fb-pixel

Výsledky

Pořadí seriálu

Sezóna 2020

 

Z hlediska GDPR naleznete své fotografie a diplomy pouze ve svém účtu nebo e-mailu. Děkujeme za pochopení. RunTour tým.

České Budějovice Dětský závod 1 km (2015)   Filtrovat podle jednotlivých ročníků

poř. kat. jméno start. č. čas čistý čas poř.
abs.
poř.
kat.
poř.
pohl.
body
1. H15 Strnad, Marek (2001, CZ) TJ Nová Včelnice 6025 00:03:03 00:03:03 1. 1. 1.
2. H15 Adensam, Jan (2002, CZ) 6225 00:03:16 00:03:16 2. 2. 2.
3. H15 Grulich, Ondřej (2001, CZ) VZS Třebíč,TJ Spartak Třebíč 6064 00:03:20 00:03:20 3. 3. 3.
4. H15 Bahenský, Petr (2002, CZ) T. J. Sokol České Budějovice 6071 00:03:25 00:03:25 4. 4. 4.
5. H15 Holoubek, Ondřej (2000, CZ) Ski klub Šumava 6214 00:03:25 00:03:25 5. 5. 5.
6. H15 Kofroň, Radek (2002, CZ) TJ Sokol České Budějovice 6115 00:03:36 00:03:36 6. 6. 6.
7. H15 Titl, Radim (2001, CZ) 6129 00:03:36 00:03:34 7. 7. 7.
8. H15 Brossaud, Jan (2000, CZ) 6247 00:03:40 00:03:38 8. 8. 8.
9. H15 Falta, Josef (2002, CZ) 6149 00:03:40 00:03:40 9. 9. 9.
10. H15 Vebr, Dominik (2003, CZ) Iscarex team Česká Třebová 6156 00:03:41 00:03:41 10. 10. 10.
11. H15 Boháč, Marek (2000, CZ) 6192 00:03:41 00:03:41 11. 11. 11.
12. H15 Kortus, Rostislav (2002, CZ) at sokol české budějovice 6018 00:03:41 00:03:40 12. 12. 12.
13. H15 Lubinski, Dominik (2000, CZ) SDH Lišov 6185 00:03:46 00:03:45 13. 13. 13.
14. D15 Potocká, Natálie (2001, CZ) TJ Nová Včelnice 6030 00:03:47 00:03:47 14. 1. 1.
15. H15 Holoubek, Jakub (2002, CZ) Ski klub Šumava 6019 00:03:47 00:03:47 15. 14. 14.
16. H15 Gribbin, Daniel Sebastian (2003, CZ) SK 4DVORY ČB 6067 00:03:48 00:03:48 16. 15. 15.
17. H15 Suchý, Matyáš (2001, CZ) 3020 00:03:49 00:03:48 17. 16. 16.
18. H10 Tomáš, Ondřej (2006, CZ) 6022 00:03:50 00:03:49 18. 1. 17.
19. H15 Krejčí, Jakub (2004, CZ) TJ Sokol České Budějovice 6163 00:03:50 00:03:50 19. 17. 18.
20. D15 Zítková, Jana (2002, CZ) Falcon Rokycany 6038 00:03:51 00:03:51 20. 2. 2.
21. H15 Brzobohatý, Tomáš (2002, CZ) FBC United 6057 00:03:52 00:03:50 21. 18. 19.
22. H15 Červený, Martin (2003, CZ) 6136 00:03:53 00:03:51 22. 19. 20.
23. D15 Kofroňová, Karolína (2000, CZ) CT Saunabar Horní Cerekev 6114 00:03:57 00:03:57 23. 3. 3.
24. H15 Bořucký, Petr (2003, CZ) Atletika Sokol České Budějovice 6037 00:03:59 00:03:59 24. 20. 21.
25. H15 Lefan, David (2000, CZ) CeZ MoToR CeSkE BuDeJoViCe 6191 00:04:02 00:04:02 25. 21. 22.
26. D10 Křížková, Lenka (2005, CZ) 6133 00:04:02 00:04:02 26. 1. 4.
27. D15 Völflová, Natálie (2003, CZ) 6249 00:04:02 00:04:02 27. 4. 5.
28. H15 Suchý, Václav (2004, CZ) Sokol ČB 3021 00:04:04 00:04:04 28. 22. 23.
29. H15 Šutera, Erik (2002, CZ) Atletický oddíl Sokol České Budějovice 6090 00:04:06 00:04:04 29. 23. 24.
30. D15 Jinderlová, Lucie (2001, CZ) 6084 00:04:08 00:04:05 30. 5. 6.
31. D10 Hyšková, Elena (2005, CZ) Atletika Veselí 6058 00:04:08 00:04:05 31. 2. 7.
32. H15 Zemek, René (2004, CZ) 6096 00:04:10 00:04:10 32. 24. 25.
33. H10 Strnad, Jakub (2005, CZ) TJ Nová Včelnice 6024 00:04:12 00:04:12 33. 2. 26.
34. H10 Muška, Richard (2005, CZ) 3103 00:04:12 00:04:12 34. 3. 27.
35. H15 Ludvík, Marek (2004, CZ) 6100 00:04:12 00:04:10 35. 25. 28.
36. D10 Holubová, Adéla (2007, CZ) 6234 00:04:12 00:04:11 36. 3. 8.
37. H10 Wölfl, Šimon (2007, CZ) Drutěva 6088 00:04:13 00:04:10 37. 4. 29.
38. H15 Tesař, Josef (2006, CZ) 6244 00:04:14 00:04:11 38. 26. 30.
39. H15 Pekárek, Jan (2002, CZ) 6232 00:04:14 00:04:12 39. 27. 31.
40. H10 Flemr, Nicolas (2007, CZ) 6012 00:04:15 00:04:11 40. 5. 32.
41. H10 Farka, Martin (2006, CZ) 6188 00:04:15 00:04:11 41. 6. 33.
42. D15 Lisová, Barbora (2001, CZ) Atletika Písek 6166 00:04:17 00:04:16 42. 6. 9.
43. H15 Martínek, Ondřej (2003, CZ) 6250 00:04:17 00:04:17 43. 28. 34.
44. H15 Ježek, Radim (2001, CZ) 3102 00:04:19 00:04:15 44. 29. 35.
45. H10 Kačírek, Bartoloměj (2006, CZ) BK Tigers 6083 00:04:19 00:04:19 45. 7. 36.
46. D10 Vondrová, Tereza (2006, CZ) Extremo 6168 00:04:19 00:04:19 46. 4. 10.
47. D15 Brejčková, Natálie (2003, CZ) 6206 00:04:19 00:04:17 47. 7. 11.
48. D15 Zemková, Emma (2004, CZ) 6097 00:04:20 00:04:19 48. 8. 12.
49. H10 Vinzens, Jakub (2007, CZ) Zoufalci 6122 00:04:21 00:04:19 49. 8. 37.
50. H10 Stindl, Martin (2007, CZ) Sokol C. Budejovice 6194 00:04:23 00:04:22 50. 9. 38.
51. D15 Ludvíková, Tereza (2003, CZ) 6101 00:04:24 00:04:21 51. 9. 13.
52. H10 Buchar, Ondřej (2006, CZ) 6224 00:04:24 00:04:20 52. 10. 39.
53. H15 Ardamica, David (2001, CZ) 6228 00:04:25 00:04:19 53. 30. 40.
54. H10 Falta, Milan (2006, CZ) 6150 00:04:26 00:04:26 54. 11. 41.
55. H15 Protiva, Václav (2003, CZ) Sokol Č. Budějovice 6155 00:04:27 00:04:27 55. 31. 42.
56. D10 Čechová, Kristýna (2005, CZ) T. J. Sokol České Budějovice 6032 00:04:28 00:04:27 56. 5. 14.
57. H15 Popule, Daniel (2004, CZ) 6013 00:04:30 00:04:30 57. 32. 43.
58. H10 Novák, Dominik (2007, CZ) Academia Latina Příbram 6077 00:04:30 00:04:25 58. 12. 44.
59. D10 Řičánková, Nina (2005, CZ) 6215 00:04:33 00:04:33 59. 6. 15.
60. H10 Dušák, Kryštof Jan (2006, CZ) TJ Sokol Hoření Paseky 6131 00:04:34 00:04:34 60. 13. 45.
61. H10 Barták, Ondřej (2006, CZ) Rychlí šneci 6039 00:04:35 00:04:35 61. 14. 46.
62. H10 Kubeš, Matouš (2007, CZ) 6034 00:04:35 00:04:29 62. 15. 47.
63. D15 Brůžková, Tereza (2002, CZ) BK Tigers 6148 00:04:35 00:04:35 63. 10. 16.
64. H10 Vítek, Jiří (2006, CZ) 6184 00:04:36 00:04:31 64. 16. 48.
65. H10 Alföldi, Adam (2008, CZ) TEPO Kladno 6117 00:04:36 00:04:35 65. 17. 49.
66. D15 Homolová, Beáta (2004, CZ) Motor České Budějovice 6124 00:04:37 00:04:35 66. 11. 17.
67. D10 Chládová, Dominika (2006, CZ) 6200 00:04:37 00:04:37 67. 7. 18.
68. D15 Němcová, Karolína (2003, CZ) 6008 00:04:38 00:04:36 68. 12. 19.
69. D10 Bahenská, Lucie (2005, CZ) T. J. Sokol České Budějovice 6070 00:04:39 00:04:35 69. 8. 20.
70. H10 Vlček, Ondřej (2006, CZ) 6248 00:04:40 00:04:37 70. 18. 50.
71. D10 Lukeschová, Markéta (2006, CZ) 6021 00:04:40 00:04:40 71. 9. 21.
72. H10 Bouša, Martin (2007, CZ) Dukla Praha 6016 00:04:40 00:04:40 72. 19. 51.
73. D10 Tomášková, Kateřina (2005, CZ) Sokol České Budějovioce 6069 00:04:40 00:04:40 73. 10. 22.
74. H10 Homola, Jonáš (2006, CZ) Motor České Budějovice 6125 00:04:42 00:04:40 74. 20. 52.
75. D10 Sucha, Antonie (2006, CZ) 6086 00:04:42 00:04:41 75. 11. 23.
76. H10 Schönbauer, David (2007, CZ) 3105 00:04:42 00:04:41 76. 21. 53.
77. H15 Schneider, Adam (2004, CZ) 6002 00:04:43 00:04:40 77. 33. 54.
78. D15 Šimková, Klára (2003, CZ) 6062 00:04:43 00:04:40 78. 13. 24.
79. H15 Brejška, Ivan (2003, CZ) 6205 00:04:43 00:04:38 79. 34. 55.
80. H10 Buchálek, Dalibor (2008, CZ) BUCHY 6223 00:04:45 00:04:38 80. 22. 56.
81. D15 Lisová, Magdaléna (2004, CZ) ATLETIKA PÍSEK 6154 00:04:46 00:04:45 81. 14. 25.
82. D10 Majerová, Markéta (2005, CZ) 6095 00:04:48 00:04:44 82. 12. 26.
83. D10 Kozáková, Tereza (2006, CZ) 6208 00:04:49 00:04:44 83. 13. 27.
84. H15 Stejskal, Jan (2004, CZ) SK 4Dvory 6145 00:04:50 00:04:46 84. 35. 57.
85. H10 Zahradník, Jan (2006, CZ) 6235 00:04:51 00:04:47 85. 23. 58.
86. H15 Vondra, Filip (2003, CZ) Extremo 6167 00:04:51 00:04:50 86. 36. 59.
87. H15 Palacký, Marek (2003, CZ) Palačinka tým 6108 00:04:51 00:04:48 87. 37. 60.
88. H10 Krejčí, David (2006, CZ) 6170 00:04:53 00:04:50 88. 24. 61.
89. D15 Nepivodová, Barbora (2000) Český Krumlov 5181 00:04:55 00:04:52 89. 15. 28.
90. H10 Štětka, Antonín (2007, CZ) 6074 00:04:57 00:04:57 90. 25. 62.
91. H15 Veltrubský, Vít (2003, CZ) 6123 00:04:57 00:04:49 91. 38. 63.
92. D10 Holoubková, Lucie (2008, CZ) Ski klub Šumava 6049 00:04:57 00:04:56 92. 14. 29.
93. D15 Bořucká, Adéla (2001, CZ) 6035 00:04:57 00:04:57 93. 16. 30.
94. H10 Vojtíšek, Jáchym (2006, CZ) 6082 00:04:58 00:04:58 94. 26. 64.
95. H15 Šyster, Martin (2004, CZ) 6202 00:05:00 00:05:00 95. 39. 65.
96. H10 Láska, Jan (2005, CZ) budy team Kuba Ruda 6093 00:05:01 00:05:01 96. 27. 66.
97. H15 Lacina, Tomáš (2002, CZ) 6177 00:05:02 00:04:58 97. 40. 67.
98. H15 Vavrda, Luboš (2003, CZ) 3101 00:05:02 00:04:56 98. 41. 68.
99. H10 Hošek, Jakub (2005, CZ) 6216 00:05:02 00:05:02 99. 28. 69.
100. D10 Radová, Nina (2007, CZ) Sokol ČB 6171 00:05:02 00:05:01 100. 15. 31.
101. D10 Anderlová, Eva (2007, CZ) 6140 00:05:03 00:05:03 101. 16. 32.
102. D10 Fořtová, Lucie (2007, CZ) OPEL team 6080 00:05:03 00:04:56 102. 17. 33.
103. H15 Matoušek, Marek (2003, CZ) TJ Sokol České Budějovice 6238 00:05:03 00:04:56 103. 42. 70.
104. H10 Kubánková, Barbora (2006, CZ) 6218 00:05:04 00:04:57 104. 29. 71.
105. D15 Fořtová, Eliška (2004, CZ) OPEL team 6079 00:05:04 00:04:58 105. 17. 34.
106. H10 Čermák, Kryštof (2007, CZ) SK Meťák 6023 00:05:04 00:04:59 106. 30. 72.
107. H15 Badanovič, Lukáš (2001, CZ) 6245 00:05:04 00:04:59 107. 43. 73.
108. D15 Kočvarová, Anna (2004) 6138 00:05:04 00:05:03 108. 18. 35.
109. D15 Ošmerová, Natálie (2002, CZ) 6207 00:05:04 00:05:04 109. 19. 36.
110. H10 Štětka, Ondřej (2005, CZ) 6075 00:05:06 00:05:04 110. 31. 74.
111. H10 Schneider, David (2007, CZ) 6001 00:05:06 00:05:05 111. 32. 75.
112. H10 Mokráček, Damián (2008, CZ) 6197 00:05:07 00:05:06 112. 33. 76.
113. H10 Badanovič, Martin (2005, CZ) 6246 00:05:07 00:05:02 113. 34. 77.
114. D10 Lukeschová, Tereza (2008, CZ) 6048 00:05:07 00:05:07 114. 18. 37.
115. H10 Hanzal, Eduard (2008) 6181 00:05:07 00:05:05 115. 35. 78.
116. D15 Boháčová, Klára (2001, CZ) 6029 00:05:08 00:05:04 116. 20. 38.
117. D15 Tesařová, Tereza (2004, CZ) 6243 00:05:08 00:05:05 117. 21. 39.
118. H10 Major, Tadeáš (2005, CZ) Sokol ČB 6130 00:05:09 00:05:05 118. 36. 79.
119. H10 Šindelář, Petr (2008, CZ) 6120 00:05:09 00:05:09 119. 37. 80.
120. H10 Hájek, Antonín Prokop (2007, CZ) 6028 00:05:11 00:05:07 120. 38. 81.
121. H10 Motz, Štěpán (2005, CZ) 6219 00:05:11 00:05:11 121. 39. 82.
122. D10 Hartmanová, Eliška (2008, CZ) 6118 00:05:12 00:05:10 122. 19. 40.
123. D15 Buková, Františka Emma (2004, CZ) 6139 00:05:13 00:05:07 123. 22. 41.
124. H15 Lacina, Lukáš (2004, CZ) 6176 00:05:13 00:05:10 124. 44. 83.
125. H15 Soukup, Jan (2003, CZ) 6089 00:05:14 00:05:11 125. 45. 84.
126. H10 Dvořák, Filip (2005, CZ) Praha 7 5184 00:05:15 00:05:13 126. 40. 85.
127. D10 Novotná, Sára (2007, CZ) 6162 00:05:15 00:05:10 127. 20. 42.
128. D10 Kosařová, Michaela (2006, CZ) 6196 00:05:17 00:05:10 128. 21. 43.
129. D10 Pekárková, Kateřina (2006, CZ) 6233 00:05:17 00:05:09 129. 22. 44.
130. H10 Szmaragowski, David (2005, CZ) Ski Team Budweis 6147 00:05:17 00:05:16 130. 41. 86.
131. H10 Salot, Fabian (2007, CZ) 6010 00:05:18 00:05:18 131. 42. 87.
132. H10 Stejskal, Petr (2007, CZ) SK 4Dvory 6144 00:05:19 00:05:16 132. 43. 88.
133. H10 Hanzal, Richard (2006) 6180 00:05:19 00:05:17 133. 44. 89.
134. D10 Ksandrová, Kateřina (2005, CZ) 6043 00:05:20 00:05:18 134. 23. 45.
135. D10 Košťálová, Karolína (2006, CZ) 6169 00:05:20 00:05:13 135. 24. 46.
136. H15 Kubo, Jaroslav (2004, CZ) 6128 00:05:22 00:05:16 136. 46. 90.
137. D10 Šedivá, Adéla (2007, CZ) Gymnastika Kaplice 6193 00:05:22 00:05:17 137. 25. 47.
138. D10 Kubová, Katka (2006, CZ) 6172 00:05:24 00:05:18 138. 26. 48.
139. H10 Moravec, David (2007, CZ) 6027 00:05:25 00:05:23 139. 45. 91.
140. H10 Špaček, Viktor (2005, CZ) 6203 00:05:26 00:05:23 140. 46. 92.
141. H10 Lawler, Adam (2008, CZ) 6240 00:05:26 00:05:23 141. 47. 93.
142. D15 Svačinová, Eliška (2004, CZ) 6237 00:05:27 00:05:23 142. 23. 49.
143. D10 Krejčů, Kristina (2007, CZ) 6204 00:05:27 00:05:24 143. 27. 50.
144. H10 Sýkora, Pavel (2006, CZ) 6209 00:05:27 00:05:25 144. 48. 94.
145. D15 Kočvarová, Ema (2004) 6137 00:05:28 00:05:26 145. 24. 51.
146. H15 Hrneček, Zdeněk (2002, CZ) Motoclub Panthers Písek 6116 00:05:28 00:05:21 146. 47. 95.
147. D10 Kňapová, Alena (2008, CZ) 6094 00:05:28 00:05:23 147. 28. 52.
148. H10 Šíma, Matěj (2008, CZ) TJ Nová Včelnice 6091 00:05:28 00:05:27 148. 49. 96.
149. D10 Králová, Jana (2008, CZ) penzion King 6210 00:05:29 00:05:26 149. 29. 53.
150. H15 Sargsyan, David (2004, CZ) 6011 00:05:29 00:05:27 150. 48. 97.
151. D10 Capova, Marketa (2005, CZ) 6134 00:05:30 00:05:23 151. 30. 54.
152. H10 Bejček, Pavel (2008, CZ) 6066 00:05:31 00:05:30 152. 50. 98.
153. D15 Sládková, Veronika (2003, CZ) 6199 00:05:32 00:05:24 153. 25. 55.
154. H10 Filouš, Jiří (2008, CZ) 6135 00:05:32 00:05:31 154. 51. 99.
155. H10 Lorenc, Vít (2006, CZ) 6004 00:05:33 00:03:00 155. 52. 100.
156. H10 Švehla, Jiří (2007, CZ) 6230 00:05:33 00:05:31 156. 53. 101.
157. D10 Ardamicová, Aneta (2007, CZ) 6227 00:05:34 00:05:28 157. 31. 56.
158. D10 Hradilová, Simona (2005, CZ) 6158 00:05:35 00:05:30 158. 32. 57.
159. H10 Lochman, Matěj (2008, CZ) 6183 00:05:35 00:05:31 159. 54. 102.
160. H10 Kupec, Matyáš (2008, CZ) 6106 00:05:36 00:03:00 160. 55. 103.
161. H10 Kubík, Lukáš (2008, CZ) 6213 00:05:36 00:05:28 161. 56. 104.
162. D10 Šlajsová, Vanesa (2007, CZ) 6182 00:05:37 00:05:31 162. 33. 58.
163. H10 Čermák, Jakub (2006, CZ) 6111 00:05:37 00:05:33 163. 57. 105.
164. D10 Boháčová, Tereza (2006, CZ) 6026 00:05:37 00:05:33 164. 34. 59.
165. D10 Ježková, Lucie (2008, CZ) 6112 00:05:38 00:05:38 165. 35. 60.
166. H10 Pavlíček, Daniel (2008, CZ) 6212 00:05:40 00:05:32 166. 58. 106.
167. D10 Sládková, Kateřina (2006, CZ) 6198 00:05:42 00:05:34 167. 36. 61.
168. D15 Černá, Denisa (2003, CZ) 6179 00:05:42 00:05:36 168. 26. 62.
169. H10 Rabiencny, Adam (2008, CZ) 6044 00:05:43 00:05:37 169. 59. 107.
170. H15 Hrdlička, Jan (2004, CZ) 6220 00:05:44 00:03:07 170. 49. 108.
171. H10 Klimeš, Vít (2008, CZ) 6045 00:05:45 00:05:45 171. 60. 109.
172. H10 Ševčík, Ondřej (2007, CZ) 6092 00:05:46 00:05:41 172. 61. 110.
173. H10 Vaněček, Toník (2008, CZ) ŠuTri Prachatice 6164 00:05:46 00:05:41 173. 62. 111.
174. H15 Bahenský, Jiří (2003, CZ) 6242 00:05:48 00:05:45 174. 50. 112.
175. H10 Szmaragowski, Dominik (2008, CZ) Ski Team Budweis 6146 00:05:48 00:05:41 175. 63. 113.
176. H10 Lefan, Robert (2007, CZ) 6142 00:05:48 00:05:43 176. 64. 114.
177. H10 Reischig, Filip (2009, CZ) 3006 00:05:50 00:05:44 177. 65. 115.
178. D15 Chvátalová, Klára (2003, CZ) 6006 00:05:51 00:05:44 178. 27. 63.
179. D10 Marečková, Bára (2007, CZ) 6226 00:05:51 00:05:47 179. 37. 64.
180. D10 Lojková, Karolína (2008, CZ) Hopsárium 6046 00:05:52 00:05:45 180. 38. 65.
181. H15 Lamač, Mikuláš (2004, CZ) 6175 00:05:52 00:05:47 181. 51. 116.
182. H15 Lawler, David (2003, CZ) 6241 00:05:52 00:05:45 182. 52. 117.
183. D10 Krutinová, Lucie (2006, CZ) 6229 00:05:52 00:05:52 183. 39. 66.
184. D10 Kokánová, Eliška (2007, CZ) 6221 00:05:53 00:05:45 184. 40. 67.
185. D10 Žaloudková, Marie (2008, CZ) 6189 00:05:53 00:05:53 185. 41. 68.
186. D10 Henzlová, Tereza (2006, CZ) 6173 00:05:55 00:05:51 186. 42. 69.
187. D10 Nováková, Barbora (2007, CZ) 6159 00:05:55 00:05:50 187. 43. 70.
188. H10 Burian, Zdeněk (2007, CZ) 6017 00:05:56 00:05:53 188. 66. 118.
189. H10 Černý, Vítězslav (2007, CZ) 6178 00:05:56 00:05:50 189. 67. 119.
190. D10 Hejduková, Julie (2008, CZ) 6047 00:05:58 00:05:53 190. 44. 71.
191. D10 Lupíšková, Michala (2008, CZ) 6051 00:05:59 00:05:55 191. 45. 72.
192. D15 Majerová, Michaela (2003, CZ) 6187 00:05:59 00:05:55 192. 28. 73.
193. D15 Lefanová, Aneta (2002, CZ) 6143 00:06:01 00:05:56 193. 29. 74.
194. H10 Reischig, Matěj (2006, CZ) 3007 00:06:03 00:05:55 194. 68. 120.
195. H10 Kašpar, Tomáš (2008, CZ) 6217 00:06:03 00:05:57 195. 69. 121.
196. D10 Petriková, Barbora (2008, CZ) Loko Žatec 6060 00:06:06 00:05:58 196. 46. 75.
197. D10 Kubová, Tereza (2007, CZ) 6127 00:06:07 00:06:00 197. 47. 76.
198. D10 Hradilová, Dagmar (2007, CZ) 6157 00:06:09 00:06:03 198. 48. 77.
199. D10 Kinterova, Nela (2008, CZ) 6052 00:06:10 00:06:07 199. 49. 78.
200. D10 Hlavicová, Tereza (2006, CZ) 6031 00:06:12 00:06:07 200. 50. 79.
201. D10 Protivová, Jana (2008, CZ) Sokol Č. Budějovice 6152 00:06:13 00:03:24 201. 51. 80.
202. H15 Pekárek, Lukáš (2002, CZ) 6231 00:06:14 00:06:07 202. 53. 122.
203. H10 Lisý, Matyáš (2008, CZ) Pihlovská kempovka 6053 00:06:15 00:06:08 203. 70. 123.
204. D10 Kozáková, Kateřina (2006, CZ) 6113 00:06:16 00:06:08 204. 52. 81.
205. D10 Nováková, Anna (2006, CZ) 6068 00:06:23 00:06:19 205. 53. 82.
206. D10 Lawler, Emma (2005, CZ) 6239 00:06:27 00:06:19 206. 54. 83.
207. D10 Lupíšková, Nikol (2005, CZ) 6015 00:06:28 00:06:25 207. 55. 84.
208. H10 Lamač, Kristián (2007, CZ) 6174 00:06:28 00:06:24 208. 71. 124.
209. D10 Lupíšková, Karolína (2008, CZ) 6050 00:06:33 00:06:30 209. 56. 85.
210. D10 Thérová, Adéla (2005, CZ) 6141 00:06:33 00:06:32 210. 57. 86.
211. D10 Čechová, Eliška (2006, CZ) 6195 00:06:35 00:06:33 211. 58. 87.
212. D10 Kotilová, Lucie (2007, CZ) 6222 00:06:35 00:06:33 212. 59. 88.
213. D10 Bergová, Adéla (2008, CZ) Báječné dítě v běhu 6055 00:06:38 00:06:33 213. 60. 89.
214. D10 Vaněčková, Jolanka (2006, CZ) ŠuTri Prachatice 6165 00:06:55 00:06:49 214. 61. 90.
215. D10 Pavlíčková, Julie (2008, CZ) 6119 00:06:57 00:03:48 215. 62. 91.
216. D10 Švecová, Helena (2008, CZ) 6087 00:06:59 00:06:59 216. 63. 92.
217. D10 Šourová, Alena (2006, CZ) 6040 00:07:02 00:06:56 217. 64. 93.
218. D10 Sýkorová, Zuzana (2008, CZ) 6211 00:07:13 00:07:08 218. 65. 94.
219. D10 Latková, Beáta (2008, CZ) 6121 00:07:19 00:07:19 219. 66. 95.
DNF H15 Kubeš, Šimon (2004, CZ) 6033 - - -
DNF H10 Křížek, Petr (2008, CZ) 6132 - - -

80661 KČ NA CHARITU

Každou registrací přispíváte na dobrou věc

PVZP RunTour není jen o běhání. Je i o pomoci druhým. Každý rok vybíráme finanční příspěvek na charitativní subjekty. Ani letos tomu nebude jinak! 50 Kč z každého startovného poputuje na dobrou věc. Navíc také můžete přispět i dobrovolným příspěvkem v jakékoliv výši a podpořit ty, kteří to potřebují ještě více. Děkujeme!

Výsledky 2020

Velká RunTour

  1. Karel Splítek
    Karel Splítek 3784 bodů
  2. Jiří Bradáč
    Jiří Bradáč 3634 bodů
  3. Jan Svatoň
    Jan Svatoň 3608 bodů
  1. Adéla Fábry
    Adéla Fábry 3324 bodů
  2. Petra Vašinová
    Petra Vašinová 3116 bodů
  3. Soňa Barvenčíková
    Soňa Barvenčíková 2976 bodů

Malá RunTour

  1. Kryštof Vilk
    Kryštof Vilk 4544 bodů
  2. Pavel Vokál
    Pavel Vokál 4276 bodů
  3. Luboš Vachutka
    Luboš Vachutka 4272 bodů
  1. Jana Smutná
    Jana Smutná 4210 bodů
  2. Alena Tylšová
    Alena Tylšová 4136 bodů
  3. Barbora Heřmanovská
    Barbora Heřmanovská 3832 bodů

Partneři