56 170. 5. 42. 40
171. Z50 Lufinková, Renata (1970, CZ) Sk Inpos 148 01:04:23 00:30:54 171. 6. 43. 39
172. Z Kristenová, Michaela (1983, CZ) 95 01:04:26 00:32:23 172. 38. 44. 38
173. Z Hnilicova, Nada (1982, CZ) 165 01:04:47 00:30:38 173. 39. 45. 37
174. Z Petrová, Kateřina (1983, CZ) 157 01:05:05 00:32:35 174. 40. 46. 36
175. Z Živnůstková, Irena (1983, CZ) 152 01:05:05 00:32:35 175. 41. 47. 35
176. M Řezáč, Libor (1974, CZ) Spartak Žebrák MT 93 01:05:29 00:31:38 176. 87. 129. 34
177. Z Meierová, Jitka (1979, CZ) 27 01:05:34 00:30:39 177. 42. 48. 33
178. Z Jurincová, Eva (1978, CZ) 111 01:05:58 00:32:11 178. 43. 49. 32
179. Z Honysová, Ester (1990, CZ) 170 01:05:59 00:32:10 179. 44. 50. 31
180. M Navrátil, Zdeněk (1979, CZ) 56 01:06:22 00:32:59 180. 88. 130. 30
181. Z Jirásková, Jitka (1975, CZ) 50 01:06:22 00:33:28 181. 45. 51. 29
182. Z Nováková, Blanka (1980, CZ) VRC - Výtoň Running Club 102 01:06:35 00:32:04 182. 46. 52. 28
183. Z Pidrmanová, Olga (1980, CZ) Bike Team Újezd nad Lesy 35 01:06:38 00:33:29 183. 47. 53. 27
184. M50 Friesinger, Petr (1967, CZ) 123 01:07:08 00:30:35 184. 33. 131. 26
185. Z Valešková, Věra (1976, CZ) 91 01:07:21 00:33:13 185. 48. 54. 25
186. Z Janečková, Martina (1976, CZ) 163 01:07:26 00:32:32 186. 49. 55. 24
187. Z Luczy, Lenka (1975, CZ) Motol 105 01:07:30 00:31:45 187. 50. 56. 23
188. Z Reischigová, Petra (1977, CZ) Mather Activation 159 01:07:54 00:34:17 188. 51. 57. 22
189. M Bošek, Michal (1977, CZ) 224 01:08:11 00:34:28 189. 89. 132. 21
190. Z50 Pokorná, Jana (1963, CZ) 126 01:08:52 00:34:20 190. 7. 58. 20
191. Z Yussupova, Dana (1978, CZ) Bike Team Újezd nad Lesy 36 01:09:02 00:33:46 191. 52. 59. 19
192. Z Lognerova, Jana (1980, CZ) 61 01:09:24 00:33:49 192. 53. 60. 18
193. Z Karasová, Jana (1984, CZ) 150 01:09:45 00:34:28 193. 54. 61. 17
194. M60 Rulc, Jiří (1961, CZ) 127 01:09:47 00:34:35 194. 11. 133. 16
195. M50 Macaspac, Marc (1969, US) 180 01:12:15 00:35:20 195. 34. 134. 15
196. Z Martinková, Jana (1976, CZ) 89 01:13:31 00:36:20 196. 55. 62. 14
197. Z60 Drtinová, Víťa (1955, CZ) 98 01:15:09 00:36:39 197. 1. 63. 13

161304 KČ NA CHARITU

Každou registrací přispíváte na dobrou věc

ČEZ RunTour není jen o běhání. Je i o pomoci druhým. Každý rok vybíráme finanční příspěvek na charitativní subjekty. Ani letos tomu nebude jinak! 50 Kč z každého startovného poputuje na dobrou věc. Navíc také můžete přispět i dobrovolným příspěvkem v jakékoliv výši a podpořit ty, kteří to potřebují ještě více. Děkujeme!

Partneři

Partneři závodu Kopřivnice

×

Debug