fb-pixel

Výsledky

Pořadí seriálu

Sezóna 2020

 

Z hlediska GDPR naleznete své fotografie a diplomy pouze ve svém účtu nebo e-mailu. Děkujeme za pochopení. RunTour tým.

Hradec Králové Dětský závod 1 km (2013)   Filtrovat podle jednotlivých ročníků

poř. kat. jméno start. č. čas čistý čas mezičas poř.
abs.
poř.
kat.
poř.
pohl.
body
1. H2 Šturm, Matěj (1998, CZ) LOKO Trutnov 6080 00:02:41 00:02:41 00:01:23 1. 1. 1.
2. H2 Křeček, Jiří (1998, CZ) TJ Sokol Kolín Atletika 6059 00:02:41 00:02:41 00:01:21 2. 2. 2.
3. H2 Metelka, Ondřej (2001, CZ) OK99 6088 00:02:56 00:02:56 00:01:31 3. 3. 3.
4. H2 Říha, Josef (1999, CZ) TJ Sokol HK 1039 00:02:58 00:02:58 00:01:40 4. 4. 4.
5. H2 Horčička, Vítězslav (2002, CZ) Olfin Car Vella Trutnov a MFK Trutnov 6002 00:03:00 00:03:00 00:01:32 5. 5. 5.
6. H2 Vokál, Pavel (1999, CZ) 6071 00:03:07 00:03:07 00:01:31 6. 6. 6.
7. D2 Kořénková, Tereza (2001, CZ) TJ Sokol Hradec Králové 6009 00:03:13 00:03:13 00:01:33 7. 1. 1.
8. D2 Kinská, Tereza (2000, CZ) Sokol HK 6057 00:03:15 00:03:15 00:01:34 8. 2. 2.
9. D Placatková, Tereza (2004, CZ) SK Sporting Příbram 6051 00:03:16 00:03:16 00:01:39 9. 1. 3.
10. H2 Kinský, Tomáš (2002, CZ) Sokol HK 6056 00:03:18 00:03:18 00:01:44 10. 7. 7.
11. H2 Weiss, Michael (1998, CZ) 6037 00:03:21 00:03:20 00:01:50 11. 8. 8.
12. H2 Rut, Jiří (2001, CZ) 6024 00:03:23 00:03:23 00:01:42 12. 9. 9.
13. H2 Pohanka, Martin (2002, CZ) 1036 00:03:29 00:03:29 00:01:49 13. 10. 10.
14. D2 Rubešová, Eliška (1998, CZ) 6066 00:03:30 00:03:30 00:01:43 14. 3. 4.
15. H Kvapil, Martin (2004, CZ) Hvězda Pardubice 6029 00:03:30 00:03:30 00:01:52 15. 1. 11.
16. D Metelková, Michaela (2005, CZ) OK99 6089 00:03:31 00:03:31 00:01:50 16. 2. 5.
17. D2 Kloboučníková, Valentýna (1998, CZ) 6098 00:03:31 00:03:31 00:01:53 17. 4. 6.
18. D Marková, Barbora (2004, CZ) 6048 00:03:32 00:03:32 00:01:50 18. 3. 7.
19. D Hradilová, Žofie (2005, CZ) 6099 00:03:32 00:03:32 00:01:51 19. 4. 8.
20. H2 Vesecký, Tomáš (2002, CZ) 6074 00:03:35 00:03:35 00:01:49 20. 11. 12.
21. H Hladký, Marek (2004, CZ) 1037 00:03:36 00:03:36 00:01:42 21. 2. 13.
22. H Kořének, Jan (2004, CZ) TJ Sokol Hradec Králové 6008 00:03:37 00:03:37 00:01:51 22. 3. 14.
23. D2 Bláhová, Diana (1998, CZ) 6019 00:03:41 00:03:40 00:01:56 23. 5. 9.
24. D2 Veldová, Michala (2002, CZ) 6017 00:03:41 00:03:41 00:01:51 24. 6. 10.
25. H Pek, Jan (2005, CZ) 6042 00:03:41 00:03:41 00:01:52 25. 4. 15.
26. D2 Jágrová, Tiffany (2000, CZ) 6062 00:03:42 00:03:42 00:01:55 26. 7. 11.
27. H Placatka, Matěj (2004, CZ) SK Sporting Příbram 6050 00:03:43 00:03:43 00:01:55 27. 5. 16.
28. H2 Michálek, Martin (1998, CZ) 6022 00:03:44 00:03:42 00:01:57 28. 12. 17.
29. D Horčičková, Amálie (2003, CZ) Olfin Car Vella Trutnov 6007 00:03:46 00:03:46 00:01:50 29. 5. 12.
30. H Štaier, David (2004, CZ) 6028 00:03:47 00:03:47 00:02:01 30. 6. 18.
31. H Vesecký, Lukáš (2004, CZ) 6073 00:03:49 00:03:49 00:01:55 31. 7. 19.
32. H Rut, Martin (2003, CZ) 6023 00:03:52 00:03:52 00:01:55 32. 8. 20.
33. D Voženílková, Daniela (2004, CZ) 6095 00:03:53 00:03:53 00:01:56 33. 6. 13.
34. H2 Kloboučník, František (2001, CZ) 6097 00:03:54 00:03:53 00:02:02 34. 13. 21.
35. D2 Mrtvá, Kateřina (2001, CZ) 6032 00:03:56 00:03:56 00:01:56 35. 8. 14.
36. D Šulcová, Eliška (2004, CZ) 6070 00:03:57 00:03:57 00:02:01 36. 7. 15.
37. H Zeman, Radim (2004, CZ) Bike & Ski Bakajda 6004 00:03:57 00:03:57 00:02:00 37. 9. 22.
38. H2 Pohorský, Michal (2002, CZ) 6091 00:03:58 00:03:58 00:01:57 38. 14. 23.
39. D2 Koukolová, Anežka (1998, CZ) 6052 00:03:58 00:03:57 00:01:52 39. 9. 16.
40. H Sentelik, Radek (2004, CZ) colmen 6030 00:03:59 00:03:59 00:02:02 40. 10. 24.
41. H2 Rychetský, Radek (2002, CZ) 6092 00:03:59 00:03:59 00:01:53 41. 15. 25.
42. H Knop, Jan (2006, CZ) 6055 00:04:00 00:04:00 00:02:00 42. 11. 26.
43. H2 Jireš, Dominik (2001, CZ) 6021 00:04:01 00:04:01 00:02:00 43. 16. 27.
44. H Ptáček, Vojtěch (2004, CZ) 1035 00:04:03 00:04:03 00:02:01 44. 12. 28.
45. H Tesař, Josef (2006, CZ) 6046 00:04:03 00:04:03 00:02:04 45. 13. 29.
46. H Matoušek, Ondřej (2006, CZ) 6076 00:04:05 00:04:05 00:02:07 46. 14. 30.
47. D Houžvičková, Nikola (2003, CZ) 6054 00:04:05 00:04:05 00:01:59 47. 8. 17.
48. D Najmanová, Marcela (2003, CZ) 6100 00:04:07 00:04:07 00:02:13 48. 9. 18.
49. H2 Beneš, Filip (2002, CZ) 6077 00:04:09 00:04:09 00:02:12 49. 17. 31.
50. H Jireš, David (2003, CZ) 6020 00:04:10 00:04:10 00:02:06 50. 15. 32.
51. D Tesařová, Tereza (2004, CZ) 6045 00:04:12 00:04:12 00:02:07 51. 10. 19.
52. D2 Ludvíková, Anna (1999, CZ) Motol 6084 00:04:13 00:04:13 00:01:49 52. 10. 20.
53. H2 Hájek, Ondřej (1999, CZ) 6039 00:04:14 00:04:14 00:02:17 53. 18. 33.
54. D Němcová, Karolína (2003, CZ) 6010 00:04:14 00:04:14 00:02:14 54. 11. 21.
55. H Hájek, Lukáš (2005, CZ) 6040 00:04:14 00:04:13 00:02:17 55. 16. 34.
56. D Došelova, Terezie (2005, CZ) 6087 00:04:15 00:04:15 00:02:09 56. 12. 22.
57. D Ludvíková, Kristýna (2004, CZ) Motol 6083 00:04:17 00:04:17 00:02:09 57. 13. 23.
58. D2 Šulcová, Kateřina (2002, CZ) 6069 00:04:25 00:04:24 00:02:13 58. 11. 24.
59. H2 Berg, Matyáš (2002, CZ) 6041 00:04:25 00:04:25 00:02:03 59. 19. 35.
60. H Vomáčka, Ondřej (2006, CZ) 6065 00:04:26 00:04:25 00:02:21 60. 17. 36.
61. H Červený, Martin (2004, CZ) 6068 00:04:29 00:04:28 00:02:21 61. 18. 37.
62. H2 Koreček, Patrik (2001, CZ) 1038 00:04:33 00:04:33 00:02:18 62. 20. 38.
63. H2 Sixta, Tadeáš (2002, CZ) 6063 00:04:33 00:04:33 00:02:13 63. 21. 39.
64. H Čerťuk, Štěpán (2004, CZ) 6094 00:04:33 00:04:33 00:02:14 64. 19. 40.
65. D2 Bílková, Monika (2000, CZ) 6047 00:04:34 00:04:33 00:02:20 65. 12. 25.
66. H Skorepa, Petr (2005, CZ) 6086 00:04:34 00:04:34 00:02:17 66. 20. 41.
67. D Hybnerova, Barbora (2004, CZ) Barča Club 6075 00:04:34 00:04:34 00:02:15 67. 14. 26.
68. H Papáček, Matěj (2003, CZ) 814 00:04:35 00:04:34 00:02:23 68. 21. 42.
69. H Ilavský, Vilém (2005, CZ) Lande 6035 00:04:36 00:04:36 00:02:16 69. 22. 43.
70. D2 Vaňovčková, Jana (1998, CZ) 6093 00:04:42 00:04:42 00:02:13 70. 13. 27.
71. H2 Marinica, Jáchym (2001, CZ) 6078 00:04:45 00:04:44 00:02:22 71. 22. 44.
72. H Chudý, Lukáš (2006, CZ) AC Aero 6026 00:04:46 00:04:46 00:02:25 72. 23. 45.
73. H Vomáčka, David (2004, CZ) 6064 00:04:54 00:04:52 00:02:30 73. 24. 46.
74. D Žatečková, Natálie (2004, CZ) 6053 00:04:57 00:04:57 00:02:22 74. 15. 28.
75. H Švadlena, Lukáš (2003, CZ) 6015 00:04:58 00:04:58 00:02:23 75. 25. 47.
76. H Malát, Matěj (2006, CZ) 1034 00:04:59 00:04:59 00:02:30 76. 26. 48.
77. D Mondočková, Monika (2005, CZ) 6025 00:05:00 00:05:00 00:02:20 77. 16. 29.
78. D Vítková, Nikolka (2005, CZ) 6003 00:05:03 00:05:03 00:02:21 78. 17. 30.
79. D2 Ilavská, Kateřina (2002, CZ) Lande 6034 00:05:03 00:05:03 00:02:21 79. 14. 31.
80. H Najman, Fanda (2006, CZ) 1040 00:05:08 00:05:07 00:02:51 80. 27. 49.
81. D Janáčková, Tereza (2005, CZ) 6096 00:05:08 00:05:07 00:02:30 81. 18. 32.
82. D Kolářová, Tereza (2006, CZ) 6090 00:05:08 00:05:08 00:02:36 82. 19. 33.
83. H Sargsyan, David (2004, CZ) 6044 00:05:10 00:05:10 00:02:33 83. 28. 50.
84. D Němcová, Veronika (2005, CZ) 6011 00:05:13 00:05:12 00:02:46 84. 20. 34.
85. D Weissová, Kateřina (2004, CZ) 6036 00:05:22 00:05:21 00:02:33 85. 21. 35.
86. D Machková, Marianna (2006, CZ) 6043 00:05:23 00:05:21 00:02:42 86. 22. 36.
87. D Marinicová, Matylda (2003, CZ) 6079 00:05:31 00:05:30 00:02:35 87. 23. 37.
88. H Potěšil, Jan (2005, CZ) 6067 00:05:55 00:05:55 00:02:43 88. 29. 51.
89. H Marek, Josef (2006, CZ) 6049 00:05:55 00:05:55 00:02:50 89. 30. 52.

458965 KČ NA CHARITU Každou registrací přispíváte na dobrou věc

RunTour není jen o běhání. Je i o pomoci druhým. Každý rok vybíráme finanční příspěvek na charitativní subjekty. Ani letos tomu nebude jinak! 50 Kč z každého startovného poputuje na dobrou věc. Letos navíc můžete nově přispět i dobrovolným příspěvkem v jakékoliv výši a podpořit ty, kteří to potřebují ještě více. Děkujeme!

Výsledky 2020

Velká RunTour

  1. Karel Splítek
    Karel Splítek 3244 bodů
  2. Jiří Bradáč
    Jiří Bradáč 3158 bodů
  3. Jan Svatoň
    Jan Svatoň 3134 bodů
  1. Petra Vašinová
    Petra Vašinová 3116 bodů
  2. Adéla Fábry
    Adéla Fábry 2882 bodů
  3. Milena Baráková
    Milena Baráková 2616 bodů

Malá RunTour

  1. Kryštof Vilk
    Kryštof Vilk 3864 bodů
  2. Luboš Vachutka
    Luboš Vachutka 3650 bodů
  3. Pavel Vokál
    Pavel Vokál 3642 bodů
  1. Jana Smutná
    Jana Smutná 3580 bodů
  2. Alena Tylšová
    Alena Tylšová 3512 bodů
  3. Barbora Heřmanovská
    Barbora Heřmanovská 3248 bodů

Partneři