Výsledky

Pořadí seriálu

Sezóna 2022

 

Z hlediska GDPR naleznete své fotografie a diplomy pouze ve svém účtu nebo e-mailu. Děkujeme za pochopení. RunTour tým.

České Budějovice Dětský závod 1 km (2022)   Filtrovat podle jednotlivých ročníků

poř. kat. jméno start. č. čas čistý čas poř.
abs.
poř.
kat.
poř.
pohl.
body
1. D11 Špetová, Viktorie (2011, CZ) AK ŠKODA Plzeň 8067 00:03:32 00:03:32 1. 1. 1.
2. H11 Šafránek, Adam (2011) 4068 00:03:34 00:03:34 2. 1. 1.
3. D11 Tellerová, Daniela (2011, CZ) ASK Slavia Praha 8040 00:03:37 00:03:36 3. 2. 2.
4. H11 Fekl, Daniel (2013, CZ) HC Motor České Budějovice 8094 00:03:40 00:03:40 4. 2. 2.
5. D11 Špetová, Patricie (2011, CZ) AK ŠKODA Plzeň 8068 00:03:43 00:03:43 5. 3. 3.
6. D11 Palková, Eliška (2012, CZ) Lidl-dítě 8074 00:03:48 00:03:47 6. 4. 4.
7. H11 Matzner, Tobiáš (2012) 4069 00:03:50 00:03:49 7. 3. 3.
8. H11 Jech, Filip (2013) 8095 00:03:56 00:03:54 8. 4. 4.
9. H11 Texl, Petr (2012, CZ) 8042 00:03:58 00:03:56 9. 5. 5.
10. H11 Rajdl, Tomáš (2011, CZ) 8048 00:03:58 00:03:55 10. 6. 6.
11. D11 Tellerová, Andrea (2011, CZ) ASK Slavia Praha 8041 00:03:59 00:03:59 11. 5. 5.
12. D11 Kubatová, Amelie Luisa (2011) 4010 00:04:02 00:04:01 12. 6. 6.
13. H11 Šafránek, Viktor (2011) 4067 00:04:04 00:04:02 13. 7. 7.
14. H11 Šitra, Štěpán (2013) 4072 00:04:06 00:04:06 14. 8. 8.
15. H11 Lojka, Jakub (2011, CZ) 8103 00:04:08 00:04:07 15. 9. 9.
16. H11 Sokol, Martin (2012, CZ) 8047 00:04:09 00:04:06 16. 10. 10.
17. H11 Vávra, Šimon (2011) 8101 00:04:10 00:04:08 17. 11. 11.
18. H11 Texl, Jan (2014, CZ) 8043 00:04:17 00:04:16 18. 12. 12.
19. H11 Šustek, Štěpán (2012) 4076 00:04:20 00:04:17 19. 13. 13.
20. H11 Vomočil, Daniel (2012, CZ) 8062 00:04:21 00:04:19 20. 14. 14.
21. H11 Fekl, Dominik (2015, CZ) HC Motor České Budejovice 8093 00:04:22 00:04:21 21. 15. 15.
22. D11 Steinbauerová, Romana (2011) 8052 00:04:23 00:04:22 22. 7. 7.
23. D11 Schneiderová, Kateřina (2011, CZ) AK Olymp Brno 8003 00:04:27 00:04:26 23. 8. 8.
24. H11 Šortner, Marek (2014, CZ) 8102 00:04:30 00:04:26 24. 16. 16.
25. H11 Kuba, Matyáš (2013, CZ) 8005 00:04:33 00:04:33 25. 17. 17.
26. H11 Vítek, Vojta (2011, CZ) 8106 00:04:37 00:04:34 26. 18. 18.
27. H11 Žulevič, Maroš (2014, CZ) 8036 00:04:39 00:04:39 27. 19. 19.
28. H11 Blaha, Daniel (2013, CZ) 8027 00:04:40 00:04:40 28. 20. 20.
29. H11 Železný, Václav (2014, CZ) 8098 00:04:41 00:04:39 29. 21. 21.
30. H11 Havrda, Barnabáš (2012, CZ) 8087 00:04:43 00:04:42 30. 22. 22.
31. H11 Král, Matěj (2012, CZ) Atletika Stará Boleslav 8080 00:04:43 00:04:42 31. 23. 23.
32. H11 Vach, Tomáš (2011, CZ) Fbš Bohemians 8015 00:04:43 00:04:40 32. 24. 24.
33. H11 Panovsky, Josef (2013, CZ) 8000 00:04:45 00:04:44 33. 25. 25.
34. H11 Hosnedl, Theodor (2011) 4014 00:04:46 00:04:45 34. 26. 26.
35. H11 Lochman, Dominik (2011, CZ) 8086 00:04:47 00:04:45 35. 27. 27.
36. H11 Tichý, Matyáš (2014, CZ) ZŠ Za nádražím Český Krumlov 8019 00:04:49 00:04:49 36. 28. 28.
37. H11 Šitra, Adam (2013) 4071 00:04:50 00:04:50 37. 29. 29.
38. H11 Braun, Marek (2015, CZ) 8007 00:04:53 00:04:53 38. 30. 30.
39. H11 Žulevič, Filip (2012) 4347 00:04:56 00:04:54 39. 31. 31.
40. D11 Neibauer, Adeline Sophie (2012) 4105 00:05:00 00:05:00 40. 9. 9.
41. H11 Adámek, Tomáš (2014, CZ) 8082 00:05:01 00:04:59 41. 32. 32.
42. H11 Antl, Matěj (2014, CZ) Habamamamas 8020 00:05:04 00:05:02 42. 33. 33.
43. D11 Janderová, Karolínka (2013, CZ) 8060 00:05:04 00:05:04 43. 10. 10.
44. H11 Havlice, Jeroným (2012, CZ) 8070 00:05:05 00:05:02 44. 34. 34.
45. D11 Čížkovská, Hana (2013) 4006 00:05:05 00:05:05 45. 11. 11.
46. D11 Korčáková, Jana (2014) 4094 00:05:05 00:05:04 46. 12. 12.
47. H11 Vávra, Vít (2015) 8100 00:05:06 00:05:04 47. 35. 35.
48. H11 Černý, Tomáš (2014, CZ) 8039 00:05:08 00:05:06 48. 36. 36.
49. D11 Vnenčáková, Karolínka (2011) České Budějovice 8055 00:05:08 00:05:07 49. 13. 13.
50. D11 Černá, Kateřina (2014, CZ) 8046 00:05:09 00:05:09 50. 14. 14.
51. D11 Dobnerová, Johana (2012) 8057 00:05:12 00:05:11 51. 15. 15.
52. H11 Pohan, Lukáš (2011) 8010 00:05:19 00:05:17 52. 37. 37.
53. H11 Vaverka, Patrik (2015, CZ) 8104 00:05:20 00:05:19 53. 38. 38.
54. H11 Vltavský, Lukáš (2013, CZ) 8017 00:05:21 00:05:18 54. 39. 39.
55. D11 Burešová, Natálie (2014, CZ) 8061 00:05:22 00:05:22 55. 16. 16.
56. H11 Vráblík, Erik (2015, CZ) 8031 00:05:23 00:05:21 56. 40. 40.
57. H11 Gondek, Daniel (2012, CZ) Lidl-dítě 8073 00:05:23 00:05:21 57. 41. 41.
58. H11 Pauser, Matěj (2014, CZ) Rodina Pauser 8034 00:05:25 00:05:23 58. 42. 42.
59. D11 Palánová, Eliška (2014, CZ) 8025 00:05:30 00:05:27 59. 17. 17.
60. D11 Řenčová, Anna (2013, CZ) 8083 00:05:31 00:05:29 60. 18. 18.
61. H11 Žák, Adam (2015, CZ) 8001 00:05:34 00:05:30 61. 43. 43.
62. D11 Truhlářová, Klára (2014) 8090 00:05:37 00:05:37 62. 19. 19.
63. H11 Síkora, Matyáš (2015, CZ) 8029 00:05:38 00:05:38 63. 44. 44.
64. D11 Havrdová, Klaudie (2014) 8088 00:05:40 00:05:39 64. 20. 20.
65. H11 Kiml, František (2012, CZ) 8021 00:05:41 00:05:40 65. 45. 45.
66. H11 Síkora, Jan (2014) 8096 00:05:43 00:05:42 66. 46. 46.
67. H11 Zajíček, Karel (2014, CZ) 8064 00:05:43 00:05:41 67. 47. 47.
68. D11 Braunová, Laura (2013, CZ) 8008 00:05:48 00:05:48 68. 21. 21.
69. D11 Vaverková, Veronika (2013, CZ) 8105 00:05:49 00:05:48 69. 22. 22.
70. D11 Holánková, Gabriela (2015, CZ) Lidl-dítě 8035 00:05:51 00:05:51 70. 23. 23.
71. D11 Dudová, Vanda (2013, CZ) 8071 00:05:52 00:05:51 71. 24. 24.
72. H11 Slovinský, Štěpán (2012, SK) 8081 00:05:53 00:05:53 72. 48. 48.
73. D11 Šustrová, Nela (2015, CZ) 8049 00:05:55 00:05:54 73. 25. 25.
74. D11 Tomašiková, Karolína (2011, CZ) Lidl-dítě 8072 00:05:57 00:05:55 74. 26. 26.
75. H11 Macek, Šimon (2014, CZ) 8085 00:05:57 00:05:55 75. 49. 49.
76. H11 Anderle, Lukáš (2015) 4091 00:05:58 00:05:58 76. 50. 50.
77. H11 Anderle, Jakub (2014) 4090 00:05:58 00:05:58 77. 51. 51.
78. H11 Kuchar, David (2014, CZ) Blesk 8016 00:05:59 00:05:57 78. 52. 52.
79. D11 Šlajferčíková, Eliška (2012, CZ) 8097 00:06:01 00:06:01 79. 27. 27.
80. D11 Benítez Colomová, Ariadna (2011, CZ) 8044 00:06:04 00:06:03 80. 28. 28.
81. D11 Dvorakova, Magdalena (2014, CZ) 8084 00:06:06 00:06:04 81. 29. 29.
82. D11 Frühbauerová, Nikol (2013, CZ) 8078 00:06:07 00:06:07 82. 30. 30.
83. D11 Kozová, Karolína (2015) 4075 00:06:11 00:06:11 83. 31. 31.
84. D11 Benítez Colomová, Marta (2013, CZ) 8045 00:06:13 00:06:11 84. 32. 32.
85. D11 Volková, Anna (2012, CZ) 8056 00:06:15 00:06:13 85. 33. 33.
86. D11 Wolkerová, Eliška (2015, CZ) 8066 00:06:16 00:06:16 86. 34. 34.
87. D11 Matoušková, Maya (2015, CZ) 8051 00:06:16 00:06:15 87. 35. 35.
88. H11 Blaha, David (2015, CZ) 8026 00:06:18 00:06:17 88. 53. 53.
89. H11 Zikmund, Václav (2013) 4073 00:06:28 00:06:25 89. 54. 54.
90. D11 Juhaňáková, Stella (2013) 4092 00:06:28 00:06:27 90. 36. 36.
91. D11 Němcová, Agáta Anna (2014) 4095 00:06:33 00:06:33 91. 37. 37.
92. H11 Zahradník, Šimon (2015, CZ) 8069 00:06:37 00:06:34 92. 55. 55.
93. D11 Šetková, Nikola (2015, CZ) 8022 00:06:44 00:06:44 93. 38. 38.
94. D11 Slavíčková, Monika Marie (2014, CZ) Prostě běž! 8099 00:06:47 00:06:47 94. 39. 39.
95. H11 Henzl, Jan (2013, CZ) 8107 00:07:04 00:07:01 95. 56. 56.
96. H11 Pešek, Matyáš (2015, CZ) 8009 00:07:12 00:07:11 96. 57. 57.
97. H11 Škopek, Daniel (2013, CZ) 8079 00:07:22 00:07:20 97. 58. 58.
DNF H11 Kůzl, Jan (2015, CZ) 8032 - - -
DNF D11 Štullová, Eliška (2015, CZ) 8002 - - -
DNF D11 Musilová, Adriana (2015, CZ) taKleť 8054 - - -

402000 KČ NA CHARITU

Každou registrací přispíváte na dobrou věc

ČEZ RunTour není jen o běhání. Je i o pomoci druhým. Každý rok vybíráme finanční příspěvek na charitativní subjekty. Ani letos tomu nebude jinak! 50 Kč z každého startovného poputuje na dobrou věc. Navíc také můžete přispět i dobrovolným příspěvkem v jakékoliv výši a podpořit ty, kteří to potřebují ještě více. Děkujeme!

Výsledky 2022

Velká RunTour

  1. Matěj Placatka
    Matěj Placatka 4060 bodů
  2. Michal Palas
    Michal Palas 3958 bodů
  3. David Zahrádka
    David Zahrádka 3908 bodů
  1. Blanka Lochmanová
    Blanka Lochmanová 2658 bodů
  2. Soňa Barvenčíková
    Soňa Barvenčíková 2436 bodů
  3. Štěpánka Rubášová
    Štěpánka Rubášová 2162 bodů

Malá RunTour

  1. Jan Bohatý
    Jan Bohatý 5436 bodů
  2. Petr Lochman
    Petr Lochman 5270 bodů
  3. Luboš Vachutka
    Luboš Vachutka 5250 bodů
  1. Blanka Lochmanová
    Blanka Lochmanová 4990 bodů
  2. Petra Dufková
    Petra Dufková 4600 bodů
  3. Kateřina Krutská
    Kateřina Krutská 4600 bodů

Partneři

Partneři závodu Kopřivnice: Legenda Emil