fb-pixel

Výsledky

Pořadí seriálu

Sezóna 2020

 

Z hlediska GDPR naleznete své fotografie a diplomy pouze ve svém účtu nebo e-mailu. Děkujeme za pochopení. RunTour tým.

České Budějovice Dětský závod 1 km (2016)   Filtrovat podle jednotlivých ročníků

poř. kat. jméno start. č. čas čistý čas 0,5 km poř.
abs.
poř.
kat.
poř.
pohl.
body
1. H11 Faltus, Matěj (2005, CZ) ZŠ a MŠ Malonty 6099 00:03:38 00:03:38 00:01:49 1. 1. 1.
2. H11 Tomáš, Ondřej (2006, CZ) 6021 00:03:42 00:03:41 00:01:52 2. 2. 2.
3. H11 Rada, Michal (2007, CZ) AO Sokol ČB 6035 00:03:48 00:03:48 00:01:52 3. 3. 3.
4. D11 Holubová, Adéla (2007, CZ) 6111 00:03:58 00:03:57 00:02:06 4. 1. 1.
5. D11 Hyšková, Elena (2005, CZ) Atletika Veselí 6072 00:03:58 00:03:58 00:01:59 5. 2. 2.
6. D11 Kocianová, Barbora (2007) BK České Budějovice 6165 00:03:59 00:03:59 00:01:57 6. 3. 3.
7. D11 Křížková, Lenka (2005, CZ) 4016 00:04:00 00:04:00 00:01:58 7. 4. 4.
8. H11 Strnad, Jakub (2005, CZ) TJ Nová Včelnice 6022 00:04:03 00:04:03 00:01:59 8. 4. 4.
9. H11 Alföldi, Adam (2008, CZ) TEPO Kladno 6131 00:04:06 00:04:05 00:02:01 9. 5. 5.
10. H11 Janík, David (2006, CZ) SP Kolo 6002 00:04:07 00:04:07 00:01:57 10. 6. 6.
11. H11 Mikšl, Rostislav (2005, CZ) FC 4 Dvory ČB 6120 00:04:11 00:04:11 00:01:56 11. 7. 7.
12. H11 Bartuška, Dominik (2006, CZ) 6145 00:04:12 00:04:12 00:01:59 12. 8. 8.
13. D11 Štefanová, Adéla (2007, CZ) 4044 00:04:14 00:04:13 00:02:11 13. 5. 5.
14. D11 Faimonová, Sarah Melany (2007, CZ) 4034 00:04:15 00:04:15 00:02:00 14. 6. 6.
15. H11 Bartl, Vojtěch (2006, CZ) Jiskra Třeboň 6112 00:04:19 00:04:17 00:02:20 15. 9. 9.
16. D11 Kratochvílová, Markéta (2005, CZ) 6090 00:04:20 00:04:20 00:02:07 16. 7. 7.
17. H11 Stindl, Martin (2007, CZ) Sokol C. Budejovice 6033 00:04:21 00:04:21 00:02:06 17. 10. 10.
18. H11 Kvasnička, Lukáš (2006, CZ) SK Čtyři Dvory 6089 00:04:21 00:04:21 00:02:05 18. 11. 11.
19. D11 Sucha, Antonie (2006, CZ) 6065 00:04:24 00:04:23 00:02:10 19. 8. 8.
20. D11 Hroníková, Elen (2009, CZ) 6113 00:04:24 00:04:24 00:04:24 20. 9. 9.
21. H11 Čoka, Jan (2007, CZ) 4019 00:04:25 00:04:25 00:02:10 21. 12. 12.
22. H11 Kačírek, Bartoloměj (2006, CZ) BK Tigers 6101 00:04:27 00:04:26 00:02:19 22. 13. 13.
23. H11 Bouša, Martin (2007, CZ) Dukla Praha 6019 00:04:27 00:04:25 00:04:27 23. 14. 14.
24. H11 Čoka, Tomáš (2008, CZ) 4018 00:04:27 00:04:26 00:02:04 24. 15. 15.
25. H11 Šívr, Matěj (2007, CZ) TJ Nová Včelnice 6073 00:04:27 00:04:23 00:02:16 25. 16. 16.
26. H11 Krejčí, David (2006, CZ) 6115 00:04:34 00:04:34 00:02:25 26. 17. 17.
27. H11 Slabší, Lukáš (2009, CZ) 6118 00:04:34 00:04:33 00:02:14 27. 18. 18.
28. H11 Cichra, Ondřej (2005, CZ) 6160 00:04:36 00:04:36 00:02:14 28. 19. 19.
29. H11 Zahradník, Jan (2006, CZ) 6104 00:04:36 00:04:34 00:02:29 29. 20. 20.
30. H11 Šíma, Matěj (2008, CZ) TJ Nová Včelnice 6020 00:04:36 00:04:36 00:02:11 30. 21. 21.
31. H11 Mikšl, Martin (2006, CZ) FC 4 Dvory ČB 6119 00:04:38 00:04:38 00:02:15 31. 22. 22.
32. H11 Šítal, Jakub (2005, CZ) 6038 00:04:38 00:04:35 00:02:26 32. 23. 23.
33. H11 Schönbauer, David (2007, CZ) 6097 00:04:41 00:04:39 00:02:31 33. 24. 24.
34. D11 Brzobohatá, Linda (2005, CZ) Sokol České Budějovice 6076 00:04:42 00:04:42 00:04:42 34. 10. 10.
35. H11 Danko, Tomáš (2006, CZ) 6093 00:04:43 00:04:38 00:02:21 35. 25. 25.
36. D11 Boháčová, Tereza (2006, CZ) RATER TEAM 6008 00:04:45 00:04:44 00:02:27 36. 11. 11.
37. D11 Žáková, Žaneta (2006, CZ) 6133 00:04:46 00:04:44 00:02:20 37. 12. 12.
38. D11 Tomanová, Katka (2006, CZ) Rozběháme Česko Plzeň 6031 00:04:48 00:04:48 00:02:09 38. 13. 13.
39. H11 Bartuška, Tomáš (2008, CZ) 6155 00:04:48 00:04:47 00:02:16 39. 26. 26.
40. D11 Divišová, Kristýna (2007, CZ) CBC TEAM 6094 00:04:48 00:04:46 00:02:22 40. 14. 14.
41. H11 Kosař, Mikuláš (2009, CZ) 6147 00:04:50 00:04:50 00:02:23 41. 27. 27.
42. H11 Váně, Šimon (2009, CZ) 4021 00:04:52 00:04:50 00:02:25 42. 28. 28.
43. H11 Hanzal, Eduard (2008, CZ) Longrun 6142 00:04:52 00:04:51 00:02:26 43. 29. 29.
44. D11 Pekárková, Kateřina (2006, CZ) 6054 00:04:53 00:04:51 00:02:31 44. 15. 15.
45. H11 Jicha, Adam (2006, CZ) 6138 00:04:53 00:04:53 00:02:27 45. 30. 30.
46. D11 Nováková, Kateřina (2009) 6079 00:04:53 00:04:53 00:02:27 46. 16. 16.
47. H11 Kubeš, Filip (2007, CZ) 4045 00:04:54 00:04:54 00:04:54 47. 31. 31.
48. D11 Šilhavá, Lucie (2005, CZ) Komstav 6121 00:04:54 00:04:54 00:02:12 48. 17. 17.
49. H11 Barták, Ondřej (2006, CZ) Rychlí šneci 6102 00:04:54 00:04:54 00:02:28 49. 32. 32.
50. D11 Prokopiusová, Eva (2007, CZ) 6162 00:04:55 00:04:55 00:04:55 50. 18. 18.
51. D11 Košťálová, Karolína (2006, CZ) 6114 00:04:55 00:04:53 00:02:30 51. 19. 19.
52. D11 Bícová, Katerina (2007, CZ) 6053 00:04:57 00:04:57 00:02:24 52. 20. 20.
53. H11 Šrámek, Vojta (2005, CZ) Sokol ČB - atletika 6123 00:04:58 00:04:57 00:02:13 53. 33. 33.
54. H11 Szmaragowski, Dominik (2008, CZ) Ski Team Budweis 6153 00:04:59 00:04:59 00:02:23 54. 34. 34.
55. H11 Boháč, Vojtěch (2007, CZ) 6148 00:05:00 00:05:00 00:02:27 55. 35. 35.
56. D11 Melková, Josefína (2007, CZ) 6042 00:05:00 00:04:57 00:02:30 56. 21. 21.
57. H11 Jokl, Miroslav (2008, CZ) HC Motor 6130 00:05:01 00:04:57 00:02:33 57. 36. 36.
58. H11 Ficek, Matěj (2006, CZ) 4054 00:05:05 00:05:05 00:02:26 58. 37. 37.
59. H11 Köszegi, Jakub (2007, CZ) 6077 00:05:05 00:05:04 00:05:05 59. 38. 38.
60. D11 Bahenská, Lucie (2005, CZ) T. J. Sokol České Budějovice 6069 00:05:05 00:05:03 00:02:40 60. 22. 22.
61. H11 Havel, Filip (2006, CZ) 6052 00:05:05 00:05:03 00:02:32 61. 39. 39.
62. H11 Klimeš, Vít (2008, CZ) SDH Třísov 6135 00:05:05 00:05:03 00:02:36 62. 40. 40.
63. H11 Stejskal, Petr (2007, CZ) SK 4Dvory 6156 00:05:05 00:05:04 00:02:31 63. 41. 41.
64. H11 Mařík, Matyáš (2005, CZ) 6092 00:05:06 00:05:03 00:02:15 64. 42. 42.
65. H11 Schneider, David (2007, CZ) 6003 00:05:07 00:05:06 00:02:34 65. 43. 43.
66. H11 Vondřich, Jiří (2009, CZ) 4046 00:05:07 00:05:07 00:02:29 66. 44. 44.
67. H11 Mokráček, Damián (2008, CZ) 6161 00:05:08 00:05:06 00:05:08 67. 45. 45.
68. H11 Jokl, Miroslav (2008, CZ) HC Motor 6128 00:05:09 00:05:06 00:02:32 68. 46. 46.
69. H11 Hanzal, Richard (2006, CZ) Longrun 6141 00:05:10 00:05:03 00:02:45 69. 47. 47.
70. H11 Lorenc, Vít (2006, CZ) 6018 00:05:11 00:05:08 00:02:39 70. 48. 48.
71. D11 Křenová, Kateřina (2006, CZ) 6009 00:05:12 00:05:10 00:02:16 71. 23. 23.
72. D11 Čechová, Kristýna (2005, CZ) T. J. Sokol České Budějovice 6028 00:05:12 00:05:10 00:02:40 72. 24. 24.
73. D11 Štěpková, Barbora (2006, CZ) 4060 00:05:12 00:05:11 00:02:29 73. 25. 25.
74. H11 Kačírek, Ondřej (2009, CZ) 6061 00:05:13 00:05:09 00:02:34 74. 49. 49.
75. D11 Vaňková, Tereza (2005, CZ) 4017 00:05:13 00:05:07 00:02:41 75. 26. 26.
76. H11 Švejda, Karel (2006, CZ) 4042 00:05:13 00:05:13 00:02:29 76. 50. 50.
77. D11 Vaňková, Tereza (2005, CZ) 6166 00:05:13 00:05:12 00:02:38 77. 27. 27.
78. H11 Vik, Matyáš (2007, CZ) 6043 00:05:14 00:05:09 00:02:50 78. 51. 51.
79. H11 Hargraves, Tom (2007, CZ) 6139 00:05:14 00:05:14 00:02:25 79. 52. 52.
80. D11 Daňková, Tereza (2007, CZ) 6116 00:05:15 00:05:09 00:02:26 80. 28. 28.
81. D11 Anderlová, Eva (2007, CZ) 6107 00:05:16 00:05:15 00:02:47 81. 29. 29.
82. D11 Chaloupková, Terezka (2009, CZ) 6095 00:05:18 00:05:15 00:05:18 82. 30. 30.
83. H11 Čaniga, Kryštof (2008, CZ) Čáňovci 6082 00:05:18 00:05:17 00:02:32 83. 53. 53.
84. H11 Szmaragowski, David (2005, CZ) Ski Team Budweis 6152 00:05:20 00:05:19 00:02:37 84. 54. 54.
85. H11 Vacek, Matěj (2007, CZ) 6075 00:05:21 00:05:16 00:02:46 85. 55. 55.
86. D11 Štěpánová, Natálie (2006, CZ) 4023 00:05:23 00:05:21 00:02:38 86. 31. 31.
87. D11 Lisová, Eliška (2007, CZ) Atletika Písek 6083 00:05:23 00:05:20 00:02:44 87. 32. 32.
88. D11 Fenerovová, Karolína (2007, CZ) Fenerky 6126 00:05:23 00:05:22 00:05:23 88. 33. 33.
89. H11 Ševčík, Ondřej (2007, CZ) 6037 00:05:24 00:05:23 00:02:41 89. 56. 56.
90. H11 Čermák, Kryštof (2007, CZ) SK Meťák 6103 00:05:24 00:05:24 00:02:58 90. 57. 57.
91. H11 Hypš, Jan (2009, CZ) 6017 00:05:24 00:05:24 00:02:36 91. 58. 58.
92. H11 Lukáš, Ondřej (2009, CZ) 4020 00:05:26 00:05:26 00:02:30 92. 59. 59.
93. D11 Čapková, Leontýnka (2005, CZ) 6137 00:05:26 00:05:22 00:02:46 93. 34. 34.
94. H11 Fuka, Vojta (2009, CZ) 6064 00:05:26 00:05:26 00:05:26 94. 60. 60.
95. D11 Thérová, Adéla (2005, CZ) 6027 00:05:27 00:05:21 00:02:44 95. 35. 35.
96. H11 Špachman, Adam (2008, CZ) Špachmánci 6048 00:05:27 00:05:27 00:02:32 96. 61. 61.
97. H11 Bubeník, Robin (2008, CZ) 6096 00:05:28 00:05:28 00:02:40 97. 62. 62.
98. H11 Bendík, Adam (2009, CZ) 6132 00:05:28 00:05:28 00:02:41 98. 63. 63.
99. H11 Hofhans, Vincent (2005, CZ) HHH 6129 00:05:28 00:05:23 00:02:46 99. 64. 64.
100. D11 Tomášková, Kateřina (2005, CZ) Sokol České Budějovioce 6058 00:05:28 00:05:27 00:02:40 100. 36. 36.
101. D11 Cichrová, Veronika (2008, CZ) 6159 00:05:29 00:05:29 00:02:33 101. 37. 37.
102. D11 Novotná, Valentýna (2007, CZ) 6012 00:05:29 00:05:22 00:02:59 102. 38. 38.
103. D11 Šimková, Alena (2007, CZ) 6106 00:05:29 00:05:29 00:02:44 103. 39. 39.
104. D11 Špachmanová, Adéla (2006, CZ) Špachmánci 6049 00:05:30 00:05:28 00:02:31 104. 40. 40.
105. H11 Ižof, Jakub (2007, CZ) 6110 00:05:30 00:05:25 00:02:45 105. 65. 65.
106. H11 Major, Tadeáš (2005, CZ) Sokol ČB 6091 00:05:31 00:05:28 00:02:41 106. 66. 66.
107. D11 Němcová, Veronika (2005, CZ) 6001 00:05:31 00:05:31 00:05:31 107. 41. 41.
108. D11 Hejduková, Julie (2008, CZ) Julča team 6023 00:05:35 00:05:32 00:02:53 108. 42. 42.
109. H11 Janiš, Filip (2006, CZ) 4057 00:05:35 00:05:31 00:05:35 109. 67. 67.
110. D11 Zahradníková, Aneta (2009, CZ) 6085 00:05:35 00:05:31 00:02:39 110. 43. 43.
111. D11 Kulmanová, Adéla (2007, CZ) 4032 00:05:36 00:05:36 00:02:44 111. 44. 44.
112. H11 Maxera, Filip (2009, CZ) 6108 00:05:36 00:05:36 00:02:43 112. 68. 68.
113. H11 Pavlíček, Daniel (2008, CZ) 6046 00:05:38 00:05:38 00:02:48 113. 69. 69.
114. D11 Lupíšková, Nikol (2005, CZ) 6026 00:05:38 00:05:35 00:02:48 114. 45. 45.
115. D11 Nováková, Barbora (2007) 6078 00:05:39 00:05:39 00:05:39 115. 46. 46.
116. H11 Tomáš, Oliver (2008, CZ) 6164 00:05:39 00:05:37 00:02:52 116. 70. 70.
117. H11 Dufek, Daniel (2007, CZ) 6071 00:05:41 00:05:40 00:02:45 117. 71. 71.
118. D11 Kinterova, Nela (2008, CZ) 6063 00:05:44 00:05:44 00:02:54 118. 47. 47.
119. D11 Jerhotová, Adéla (2008, CZ) 6024 00:05:44 00:05:37 00:02:47 119. 48. 48.
120. H11 Sochor, Petr (2008, CZ) ziel 6140 00:05:45 00:05:45 00:05:45 120. 72. 72.
121. H11 Burian, Zdeněk (2007, CZ) 6015 00:05:47 00:05:45 00:02:47 121. 73. 73.
122. H11 Tureček, Štěpán (2009, CZ) 4056 00:05:47 00:05:44 00:02:49 122. 74. 74.
123. D11 Kinkalová, Mariana (2008, CZ) Báječné děti v běhu 6059 00:05:47 00:05:43 00:02:52 123. 49. 49.
124. H11 Švejda, Vítězslav (2008, CZ) 4043 00:05:47 00:05:46 00:02:51 124. 75. 75.
125. D11 Jinderlová, Lenka (2009, CZ) 6068 00:05:48 00:05:46 00:02:52 125. 50. 50.
126. H11 Pinkava, Matyáš (2009, CZ) 6149 00:05:49 00:05:43 00:02:53 126. 76. 76.
127. D11 Hlavicová, Tereza (2006, CZ) 6151 00:05:49 00:05:46 00:02:43 127. 51. 51.
128. H11 Valta, Matyáš (2005, CZ) 4041 00:05:49 00:05:43 00:02:55 128. 77. 77.
129. D11 Novotná, Sára (2007, CZ) 6010 00:05:49 00:05:42 00:02:59 129. 52. 52.
130. H11 Mikeš, Jakub (2009, CZ) 6098 00:05:52 00:05:45 00:05:52 130. 78. 78.
131. D11 Kopalová, Natálie (2008, CZ) 6041 00:05:53 00:05:48 00:02:49 131. 53. 53.
132. H11 Vacek, Vojtěch (2005, CZ) 6074 00:05:53 00:05:48 00:02:52 132. 79. 79.
133. H11 Kosiňski, Richard (2009, CZ) 6157 00:05:55 00:05:52 00:02:49 133. 80. 80.
134. H11 Fiala, Ondřej (2008, CZ) 6055 00:05:55 00:05:52 00:02:54 134. 81. 81.
135. H11 Lisý, Matyáš (2008, CZ) 6006 00:05:56 00:05:51 00:03:00 135. 82. 82.
136. H11 Foltýn, Tomáš (2008, CZ) 6084 00:05:56 00:05:50 00:02:56 136. 83. 83.
137. D11 Jeseničová, Marie (2005, CZ) 6167 00:05:59 00:05:57 00:02:53 137. 54. 54.
138. D11 Fenerovová, Sofie (2009, CZ) Fenerky 6125 00:06:00 00:05:55 00:02:59 138. 55. 55.
139. D11 Lopraisová, Pavlína (2006, CZ) 6127 00:06:00 00:05:56 00:02:54 139. 56. 56.
140. D11 Bergová, Adéla (2008, CZ) Báječné dítě v běhu 6005 00:06:00 00:05:53 00:03:09 140. 57. 57.
141. D11 Sokolová, Klára (2009, CZ) 6067 00:06:02 00:05:56 00:03:01 141. 58. 58.
142. D11 Metlická, Lucie (2008, CZ) 6057 00:06:03 00:06:03 00:02:57 142. 59. 59.
143. H11 Lochman, Matěj (2008, CZ) 6134 00:06:05 00:06:01 00:06:05 143. 84. 84.
144. H11 Boček, Jan (2005, CZ) 6013 00:06:08 00:06:06 00:02:59 144. 85. 85.
145. D11 Vachulková, Mariola (2009, CZ) 6032 00:06:10 00:06:08 00:03:02 145. 60. 60.
146. D11 Pavlíčková, Julie (2007, CZ) 6087 00:06:10 00:06:10 00:02:51 146. 61. 61.
147. H11 Vaněček, Toník (2008, CZ) ŠuTri Prachatice 6044 00:06:12 00:06:06 00:02:58 147. 86. 86.
148. H11 Kariozen, Jacek (2008, PL) 6086 00:06:12 00:06:08 00:03:01 148. 87. 87.
149. D11 Švecová, Helena (2008, CZ) 6080 00:06:12 00:06:12 00:02:52 149. 62. 62.
150. D11 Lupíšková, Michala (2008, CZ) 6025 00:06:13 00:06:09 00:02:53 150. 63. 63.
151. H11 Dvořáček, Karel (2009, CZ) 6143 00:06:13 00:06:07 00:03:08 151. 88. 88.
152. D11 Šlejharová, Klaudie (2009, CZ) 6154 00:06:13 00:06:03 00:03:01 152. 64. 64.
153. H11 Sochor, Ales (2006, CZ) Ziel 6163 00:06:14 00:06:14 00:06:14 153. 89. 89.
154. D11 Nová, Anežka (2009, CZ) 6062 00:06:15 00:06:08 00:03:10 154. 65. 65.
155. D11 Vaněčková, Jolanka (2006, CZ) ŠuTri Prachatice 6045 00:06:16 00:06:11 00:03:05 155. 66. 66.
156. D11 Melnykova, Alexandra (2009, CZ) 4061 00:06:17 00:06:17 00:06:17 156. 67. 67.
157. D11 Šináglová, Anna (2009, CZ) 6122 00:06:18 00:06:15 00:02:47 157. 68. 68.
158. D11 Čapková, Amélka (2009, CZ) 6136 00:06:25 00:06:21 00:02:50 158. 69. 69.
159. H11 Hort, Petr (2009, CZ) 4038 00:06:28 00:06:25 00:06:28 159. 90. 90.
160. H11 Sedlář, Jan (2009, CZ) 4037 00:06:29 00:06:27 00:03:10 160. 91. 91.
161. D11 Pokorná, Leontýna (2009, CZ) 6144 00:06:32 00:06:27 00:03:06 161. 70. 70.
162. H11 Ficek, Matěj (2006, CZ) 6169 00:06:32 00:06:29 00:06:32 162. 92. 92.
163. H11 Maštalířský, Matěj (2005, CZ) 6170 00:06:33 00:06:30 00:03:07 163. 93. 93.
164. D11 Šustrová, Anna (2006, CZ) DanceLine 6168 00:06:33 00:06:31 00:06:33 164. 71. 71.
165. H11 Brulík, Miroslav (2008, CZ) 6158 00:06:49 00:06:42 00:03:18 165. 94. 94.
166. H11 Gejdoš, Michal (2009, CZ) 6070 00:06:50 00:06:46 00:03:14 166. 95. 95.
167. D11 Loulová, Sofia (2009) 6124 00:06:54 00:06:48 00:03:32 167. 72. 72.
168. H11 Charvát, Matyáš (2009, CZ) 6004 00:07:30 00:07:26 00:03:30 168. 96. 96.
169. D11 Metlická, Petra (2009, CZ) 6056 00:07:36 00:07:34 00:03:15 169. 73. 73.
170. H11 Horák, Vojtěch (2008, CZ) Horákovic klan 6036 00:07:49 00:07:35 00:03:36 170. 97. 97.
171. H11 Lazaryan, Samuel (2009, CZ) 6105 00:08:05 00:08:04 00:03:27 171. 98. 98.
172. D11 Mašková, Adéla (2009, CZ) Nadace Leontinka 6060 00:08:12 00:08:08 00:04:12 172. 74. 74.

80611 KČ NA CHARITU

Každou registrací přispíváte na dobrou věc

PVZP RunTour není jen o běhání. Je i o pomoci druhým. Každý rok vybíráme finanční příspěvek na charitativní subjekty. Ani letos tomu nebude jinak! 50 Kč z každého startovného poputuje na dobrou věc. Navíc také můžete přispět i dobrovolným příspěvkem v jakékoliv výši a podpořit ty, kteří to potřebují ještě více. Děkujeme!

Výsledky 2020

Velká RunTour

  1. Karel Splítek
    Karel Splítek 3784 bodů
  2. Jiří Bradáč
    Jiří Bradáč 3634 bodů
  3. Jan Svatoň
    Jan Svatoň 3608 bodů
  1. Adéla Fábry
    Adéla Fábry 3324 bodů
  2. Petra Vašinová
    Petra Vašinová 3116 bodů
  3. Soňa Barvenčíková
    Soňa Barvenčíková 2976 bodů

Malá RunTour

  1. Kryštof Vilk
    Kryštof Vilk 4544 bodů
  2. Pavel Vokál
    Pavel Vokál 4276 bodů
  3. Luboš Vachutka
    Luboš Vachutka 4272 bodů
  1. Jana Smutná
    Jana Smutná 4210 bodů
  2. Alena Tylšová
    Alena Tylšová 4136 bodů
  3. Barbora Heřmanovská
    Barbora Heřmanovská 3832 bodů

Partneři