fb-pixel
MENU

Výsledky

Pořadí seriálu

Sezóna 2019

 

Hradec Králové Dětský závod 500 m (2015)   Filtrovat podle jednotlivých ročníků

poř. kat. jméno start. č. čas čistý čas poř.
abs.
poř.
kat.
poř.
pohl.
body
1. H6 Jadrníček, Dominik (2009, CZ) 5051 00:01:58 00:01:58 1. 1. 1. FotoFotoFoto
2. H6 Málek, Jan (2009, CZ) 5062 00:02:01 00:02:01 2. 2. 2. FotoFoto
3. D6 Hrochová, Ema (2009, CZ) 6136 00:02:02 00:02:02 3. 1. 1. FotoFotoFotoFoto
4. D6 Jiraskova, Ema (2009, CZ) Sk Nove Mesto nad Metuji 5067 00:02:03 00:02:03 4. 2. 2. FotoFoto
5. H6 Raim, Ladislav (2009, CZ) Nový Hradec 5054 00:02:08 00:02:07 5. 3. 3. Foto
6. H6 Leonid, Gorelov (2009, CZ) 3147 00:02:11 00:02:10 6. 4. 4. Foto
7. H6 Kadaně, Matěj (2010, CZ) Báječné dítě v běhu 5023 00:02:13 00:02:13 7. 5. 5. Foto
8. H6 Vančura, Samuel (2009, CZ) 5042 00:02:14 00:02:14 8. 6. 6. Foto
9. H6 Špinka, Jonáš (2009, CZ) 5056 00:02:16 00:02:16 9. 7. 7. FotoFoto
10. H6 Tomíček, Štěpán (2009, CZ) 5198 00:02:18 00:02:18 10. 8. 8. FotoFotoFotoFotoFoto
11. H6 Fajl, Jan (2009, CZ) 5199 00:02:18 00:02:18 11. 9. 9. FotoFotoFoto
12. H6 Stolz, Jan (2010, CZ) La Famiglia 5025 00:02:19 00:02:19 12. 10. 10. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
13. H6 Petrželka, Teodorik (2009, CZ) 5196 00:02:24 00:02:24 13. 11. 11. FotoFotoFoto
14. H6 Jaroš, Ondřej (2010, CZ) 5036 00:02:25 00:02:25 14. 12. 12. FotoFotoFotoFotoFoto
15. D6 Flemrová, Nelly (2009, CZ) 5191 00:02:27 00:02:27 15. 3. 3. Foto
16. H6 Procházka, Jan (2009, CZ) 5066 00:02:29 00:02:28 16. 13. 13. FotoFoto
17. D6 Toncarová, Blanka (2010, CZ) SK VS CB 5035 00:02:29 00:02:29 17. 4. 4. FotoFotoFotoFotoFoto
18. H6 Hladík, Adam (2009, CZ) 5039 00:02:31 00:02:31 18. 14. 14. FotoFoto
19. H6 Jurečka, Miroslav (2010, CZ) 5027 00:02:31 00:02:31 19. 15. 15. Foto
20. D6 Plašilová, Anežka (2009, CZ) 5059 00:02:33 00:02:32 20. 5. 5.  
21. D6 Vítková, Terezka (2009, CZ) 5047 00:02:34 00:02:34 21. 6. 6. Foto
22. H6 Unčovský, Vojtěch (2010, CZ) 5193 00:02:35 00:02:35 22. 16. 16. Foto
23. H6 Vašina, Jindřich (2010, CZ) 5192 00:02:37 00:02:36 23. 17. 17.  
24. D6 Kejzlarova, Nikola (2009, CZ) 5064 00:02:38 00:02:37 24. 7. 7.  
25. H6 Martinek, Petr (2009, CZ) 5061 00:02:38 00:02:37 25. 18. 18.  
26. H6 Šimon, Tobias (2010, CZ) 5069 00:02:38 00:02:37 26. 19. 19. Foto
27. D6 Nývltová, Tereza (2012, CZ) 5043 00:02:45 00:02:45 27. 8. 8. Foto
28. D6 Pohlodková, Sára (2010, CZ) 5041 00:02:46 00:02:44 28. 9. 9.  
29. D6 Sampford, Samantha Alenka (2009, CZ) 5037 00:02:50 00:02:49 29. 10. 10. FotoFoto
30. D6 Plašilová, Lucie (2010, CZ) CKK 5049 00:02:50 00:02:49 30. 11. 11. FotoFoto
31. D6 Jiroutová, Kristýna (2010, CZ) 5048 00:02:58 00:02:56 31. 12. 12. FotoFoto
32. D6 Cibulková, Sofie (2010, CZ) 5058 00:02:58 00:02:54 32. 13. 13. Foto
33. D6 Bryknerová, Nikola (2011, CZ) 5065 00:03:00 00:02:59 33. 14. 14. FotoFoto
34. D6 Valkounová, Nelli (2010, CZ) 5022 00:03:03 00:03:00 34. 15. 15. Foto
35. D6 Rabiencná, Ema (2011, CZ) 5030 00:03:03 00:03:00 35. 16. 16. Foto
36. H6 Pospíšil, Melichar (2009, CZ) 5045 00:03:05 00:03:03 36. 20. 20.  
37. H6 Lochman, Dominik (2011, CZ) 5032 00:03:07 00:03:06 37. 21. 21. FotoFoto
38. H6 Jedlička, Jakub (2012, CZ) 5040 00:03:09 00:03:06 38. 22. 22. Foto
39. H6 Zderadička, Lukáš (2011, CZ) BBB Team 5055 00:03:17 00:03:15 39. 23. 23. FotoFotoFoto
40. D6 Fajlová, Tereza (2011, CZ) 5200 00:03:19 00:03:16 40. 17. 17. FotoFoto
41. H6 Adamec, Jan Blažej (2011, CZ) Gazelky junior 5012 00:03:25 00:03:21 41. 24. 24. FotoFoto
42. H6 Stolz, Tonito (2011, CZ) La Famiglia 5024 00:03:27 00:03:27 42. 25. 25. FotoFotoFotoFoto
43. H6 Petrželka, Timotej (2012, CZ) 5195 00:03:34 00:03:34 43. 26. 26. Foto
44. H6 Elicer, Jakub (2014, CZ) 5020 00:03:38 00:03:38 44. 27. 27.  
45. D6 Dreslerová, Ema (2012, CZ) 5026 00:03:41 00:03:40 45. 18. 18. FotoFotoFotoFotoFoto
46. H6 Hořínek, Martin Patrik (2012, CZ) 5002 00:03:47 00:03:43 46. 28. 28. Foto
47. H6 Burket, Jan (2011, CZ) 5197 00:03:48 00:03:48 47. 29. 29. FotoFoto
48. H6 Kejzlar, David (2012, CZ) 5063 00:04:11 00:04:10 48. 30. 30. FotoFoto
49. D6 Černohlávková, Sofie (2013, CZ) 5060 00:04:28 00:04:24 49. 19. 19. FotoFoto
50. H6 Berg, Tobias (2011, CZ) Báječné dítě v běhu 5009 00:04:49 00:04:44 50. 31. 31. FotoFoto
51. D6 Unčovská, Bára (2012, CZ) 5194 00:04:49 00:04:47 51. 20. 20. Foto
52. D6 Šitler, Karla Johana (2013, CZ) 5052 00:04:50 00:04:45 52. 21. 21. FotoFoto
53. D6 Součková, Nela (2011, CZ) 5007 00:06:14 00:06:14 53. 22. 22.  

1537700 KČ NA CHARITU Každou registrací přispíváte na dobrou věc

50 Kč z každého startovného putuje na podporu celosvětového humanitárního programu The Human Safety Net, který v Česku podporuje aktivity pro zlepšení podmínek při narození dětí, včasné odhalování asfyxie (nedostatečného přísunu kyslíku) při porodu a péči o novorozence. S vaší pomocí pořídíme speciální monitor STAN S41, který dokáže kontrolovat přísun kyslíku v průběhu porodu a včas odhalí dušení miminka. Zdravotníky tak ihned upozorní na nebezpečné komplikace, které by mohly nastat při porodu.

Ilustrace

Výsledky 2019

Velká RunTour

  1. Pavel Dymák
    Pavel Dymák 5614 bodů
  2. Lukáš Nesporý
    Lukáš Nesporý 5500 bodů
  3. Jan Svatoň
    Jan Svatoň 5474 bodů
Kompletní pořadí muži
  1. Veronika Králová
    Veronika Králová 5028 bodů
  2. Adéla Fábry
    Adéla Fábry 4444 bodů
  3. Zdenka Benčíková
    Zdenka Benčíková 4046 bodů
Kompletní pořadí ženy

Malá RunTour

  1. Antonín Kos
    Antonín Kos 9872 bodů
  2. Jiří Šeratovský
    Jiří Šeratovský 9790 bodů
  3. Petr Komínek
    Petr Komínek 9746 bodů
Kompletní pořadí muži
  1. Petra Vašinová
    Petra Vašinová 10052 bodů
  2. Andrea Zapletalová
    Andrea Zapletalová 9294 bodů
  3. Lucie Skalová
    Lucie Skalová 9164 bodů
Kompletní pořadí ženy
Banner 1