fb-pixel

Výsledky

Pořadí seriálu

Sezóna 2021

 

Z hlediska GDPR naleznete své fotografie a diplomy pouze ve svém účtu nebo e-mailu. Děkujeme za pochopení. RunTour tým.

Hradec Králové Dětský závod 500 m (2016)   Filtrovat podle jednotlivých ročníků

poř. kat. jméno start. č. čas čistý čas poř.
abs.
poř.
kat.
poř.
pohl.
body
1. H6 Tomášek, František (2010, CZ) 5098 00:01:52 00:01:52 1. 1. 1.
2. H6 Zmija, Pavel (2010, CZ) 5029 00:02:07 00:02:07 2. 2. 2.
3. H6 Jaroš, Ondřej (2010, CZ) 5010 00:02:08 00:02:08 3. 3. 3.
4. H6 Svoboda, Luke (2010, CZ) 5085 00:02:10 00:02:10 4. 4. 4.
5. H6 Koten, Jan (2010, CZ) 5057 00:02:10 00:02:10 5. 5. 5.
6. H6 Majer, Vojtěch (2010, CZ) 5060 00:02:10 00:02:10 6. 6. 6.
7. D6 Vanzurova, Ema (2010, CZ) 5051 00:02:13 00:02:13 7. 1. 1.
8. D6 Skorepova, Sofie (2011, CZ) 5058 00:02:18 00:02:17 8. 2. 2.
9. H6 Loprais, Luboš (2010, CZ) 5061 00:02:21 00:02:21 9. 7. 7.
10. D6 Lomská, Simona (2010, CZ) 5056 00:02:21 00:02:21 10. 3. 3.
11. D6 Tomášková, Antonie (2012, CZ) 5099 00:02:21 00:02:21 11. 4. 4.
12. H6 Teichman, Adam (2011, CZ) 5022 00:02:23 00:02:23 12. 8. 8.
13. D6 Cibulková, Sofie (2010, CZ) 5028 00:02:25 00:02:24 13. 5. 5.
14. H6 Roller, Honzík (2012, CZ) 5079 00:02:27 00:02:27 14. 9. 9.
15. D6 Toncarová, Blanka (2010, CZ) SK VS CB 5035 00:02:27 00:02:27 15. 6. 6.
16. H6 Dašek, Tomáš (2010, CZ) 5092 00:02:29 00:02:29 16. 10. 10.
17. H6 Koten, Adam (2010, CZ) 4033 00:02:30 00:02:30 17. 11. 11.
18. H6 Chlíbek, Radek (2010, CZ) 5072 00:02:31 00:02:31 18. 12. 12.
19. D6 Valentová, Elen Anna (2010, CZ) 5044 00:02:31 00:02:31 19. 7. 7.
20. D6 Petrová, Nela (2010, CZ) 5113 00:02:32 00:02:31 20. 8. 8.
21. H6 Nedvídek, Filip (2011, CZ) 5048 00:02:32 00:02:28 21. 13. 13.
22. D6 Machackova, Kristyna (2010, CZ) 5076 00:02:34 00:02:32 22. 9. 9.
23. D6 Štěpánová, Barbora (2010, CZ) 5026 00:02:34 00:02:34 23. 10. 10.
24. H6 Franzl, Patrik (2010, CZ) Son of Honey Bunny 5102 00:02:35 00:02:35 24. 14. 14.
25. H6 Fiala, Matyáš (2011, CZ) 5077 00:02:39 00:02:39 25. 15. 15.
26. H6 Koukal, Oliver (2010, CZ) 5054 00:02:39 00:02:39 26. 16. 16.
27. D6 Reš, Beáta (2010, CZ) 5067 00:02:41 00:02:40 27. 11. 11.
28. H6 Zderadička, Lukáš (2011, CZ) BBB Team 5049 00:02:42 00:02:42 28. 17. 17.
29. H6 Hřídel, Kryštof (2011, CZ) 5055 00:02:44 00:02:43 29. 18. 18.
30. H6 Brouček, Felix (2012, CZ) 5040 00:02:45 00:02:36 30. 19. 19.
31. D6 Brinkmanová, Nela (2011, CZ) 5110 00:02:45 00:02:44 31. 12. 12.
32. H6 Čambal, Filip (2011, CZ) 5103 00:02:46 00:02:45 32. 20. 20.
33. H6 Klvaňa, Deniel (2012, CZ) 4034 00:02:49 00:02:49 33. 21. 21.
34. H6 Kupka, Martin (2012, CZ) 5095 00:02:49 00:02:43 34. 22. 22.
35. H6 Klusáček, Martin (2012, CZ) Mufík 5053 00:02:51 00:02:48 35. 23. 23.
36. D6 Roidlova, Viktorie (2012, CZ) 5013 00:02:53 00:02:53 36. 13. 13.
37. D6 Kroniková, Adéla (2010, CZ) 5071 00:02:53 00:02:53 37. 14. 14.
38. D6 Valkounová, Nelli (2010, CZ) 5016 00:02:53 00:02:53 38. 15. 15.
39. H6 Lochman, Dominik (2011, CZ) 5046 00:02:55 00:02:52 39. 24. 24.
40. H6 Horák, Aleš (2011, CZ) Horákovic klan 5020 00:02:57 00:02:54 40. 25. 25.
41. D6 Jiroutová, Kristýna (2010, CZ) 5031 00:02:57 00:02:50 41. 16. 16.
42. D6 Rollerová, Nátálka (2010, CZ) 5078 00:02:59 00:02:59 42. 17. 17.
43. H6 Adamec, Jan Blažej (2011, CZ) Gazelky junior 5023 00:03:01 00:02:59 43. 26. 26.
44. D6 Mergancová, Žofie (2011, CZ) 5068 00:03:03 00:02:54 44. 18. 18.
45. D6 Křižková, Anička (2012, CZ) 5059 00:03:03 00:03:03 45. 19. 19.
46. H6 Rezek, Kryštof (2011, CZ) HC Rytíři Vlašim 5089 00:03:03 00:02:55 46. 27. 27.
47. H6 Dreithaler, Rudolf (2011, CZ) 5101 00:03:06 00:03:05 47. 28. 28.
48. H6 Chadima, Jakub (2011, CZ) 5027 00:03:06 00:03:00 48. 29. 29.
49. D6 Pokorná, Majda (2010, CZ) 5052 00:03:07 00:03:05 49. 20. 20.
50. D6 Mazouchová, Viktorie (2012, CZ) 5104 00:03:08 00:03:08 50. 21. 21.
51. D6 Janáková, Anna (2011, CZ) 5063 00:03:09 00:03:00 51. 22. 22.
52. D6 Novotná, Babeta (2012, CZ) Hradec Králové 5100 00:03:09 00:03:09 52. 23. 23.
53. H6 Lhoták, David (2012, CZ) 4035 00:03:10 00:03:04 53. 30. 30.
54. H6 Netolický, Matouš (2011, CZ) 5091 00:03:10 00:03:05 54. 31. 31.
55. H6 Klimov, Michal (2011, CZ) 4044 00:03:13 00:03:13 55. 32. 32.
56. D6 Krčková, Simona (2011, CZ) 5096 00:03:16 00:03:13 56. 24. 24.
57. H6 Louda, Ondřej (2012, CZ) 5112 00:03:19 00:03:14 57. 33. 33.
58. H6 Matějka, Daniel (2011, CZ) HC Rytíři Vlašim 5088 00:03:23 00:03:12 58. 34. 34.
59. D6 Kučerová, Anna (2011, CZ) 5108 00:03:24 00:03:22 59. 25. 25.
60. H6 Kašpar, Tobiáš (2010, CZ) Sokol Lično 5086 00:03:26 00:03:18 60. 35. 35.
61. D6 Procházková, Hana (2012, CZ) 5083 00:03:26 00:03:23 61. 26. 26.
62. H6 Horák, Matyáš (2010, CZ) 5008 00:03:27 00:03:23 62. 36. 36.
63. D6 Zamrzlová, Zita (2012, CZ) 5107 00:03:28 00:03:25 63. 27. 27.
64. D6 Navrátilová, Sofie (2011, CZ) 5034 00:03:30 00:03:28 64. 28. 28.
65. H6 Hořínek, Martin Patrik (2012, CZ) 5024 00:03:30 00:03:24 65. 37. 37.
66. D6 Novická, Zuzana (2011, CZ) 5105 00:03:31 00:03:24 66. 29. 29.
67. H6 Svoboda, Ondřej (2012, CZ) 5084 00:03:37 00:03:30 67. 38. 38.
68. H6 Vojtěch, Daniel (2012, CZ) 5106 00:03:38 00:03:36 68. 39. 39.
69. H6 Štěpán, Kristián (2012, CZ) 5025 00:03:38 00:03:37 69. 40. 40.
70. H6 Berg, Tobias (2011, CZ) Báječné dítě v běhu 5004 00:03:39 00:03:31 70. 41. 41.
71. D6 Plašilová, Lucie (2010, CZ) CKK Znojmo 5041 00:03:40 00:03:39 71. 30. 30.
72. H6 Nedvídek, David (2013, CZ) 5047 00:03:42 00:03:38 72. 42. 42.
73. H6 Reš, Robin (2013, CZ) 5066 00:03:42 00:03:40 73. 43. 43.
74. D6 Krušinová, Nela (2011, CZ) 5081 00:03:44 00:03:34 74. 31. 31.
75. D6 Kisialová, Tereza (2011, CZ) Baječné děti v běhu 5075 00:03:46 00:03:36 75. 32. 32.
76. D6 Enochová, Natálie (2011, CZ) 5069 00:03:47 00:03:39 76. 33. 33.
77. D6 Milčicová, Anežka (2015, CZ) 5080 00:03:47 00:03:38 77. 34. 34.
78. H6 Silovský, Mikuláš (2012, CZ) 5036 00:03:51 00:03:37 78. 44. 44.
79. D6 Černohlávková, Sofie (2013, CZ) 5062 00:03:54 00:03:52 79. 35. 35.
80. H6 Plašil, Lukáš (2012, CZ) 5012 00:03:56 00:03:51 80. 45. 45.
81. D6 Veselá, Tereza (2013, CZ) 5065 00:03:57 00:03:54 81. 36. 36.
82. H6 Homolka, Adam (2013, CZ) 5093 00:04:02 00:03:57 82. 46. 46.
83. D6 Klimková, Jasmína (2013, CZ) 5030 00:04:15 00:04:06 83. 37. 37.
84. H6 Souhrada, Matěj (2013, CZ) 5082 00:04:23 00:04:12 84. 47. 47.
85. H6 Sargsyan, Daniel (2013, CZ) 5032 00:04:30 00:04:24 85. 48. 48.
86. H6 Elicer, Jakub (2014, CZ) 5006 00:04:31 00:04:19 86. 49. 49.
87. D6 Netolická, Dorota (2013, CZ) 5090 00:04:35 00:04:29 87. 38. 38.
88. H6 Janák, Marek (2013, CZ) 5074 00:04:45 00:04:36 88. 50. 50.
89. D6 Šitler, Karla Johana (2013) 5001 00:05:11 00:05:00 89. 39. 39.
90. H6 Bartoš, Matyáš (2014, CZ) 5021 00:06:21 00:06:09 90. 51. 51.
91. H6 Milichovský, Matyáš (2013, CZ) 5109 00:06:45 00:06:34 91. 52. 52.
92. D6 Koubská, Tereza (2014, CZ) 5073 00:06:47 00:06:43 92. 40. 40.
93. D6 Stašková, Viktorie (2013, CZ) 5064 00:07:18 00:07:04 93. 41. 41.
94. H6 Dreithaler, Benjamin (2015, CZ) 4046 00:07:48 00:07:43 94. 53. 53.

173612 KČ NA CHARITU

Každou registrací přispíváte na dobrou věc

ČEZ RunTour není jen o běhání. Je i o pomoci druhým. Každý rok vybíráme finanční příspěvek na charitativní subjekty. Ani letos tomu nebude jinak! 50 Kč z každého startovného poputuje na dobrou věc. Navíc také můžete přispět i dobrovolným příspěvkem v jakékoliv výši a podpořit ty, kteří to potřebují ještě více. Děkujeme!

Výsledky 2021

Velká RunTour

  1. Karel Splítek
    Karel Splítek 3784 bodů
  2. Jiří Bradáč
    Jiří Bradáč 3634 bodů
  3. Jan Svatoň
    Jan Svatoň 3608 bodů
  1. Adéla Fábry
    Adéla Fábry 3324 bodů
  2. Petra Vašinová
    Petra Vašinová 3116 bodů
  3. Soňa Barvenčíková
    Soňa Barvenčíková 2976 bodů

Malá RunTour

  1. Kryštof Vilk
    Kryštof Vilk 4544 bodů
  2. Pavel Vokál
    Pavel Vokál 4276 bodů
  3. Luboš Vachutka
    Luboš Vachutka 4272 bodů
  1. Jana Smutná
    Jana Smutná 4210 bodů
  2. Alena Tylšová
    Alena Tylšová 4136 bodů
  3. Barbora Heřmanovská
    Barbora Heřmanovská 3832 bodů

Partneři