fb-pixel
MENU

Výsledky

Pořadí seriálu

Sezóna 2019

 

České Budějovice Dětský závod 1 km (2016)   Filtrovat podle jednotlivých ročníků

poř. kat. jméno start. č. čas čistý čas 0,5 km poř.
abs.
poř.
kat.
poř.
pohl.
body
1. H15 Strnad, Marek (2001, CZ) TJ Nová Včelnice 7012 00:02:55 00:02:55 00:01:29 1. 1. 1. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
2. H15 Grulich, Ondřej (2001, CZ) VZS Třebíč,TJ Spartak Třebíč 7016 00:03:20 00:03:20 00:01:33 2. 2. 2. FotoFotoFotoFoto
3. H15 Placatka, Matěj (2004) SK Sporting Příbram 7076 00:03:26 00:03:26 00:01:38 3. 3. 3. FotoFotoFotoFotoFoto
4. H15 Kofroň, Radek (2002, CZ) TJ Sokol České Budějovice 7043 00:03:26 00:03:26 00:01:41 4. 4. 4. FotoFotoFotoFoto
5. H15 Puklický, Michal (2002, CZ) 7028 00:03:28 00:03:28 00:01:32 5. 5. 5. FotoFotoFotoFoto
6. D15 Kratochvílová, Tereza (2002, CZ) 7040 00:03:30 00:03:30 00:01:41 6. 1. 1. FotoFoto
7. H15 Kortus, Rostislav (2002, CZ) at sokol české budějovice 7042 00:03:32 00:03:32 00:01:44 7. 6. 6. FotoFotoFoto
8. H15 Gribbin, Daniel Sebastian (2003, CZ) SK 4DVORY ČB 7037 00:03:35 00:03:35 00:01:47 8. 7. 7. Foto
9. H15 Červený, Martin (2003, CZ) 7015 00:03:37 00:03:37 00:01:43 9. 8. 8. FotoFoto
10. D15 Placatková, Tereza (2004) SK Sporting Příbram 7075 00:03:39 00:03:39 00:01:46 10. 2. 2. FotoFoto
11. H15 Boček, Tomáš (2003, CZ) 7007 00:03:40 00:03:39 00:01:47 11. 9. 9. Foto
12. H15 Holoubek, Jakub (2002, CZ) Ski klub Šumava 7020 00:03:42 00:03:42 00:01:48 12. 10. 10. Foto
13. D15 Bartlová, Tereza (2002, CZ) Jiskra Třeboň 7052 00:03:42 00:03:42 00:01:44 13. 3. 3. FotoFoto
14. H15 Ferchenbauer, Erik (2002, CZ) 7046 00:03:44 00:03:44 00:01:43 14. 11. 11. Foto
15. H15 Krejčí, Jakub (2004, CZ) TJ Sokol České Budějovice 7053 00:03:45 00:03:44 00:01:51 15. 12. 12.  
16. D15 Potocká, Natálie (2001, CZ) TJ Nová Včelnice 7008 00:03:45 00:03:45 00:03:45 16. 4. 4. FotoFotoFotoFotoFoto
17. H15 Bořucký, Petr (2003, CZ) Atletika Sokol České Budějovice 7010 00:03:45 00:03:45 00:01:51 17. 13. 13. FotoFoto
18. H15 Brzobohatý, Tomáš (2002, CZ) FBC Štíři 7035 00:03:46 00:03:44 00:01:52 18. 14. 14. Foto
19. H15 Stejskal, Filip (2003) DDŠ 7067 00:03:48 00:03:48 00:01:41 19. 15. 15. FotoFoto
20. D15 Veldová, Michala (2002, CZ) 7080 00:03:52 00:03:52 00:01:47 20. 5. 5. FotoFotoFoto
21. H15 Dudi, Erik (2001) DDŠ 7068 00:03:53 00:03:53 00:01:50 21. 16. 16. FotoFotoFotoFotoFoto
22. H15 Falta, Josef (2002, CZ) 7047 00:03:53 00:03:50 00:02:03 22. 17. 17. FotoFotoFoto
23. D15 Tereza, Birnerová (2003, CZ) 7025 00:03:55 00:03:53 00:01:50 23. 6. 6. FotoFoto
24. H15 Málek, Jan (2001, CZ) 7036 00:03:59 00:03:57 00:01:52 24. 18. 18. Foto
25. D15 Šímová, Johana (2002, CZ) TJ Nová Včelnice 7011 00:04:00 00:04:00 00:01:49 25. 7. 7. FotoFoto
26. H15 Markovič, Koloman (2002) DDŠ 7066 00:04:01 00:04:01 00:02:05 26. 19. 19. FotoFoto
27. H15 Křen, Tomáš (2004, CZ) 7004 00:04:02 00:04:02 00:01:59 27. 20. 20. FotoFotoFotoFoto
28. H15 Ludvík, Marek (2004) 7062 00:04:05 00:04:04 00:04:05 28. 21. 21. FotoFotoFoto
29. H15 Arnošt, Jan (2002, CZ) www.arnostovi.cz 7051 00:04:07 00:04:05 00:01:53 29. 22. 22. Foto
30. H15 Mík, Vítězslav (2002, CZ) 7078 00:04:07 00:04:05 00:01:54 30. 23. 23. FotoFotoFoto
31. D15 Schönbauerová, Denisa (2003, CZ) 7044 00:04:10 00:04:09 00:02:08 31. 8. 8.  
32. H15 Pekárek, Jan (2002, CZ) 7029 00:04:10 00:04:09 00:02:00 32. 24. 24. FotoFoto
33. H15 Kočí, Jan (2003, CZ) 7014 00:04:11 00:04:08 00:04:11 33. 25. 25. Foto
34. H15 Gorol, Patrik (2002) DDŠ 7070 00:04:11 00:04:11 00:02:00 34. 26. 26. Foto
35. D15 Prokopiusová, Zuzana (2004) 7073 00:04:12 00:04:09 00:02:07 35. 9. 9. Foto
36. H15 Chmátal, Lukáš (2002) DDŠ 7069 00:04:16 00:04:16 00:02:02 36. 27. 27. Foto
37. D15 Šimková, Klára (2003, CZ) 7049 00:04:19 00:04:18 00:02:06 37. 10. 10. FotoFotoFotoFoto
38. D15 Lisová, Magdaléna (2004, CZ) Atletika Písek 7039 00:04:22 00:04:20 00:02:12 38. 11. 11. FotoFoto
39. D15 Panovská, Simona (2003, CZ) Indoteam 7024 00:04:23 00:04:23 00:02:02 39. 12. 12. FotoFoto
40. D15 Kopáčková, Veronika (2002, CZ) TCV J. Hradec 7032 00:04:26 00:04:26 00:01:57 40. 13. 13. FotoFoto
41. H15 Stejskal, Jan (2004) SK 4Dvory 7064 00:04:27 00:04:25 00:02:12 41. 28. 28.  
42. D15 Ludvíková, Tereza (2003) 7063 00:04:28 00:04:26 00:02:08 42. 14. 14. Foto
43. H15 Kopecky, Jan (2001) 7074 00:04:28 00:04:27 00:02:11 43. 29. 29. FotoFoto
44. D15 Svobodová, Anna (2001, CZ) SK Kotnov Tábor 7050 00:04:29 00:04:27 00:02:10 44. 15. 15. Foto
45. D15 Homolová, Beáta (2004, CZ) Motor České Budějovice 7018 00:04:36 00:04:36 00:02:08 45. 16. 16. Foto
46. D15 Adamcová, Petra (2001, CZ) SDH Sobiňov 7038 00:04:41 00:04:40 00:02:09 46. 17. 17. FotoFoto
47. D15 Kvapilová, Klaudie (2003, CZ) 7048 00:04:45 00:04:42 00:02:06 47. 18. 18. FotoFoto
48. D15 Vacková, Anežka (2003, CZ) 7034 00:04:47 00:04:44 00:02:13 48. 19. 19. FotoFoto
49. D15 Adamcová, Veronika (2004, CZ) SDH Sobiňov 7059 00:04:50 00:04:49 00:02:13 49. 20. 20. Foto
50. H15 Nanár, Richard (2001) DDŠ 7065 00:04:52 00:04:52 00:02:18 50. 30. 30. FotoFoto
51. D15 Vondrášková, Alena (2002, CZ) 7079 00:04:52 00:04:50 00:02:14 51. 21. 21. Foto
52. H15 Schneider, Adam (2004, CZ) 7003 00:04:54 00:04:51 00:04:54 52. 31. 31. FotoFoto
53. D15 Stojánková, Adéla (2001, CZ) 7058 00:04:55 00:04:54 00:02:08 53. 22. 22. FotoFoto
54. H15 Šich, Tomáš (2002, CZ) Báječné dítě v běhu 7013 00:05:00 00:05:00 00:05:00 54. 32. 32. Foto
55. D15 Fraňková, Sabina (2004, CZ) Televize :D 7055 00:05:00 00:04:58 00:02:18 55. 23. 23. FotoFotoFotoFoto
56. H15 Soukup, Jan (2003, CZ) 7054 00:05:01 00:05:00 00:05:01 56. 33. 33. Foto
57. D15 Bořucká, Adéla (2001, CZ) 7009 00:05:07 00:05:07 00:02:22 57. 24. 24. FotoFotoFoto
58. H15 Dvořák, Patrik (2001) DDŠ 7071 00:05:11 00:05:11 00:02:12 58. 34. 34. FotoFoto
59. D15 Kroniková, Michaela (2002) 7060 00:05:20 00:05:18 00:02:29 59. 25. 25. FotoFoto
60. D15 Havlová, Eliška (2002, CZ) 7026 00:05:21 00:05:19 00:02:24 60. 26. 26. FotoFotoFoto
61. H15 Pekárek, Lukáš (2002, CZ) 7056 00:05:28 00:05:26 00:02:35 61. 35. 35. FotoFotoFotoFoto
62. D15 Whiteside, Charlotte Anne (2003) 7072 00:05:35 00:05:32 00:02:24 62. 27. 27. FotoFotoFoto
63. D15 Černá, Denisa (2003, CZ) 7017 00:05:36 00:05:32 00:02:26 63. 28. 28. FotoFotoFoto
64. D15 Gabrielová, Denisa (2003, CZ) Run the World 7057 00:06:16 00:06:14 00:06:16 64. 29. 29. FotoFoto
DNF D15 Stindl, Melanie (2004, CZ) Sokol C.B. 7019 00:01:02 - - -  

1530200 KČ NA CHARITU Každou registrací přispíváte na dobrou věc

50 Kč z každého startovného putuje na podporu celosvětového humanitárního programu The Human Safety Net, který v Česku podporuje aktivity pro zlepšení podmínek při narození dětí, včasné odhalování asfyxie (nedostatečného přísunu kyslíku) při porodu a péči o novorozence. S vaší pomocí pořídíme speciální monitor STAN S41, který dokáže kontrolovat přísun kyslíku v průběhu porodu a včas odhalí dušení miminka. Zdravotníky tak ihned upozorní na nebezpečné komplikace, které by mohly nastat při porodu.

Ilustrace

Výsledky 2019

Velká RunTour

  1. Pavel Dymák
    Pavel Dymák 5614 bodů
  2. Lukáš Nesporý
    Lukáš Nesporý 5500 bodů
  3. Jan Svatoň
    Jan Svatoň 5474 bodů
Kompletní pořadí muži
  1. Veronika Králová
    Veronika Králová 5028 bodů
  2. Adéla Fábry
    Adéla Fábry 4444 bodů
  3. Zdenka Benčíková
    Zdenka Benčíková 4046 bodů
Kompletní pořadí ženy

Malá RunTour

  1. Antonín Kos
    Antonín Kos 9872 bodů
  2. Jiří Šeratovský
    Jiří Šeratovský 9790 bodů
  3. Petr Komínek
    Petr Komínek 9746 bodů
Kompletní pořadí muži
  1. Petra Vašinová
    Petra Vašinová 10052 bodů
  2. Andrea Zapletalová
    Andrea Zapletalová 9294 bodů
  3. Lucie Skalová
    Lucie Skalová 9164 bodů
Kompletní pořadí ženy
Banner 1