fb-pixel

Výsledky

Pořadí seriálu

Sezóna 2020

 

Z hlediska GDPR naleznete své fotografie a diplomy pouze ve svém účtu nebo e-mailu. Děkujeme za pochopení. RunTour tým.

Hradec Králové Dětský závod 1 km (2015)   Filtrovat podle jednotlivých ročníků

poř. kat. jméno start. č. čas čistý čas poř.
abs.
poř.
kat.
poř.
pohl.
body
1. H15 Krtil, Daniel (2001, CZ) 6231 00:02:58 00:02:58 1. 1. 1.
2. H15 Horčička, Vítězslav (2002, CZ) MFK TRUTNOV 6128 00:03:00 00:03:00 2. 2. 2.
3. H15 Augsten, Jakub (2001, CZ) 6245 00:03:02 00:03:02 3. 3. 3.
4. H15 Vinduška, Pavel (2004, CZ) ASB Houštka Stará Boleslav 6101 00:03:11 00:03:11 4. 4. 4.
5. D15 Jebavá, Kateřina (2001, CZ) 6232 00:03:13 00:03:13 5. 1. 1.
6. D15 Zítková, Jana (2002, CZ) Falcon Rokycany 6014 00:03:18 00:03:18 6. 2. 2.
7. H10 Hroch, Filip (2005, CZ) 5068 00:03:19 00:03:19 7. 1. 5.
8. H15 Mader, Zdeněk (2003, CZ) 6250 00:03:20 00:03:20 8. 5. 6.
9. H15 Vebr, Dominik (2003, CZ) Iscarex team Česká Třebová 6061 00:03:20 00:03:20 9. 6. 7.
10. D15 Jansová, Denisa (2002, CZ) TJ Sokol Deštné v O. h. 6121 00:03:23 00:03:23 10. 3. 3.
11. H10 Nosek, František (2005, CZ) Sokol Nová Paka 6083 00:03:24 00:03:24 11. 2. 8.
12. H10 Preclík, Pavel (2006, CZ) Sokol Lično 6078 00:03:26 00:03:26 12. 3. 9.
13. H15 Schlappl, Dominik (2004, CZ) 6073 00:03:30 00:03:30 13. 7. 10.
14. D15 Marková, Barbora (2004, CZ) TJ Sokol Hradec Králové 6143 00:03:31 00:03:31 14. 4. 4.
15. H10 Šinkovský, Samuel (2006, CZ) 6226 00:03:33 00:03:33 15. 4. 11.
16. H15 Rada, Matyáš (2003, CZ) 6093 00:03:38 00:03:37 16. 8. 12.
17. D15 Voženílková, Daniela (2004, CZ) ZŠ J.Gočára 6067 00:03:38 00:03:38 17. 5. 5.
18. H15 Németh, Adam (2002, CZ) 6246 00:03:39 00:03:39 18. 9. 13.
19. H15 Kramár, Patrik (2004, CZ) 6247 00:03:40 00:03:40 19. 10. 14.
20. H15 Havrda, Martin (2002, CZ) 6141 00:03:40 00:03:37 20. 11. 15.
21. H10 Málek, Marek (2005, CZ) Atletika Pečky 6129 00:03:44 00:03:44 21. 5. 16.
22. D15 Hyťhová, Dominika (2002, CZ) AC Falcon Rokycany 6142 00:03:45 00:03:44 22. 6. 6.
23. D15 Všetečková, Michaela (2004, CZ) 6248 00:03:45 00:03:45 23. 7. 7.
24. H10 Flemr, Nicolas (2007, CZ) 6008 00:03:46 00:03:46 24. 6. 17.
25. D10 Najmanová, Marcela (2003, CZ) Báječné dítě v běhu 6154 00:03:47 00:03:47 25. 1. 8.
26. D15 Vaníčková, Nela (2004, CZ) 6146 00:03:49 00:03:49 26. 8. 9.
27. H10 Zamastil, Andrej (2005, CZ) AC Vysoké Mýto 6135 00:03:52 00:03:50 27. 7. 18.
28. D15 Horčičková, Amálie (2003, CZ) 6239 00:03:54 00:03:54 28. 9. 10.
29. D15 Špinková, Bára (2003, CZ) 6097 00:03:54 00:03:54 29. 10. 11.
30. H15 Zamastil, Alex (2002, CZ) 6134 00:03:56 00:03:53 30. 12. 19.
31. D15 Němcová, Karolína (2003, CZ) 6005 00:03:57 00:03:57 31. 11. 12.
32. D15 Houžvičková, Nikola (2003, CZ) 6046 00:03:57 00:03:56 32. 12. 13.
33. H15 Karban, Mikuláš (2003, CZ) 6148 00:03:58 00:03:58 33. 13. 20.
34. H10 Vaníček, Benjamín (2006, CZ) 6147 00:04:00 00:03:58 34. 8. 21.
35. H10 Hep, Matyáš (2007, CZ) 6069 00:04:00 00:04:00 35. 9. 22.
36. H15 Říha, Viktor (2001, CZ) 6223 00:04:01 00:03:58 36. 14. 23.
37. H10 Havrda, Tomáš (2006, CZ) 6123 00:04:02 00:04:00 37. 10. 24.
38. H15 Kůr, Richard (2003, CZ) 6100 00:04:02 00:04:02 38. 15. 25.
39. H10 Dařbuján, Matouš (2007, CZ) 6233 00:04:03 00:04:01 39. 11. 26.
40. D15 Melounová, Valentýna (2003, CZ) 6238 00:04:03 00:04:02 40. 13. 14.
41. H15 Skořepa, Viktor (2003, CZ) SKORI 6049 00:04:04 00:04:01 41. 16. 27.
42. H10 Dušák, Kryštof Jan (2006, CZ) TJ Sokol Hoření Paseky 6047 00:04:05 00:04:04 42. 12. 28.
43. H10 Danko, Tomáš (2006, CZ) 6090 00:04:05 00:04:04 43. 13. 29.
44. D15 Křížová, Tereza (2001, CZ) 6244 00:04:08 00:04:06 44. 14. 15.
45. H10 Bezpalec, Šimon (2005, CZ) 6070 00:04:09 00:04:08 45. 14. 30.
46. D15 Karlikova, Barbora (2002, CZ) 6124 00:04:09 00:04:09 46. 15. 16.
47. D15 Rambová, Veronika (2003, CZ) GoMango 6016 00:04:09 00:04:09 47. 16. 17.
48. D15 Pezinková, Zdara (2004, CZ) 6038 00:04:10 00:04:09 48. 17. 18.
49. H10 Kolář, Jan (2007, CZ) 6082 00:04:11 00:04:05 49. 15. 31.
50. H15 Parihuzič, Filip (2004, CZ) FK Baník Sokolov 6113 00:04:11 00:04:07 50. 17. 32.
51. D10 Panušová, Anna (2006, CZ) Ski Club Choteč 6039 00:04:11 00:04:10 51. 2. 19.
52. H10 Hladík, Štěpán (2007, CZ) 6076 00:04:11 00:04:11 52. 16. 33.
53. D10 Procházková, Anna (2005, CZ) 6140 00:04:12 00:04:12 53. 3. 20.
54. H15 Zavřel, Vít (2003, CZ) Zavři Němčice 6059 00:04:13 00:04:08 54. 18. 34.
55. D15 Ižolová, Kateřina (2001, CZ) 6229 00:04:13 00:04:10 55. 18. 21.
56. H10 Novák, Tadeáš (2008, CZ) 6236 00:04:13 00:04:11 56. 17. 35.
57. D15 Vokálová, Lucie (2002, CZ) 6139 00:04:13 00:04:13 57. 19. 22.
58. D15 Frendlova, Nina (2004, CZ) 6040 00:04:13 00:04:12 58. 20. 23.
59. H15 Dušák, Josef Matěj (2003, CZ) TJ Sokol Hoření Paseky 6122 00:04:13 00:04:13 59. 19. 36.
60. H10 Bouša, Martin (2007, CZ) Dukla Praha 6010 00:04:15 00:04:15 60. 18. 37.
61. H10 Sláma, Matěj (2005, CZ) 6107 00:04:15 00:04:15 61. 19. 38.
62. H10 Čech, Prokop (2007, CZ) 6105 00:04:15 00:04:14 62. 20. 39.
63. D10 Šustová, Barbora (2008, CZ) Paprsek vítězství 6086 00:04:16 00:04:12 63. 4. 24.
64. D15 Říhová, Laura (2000, CZ) 6225 00:04:16 00:04:14 64. 21. 25.
65. H10 Karlík, Jan (2006, CZ) 6125 00:04:17 00:04:17 65. 21. 40.
66. D10 Kvapilová, Lucie (2007, CZ) 6036 00:04:18 00:04:18 66. 5. 26.
67. H10 Najman, Fanda (2006, CZ) Báječné dítě v běhu 6152 00:04:18 00:04:18 67. 22. 41.
68. D10 Karbanová, Marie (2008, CZ) 6155 00:04:21 00:04:20 68. 6. 27.
69. H10 Čermák, Kryštof (2007, CZ) 6237 00:04:21 00:04:19 69. 23. 42.
70. H10 Trégl, David (2008, CZ) 6156 00:04:22 00:04:22 70. 24. 43.
71. H10 Idol, Vojtěch (2007, CZ) 6228 00:04:24 00:04:24 71. 25. 44.
72. H15 Rozum, Šimon (2004, CZ) TJ Sokol Ohrazenice 6120 00:04:25 00:04:25 72. 20. 45.
73. H10 Ceplecha, Tomáš (2006, CZ) 6222 00:04:27 00:04:25 73. 26. 46.
74. D15 Kinclová, Natálie (2002, CZ) 6249 00:04:27 00:04:27 74. 22. 28.
75. H15 Vavrda, Luboš (2003, CZ) 6153 00:04:28 00:04:25 75. 21. 47.
76. H10 Jedlička, Jan (2007, CZ) 6057 00:04:29 00:04:28 76. 27. 48.
77. H10 Marek, Josef (2006, CZ) 6144 00:04:29 00:04:29 77. 28. 49.
78. D10 Bílková, Karolínka (2006, CZ) Rudá hvězda Vojice 6117 00:04:30 00:04:26 78. 7. 29.
79. H10 Zderadička, Ludvík (2007, CZ) BBB Team 6106 00:04:31 00:04:30 79. 29. 50.
80. H10 Kadaně, Marek (2007, CZ) Báječné dítě v běhu 6035 00:04:31 00:04:30 80. 30. 51.
81. H10 Potěšil, Jan (2005, CZ) 6054 00:04:32 00:04:31 81. 31. 52.
82. H15 Jireš, Dominik (2001, CZ) 6241 00:04:33 00:04:29 82. 22. 53.
83. H10 Ježek, Matěj (2007, CZ) 6150 00:04:34 00:04:31 83. 32. 54.
84. H10 Král, Dan (2005, CZ) 6145 00:04:35 00:04:34 84. 33. 55.
85. H10 Soumar, Jan (2006, CZ) 6227 00:04:35 00:04:30 85. 34. 56.
86. D10 Kůrová, Pavlína (2006, CZ) 6099 00:04:35 00:04:34 86. 8. 30.
87. D10 Šimáková, Eliška (2007, CZ) 6043 00:04:38 00:04:35 87. 9. 31.
88. D15 Vančurová, Sabina (2002, CZ) 6089 00:04:39 00:04:38 88. 23. 32.
89. D10 Kňapová, Alena (2008, CZ) 6025 00:04:41 00:04:37 89. 10. 33.
90. D10 Němcová, Veronika (2005, CZ) 6006 00:04:42 00:04:42 90. 11. 34.
91. D10 Korytářová, Karolina (2005, CZ) 6109 00:04:43 00:04:41 91. 12. 35.
92. D10 Machková, Marianna (2006, CZ) 6062 00:04:44 00:04:40 92. 13. 36.
93. D10 Burketová, Kateřina (2008, CZ) 6243 00:04:44 00:04:42 93. 14. 37.
94. H15 Jireš, David (2003, CZ) 6240 00:04:46 00:04:44 94. 23. 57.
95. H10 Ropek, Martin (2006, CZ) báječné dítě v běhu 6055 00:04:47 00:04:44 95. 35. 58.
96. H15 Sargsyan, David (2004, CZ) 6126 00:04:47 00:04:46 96. 24. 59.
97. D10 Čechová, Kačka (2005, CZ) 6104 00:04:47 00:04:46 97. 15. 38.
98. D10 Vojnarová, Anna (2007, CZ) 6015 00:04:48 00:04:48 98. 16. 39.
99. D15 Kluzova, Kateřina (2002, CZ) 6085 00:04:48 00:04:45 99. 24. 40.
100. H10 Rabiencny, Adam (2008, CZ) 6019 00:04:50 00:04:47 100. 36. 60.
101. D10 Hejduková, Julie (2008, CZ) Julča team 6020 00:04:51 00:04:48 101. 17. 41.
102. H10 Sedláček, Michal (2005, CZ) 6081 00:04:54 00:04:52 102. 37. 61.
103. H10 Fifka, Ondřej (2007, CZ) 6031 00:04:56 00:04:50 103. 38. 62.
104. D10 Pokorná, Anežka (2005, CZ) Hradečtí vodáci 6118 00:04:56 00:04:56 104. 18. 42.
105. D10 Pospíšilová, Lucie (2005, CZ) 6230 00:04:57 00:04:54 105. 19. 43.
106. H10 Dvořák, Filip (2005, CZ) 6224 00:04:57 00:04:55 106. 39. 63.
107. D10 Fifková, Anna (2005, CZ) 6032 00:04:57 00:04:54 107. 20. 44.
108. D10 Nosková, Marcela (2008, CZ) BAKAKO Nová Paka 6084 00:04:58 00:04:57 108. 21. 45.
109. H10 Lochman, Matěj (2008, CZ) 6052 00:04:59 00:04:57 109. 40. 64.
110. H15 Rašovský, Šimon (2004, CZ) 6030 00:04:59 00:04:55 110. 25. 65.
111. H10 Houžvička, Filip (2005, CZ) 6045 00:05:00 00:04:58 111. 41. 66.
112. D10 Cibulková, Sára (2007, CZ) 6119 00:05:00 00:04:56 112. 22. 46.
113. D15 Kazdová, Lucie (2001, CZ) 6149 00:05:01 00:03:11 113. 25. 47.
114. D15 Hladíková, Kateřina (2001, CZ) 6138 00:05:01 00:03:12 114. 26. 48.
115. H10 Pintner, Matouš (2007, CZ) 6060 00:05:03 00:05:02 115. 42. 67.
116. D10 Hradilová, Simona (2005, CZ) 6051 00:05:03 00:05:02 116. 23. 49.
117. D10 Hradilová, Dagmar (2007, CZ) 6050 00:05:03 00:05:02 117. 24. 50.
118. D10 Zoulíková, Vendula (2007, CZ) 6130 00:05:04 00:05:02 118. 25. 51.
119. D10 Kastnerová, Barbora (2007, CZ) 6137 00:05:04 00:05:04 119. 26. 52.
120. D10 Vítková, Nikolka (2005, CZ) 6098 00:05:07 00:05:07 120. 27. 53.
121. D10 Petriková, Barbora (2008, CZ) Loko Žatec 6064 00:05:11 00:05:08 121. 28. 54.
122. H10 Vejvar, Lukáš (2006, CZ) Nymburk 6004 00:05:18 00:05:14 122. 43. 68.
123. H10 Parihuzič, Dušan (2008, CZ) Florbal Sokolov 6114 00:05:21 00:05:18 123. 44. 69.
124. H10 Turek, Štěpán (2009, CZ) 6234 00:05:23 00:05:21 124. 45. 70.
125. D10 Bergová, Adéla (2008, CZ) Báječné dítě v běhu 6024 00:05:24 00:05:20 125. 29. 55.
126. D10 Kupková, Tony (2008, CZ) 6065 00:05:26 00:03:00 126. 30. 56.
127. D10 Sampford, Henrika Marie (2008, CZ) 6072 00:05:26 00:05:25 127. 31. 57.
128. D10 Kasalová, Anna (2008, CZ) Báječné dítě v běhu 6023 00:05:26 00:05:23 128. 32. 58.
129. H10 Novák, Tadeáš (2007, CZ) Baječné děti v běhu 6068 00:05:27 00:05:25 129. 46. 71.
130. H10 Lisý, Matyáš (2008, CZ) Pihlovská kempovka 6021 00:05:30 00:05:26 130. 47. 72.
131. D10 Senecká, Nela (2008, CZ) 6115 00:05:32 00:05:29 131. 33. 59.
132. H10 Louda, Lukáš (2009, CZ) 6242 00:05:34 00:05:31 132. 48. 73.
133. H10 Stolz, Jan (2010, CZ) La Famiglia 5025 00:05:35 00:05:32 133. 49. 74.
134. D10 Turková, Jolana (2007, CZ) 6235 00:05:41 00:05:37 134. 34. 60.
135. D10 Bryknerová, Tereza (2007, CZ) 6133 00:05:41 00:05:39 135. 35. 61.
136. D10 Sedláčková, Tereza (2005, CZ) 6127 00:05:44 00:05:43 136. 36. 62.
137. D15 Turčínová, Adéla (2000, CZ) Sokol Valdice 6071 00:05:44 00:05:40 137. 27. 63.
138. D10 Jiroutová, Kateřina (2007, CZ) 6102 00:05:46 00:05:45 138. 37. 64.
139. D10 Dundová, Eliška (2007, CZ) 6103 00:05:50 00:05:49 139. 38. 65.
140. H15 Šteier, Jakub (2001, CZ) Nadace Leontinka 6108 00:09:28 00:04:58 140. 26. 75.

108576 KČ NA CHARITU

Každou registrací přispíváte na dobrou věc

RunTour není jen o běhání. Je i o pomoci druhým. Každý rok vybíráme finanční příspěvek na charitativní subjekty. Ani letos tomu nebude jinak! 50 Kč z každého startovného poputuje na dobrou věc. Navíc také můžete přispět i dobrovolným příspěvkem v jakékoliv výši a podpořit ty, kteří to potřebují ještě více. Děkujeme!

Výsledky 2020

Velká RunTour

  1. Karel Splítek
    Karel Splítek 3784 bodů
  2. Jiří Bradáč
    Jiří Bradáč 3634 bodů
  3. Jan Svatoň
    Jan Svatoň 3608 bodů
  1. Adéla Fábry
    Adéla Fábry 3324 bodů
  2. Petra Vašinová
    Petra Vašinová 3116 bodů
  3. Soňa Barvenčíková
    Soňa Barvenčíková 2976 bodů

Malá RunTour

  1. Kryštof Vilk
    Kryštof Vilk 4544 bodů
  2. Pavel Vokál
    Pavel Vokál 4276 bodů
  3. Luboš Vachutka
    Luboš Vachutka 4272 bodů
  1. Jana Smutná
    Jana Smutná 4210 bodů
  2. Alena Tylšová
    Alena Tylšová 4136 bodů
  3. Barbora Heřmanovská
    Barbora Heřmanovská 3832 bodů

Partneři