fb-pixel

Výsledky

Pořadí seriálu

Sezóna 2019

 

Hradec Králové Dětský závod 1 km (2014)   Filtrovat podle jednotlivých ročníků

poř. kat. jméno start. č. čas čistý čas poř.
abs.
poř.
kat.
poř.
pohl.
body
1. H15 Holec, Petr (1999, CZ) Sokol Malá Hraštice 6083 00:03:00 00:03:00 1. 1. 1. FotoFotoFotoFotoFoto
2. H15 Vokál, Pavel (1999, CZ) 6089 00:03:00 00:03:00 2. 2. 2. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
3. D15 Hradilová, Johana (2000, CZ) 6066 00:03:15 00:03:14 3. 1. 1. FotoFoto
4. D15 Jebavá, Kateřina (2001, CZ) Spartak Vrchlabí 6128 00:03:21 00:03:21 4. 2. 2. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
5. D15 Mistrová, Valerie (2000, CZ) TJ Lokomotiva Beroun 6087 00:03:25 00:03:25 5. 3. 3.  
6. D15 Kořénková, Tereza (2001, CZ) TJ Sokol Hradec Králové 6013 00:03:25 00:03:25 6. 4. 4. FotoFoto
7. H10 Vinduška, Pavel (2004, CZ) 6121 00:03:29 00:03:29 7. 1. 3. FotoFotoFoto
8. H15 Besmák, Ondřej (2003, CZ) 6091 00:03:31 00:03:31 8. 3. 4. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
9. H10 Nosek, František (2005, CZ) BAKAKO Nová Paka 6061 00:03:32 00:03:32 9. 2. 5. Foto
10. H15 Krabec, Jakub (2002, CZ) AC Jičín 6071 00:03:33 00:03:33 10. 4. 6.  
11. H10 Šinkovský, Samuel (2006, CZ) www.sportvisio.cz 6102 00:03:35 00:03:34 11. 3. 7. Foto
12. H10 Bajer, Jan (2005, CZ) BAKAKO Nová Paka 6109 00:03:35 00:03:35 12. 4. 8. Foto
13. H15 Buk, Jakub-adam (2000, CZ) 6003 00:03:38 00:03:38 13. 5. 9. FotoFotoFotoFoto
14. D15 Jansová, Denisa (2002, CZ) TJ Sokol Deštné 6199 00:03:39 00:03:39 14. 5. 5. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
15. H15 Čáp, Radek (2002, CZ) 6108 00:03:40 00:03:40 15. 6. 10. FotoFotoFoto
16. D10 Marková, Barbora (2004, CZ) TJ Sokol Hradec Králové 6085 00:03:44 00:03:44 16. 1. 6. FotoFotoFoto
17. H10 Krabec, Jáchym (2005, CZ) AC Jičín 6072 00:03:45 00:03:44 17. 5. 11. Foto
18. H15 Mráz, Tomáš (2001, CZ) 6131 00:03:46 00:03:44 18. 7. 12. FotoFotoFoto
19. H10 Čáp, Petr (2004, CZ) 6107 00:03:47 00:03:47 19. 6. 13.  
20. D10 Hradilová, Žofie (2005, CZ) 6065 00:03:49 00:03:48 20. 2. 7. Foto
21. H10 Pluhař, Josef (2004, CZ) 6096 00:03:53 00:03:52 21. 7. 14. Foto
22. D10 Voženílková, Daniela (2004, CZ) ZŠ J.Gočára 6038 00:03:55 00:03:55 22. 3. 8. FotoFotoFoto
23. H10 Pek, Jan (2005, CZ) 6044 00:03:55 00:03:54 23. 8. 15. FotoFotoFotoFoto
24. D15 Jančaříková, Anna (2000, CZ) 6047 00:03:55 00:03:55 24. 6. 9. Foto
25. H10 Kubeš, Michal (2004, CZ) 6094 00:03:56 00:03:54 25. 9. 16. FotoFoto
26. D15 Špatzová, Barbora (2002, CZ) 6092 00:03:56 00:03:56 26. 7. 10. FotoFoto
27. H10 Hájek, Michael (2006, CZ) Slezská plovárna Hradec Králové 6106 00:04:00 00:04:00 27. 10. 17. FotoFotoFoto
28. D15 Houžvičková, Nikola (2003, CZ) 6009 00:04:02 00:04:01 28. 8. 11. FotoFoto
29. D15 Ohlídalová, Karolína (2000, CZ) Báječné ženy v běhu 6051 00:04:04 00:04:02 29. 9. 12. Foto
30. H15 Jireš, Dominik (2001, CZ) 6081 00:04:04 00:04:03 30. 8. 18.  
31. H10 Zelinka, Zdeněk (2004, CZ) 6070 00:04:06 00:04:06 31. 11. 19. FotoFotoFotoFoto
32. H10 Vydra, Jáchym (2006, CZ) 6123 00:04:07 00:04:07 32. 12. 20. Foto
33. D15 Šulcová, Kateřina (2002, CZ) 6035 00:04:07 00:04:07 33. 10. 13. FotoFotoFotoFotoFoto
34. H10 Hep, Matyáš (2007, CZ) 6019 00:04:07 00:04:06 34. 13. 21. Foto
35. H10 Parihuzič, Filip (2004, CZ) FK Baník Sokolov 6103 00:04:09 00:04:08 35. 14. 22.  
36. D15 Rambová, Veronika (2003, CZ) 6120 00:04:09 00:04:08 36. 11. 14.  
37. H15 Navrátil, Adam (1999, CZ) 6043 00:04:11 00:04:10 37. 9. 23. FotoFoto
38. D10 Nedvídková, Adéla (2004, CZ) 6198 00:04:12 00:04:10 38. 4. 15. FotoFoto
39. H10 Zamastil, Andrej (2005, CZ) AC Vysoké Mýto 6023 00:04:12 00:04:11 39. 15. 24. FotoFotoFotoFoto
40. D10 Šulcová, Eliška (2004, CZ) 6036 00:04:14 00:04:13 40. 5. 16. FotoFoto
41. H10 Matoušek, Ondřej (2006, CZ) 6084 00:04:14 00:04:12 41. 16. 25. FotoFoto
42. H10 Pluhař, Jan (2006, CZ) 6095 00:04:15 00:04:15 42. 17. 26. FotoFoto
43. D15 Červená, Kateřina (2002, CZ) 6200 00:04:16 00:04:15 43. 12. 17.  
44. H10 Fleišer, Matyáš (2004, CZ) Sokol Alšovice 6055 00:04:18 00:04:18 44. 18. 27. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
45. D10 Došelova, Terezie (2005, CZ) 6030 00:04:19 00:04:19 45. 6. 18.  
46. D15 Hakenová, Kateřina (2002, CZ) Sedličky 6039 00:04:20 00:04:18 46. 13. 19. Foto
47. H15 Jireš, David (2003, CZ) 6080 00:04:21 00:04:20 47. 10. 28. FotoFotoFoto
48. H10 Kvasnička, Josef (2004, CZ) 6104 00:04:22 00:04:22 48. 19. 29. Foto
49. H10 Knop, Jan (2006, CZ) 6011 00:04:23 00:04:21 49. 20. 30. Foto
50. H10 Kuklík, Daniel (2004, CZ) 6046 00:04:23 00:04:21 50. 21. 31. Foto
51. H10 Kolář, Jan (2007, CZ) 6099 00:04:24 00:04:23 51. 22. 32. FotoFotoFoto
52. H10 Pecina, Adam (2007, CZ) 6100 00:04:25 00:04:24 52. 23. 33. FotoFotoFotoFoto
53. H15 Ohlídal, Prokop (2003, CZ) Báječné ženy v běhu 6050 00:04:25 00:04:23 53. 11. 34. FotoFoto
54. H10 Kokrda, Vojtěch (2004, CZ) 6068 00:04:28 00:04:28 54. 24. 35. FotoFoto
55. H15 Vaněček, David (2003, CZ) 6090 00:04:28 00:04:27 55. 12. 36. Foto
56. D15 Vokálová, Lucie (2002, CZ) 6088 00:04:29 00:04:28 56. 14. 20. FotoFotoFoto
57. D15 Bílková, Monika (2000, CZ) 6075 00:04:31 00:04:30 57. 15. 21. Foto
58. H15 Zamastil, Alex (2002, CZ) 6024 00:04:32 00:04:31 58. 13. 37. FotoFoto
59. H10 Vojtíšek, Jáchym (2006, CZ) 6056 00:04:33 00:04:31 59. 25. 38. FotoFoto
60. H10 Potěšil, Jan (2005, CZ) 6049 00:04:35 00:04:35 60. 26. 39. FotoFoto
61. H15 Králík, Matěj (2003, CZ) 6002 00:04:35 00:04:33 61. 14. 40. FotoFotoFoto
62. H10 Palán, Štěpán (2006, CZ) 6105 00:04:35 00:04:34 62. 27. 41. FotoFoto
63. H15 Skorepa, Daniel (2003, CZ) 6073 00:04:35 00:04:35 63. 15. 42. Foto
64. H15 Berg, Matyáš (2002, CZ) 6077 00:04:36 00:04:36 64. 16. 43. FotoFoto
65. H10 Bouša, Martin (2007, CZ) Dukla Praha 6037 00:04:36 00:04:34 65. 28. 44. Foto
66. D15 Zvelebilová, Adéla (2002, CZ) 6130 00:04:36 00:04:36 66. 16. 22. FotoFotoFotoFoto
67. D10 Pospíchalová, Kateřina (2005, CZ) 6063 00:04:38 00:04:37 67. 7. 23.  
68. H10 Hladík, Štěpán (2007, CZ) 6078 00:04:39 00:04:39 68. 29. 45. Foto
69. H10 Hrádek, Honzík (2007, CZ) 6062 00:04:40 00:04:39 69. 30. 46. Foto
70. H10 Valkoun, Petr (2007, CZ) 6045 00:04:40 00:04:39 70. 31. 47.  
71. H10 Malát, Matěj (2006, CZ) 6132 00:04:40 00:04:39 71. 32. 48. Foto
72. H10 Tůma, Oliver (2007, CZ) Dukla Praha 6028 00:04:40 00:04:39 72. 33. 49. FotoFoto
73. H10 Střelba, Antonín (2006, CZ) BŽB 6098 00:04:41 00:04:39 73. 34. 50. FotoFotoFoto
74. D10 Buková, Františka Emma (2004, CZ) 6001 00:04:41 00:04:40 74. 8. 24. FotoFotoFoto
75. D10 Grohová, Kateřina (2004, CZ) 6125 00:04:42 00:04:40 75. 9. 25. FotoFotoFotoFoto
76. H10 Čermák, Kryštof (2007, CZ) SK Meťák Č. Budějovice 6093 00:04:44 00:04:42 76. 35. 51. FotoFotoFotoFoto
77. D10 Čechová, Martina (2007, CZ) 6029 00:04:44 00:04:44 77. 10. 26. Foto
78. D10 Kabele, Anna (2005, CZ) 6025 00:04:45 00:04:42 78. 11. 27. FotoFotoFoto
79. H10 Wagner, Nikolas (2005, CZ) 6017 00:04:46 00:04:43 79. 36. 52. FotoFotoFoto
80. D10 Pojarová, Valerie (2004, CZ) 6119 00:04:46 00:04:45 80. 12. 28. Foto
81. D10 Němcová, Veronika (2005, CZ) 6022 00:04:46 00:04:45 81. 13. 29. FotoFotoFotoFoto
82. H10 Houžvička, Filip (2005, CZ) 6007 00:04:49 00:04:48 82. 37. 53. FotoFotoFoto
83. H10 Kokrda, Adam (2005, CZ) 6067 00:04:49 00:04:48 83. 38. 54. FotoFoto
84. H10 Kešler, Albert (2007, CZ) 6188 00:04:52 00:04:52 84. 39. 55. Foto
85. H10 Cipryán, Tobiáš Karel (2007, CZ) 6016 00:04:53 00:04:51 85. 40. 56. Foto
86. H10 Vojtko, Tadeáš (2006, CZ) 6124 00:04:53 00:04:52 86. 41. 57. FotoFoto
87. H10 Ižol, Vojtěch (2007, CZ) 6179 00:04:54 00:04:51 87. 42. 58. FotoFotoFotoFoto
88. H10 Ježek, Matěj (2007, CZ) 6101 00:04:54 00:04:52 88. 43. 59. FotoFoto
89. D10 Ježková, Barunka (2007, CZ) 6034 00:04:56 00:04:53 89. 14. 30. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
90. D15 Kabátová, Gabriela (2003, CZ) 6126 00:04:58 00:04:57 90. 17. 31. FotoFoto
91. D10 Machková, Marianna (2006, CZ) 6110 00:05:00 00:04:57 91. 15. 32. FotoFotoFoto
92. D10 Ksandrová, Kateřina (2005, CZ) 6060 00:05:00 00:04:58 92. 16. 33. Foto
93. H10 Kadaně, Marek (2007, CZ) Báječné dítě v běhu 6053 00:05:04 00:05:03 93. 44. 60. FotoFoto
94. D10 Procházková, Anna (2007, CZ) 6129 00:05:11 00:05:10 94. 17. 34. FotoFotoFoto
95. H10 Skorepa, Petr (2005, CZ) 6074 00:05:13 00:05:12 95. 45. 61. FotoFoto
96. D10 Kastnerová, Barbora (2007, CZ) 5112 00:05:16 00:05:16 96. 18. 35. FotoFoto
97. H10 Vydra, Amos (2007, CZ) 6122 00:05:20 00:05:20 97. 46. 62. FotoFoto
98. H10 Sargsyan, David (2004, CZ) 6059 00:05:30 00:05:30 98. 47. 63. FotoFotoFoto
99. H10 Marek, Josef (2006, CZ) 6086 00:05:31 00:05:30 99. 48. 64. FotoFotoFotoFotoFoto
100. H10 Ernst, Vojtěch (2007, CZ) 6097 00:05:44 00:05:43 100. 49. 65. FotoFotoFoto
101. D10 Kuricová, Natálie (2006, CZ) 6076 00:05:46 00:05:45 101. 19. 36. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
102. D10 Harvanková, Kateřina (2006, CZ) AC Mladá Boleslav o.s. 6027 00:05:48 00:05:47 102. 20. 37. FotoFotoFotoFoto
103. H10 Wenke, Lukáš (2006, CZ) 6033 00:06:49 00:06:47 103. 50. 66.  

397058 KČ NA CHARITU Každou registrací přispíváte na dobrou věc

RunTour není jen o běhání. Je i o pomoci druhým. Každý rok vybíráme finanční příspěvek na charitativní subjekty. Ani letos tomu nebude jinak! 50 Kč z každého startovného poputuje na dobrou věc. Letos navíc můžete nově přispět i dobrovolným příspěvkem v jakékoliv výši a podpořit ty, kteří to potřebují ještě více. Děkujeme!

Výsledky 2019

Velká RunTour

  1. Pavel Dymák
    Pavel Dymák 5614 bodů
  2. Lukáš Nesporý
    Lukáš Nesporý 5500 bodů
  3. Jan Svatoň
    Jan Svatoň 5474 bodů
  1. Veronika Králová
    Veronika Králová 5028 bodů
  2. Adéla Fábry
    Adéla Fábry 4444 bodů
  3. Zdenka Benčíková
    Zdenka Benčíková 4046 bodů

Malá RunTour

  1. Antonín Kos
    Antonín Kos 7482 bodů
  2. Jiří Šeratovský
    Jiří Šeratovský 7436 bodů
  3. Luboš Vachutka
    Luboš Vachutka 7398 bodů
  1. Petra Vašinová
    Petra Vašinová 7654 bodů
  2. Andrea Zapletalová
    Andrea Zapletalová 7080 bodů
  3. Lucie Skalová
    Lucie Skalová 6888 bodů

Partneři