fb-pixel

Výsledky

Pořadí seriálu

Sezóna 2019

 

České Budějovice Dětský závod 500 m (2013)   Filtrovat podle jednotlivých ročníků

poř. kat. jméno start. č. čas čistý čas poř.
abs.
poř.
kat.
poř.
pohl.
body
1. H6 Rada, Michal (2007, CZ) 5010 00:02:25 00:00:00 1. 1. 1. FotoFotoFotoFotoFoto
2. H6 Stindl, Martin (2007, CZ) Sokol C.B. 5068 00:02:30 00:00:00 2. 2. 2. FotoFotoFotoFoto
3. H6 Cajz, Michal (2007, CZ) Hluboká nad Vltavou 5179 00:02:34 00:00:00 3. 3. 3. FotoFotoFotoFotoFoto
4. H6 Wölfl, Šimon (2007, CZ) České Budějovice 5162 00:02:34 00:00:00 4. 4. 4. FotoFotoFotoFoto
5. H6 Vobruba, Tobiáš (2007, CZ) 5094 00:02:41 00:00:00 5. 5. 5. FotoFotoFotoFotoFoto
6. H6 Bejček, Matěj (2007, CZ) BEJKOVO 5033 00:02:43 00:00:00 6. 6. 6. FotoFotoFoto
7. H6 Zeman, Ivo (2007, CZ) Sokol CB 5114 00:02:44 00:00:00 7. 7. 7. FotoFotoFotoFoto
8. H6 Vinzens, Jakub (2007, CZ) Zoufalci 5143 00:02:46 00:00:00 8. 8. 8. FotoFoto
9. D6 Radová, Nina (2007, CZ) 5009 00:02:46 00:02:44 9. 1. 1. FotoFotoFotoFotoFoto
10. D6 Borůvková, Sofie (2008, CZ) Hluboká nad Vltavou 5178 00:02:46 00:00:00 10. 2. 2. FotoFotoFotoFoto
11. H6 Hanzal, Eduard (2008, CZ) 5051 00:02:46 00:00:00 11. 9. 9. FotoFotoFoto
12. H6 Plánek, Adam (2007, CZ) Prachatice 5131 00:02:48 00:00:00 12. 10. 10. FotoFoto
13. H6 Teplý, Šimon (2007, CZ) 5031 00:02:52 00:00:00 13. 11. 11. FotoFotoFotoFoto
14. D6 Kollerová, Marika (2008, CZ) České Budějovice 5198 00:02:52 00:00:00 14. 3. 3. FotoFotoFotoFoto
15. H6 Vačura, Alex (2008, CZ) České Budějovice 5193 00:02:56 00:02:53 15. 12. 12.  
16. D6 Zdeňková, Bára (2007, CZ) Hrdějovice 5200 00:02:57 00:00:00 16. 4. 4. FotoFotoFotoFoto
17. H6 Caldr, Jakub (2007, CZ) 5126 00:03:01 00:00:00 17. 13. 13. FotoFotoFoto
18. H6 Rottner, Matěj (2007, CZ) Dobrá Voda 1006 00:03:01 00:02:58 18. 14. 14. Foto
19. H6 Bouček, Jáchym (2007, CZ) Semily 1004 00:03:02 00:00:00 19. 15. 15. Foto
20. D6 Bumbová, Matylda (2007, CZ) České Budějovice 5157 00:03:04 00:00:00 20. 5. 5. FotoFotoFoto
21. H6 Vaněček, Toník (2008, CZ) ŠuTri Prachatice 5004 00:03:06 00:00:00 21. 16. 16. FotoFotoFotoFoto
22. H6 Buchálek, Dalibor (2008, CZ) České Budějovice 5185 00:03:09 00:00:00 22. 17. 17. FotoFotoFoto
23. H6 Korch, Lukáš (2007, CZ) Hrdějovice 5158 00:03:13 00:00:00 23. 18. 18. FotoFoto
24. H6 Kučera, Tomáš (2007, CZ) Staré Hodějovice 1007 00:03:13 00:00:00 24. 19. 19. FotoFoto
25. H6 Liška, Ondřej (2007, CZ) 5106 00:03:14 00:00:00 25. 20. 20. FotoFoto
26. H6 Ižof, Jakub (2007, CZ) 5137 00:03:15 00:00:00 26. 21. 21. Foto
27. H6 Kohout, Jan (2007, CZ) 5107 00:03:17 00:00:00 27. 22. 22. FotoFoto
28. H6 Černý, Vítězslav (2007, CZ) Sokol ČB 5028 00:03:19 00:00:00 28. 23. 23. FotoFoto
29. D6 Protivová, Jana (2008, CZ) Sokol Č. Budějovice 5111 00:03:19 00:00:00 29. 6. 6. FotoFotoFotoFotoFoto
30. H6 Plánek, Štěpán (2008, CZ) Prachatice 5130 00:03:23 00:00:00 30. 24. 24.  
31. D6 Irrová, Anna (2008, CZ) 5086 00:03:23 00:00:00 31. 7. 7. Foto
32. D6 Folbrechtová, Nika (2007, CZ) České Budějovice 5195 00:03:26 00:00:00 32. 8. 8. FotoFotoFoto
33. H6 Burian, Zdeněk (2007, CZ) Sokol Volyně 5056 00:03:27 00:03:21 33. 25. 25. FotoFoto
34. H6 Lisý, Matyáš (2008, CZ) 5100 00:03:30 00:00:00 34. 26. 26. FotoFotoFotoFoto
35. H6 Klimeš, Vít (2008, CZ) 5011 00:03:32 00:03:29 35. 27. 27. FotoFotoFoto
36. D6 Živorová, Zoe (2007, CZ) Úžice 5197 00:03:34 00:00:00 36. 9. 9. FotoFotoFotoFotoFoto
37. D6 Pavlíčková, Julie (2007, CZ) 5042 00:03:37 00:00:00 37. 10. 10. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
38. H6 Kysela, Jan (2008, CZ) 5119 00:03:39 00:00:00 38. 28. 28. FotoFotoFotoFoto
39. H6 Teplý, Jáchym (2010, CZ) 5024 00:03:49 00:00:00 39. 29. 29. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
40. H6 Latislav, Štěpán (2007, CZ) České Budějovice 5159 00:03:50 00:00:00 40. 30. 30. FotoFotoFoto
41. H6 Bouček, Oskar (2008, CZ) Semily 1003 00:03:51 00:00:00 41. 31. 31. FotoFotoFoto
42. D6 Vinzensová, Alžběta (2009, CZ) Zoufalci 5144 00:03:52 00:00:00 42. 11. 11. FotoFotoFoto
43. D6 Lojková, Karolína (2008, CZ) 5067 00:04:00 00:00:00 43. 12. 12. FotoFotoFotoFotoFoto
44. D6 Kolářová, Karolínka (2009, CZ) 5081 00:04:04 00:00:00 44. 13. 13. FotoFotoFotoFotoFoto
45. D6 Sýkorová, Zuzana (2008, CZ) - 5135 00:04:07 00:00:00 45. 14. 14. FotoFotoFotoFotoFoto
46. D6 Samková, Nela (2007, CZ) České Budějovice 5186 00:04:13 00:00:00 46. 15. 15. FotoFotoFotoFotoFoto
47. D6 Mušková, Lucie (2011, CZ) 5006 00:04:17 00:00:00 47. 16. 16. Foto
48. D6 Klímová, Veronika (2009, CZ) 5133 00:04:21 00:00:00 48. 17. 17. FotoFoto
49. D6 Latislavová, Tereza (2007, CZ) České Budějovice 5160 00:04:25 00:00:00 49. 18. 18. FotoFotoFotoFoto
50. D6 Doušová, Eliška (2009, CZ) Praha 9 5170 00:04:26 00:04:22 50. 19. 19.  
51. H6 Klimeš, Jindřich (2010, CZ) 5012 00:04:27 00:00:00 51. 32. 32. FotoFoto
52. D6 Kozáková, Lenka (2009, CZ) 5014 00:04:31 00:04:28 52. 20. 20. Foto
53. H6 Hanzal, Matyáš (2010, CZ) 5045 00:04:33 00:04:30 53. 33. 33.  
54. H6 Mautschka, Jan (2010, CZ) 5008 00:04:33 00:04:30 54. 34. 34. Foto
55. D6 Klimentová, Lea (2009, CZ) 1005 00:04:40 00:04:35 55. 21. 21. FotoFotoFotoFotoFoto
56. D6 Latková, Beáta (2008, CZ) 5043 00:04:42 00:00:00 56. 22. 22. FotoFotoFotoFotoFoto
57. D6 Ižofová, Tereza (2010, CZ) 5136 00:04:46 00:00:00 57. 23. 23. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
58. D6 Šináglová, Anna (2009, CZ) 5030 00:04:51 00:04:48 58. 24. 24. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
59. H6 Kysela, Václav (2011, CZ) 5120 00:04:53 00:04:48 59. 35. 35. FotoFotoFotoFoto
60. D6 Kohoutová, Denisa (2010, CZ) 5108 00:04:54 00:04:51 60. 25. 25.  
61. H6 Hrybec, Tobiáš (2009, CZ) Vidov u ČB 5192 00:04:55 00:00:00 61. 36. 36. FotoFotoFoto
62. D6 Bořecká, Amálie (2011, CZ) 5121 00:05:03 00:04:55 62. 26. 26. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
63. H6 Šindelář, Petr (2008, CZ) 5132 00:05:06 00:00:00 63. 37. 37.  
64. D6 Živorová, Liliana (2009, CZ) Úžice 5196 00:05:17 00:00:00 64. 27. 27. FotoFotoFotoFotoFoto
65. H6 Škaroubková, Veronika (2010, CZ) České Budějovice 5161 00:05:27 00:05:21 65. 38. 38. FotoFoto
66. D6 Kelbová, Alžběta (2010, CZ) 5087 00:05:42 00:00:00 66. 28. 28. FotoFoto
67. D6 Černá, Berenika (2011, CZ) 5018 00:06:08 00:06:05 67. 29. 29. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
68. D6 Mikšovská, Karolína (2010, CZ) Včelná 5171 00:06:32 00:06:27 68. 30. 30. FotoFotoFotoFotoFoto

396958 KČ NA CHARITU Každou registrací přispíváte na dobrou věc

RunTour není jen o běhání. Je i o pomoci druhým. Každý rok vybíráme finanční příspěvek na charitativní subjekty. Ani letos tomu nebude jinak! 50 Kč z každého startovného poputuje na dobrou věc. Letos navíc můžete nově přispět i dobrovolným příspěvkem v jakékoliv výši a podpořit ty, kteří to potřebují ještě více. Děkujeme!

Výsledky 2019

Velká RunTour

  1. Pavel Dymák
    Pavel Dymák 5614 bodů
  2. Lukáš Nesporý
    Lukáš Nesporý 5500 bodů
  3. Jan Svatoň
    Jan Svatoň 5474 bodů
  1. Veronika Králová
    Veronika Králová 5028 bodů
  2. Adéla Fábry
    Adéla Fábry 4444 bodů
  3. Zdenka Benčíková
    Zdenka Benčíková 4046 bodů

Malá RunTour

  1. Antonín Kos
    Antonín Kos 7482 bodů
  2. Jiří Šeratovský
    Jiří Šeratovský 7436 bodů
  3. Luboš Vachutka
    Luboš Vachutka 7398 bodů
  1. Petra Vašinová
    Petra Vašinová 7654 bodů
  2. Andrea Zapletalová
    Andrea Zapletalová 7080 bodů
  3. Lucie Skalová
    Lucie Skalová 6888 bodů

Partneři