fb-pixel
MENU

Výsledky

Pořadí seriálu

Sezóna 2019

 

České Budějovice Dětský závod 1 km (2017)   Filtrovat podle jednotlivých ročníků

poř. kat. jméno start. č. čas čistý čas poř.
abs.
poř.
kat.
poř.
pohl.
body
1. H15 Perina, Lukáš (2002, CZ) 7068 00:02:55 00:02:55 1. 1. 1. FotoFoto
2. H15 Bahenský, Petr (2002, CZ) T. J. Sokol České Budějovice 7019 00:02:55 00:02:55 2. 2. 2. FotoFotoFoto
3. H15 Gloza, Ondřej (2002, CZ) TJ HRANIČÁŘ MALONTY 7044 00:03:02 00:03:02 3. 3. 3. FotoFotoFotoFoto
4. H15 Gribbin, Daniel Sebastian (2003, CZ) SK 4DVORY ČB 7010 00:03:06 00:03:06 4. 4. 4. FotoFotoFoto
5. H15 Červený, Martin (2003, CZ) 7021 00:03:07 00:03:07 5. 5. 5. FotoFotoFotoFoto
6. H15 Brzobohatý, Tomáš (2002, CZ) FBC Štíři 7028 00:03:15 00:03:15 6. 6. 6. FotoFotoFoto
7. H15 Kofroň, Radek (2002, CZ) TJ Sokol České Budějovice 7069 00:03:17 00:03:17 7. 7. 7. FotoFotoFotoFoto
8. H15 Ferchenbauer, Erik (2002, CZ) 7045 00:03:19 00:03:19 8. 8. 8. FotoFotoFotoFoto
9. D15 Kratochvílová, Tereza (2002, CZ) 7054 00:03:19 00:03:19 9. 1. 1. FotoFotoFotoFoto
10. H15 Mikšl, Rostislav (2005, CZ) FC 4 Dvory ČB 7061 00:03:20 00:03:20 10. 9. 9. FotoFotoFotoFoto
11. H15 Falta, Josef (2002, CZ) 7070 00:03:24 00:03:24 11. 10. 10. FotoFotoFotoFoto
12. D15 Volfová, Natálie (2003, CZ) 9137 00:03:24 00:03:24 12. 2. 2. FotoFotoFoto
13. H15 Stibral, Jindřich (2004, CZ) 7050 00:03:25 00:03:25 13. 11. 11. FotoFotoFoto
14. H15 Pivetz, Adam (2003, CZ) 7055 00:03:27 00:03:27 14. 12. 12. FotoFoto
15. D15 Bartlová, Tereza (2002, CZ) BTS Třeboň 7065 00:03:28 00:03:28 15. 3. 3. FotoFotoFotoFoto
16. D15 Křížková, Lenka (2005, CZ) 9139 00:03:34 00:03:33 16. 4. 4. FotoFoto
17. H15 Puklický, Michal (2002, CZ) 7025 00:03:34 00:03:32 17. 13. 13. FotoFoto
18. H15 Krejčí, Jakub (2004, CZ) TJ Sokol České Budějovice 7057 00:03:35 00:03:35 18. 14. 14. FotoFotoFotoFotoFoto
19. H15 Ludvík, Marek (2004, CZ) 9071 00:03:39 00:03:39 19. 15. 15. FotoFotoFotoFoto
20. H15 Menšík, Filip (2003, CZ) 7037 00:03:41 00:03:40 20. 16. 16.  
21. D15 Kostková, Barbara (2004, CZ) 9138 00:03:41 00:03:41 21. 5. 5. FotoFotoFotoFoto
22. D15 Lisová, Magdaléna (2004, CZ) Atletika Písek 7063 00:03:45 00:03:45 22. 6. 6. FotoFotoFotoFoto
23. H15 Šafránek, Ota (2004, CZ) 7064 00:03:49 00:03:47 23. 17. 17. FotoFotoFotoFoto
24. H15 Strnad, Jakub (2005, CZ) TJ Nová Včelnice 7006 00:03:49 00:03:49 24. 18. 18. FotoFotoFotoFoto
25. D15 Aichmajerová, Denisa (2004, CZ) 7033 00:03:54 00:03:54 25. 7. 7. FotoFotoFotoFotoFoto
26. H15 Šmíd, Václav (2003, CZ) BK Frahelž 7041 00:03:55 00:03:54 26. 19. 19. FotoFotoFoto
27. D15 Schönbauerová, Denisa (2003, CZ) 7024 00:03:56 00:03:54 27. 8. 8. FotoFotoFoto
28. D15 Prokopiusová, Zuzana (2004, CZ) 7048 00:04:00 00:04:00 28. 9. 9. FotoFotoFotoFoto
29. D15 Zemková, Emma (2004, CZ) 7013 00:04:00 00:03:59 29. 10. 10. FotoFotoFoto
30. H15 Pokorný, Ondřej (2005, CZ) Klub Biatlonu Staré Město pod Landštejne 7022 00:04:01 00:04:01 30. 20. 20. FotoFoto
31. H15 Vondruška, Kryštof (2002, CZ) 7062 00:04:02 00:04:01 31. 21. 21. FotoFotoFoto
32. D15 Kvapilová, Klaudie (2003, CZ) 7020 00:04:02 00:04:01 32. 11. 11. FotoFoto
33. D15 Řičánková, Nina (2005, CZ) 7059 00:04:05 00:04:05 33. 12. 12. FotoFoto
34. H15 Marek, Matěj (2005, CZ) 7011 00:04:06 00:04:06 34. 22. 22. FotoFotoFoto
35. D15 Stindl, Melanie (2004, CZ) 7017 00:04:06 00:04:06 35. 13. 13. FotoFotoFoto
36. D15 Panovská, Simona (2003, CZ) Indoteam 7001 00:04:08 00:04:08 36. 14. 14. FotoFotoFoto
37. D15 Brzobohatá, Linda (2005, CZ) Sokol České Budějovice 7042 00:04:10 00:04:10 37. 15. 15. FotoFoto
38. D15 Kubíková, Sára (2005, CZ) 7032 00:04:11 00:04:11 38. 16. 16. FotoFotoFotoFoto
39. D15 Němcová, Karolína (2003, CZ) 7009 00:04:14 00:04:13 39. 17. 17. FotoFotoFotoFoto
40. H15 Konrád, Martin (2002, CZ) 7030 00:04:14 00:04:13 40. 23. 23. Foto
41. D15 Homolová, Beáta (2004, CZ) Motor České Budějovice 7005 00:04:16 00:04:16 41. 18. 18. Foto
42. H15 Cichra, Ondřej (2005, CZ) 7058 00:04:17 00:04:15 42. 24. 24. FotoFoto
43. D15 Vacková, Anežka (2003, CZ) 7051 00:04:18 00:04:16 43. 19. 19. FotoFotoFoto
44. H15 Berenras, Adam (2005, CZ) 9057 00:04:18 00:04:17 44. 25. 25. FotoFotoFoto
45. H15 Löwinger, Matěj (2002, CZ) 7038 00:04:21 00:04:20 45. 26. 26. FotoFoto
46. D15 Fořtová, Eliška (2004, CZ) OPEL team 7029 00:04:24 00:04:23 46. 20. 20. FotoFotoFoto
47. H15 Schneider, Adam (2004, CZ) 7056 00:04:24 00:04:24 47. 27. 27. FotoFotoFotoFoto
48. H15 Duijský, Simon (2005, CZ) 9056 00:04:26 00:04:25 48. 28. 28. FotoFotoFoto
49. D15 Svačinová, Alžběta (2003, CZ) 7036 00:04:28 00:04:26 49. 21. 21. FotoFotoFoto
50. H15 Soukup, Jan (2003, CZ) SKVS CB 7023 00:04:28 00:04:26 50. 29. 29. Foto
51. H15 Hošek, Jakub (2005, CZ) 9047 00:04:32 00:04:31 51. 30. 30. FotoFotoFotoFotoFoto
52. H15 Fojkt, Karel (2005, CZ) 7031 00:04:34 00:04:32 52. 31. 31.  
53. D15 Fraňková, Sabina (2004, CZ) Televize :D 7043 00:04:35 00:04:35 53. 22. 22. FotoFotoFoto
54. H15 Major, Tadeáš (2005, CZ) Meťák ČB 7012 00:04:45 00:04:44 54. 32. 32. FotoFotoFotoFoto
55. D15 Němcová, Veronika (2005, CZ) 7008 00:04:48 00:04:48 55. 23. 23. FotoFoto
56. D15 Kroniková, Michaela (2002, CZ) 7046 00:04:48 00:04:46 56. 24. 24. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
57. H15 Vacek, Vojtěch (2005, CZ) 7052 00:04:49 00:04:49 57. 33. 33. FotoFotoFoto
58. H15 Valta, Matyáš (2005, CZ) 7002 00:04:51 00:04:50 58. 34. 34. FotoFotoFoto
59. H15 Švec, Matěj (2004, CZ) 7015 00:04:52 00:04:50 59. 35. 35. FotoFotoFoto
60. D15 Vránková, Elenka (2005, CZ) 7060 00:04:54 00:04:54 60. 25. 25. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
61. D15 Čapková, Leontýnka (2005, CZ) 7047 00:04:55 00:04:55 61. 26. 26. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
62. H15 Kolesnikov, Martin (2005, CZ) 7039 00:04:56 00:04:55 62. 36. 36. FotoFoto
63. D15 Radová, Ema (2005, CZ) 7067 00:04:57 00:04:56 63. 27. 27. FotoFoto
64. H15 Kropík, Ondřej (2005, CZ) 7027 00:05:02 00:05:00 64. 37. 37. FotoFotoFotoFoto
65. D15 Hoferová, Karolína (2005, CZ) 7035 00:05:04 00:05:04 65. 28. 28. FotoFotoFoto
66. H15 Tutter, Filip (2004, CZ) 7049 00:05:04 00:05:01 66. 38. 38. FotoFotoFotoFoto
67. H15 Rýgl, Tomáš (2004, CZ) 7016 00:05:04 00:05:02 67. 39. 39. Foto
68. D15 Ficková, Kateřina (2004, CZ) 7040 00:05:07 00:05:05 68. 29. 29. FotoFotoFoto
69. D15 Daňhelová, Vanda (2003, CZ) 7034 00:05:20 00:05:19 69. 30. 30. FotoFotoFotoFotoFoto
70. H15 Rainoha, Jiří (2002, CZ) 7066 00:05:21 00:05:20 70. 40. 40. FotoFotoFotoFoto
DNF H15 Sáček, Vojta (2005, CZ) 9062 - - - FotoFotoFotoFoto

1529400 KČ NA CHARITU Každou registrací přispíváte na dobrou věc

50 Kč z každého startovného putuje na podporu celosvětového humanitárního programu The Human Safety Net, který v Česku podporuje aktivity pro zlepšení podmínek při narození dětí, včasné odhalování asfyxie (nedostatečného přísunu kyslíku) při porodu a péči o novorozence. S vaší pomocí pořídíme speciální monitor STAN S41, který dokáže kontrolovat přísun kyslíku v průběhu porodu a včas odhalí dušení miminka. Zdravotníky tak ihned upozorní na nebezpečné komplikace, které by mohly nastat při porodu.

Ilustrace

Výsledky 2019

Velká RunTour

  1. Pavel Dymák
    Pavel Dymák 5614 bodů
  2. Lukáš Nesporý
    Lukáš Nesporý 5500 bodů
  3. Jan Svatoň
    Jan Svatoň 5474 bodů
Kompletní pořadí muži
  1. Veronika Králová
    Veronika Králová 5028 bodů
  2. Adéla Fábry
    Adéla Fábry 4444 bodů
  3. Zdenka Benčíková
    Zdenka Benčíková 4046 bodů
Kompletní pořadí ženy

Malá RunTour

  1. Antonín Kos
    Antonín Kos 9872 bodů
  2. Jiří Šeratovský
    Jiří Šeratovský 9790 bodů
  3. Petr Komínek
    Petr Komínek 9746 bodů
Kompletní pořadí muži
  1. Petra Vašinová
    Petra Vašinová 10052 bodů
  2. Andrea Zapletalová
    Andrea Zapletalová 9294 bodů
  3. Lucie Skalová
    Lucie Skalová 9164 bodů
Kompletní pořadí ženy
Banner 1