fb-pixel

Výsledky

Pořadí seriálu

Sezóna 2019

 

České Budějovice Dětský závod 1 km (2014)   Filtrovat podle jednotlivých ročníků

poř. kat. jméno start. č. čas čistý čas poř.
abs.
poř.
kat.
poř.
pohl.
body
1. H15 Šprincl, Jan (1999, CZ) TJ Nová Včelnice 6138 00:03:17 00:03:17 1. 1. 1. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
2. H15 Strnad, Marek (2001, CZ) TJ Nová Včelnice 6137 00:03:25 00:03:25 2. 2. 2. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
3. H15 Zatloukal, Adam (1999, CZ) BAK Bechyně 6190 00:03:37 00:03:37 3. 3. 3. FotoFotoFotoFotoFoto
4. D10 Placatková, Tereza (2004, CZ) SK Sporting Příbram 6069 00:03:39 00:03:39 4. 1. 1. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
5. H15 Holoubek, Ondřej (2000, CZ) Ski klub Šumava 6021 00:03:43 00:03:43 5. 4. 4. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
6. H15 Kofroň, Radek (2002, CZ) CT Saunabar Horní Cerekev 6111 00:03:45 00:03:45 6. 5. 5. FotoFotoFotoFotoFoto
7. H15 Bahenský, Petr (2002, CZ) T. J. Sokol České Budějovice 6022 00:03:48 00:03:47 7. 6. 6. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
8. H15 Kortus, Rostislav (2002, CZ) at sokol české budějovice 6091 00:03:49 00:03:49 8. 7. 7. FotoFotoFotoFoto
9. H15 Planetová, Alexandra (2000, CZ) 6168 00:03:51 00:03:51 9. 8. 8. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
10. D15 Sýkorová, Eliška (2001, CZ) AO Sokol České Budějovice 6016 00:03:51 00:03:51 10. 1. 2. FotoFotoFotoFoto
11. D15 Zítková, Jana (2002, CZ) Falcon Rokycany 6094 00:03:54 00:03:54 11. 2. 3. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
12. D15 Dušková, Valentina (2001, CZ) 6169 00:03:54 00:03:54 12. 3. 4. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
13. D15 Faltusová, Lenka (1999, CZ) TJ Sokol České Budějovice 6117 00:03:57 00:03:56 13. 4. 5. FotoFotoFoto
14. D15 Tichovská, Aneta (2002, CZ) 6044 00:03:59 00:03:59 14. 5. 6. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
15. H15 Matoušek, Radek (1999, CZ) TJ Sokol České Budějovice 6046 00:04:00 00:03:59 15. 9. 9. FotoFotoFotoFoto
16. H15 Stejskal, Filip (2003, CZ) 6144 00:04:00 00:04:00 16. 10. 10. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
17. H15 Eisenhammer, Ondřej (2000, CZ) 6191 00:04:00 00:03:59 17. 11. 11. FotoFotoFoto
18. H15 Thér, Petr (2001, CZ) 6119 00:04:05 00:04:05 18. 12. 12. FotoFotoFotoFoto
19. H15 Bořucký, Petr (2003, CZ) 6166 00:04:07 00:04:06 19. 13. 13. FotoFoto
20. H15 Holoubek, Jakub (2002, CZ) Ski klub Šumava 6020 00:04:07 00:04:06 20. 14. 14. FotoFotoFotoFoto
21. D15 Veldová, Michala (2002, CZ) Sokol České Budějovice 6101 00:04:08 00:04:08 21. 6. 7. FotoFotoFotoFoto
22. H15 Marousek, Štěpán (2001, CZ) Sokol ČB 6126 00:04:09 00:04:09 22. 15. 15. FotoFotoFoto
23. H15 Ferchenbauer, Erik (2002, CZ) 6184 00:04:10 00:04:09 23. 16. 16. FotoFotoFotoFoto
24. H10 Tomáš, Ondřej (2006, CZ) 6019 00:04:15 00:04:15 24. 1. 17. FotoFotoFotoFotoFoto
25. H15 Brossaud, Yan (2000, CZ) 6148 00:04:18 00:04:18 25. 17. 18. FotoFotoFoto
26. H10 Strnad, Jakub (2005, CZ) TJ Nová Včelnice 6136 00:04:19 00:04:19 26. 2. 19. FotoFotoFotoFoto
27. H10 Ludvík, Marek (2004, CZ) 6095 00:04:19 00:04:19 27. 3. 20. FotoFotoFotoFotoFoto
28. D15 Kollerová, Sára (2003, CZ) 6047 00:04:19 00:04:19 28. 7. 8. FotoFoto
29. H15 Buk, Jakub-adam (2000, CZ) 6003 00:04:20 00:04:19 29. 18. 21. FotoFotoFotoFoto
30. H10 Placatka, Matěj (2004, CZ) SK Sporting Příbram 6070 00:04:22 00:04:22 30. 4. 22. FotoFoto
31. H15 Kloub, Matyáš (2000, CZ) 6177 00:04:22 00:04:20 31. 19. 23. FotoFoto
32. H10 Novak, Ondrej (2004, CZ) TJ sokol 6106 00:04:24 00:04:23 32. 5. 24. Foto
33. D10 Zemková, Emma (2004, CZ) 6036 00:04:24 00:04:22 33. 2. 9. FotoFoto
34. H10 Zemek, René (2004, CZ) 6035 00:04:26 00:04:26 34. 6. 25. FotoFotoFotoFoto
35. H10 Šinágl, Josef (2004, CZ) 6037 00:04:27 00:04:27 35. 7. 26. FotoFotoFoto
36. H10 Tauchman, Lukáš (2005, CZ) 6199 00:04:30 00:04:28 36. 8. 27. FotoFoto
37. D10 Čechová, Kristýna (2005, CZ) T. J. Sokol České Budějovice 6007 00:04:31 00:04:30 37. 3. 10. FotoFotoFotoFoto
38. D15 Zemenová, Anežka (2001, CZ) 6099 00:04:32 00:04:29 38. 8. 11. FotoFotoFotoFoto
39. H15 Falta, Josef (2002, CZ) 6128 00:04:32 00:04:31 39. 20. 28. FotoFotoFotoFoto
40. H10 Popule, Daniel (2004, CZ) 6045 00:04:33 00:04:33 40. 9. 29. FotoFotoFotoFoto
41. H10 Burian, Jakub (2004, CZ) 6163 00:04:36 00:04:34 41. 10. 30. FotoFotoFotoFoto
42. D15 Fraňková, Vanesa (2001, CZ) Forrest Gump team 6122 00:04:36 00:04:36 42. 9. 12. FotoFotoFotoFotoFoto
43. H10 Niček, Jakub (2004, CZ) 6074 00:04:37 00:04:36 43. 11. 31. Foto
44. D10 Stindl, Melanie (2004, CZ) Sokol C.B. 6071 00:04:38 00:04:37 44. 4. 13. FotoFotoFoto
45. H10 Bouška, Jakub (2006, CZ) 6155 00:04:39 00:04:39 45. 12. 32. FotoFoto
46. D10 Hyšková, Elena (2005, CZ) 6183 00:04:40 00:04:40 46. 5. 14. FotoFotoFotoFotoFoto
47. H15 Protiva, Václav (2003, CZ) Sokol Č. Budějovice 6092 00:04:40 00:04:40 47. 21. 33. FotoFotoFotoFoto
48. H15 Cepek, Tomáš (2003, CZ) 6164 00:04:40 00:04:40 48. 22. 34. FotoFotoFotoFotoFoto
49. D15 Kloubová, Klára (2002, CZ) 6176 00:04:42 00:04:40 49. 10. 15. FotoFotoFotoFotoFoto
50. H10 Tesař, Josef (2006, CZ) 6004 00:04:42 00:04:42 50. 13. 35. FotoFotoFoto
51. H10 Stindl, Martin (2007, CZ) Sokol C. Budejovice 6072 00:04:44 00:04:43 51. 14. 36. FotoFoto
52. D15 Bořucká, Adéla (2001, CZ) 6167 00:04:47 00:04:46 52. 11. 16. FotoFotoFoto
53. H10 Badanovič, Martin (2005, CZ) 6162 00:04:49 00:04:48 53. 15. 37. FotoFotoFotoFoto
54. D15 Šavlová, Michaela (2003, CZ) 6193 00:04:50 00:04:47 54. 12. 17. FotoFoto
55. D15 Schönbauerová, Denisa (2003, CZ) 6131 00:04:50 00:04:47 55. 13. 18. FotoFoto
56. D15 Němcová, Karolína (2003, CZ) 6053 00:04:51 00:04:51 56. 14. 19. FotoFotoFoto
57. D10 Bahenská, Lucie (2005, CZ) T. J. Sokol České Budějovice 6023 00:04:52 00:04:51 57. 6. 20. FotoFotoFoto
58. D15 Cepková, Gabriela (2003, CZ) 6165 00:04:52 00:04:51 58. 15. 21. FotoFotoFoto
59. D15 Dillingerová, Eliška (1999, CZ) 6043 00:04:52 00:04:52 59. 16. 22. FotoFotoFoto
60. H10 Bouša, Martin (2007, CZ) Dukla Praha 6034 00:04:53 00:04:52 60. 16. 38. FotoFotoFoto
61. D15 Daňková, Adéla (2003, CZ) 6015 00:04:53 00:04:53 61. 17. 23. FotoFotoFotoFotoFoto
62. D10 Holubová, Adéla (2007, CZ) 6112 00:04:54 00:04:52 62. 7. 24. FotoFotoFotoFoto
63. H10 Teplý, Ondřej (2005, CZ) SK EGO Šindlovy Dvory 6085 00:04:54 00:04:54 63. 17. 39. FotoFoto
64. H15 Jirásková, Anna (2003, CZ) 6150 00:04:56 00:04:55 64. 23. 40. FotoFoto
65. H10 Falta, Milan (2006, CZ) 6129 00:04:56 00:04:54 65. 18. 41. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
66. H15 Lacina, Tomáš (2002, CZ) 6079 00:04:57 00:04:57 66. 24. 42. FotoFoto
67. D10 Sucha, Antonie (2006, CZ) 6060 00:04:57 00:04:57 67. 8. 25. FotoFoto
68. H15 Lafata, Jakub (2000, CZ) 6017 00:04:58 00:04:56 68. 25. 43. FotoFoto
69. H10 Vojtíšek, Jáchym (2006, CZ) 6066 00:05:00 00:04:59 69. 19. 44. FotoFoto
70. H15 Vaněček, David (2003, CZ) 6057 00:05:02 00:04:59 70. 26. 45. FotoFotoFotoFoto
71. H10 Fleišer, Matyáš (2004, CZ) Sokol Alšovice 6109 00:05:02 00:05:00 71. 20. 46.  
72. H15 Badanovič, Lukáš (2001, CZ) 6161 00:05:02 00:05:00 72. 27. 47. FotoFotoFoto
73. D10 Kozáková, Tereza (2006, CZ) 6115 00:05:02 00:05:02 73. 9. 26. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
74. H10 Outulný, Adam (2006, CZ) 6179 00:05:03 00:05:03 74. 21. 48. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
75. D10 Bouzková, Vanesa (2006, CZ) 6153 00:05:03 00:05:01 75. 10. 27. Foto
76. H10 Šrámek, Vojta (2005, CZ) Sokol ČB - atletika 6127 00:05:04 00:05:04 76. 22. 49. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
77. H10 Michal, Jan (2007, CZ) 6084 00:05:04 00:05:03 77. 23. 50. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
78. D15 Jinderlová, Lucie (2001, CZ) 6048 00:05:05 00:05:03 78. 18. 28. FotoFotoFotoFoto
79. D10 Lásková, Karolína (2005, CZ) 6194 00:05:05 00:05:03 79. 11. 29.  
80. D10 Lukeschová, Markéta (2006, CZ) 6083 00:05:06 00:05:04 80. 12. 30. Foto
81. H15 Pekárek, Jan (2002, CZ) 6171 00:05:06 00:05:01 81. 28. 51. FotoFoto
82. D15 Chovancová, Tereza (1999, CZ) 6042 00:05:07 00:05:07 82. 19. 31. FotoFotoFotoFoto
83. H10 Schönbauer, David (2007, CZ) 6130 00:05:07 00:05:05 83. 24. 52. FotoFoto
84. H10 Štětka, Ondřej (2005, CZ) 6008 00:05:08 00:05:07 84. 25. 53. FotoFotoFoto
85. H10 Plánek, Adam (2007, CZ) 6174 00:05:09 00:05:08 85. 26. 54. FotoFotoFotoFoto
86. D10 Tesařová, Tereza (2004, CZ) 6005 00:05:09 00:05:08 86. 13. 32. FotoFoto
87. D10 Buková, Františka Emma (2004, CZ) 6001 00:05:10 00:05:08 87. 14. 33. FotoFotoFotoFotoFoto
88. H10 Masopust, Richard (2006, CZ) 6156 00:05:10 00:05:10 88. 27. 55. FotoFotoFotoFoto
89. H10 Kubeš, Šimon (2004, CZ) 6116 00:05:10 00:05:06 89. 28. 56. Foto
90. H15 Králík, Matěj (2003, CZ) 6002 00:05:11 00:05:11 90. 29. 57. FotoFotoFotoFotoFoto
91. H10 Maštera, Adam (2006, CZ) Benfica 6135 00:05:12 00:05:09 91. 29. 58. FotoFoto
92. H10 Saidl, František (2006, CZ) 6185 00:05:12 00:05:11 92. 30. 59. Foto
93. D15 Koutková, Kateřina (2001, CZ) 6187 00:05:12 00:05:11 93. 20. 34.  
94. D15 Daublerská, Lucie (2000, CZ) 6188 00:05:13 00:05:11 94. 21. 35.  
95. D15 Šavlová, Klára (2001, CZ) 6110 00:05:14 00:05:11 95. 22. 36. FotoFotoFotoFotoFoto
96. H15 Matoušek, Marek (2003, CZ) TJ Sokol České Budějovice 6051 00:05:15 00:05:15 96. 30. 60. FotoFotoFotoFoto
97. H10 Machač, David (2005, CZ) 6139 00:05:15 00:05:15 97. 31. 61. FotoFotoFotoFotoFoto
98. H10 Bouzek, Pavel (2006, CZ) 6152 00:05:16 00:05:15 98. 32. 62. FotoFotoFotoFotoFoto
99. H10 Šimek, Filip (2006, CZ) 6089 00:05:17 00:05:16 99. 33. 63. FotoFotoFotoFotoFoto
100. D10 Mlčochová, Sára (2006, CZ) 6052 00:05:19 00:05:16 100. 15. 37. FotoFoto
101. H10 Hanzal, Richard (2006, CZ) 6039 00:05:19 00:05:19 101. 34. 64. FotoFoto
102. D10 Pekárková, Kateřina (2006, CZ) 6172 00:05:20 00:05:19 102. 16. 38. FotoFotoFotoFoto
103. H10 Kubeš, Matouš (2007, CZ) 6123 00:05:21 00:05:18 103. 35. 65. FotoFotoFotoFoto
104. D10 Fraňková, Sabina (2004, CZ) Televize :D 6121 00:05:23 00:05:22 104. 17. 39. FotoFotoFotoFoto
105. H10 Sáček, Vojta (2005, CZ) 6198 00:05:23 00:05:21 105. 36. 66.  
106. D10 Kučera, Lilly Ann (2006, CZ) 6141 00:05:23 00:05:20 105. 18. 40. FotoFotoFotoFotoFoto
107. H15 Němčík, Jan (2003, CZ) 6088 00:05:24 00:05:24 107. 31. 67. FotoFoto
108. D15 Pelikánová, Lucie (2000, CZ) 6050 00:05:24 00:05:22 108. 23. 41. FotoFoto
109. H10 Sropek, Ondřej (2005, CZ) 6142 00:05:24 00:05:23 109. 37. 68. FotoFotoFoto
110. H15 Maštera, Ondřej (2003, CZ) Benfica 6134 00:05:25 00:05:24 110. 32. 69. FotoFoto
111. D15 Kubecova, Petra (2003, CZ) 6024 00:05:26 00:05:23 111. 24. 42. FotoFotoFotoFotoFoto
112. D10 Králová, Lucie (2004, CZ) 6010 00:05:26 00:05:26 112. 19. 43. Foto
113. H10 Vik, Matyáš (2007, CZ) 6075 00:05:26 00:05:24 113. 38. 70. FotoFoto
114. H10 Čermák, Kryštof (2007, CZ) SK Meťák 6107 00:05:27 00:05:25 114. 39. 71. FotoFoto
115. H10 Kubeš, Filip (2006, CZ) 6178 00:05:29 00:05:29 115. 40. 72. FotoFoto
116. H10 Lojíková, Michaela (2005, CZ) 6186 00:05:31 00:05:29 116. 41. 73. Foto
117. D10 Němcová, Veronika (2005, CZ) 6054 00:05:32 00:05:32 117. 20. 44. FotoFotoFoto
118. H10 Hošek, Jakub (2005, CZ) 6146 00:05:32 00:05:32 118. 42. 74. FotoFotoFotoFotoFoto
119. H15 Stejkal, Ladislav (2001, CZ) 6145 00:05:33 00:05:30 119. 33. 75. FotoFotoFoto
120. H10 Bombic, Erik (2005, CZ) 6154 00:05:33 00:05:31 120. 43. 76. FotoFoto
121. D10 Malá, Rozálie (2004, CZ) Benfica 6133 00:05:33 00:05:31 120. 21. 45. FotoFotoFoto
122. H10 Burian, Zdeněk (2007, CZ) 6029 00:05:33 00:05:31 122. 44. 77. FotoFotoFotoFoto
123. H10 Štětka, Antonín (2007, CZ) 6009 00:05:38 00:05:38 123. 45. 78. FotoFoto
124. D10 Košťálová, Karolína (2006, CZ) 6173 00:05:40 00:05:37 124. 22. 46. FotoFoto
125. D15 Boháčová, Klára (2001, CZ) 6120 00:05:40 00:05:38 125. 25. 47. FotoFotoFotoFoto
126. D10 Šimánková, Markéta (2004, CZ) 6011 00:05:41 00:05:40 126. 23. 48. FotoFotoFotoFoto
127. D10 Boháčová, Tereza (2006, CZ) 6124 00:05:41 00:05:37 127. 24. 49. FotoFotoFotoFoto
128. H10 Čermák, Jakub (2006, CZ) 6063 00:05:42 00:05:41 128. 46. 79. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
129. H10 Mašek, Dominik (2004, CZ) 6100 00:05:43 00:05:43 129. 47. 80. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
130. H10 Tůma, Oliver (2007, CZ) Dukla Praha 6086 00:05:43 00:05:42 130. 48. 81. FotoFoto
131. D10 Anderlová, Eva (2007, CZ) 6113 00:05:43 00:05:43 131. 25. 50. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
132. H10 Šupka, Tobiáš (2010, CZ) 6180 00:05:43 00:05:43 132. 49. 82. FotoFoto
133. D10 Thérová, Adéla (2005, CZ) 6118 00:05:44 00:05:42 133. 26. 51. FotoFotoFotoFotoFoto
134. D10 Bumbová, Matylda (2007, CZ) 6196 00:05:46 00:05:46 134. 27. 52. FotoFotoFoto
135. D10 Cirhanová, Jana (2006, CZ) 6097 00:05:47 00:05:47 135. 28. 53. FotoFotoFotoFoto
136. D10 Dudová, Vanessa Nicole (2004, CZ) 6026 00:05:49 00:05:49 136. 29. 54. FotoFotoFoto
137. H15 Babov, Ivan (2003, CZ) 6189 00:05:52 00:05:52 137. 34. 83. FotoFotoFoto
138. H10 Pfeffer, Jakub (2007, CZ) 6013 00:05:53 00:05:52 138. 50. 84. FotoFotoFotoFoto
139. H10 Sklenář, Filip (2005, CZ) 6087 00:05:54 00:05:51 139. 51. 85. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
140. H10 Ižof, Jakub (2007, CZ) 6033 00:05:54 00:05:51 140. 52. 86. FotoFotoFotoFoto
141. D10 Broulíková, Edita (2006, CZ) 6102 00:05:54 00:05:52 141. 30. 55. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
142. D10 Krutova, Eliska (2006, CZ) JELENICE 6108 00:05:56 00:05:53 142. 31. 56. FotoFoto
143. H10 Malá, Viktorie (2007, CZ) 6195 00:05:56 00:05:54 143. 53. 87. FotoFotoFotoFoto
144. H10 Liška, Ondřej (2007, CZ) 6073 00:05:58 00:05:56 144. 54. 88. FotoFotoFoto
145. H10 Kubík, Lukáš (2008, CZ) 6170 00:05:58 00:05:55 145. 55. 89. Foto
146. D10 Nováková, Barbora (2007, CZ) 6098 00:05:59 00:05:58 146. 32. 57. FotoFotoFotoFoto
147. D10 Machova, Ennie (2007, CZ) 6077 00:06:00 00:05:58 147. 33. 58. FotoFotoFoto
148. H10 Hnetilová, Nina (2004, CZ) 6158 00:06:00 00:06:00 148. 56. 90. FotoFotoFoto
149. D15 Černá, Denisa (2003, CZ) 6041 00:06:01 00:06:01 149. 26. 59. FotoFotoFotoFoto
150. H15 Cipra, Jakub (2001, CZ) 6038 00:06:04 00:06:02 150. 35. 91. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
151. H10 Kavková, Tereza (2006, CZ) 6192 00:06:04 00:06:00 151. 57. 92. FotoFotoFotoFotoFoto
152. H10 Hubka, Václav (2006, CZ) 6182 00:06:05 00:06:05 152. 58. 93. FotoFotoFotoFoto
153. H10 Lexa, Jan (2006, CZ) 6132 00:06:05 00:06:05 153. 59. 94. FotoFotoFotoFoto
154. D15 Šlejharová, Karolína (2003, CZ) 6061 00:06:12 00:06:12 154. 27. 60. FotoFoto
155. H10 Sargsyan, David (2004, CZ) 6065 00:06:12 00:06:10 155. 60. 95. FotoFotoFoto
156. D15 Bílková, Monika (2000, CZ) 6058 00:06:12 00:06:11 156. 28. 61. FotoFotoFotoFoto
157. H10 Souček, Petr (2004, CZ) 6197 00:06:16 00:06:14 157. 61. 96. Foto
158. D10 Ksandrová, Kateřina (2005, CZ) Koritenský Spedition 6012 00:06:16 00:06:16 158. 34. 62. FotoFotoFoto
159. D10 Pavlíčková, Julie (2008, CZ) 6028 00:06:17 00:06:17 159. 35. 63. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
160. D10 Vaněčková, Jolanka (2006, CZ) ŠuTri Prachatice 6064 00:06:20 00:06:19 160. 36. 64. FotoFoto
161. H10 Černý, Vítězslav (2007, CZ) Sokol CB 6040 00:06:21 00:06:19 161. 62. 97. FotoFoto
162. D10 Staňková, Zuzana (2007, CZ) 6049 00:06:23 00:06:19 162. 37. 65. FotoFotoFoto
163. H10 Kubánková, Barbora (2006, CZ) 6149 00:06:24 00:06:19 163. 63. 98. FotoFoto
164. H10 Šupitar, Jan (2005, CZ) 6157 00:06:27 00:06:25 164. 64. 99. FotoFotoFoto
165. D10 Stropková, Anna (2007, CZ) 6143 00:06:27 00:06:24 165. 38. 66. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
166. D15 Nelešovská, Alžběta (2003, CZ) 6055 00:06:28 00:06:24 166. 29. 67. FotoFoto
167. D10 Šlejharová, Kristýna (2005, CZ) 6062 00:06:28 00:06:27 167. 39. 68. FotoFotoFotoFotoFoto
168. H10 Hrdlička, Jan (2004, CZ) 6140 00:06:42 00:06:42 168. 65. 100. FotoFotoFotoFotoFoto
169. D10 Kozáková, Kristýna (2007, CZ) 6114 00:08:26 00:08:26 169. 40. 69. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
170. H15 Chobot, Daniel (2006, CZ) 6159 00:08:39 00:08:38 170. 36. 101. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
171. H15 Leskovec, Karel (2000, CZ) Nadace Leontinka 6080 00:09:02 00:08:56 171. 37. 102. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto

387781 KČ NA CHARITU Každou registrací přispíváte na dobrou věc

RunTour není jen o běhání. Je i o pomoci druhým. Každý rok vybíráme finanční příspěvek na charitativní subjekty. Ani letos tomu nebude jinak! 50 Kč z každého startovného poputuje na dobrou věc. Letos navíc můžete nově přispět i dobrovolným příspěvkem v jakékoliv výši a podpořit ty, kteří to potřebují ještě více. Děkujeme!

Výsledky 2019

Velká RunTour

  1. Pavel Dymák
    Pavel Dymák 5614 bodů
  2. Lukáš Nesporý
    Lukáš Nesporý 5500 bodů
  3. Jan Svatoň
    Jan Svatoň 5474 bodů
  1. Veronika Králová
    Veronika Králová 5028 bodů
  2. Adéla Fábry
    Adéla Fábry 4444 bodů
  3. Zdenka Benčíková
    Zdenka Benčíková 4046 bodů

Malá RunTour

  1. Antonín Kos
    Antonín Kos 7482 bodů
  2. Jiří Šeratovský
    Jiří Šeratovský 7436 bodů
  3. Luboš Vachutka
    Luboš Vachutka 7398 bodů
  1. Petra Vašinová
    Petra Vašinová 7654 bodů
  2. Andrea Zapletalová
    Andrea Zapletalová 7080 bodů
  3. Lucie Skalová
    Lucie Skalová 6888 bodů

Partneři