fb-pixel
MENU

Výsledky

Pořadí seriálu

Sezóna 2019

 

Hradec Králové Dětský závod 1 km (2016)   Filtrovat podle jednotlivých ročníků

poř. kat. jméno start. č. čas čistý čas 0,5 km poř.
abs.
poř.
kat.
poř.
pohl.
body
1. H11 Hroch, Filip (2005, CZ) 6034 00:03:14 00:03:14 00:01:24 1. 1. 1. FotoFotoFoto
2. H11 Nosek, František (2005, CZ) Sokol Nová Paka 6041 00:03:27 00:03:27 00:01:40 2. 2. 2. FotoFotoFotoFoto
3. H11 Vaníček, Benjamín (2006, CZ) AC Turnov 6109 00:03:30 00:03:30 00:01:45 3. 3. 3. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
4. H11 Flemr, Nicolas (2007, CZ) 6051 00:03:31 00:03:31 00:01:48 4. 4. 4. FotoFotoFotoFoto
5. H11 Bouša, Martin (2007, CZ) Dukla Praha 6012 00:03:45 00:03:45 00:01:51 5. 5. 5. FotoFotoFotoFotoFoto
6. D11 Fajmonová, Sarah Melany (2007, CZ) TK Zdice 6088 00:03:48 00:03:47 00:01:53 6. 1. 1. FotoFotoFotoFoto
7. D11 Hálová, Sabina (2006, CZ) 6038 00:03:48 00:03:48 00:01:47 7. 2. 2. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
8. D11 Čechová, Martina (2007, CZ) 6126 00:03:51 00:03:51 00:01:53 8. 3. 3. FotoFotoFotoFotoFoto
9. H11 Velechovský, Adam (2007, CZ) SK Nové Město nad Metují 6095 00:03:57 00:03:57 00:01:58 9. 6. 6. FotoFotoFotoFotoFoto
10. H11 Pautov, Nikita (2008, CZ) SK ROVER PRAHA 6103 00:03:58 00:03:58 00:01:53 10. 7. 7. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
11. H11 Klimov, Petr (2009, CZ) 4045 00:03:59 00:03:59 00:01:53 11. 8. 8. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
12. H11 Beneš, Viktor (2008, CZ) 6130 00:04:02 00:04:02 00:01:56 12. 9. 9. Foto
13. D11 Melicharová, Monika (2008, CZ) 4058 00:04:02 00:04:02 00:01:53 13. 4. 4. Foto
14. H11 Němec, Dominik (2007, CZ) 6110 00:04:02 00:04:01 00:01:57 14. 10. 10. FotoFoto
15. H11 Mazouch, Radek (2006, CZ) 4039 00:04:05 00:04:04 00:01:58 15. 11. 11. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
16. D11 Panušová, Anna (2006, CZ) Ski Club Choteč 6019 00:04:06 00:04:05 00:02:04 16. 5. 5. Foto
17. D11 Vodáková, Nela (2005, CZ) 6118 00:04:07 00:04:05 00:02:05 17. 6. 6. FotoFoto
18. H11 Lhoták, Kryštof (2006, CZ) 6074 00:04:08 00:04:08 00:01:50 18. 12. 12. FotoFotoFotoFoto
19. D11 Hrochová, Ema (2009, CZ) 6035 00:04:09 00:04:09 00:02:07 19. 7. 7. FotoFoto
20. H11 Klimov, Nikolaj (2006, CZ) 4043 00:04:09 00:04:09 00:01:54 20. 13. 13. FotoFotoFotoFoto
21. D11 Tomanová, Katka (2006, CZ) Rozběháme Česko Plzeň 6021 00:04:09 00:04:08 00:01:59 21. 8. 8. FotoFotoFoto
22. D11 Kvapilová, Lucie (2007, CZ) 6043 00:04:09 00:04:09 00:01:56 22. 9. 9. FotoFoto
23. H11 Novák, Tadeáš (2008, CZ) 4062 00:04:11 00:04:09 00:02:06 23. 14. 14. FotoFoto
24. H11 Tichý, Daniel (2008, CZ) Sokol Hradec Králové 6101 00:04:11 00:04:11 00:02:03 24. 15. 15. Foto
25. H11 Valkoun, Petr (2007, CZ) 6020 00:04:12 00:04:11 00:01:55 25. 16. 16. FotoFoto
26. H11 Lhoták, Marián (2008, CZ) 6073 00:04:14 00:04:14 00:01:54 26. 17. 17. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
27. H11 Hladík, Štěpán (2007, CZ) 6070 00:04:14 00:04:14 00:02:13 27. 18. 18. Foto
28. H11 Knop, Jan (2006, CZ) 6059 00:04:15 00:04:14 00:02:05 28. 19. 19. FotoFoto
29. D11 Nosková, Marcela (2008, CZ) Sokol Úbislavice 6042 00:04:16 00:04:15 00:02:03 29. 10. 10.  
30. D11 Vejsová, Nella (2008, CZ) 4038 00:04:16 00:04:16 00:01:58 30. 11. 11. FotoFotoFotoFoto
31. H11 Zikmund, Denis (2009, CZ) 6082 00:04:16 00:04:16 00:01:59 31. 20. 20.  
32. D11 Procházková, Anna (2005, CZ) 6099 00:04:16 00:04:15 00:02:00 32. 12. 12. Foto
33. H11 Marek, Josef (2006, CZ) 6076 00:04:17 00:04:17 00:01:59 33. 21. 21.  
34. D11 Novotná, Vanda (2007, CZ) Hradec Králové 6121 00:04:18 00:04:18 00:02:05 34. 13. 13. FotoFotoFotoFoto
35. D11 Bílková, Karolínka (2006, CZ) Rudá hvězda Vojice 6016 00:04:18 00:04:18 00:01:58 35. 14. 14. FotoFotoFoto
36. D11 Šimáková, Eliška (2007, CZ) 6064 00:04:18 00:04:16 00:02:03 36. 15. 15. FotoFoto
37. H11 Zamastil, Andrej (2005, CZ) AC Vysoké Mýto 6046 00:04:22 00:04:20 00:02:21 37. 22. 22. FotoFotoFotoFoto
38. D11 Novotná, Nelly (2006, CZ) 4047 00:04:22 00:04:22 00:02:09 38. 16. 16. FotoFotoFoto
39. H11 Ropek, Martin (2006, CZ) báječné dítě v běhu 6092 00:04:23 00:04:19 00:02:18 39. 23. 23. FotoFoto
40. H11 Kolář, Jan (2007, CZ) 6028 00:04:24 00:04:22 00:02:06 40. 24. 24. Foto
41. H11 Machovec, Tomáš (2009, CZ) 4069 00:04:26 00:04:26 00:02:15 41. 25. 25. FotoFotoFoto
42. H11 Potěšil, Jan (2005, CZ) 6033 00:04:27 00:04:26 00:02:03 42. 26. 26. FotoFotoFoto
43. D11 Machková, Marianna (2006, CZ) 6067 00:04:27 00:04:25 00:02:14 43. 17. 17. FotoFotoFoto
44. H11 Konopka, Matyáš (2006, CZ) 6124 00:04:28 00:04:28 00:02:00 44. 27. 27. FotoFotoFotoFoto
45. H11 Svoboda, Olivier (2007, CZ) 4042 00:04:28 00:04:26 00:02:12 45. 28. 28. FotoFoto
46. D11 Šichová, Linda (2005, CZ) 6108 00:04:29 00:04:28 00:02:13 46. 18. 18. FotoFoto
47. D11 Hlavatá, Karolína (2005, CZ) Rozběháme Hradec a okolí 6080 00:04:30 00:04:27 00:02:21 47. 19. 19. FotoFoto
48. D11 Chudá, Eliška (2006, CZ) 6115 00:04:30 00:04:26 00:02:21 48. 20. 20. Foto
49. D11 Melková, Josefína (2007, CZ) 6037 00:04:30 00:04:28 00:02:18 49. 21. 21. Foto
50. H11 Solfronk, Michal (2009, CZ) TJ Sokol HK 6093 00:04:31 00:04:28 00:02:18 50. 29. 29. FotoFoto
51. H11 Chudý, Ondřej (2009, CZ) 6114 00:04:31 00:04:28 00:02:20 51. 30. 30.  
52. H11 Krček, Jiří (2009, CZ) 6119 00:04:32 00:04:31 00:02:10 52. 31. 31.  
53. D11 Křenová, Kateřina (2006, CZ) 6007 00:04:33 00:04:33 00:02:06 53. 22. 22. FotoFotoFotoFotoFoto
54. H11 Nosek, Adam (2007, CZ) 6040 00:04:34 00:04:32 00:02:06 54. 32. 32. FotoFotoFotoFoto
55. H11 Kopecký, Matěj (2006, CZ) 4059 00:04:34 00:04:33 00:02:20 55. 33. 33.  
56. D11 Valentová, Ema (2007, CZ) 6086 00:04:34 00:04:34 00:02:15 55. 23. 23. FotoFoto
57. H11 Zamrzla, Kája (2009, CZ) 4054 00:04:37 00:04:35 00:02:21 57. 34. 34. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
58. H11 Janeček, Radek (2005, CZ) 6011 00:04:38 00:04:35 00:02:23 58. 35. 35. Foto
59. D11 Knapová, Alena (2008, CZ) 6024 00:04:38 00:04:34 00:02:21 59. 24. 24. FotoFotoFotoFoto
60. H11 Zderadička, Ludvík (2007, CZ) BBB Team 6072 00:04:39 00:04:35 00:02:18 60. 36. 36. FotoFotoFoto
61. H11 Panuš, Jakub (2009, CZ) Ski klub Choteč 6018 00:04:40 00:04:40 00:02:08 61. 37. 37. FotoFoto
62. H11 Vydra, Amos (2007, CZ) 4049 00:04:41 00:04:41 00:02:10 62. 38. 38. Foto
63. H11 Chudý, Lukáš (2006, CZ) 4041 00:04:41 00:04:40 00:02:12 63. 39. 39. FotoFoto
64. D11 Vaňková, Tereza (2005, CZ) 6077 00:04:41 00:04:37 00:02:23 64. 25. 25. FotoFotoFoto
65. H11 Koten, Martin (2008, CZ) 4036 00:04:41 00:04:40 00:02:14 65. 40. 40. Foto
66. D11 Hejduková, Julie (2008, CZ) Julča team 6013 00:04:41 00:04:39 00:02:17 66. 26. 26. FotoFotoFotoFoto
67. D11 Cibulková, Sára (2007, CZ) 6039 00:04:42 00:04:41 00:02:16 67. 27. 27. FotoFoto
68. D11 Latislavova, Karolína (2006, CZ) 6113 00:04:42 00:04:41 00:02:20 68. 28. 28. Foto
69. D11 Pezinková, Hana (2009, CZ) 6096 00:04:45 00:04:44 00:02:23 69. 29. 29. FotoFotoFotoFoto
70. H11 Sedláček, Michal (2005, CZ) 6025 00:04:45 00:04:45 00:02:09 70. 41. 41. FotoFotoFoto
71. H11 Najman, Fanda (2006, CZ) Hradec Králové 6125 00:04:46 00:04:45 00:02:20 71. 42. 42. FotoFoto
72. D11 Němcová, Veronika (2005, CZ) 6001 00:04:49 00:04:49 00:02:19 72. 30. 30. Foto
73. D11 Podracká, Nikola (2006, CZ) 6123 00:04:52 00:04:52 00:02:13 73. 31. 31. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
74. H11 Ižol, Vojtěch (2007, CZ) 6090 00:04:54 00:04:52 00:02:26 74. 43. 43.  
75. D11 Hůzova, Barbora (2007, CZ) 4068 00:04:54 00:04:53 00:02:20 75. 32. 32. FotoFotoFotoFotoFoto
76. H11 Vavrda, Kristián (2008, CZ) 6107 00:04:55 00:04:51 00:02:23 76. 44. 44. FotoFoto
77. D11 Wotawová, Terezie (2006, CZ) 4075 00:04:56 00:04:56 00:02:15 77. 33. 33. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
78. D11 Brinkmanová, Tereza (2009, CZ) 4060 00:04:56 00:04:56 00:02:15 78. 34. 34. FotoFotoFotoFoto
79. H11 Hořejší, Michal (2006, CZ) 6085 00:04:58 00:04:55 00:02:21 79. 45. 45. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
80. D11 Petriková, Barbora (2008, CZ) Loko Žatec 6054 00:04:58 00:04:56 00:02:19 80. 35. 35. Foto
81. D11 Dašková, Veronika (2007, CZ) 6112 00:04:59 00:04:59 00:02:19 81. 36. 36. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
82. H11 Máslo, Kuba (2008, CZ) Prosečno 4066 00:05:01 00:04:58 00:02:15 82. 46. 46. FotoFoto
83. D11 Kastnerová, Barbora (2007, CZ) 4040 00:05:01 00:05:00 00:02:30 83. 37. 37. FotoFoto
84. H11 Lisý, Matyáš (2008, CZ) 4067 00:05:01 00:04:59 00:02:31 84. 47. 47. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
85. D11 Flemrová, Nelly (2009, CZ) 6050 00:05:02 00:04:58 00:02:30 85. 38. 38. FotoFotoFoto
86. D11 Hakenová, Tereza (2009, CZ) Sedličky 6128 00:05:03 00:05:03 00:02:21 86. 39. 39. FotoFoto
87. D11 Bergová, Adéla (2008, CZ) Báječné dítě v běhu 6003 00:05:04 00:04:58 00:02:40 87. 40. 40. FotoFoto
88. D11 Fialová, Šárka (2008, CZ) 6120 00:05:07 00:05:04 00:02:33 88. 41. 41. FotoFotoFotoFotoFoto
89. H11 Lochman, Matěj (2008, CZ) 6065 00:05:07 00:05:05 00:02:28 89. 48. 48. FotoFotoFoto
90. D11 Kupková, Tony (2008, CZ) 6057 00:05:09 00:05:07 00:02:29 90. 42. 42. FotoFotoFotoFoto
91. H11 Hůlka, Tomáš (2008, CZ) 6091 00:05:10 00:05:08 00:02:29 91. 49. 49. FotoFotoFoto
92. H11 Vejvar, Lukáš (2006, CZ) Nymburk 6006 00:05:11 00:05:07 00:02:39 92. 50. 50. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
93. D11 Dandová, Barbora (2008, CZ) 6056 00:05:12 00:05:08 00:02:37 93. 43. 43. FotoFotoFoto
94. H11 Martinek, Petr (2009, CZ) 6061 00:05:12 00:05:12 00:02:27 94. 51. 51. FotoFotoFotoFoto
95. H11 Janák, David (2008, CZ) 6084 00:05:12 00:05:08 00:02:41 95. 52. 52. FotoFotoFoto
96. H11 Haken, Lukáš (2009, CZ) 6129 00:05:14 00:05:09 00:02:29 96. 53. 53.  
97. H11 Novák, Tadeáš (2007, CZ) Baječné děti v běhu 6089 00:05:15 00:05:12 00:02:26 97. 54. 54. FotoFotoFotoFoto
98. H11 Hladík, Adam (2009, CZ) 6069 00:05:20 00:05:19 00:02:36 98. 55. 55. FotoFotoFotoFoto
99. D11 Kalinová, Michaela (2008, CZ) 6062 00:05:22 00:05:22 00:02:22 99. 44. 44. FotoFotoFotoFotoFoto
100. H11 Skorepa, Petr (2005, CZ) 6078 00:05:22 00:05:22 00:02:34 100. 56. 56. FotoFoto
101. H11 Adamec, Filip (2009, CZ) 6075 00:05:23 00:05:23 00:02:08 101. 57. 57. FotoFotoFotoFoto
102. D11 Hlavatá, Viktorie (2008, CZ) Rozběháme Hradec a okolí 6081 00:05:24 00:05:22 00:02:36 102. 45. 45. FotoFotoFotoFoto
103. H11 Louda, Lukáš (2009, CZ) 4063 00:05:25 00:05:21 00:02:36 103. 58. 58. FotoFotoFotoFoto
104. H11 Kučera, Tomáš (2007, CZ) 4056 00:05:25 00:05:25 00:02:32 104. 59. 59. FotoFotoFoto
105. D11 Padriánová, Eliška (2006, CZ) 6104 00:05:26 00:05:25 00:02:40 105. 46. 46. FotoFotoFotoFoto
106. H11 Kašpar, Matyáš (2008, CZ) Sokol Lično 6102 00:05:26 00:05:25 00:02:39 106. 60. 60. FotoFotoFotoFotoFoto
107. D11 Senecká, Nela (2008, CZ) 6111 00:05:29 00:05:25 00:02:33 107. 47. 47. FotoFoto
108. H11 Klvaňa, Dominik (2009, CZ) 6122 00:05:31 00:05:31 00:02:27 108. 61. 61. FotoFotoFoto
109. D11 Sedláčková, Tereza (2005, CZ) 6026 00:05:33 00:05:30 00:02:37 109. 48. 48. FotoFotoFotoFotoFoto
110. H11 Procházka, Jan (2009, CZ) 6100 00:05:36 00:05:35 00:02:36 110. 62. 62. FotoFoto
111. D11 Konečná, Sára (2009, CZ) 6010 00:05:36 00:05:36 00:02:29 111. 49. 49. FotoFotoFoto
112. D11 Macháčková, Šárka (2008, CZ) Hradecké střely 6105 00:05:43 00:05:40 00:02:42 112. 50. 50. FotoFotoFotoFoto
113. H11 Horák, Vojtěch (2008, CZ) Horákovic klan 6029 00:05:51 00:05:47 00:02:51 113. 63. 63. FotoFoto
114. D11 Kubrichtová, Lucie (2005, CZ) 6097 00:05:55 00:05:51 00:02:44 114. 51. 51. FotoFotoFotoFoto
115. H11 Charvát, Matyáš (2009, CZ) 6017 00:06:05 00:06:00 00:02:59 115. 64. 64. FotoFoto
DNF H11 Macháček, Matyáš (2008, CZ) 4053 00:02:31 - - - FotoFoto

1530200 KČ NA CHARITU Každou registrací přispíváte na dobrou věc

50 Kč z každého startovného putuje na podporu celosvětového humanitárního programu The Human Safety Net, který v Česku podporuje aktivity pro zlepšení podmínek při narození dětí, včasné odhalování asfyxie (nedostatečného přísunu kyslíku) při porodu a péči o novorozence. S vaší pomocí pořídíme speciální monitor STAN S41, který dokáže kontrolovat přísun kyslíku v průběhu porodu a včas odhalí dušení miminka. Zdravotníky tak ihned upozorní na nebezpečné komplikace, které by mohly nastat při porodu.

Ilustrace

Výsledky 2019

Velká RunTour

  1. Pavel Dymák
    Pavel Dymák 5614 bodů
  2. Lukáš Nesporý
    Lukáš Nesporý 5500 bodů
  3. Jan Svatoň
    Jan Svatoň 5474 bodů
Kompletní pořadí muži
  1. Veronika Králová
    Veronika Králová 5028 bodů
  2. Adéla Fábry
    Adéla Fábry 4444 bodů
  3. Zdenka Benčíková
    Zdenka Benčíková 4046 bodů
Kompletní pořadí ženy

Malá RunTour

  1. Antonín Kos
    Antonín Kos 9872 bodů
  2. Jiří Šeratovský
    Jiří Šeratovský 9790 bodů
  3. Petr Komínek
    Petr Komínek 9746 bodů
Kompletní pořadí muži
  1. Petra Vašinová
    Petra Vašinová 10052 bodů
  2. Andrea Zapletalová
    Andrea Zapletalová 9294 bodů
  3. Lucie Skalová
    Lucie Skalová 9164 bodů
Kompletní pořadí ženy
Banner 1