fb-pixel

Výsledky

Pořadí seriálu

Sezóna 2020

 

Z hlediska GDPR naleznete své fotografie a diplomy pouze ve svém účtu nebo e-mailu. Děkujeme za pochopení. RunTour tým.

České Budějovice Dětský závod 1 km (2014)   Filtrovat podle jednotlivých ročníků

poř. kat. jméno start. č. čas čistý čas poř.
abs.
poř.
kat.
poř.
pohl.
body
1. H15 Šprincl, Jan (1999, CZ) TJ Nová Včelnice 6138 00:03:17 00:03:17 1. 1. 1.
2. H15 Strnad, Marek (2001, CZ) TJ Nová Včelnice 6137 00:03:25 00:03:25 2. 2. 2.
3. H15 Zatloukal, Adam (1999, CZ) BAK Bechyně 6190 00:03:37 00:03:37 3. 3. 3.
4. D10 Placatková, Tereza (2004, CZ) SK Sporting Příbram 6069 00:03:39 00:03:39 4. 1. 1.
5. H15 Holoubek, Ondřej (2000, CZ) Ski klub Šumava 6021 00:03:43 00:03:43 5. 4. 4.
6. H15 Kofroň, Radek (2002, CZ) CT Saunabar Horní Cerekev 6111 00:03:45 00:03:45 6. 5. 5.
7. H15 Bahenský, Petr (2002, CZ) T. J. Sokol České Budějovice 6022 00:03:48 00:03:47 7. 6. 6.
8. H15 Kortus, Rostislav (2002, CZ) at sokol české budějovice 6091 00:03:49 00:03:49 8. 7. 7.
9. H15 Planetová, Alexandra (2000, CZ) 6168 00:03:51 00:03:51 9. 8. 8.
10. D15 Sýkorová, Eliška (2001, CZ) AO Sokol České Budějovice 6016 00:03:51 00:03:51 10. 1. 2.
11. D15 Zítková, Jana (2002, CZ) Falcon Rokycany 6094 00:03:54 00:03:54 11. 2. 3.
12. D15 Dušková, Valentina (2001, CZ) 6169 00:03:54 00:03:54 12. 3. 4.
13. D15 Faltusová, Lenka (1999, CZ) TJ Sokol České Budějovice 6117 00:03:57 00:03:56 13. 4. 5.
14. D15 Tichovská, Aneta (2002, CZ) 6044 00:03:59 00:03:59 14. 5. 6.
15. H15 Matoušek, Radek (1999, CZ) TJ Sokol České Budějovice 6046 00:04:00 00:03:59 15. 9. 9.
16. H15 Stejskal, Filip (2003, CZ) 6144 00:04:00 00:04:00 16. 10. 10.
17. H15 Eisenhammer, Ondřej (2000, CZ) 6191 00:04:00 00:03:59 17. 11. 11.
18. H15 Thér, Petr (2001, CZ) 6119 00:04:05 00:04:05 18. 12. 12.
19. H15 Bořucký, Petr (2003, CZ) 6166 00:04:07 00:04:06 19. 13. 13.
20. H15 Holoubek, Jakub (2002, CZ) Ski klub Šumava 6020 00:04:07 00:04:06 20. 14. 14.
21. D15 Veldová, Michala (2002, CZ) Sokol České Budějovice 6101 00:04:08 00:04:08 21. 6. 7.
22. H15 Marousek, Štěpán (2001, CZ) Sokol ČB 6126 00:04:09 00:04:09 22. 15. 15.
23. H15 Ferchenbauer, Erik (2002, CZ) 6184 00:04:10 00:04:09 23. 16. 16.
24. H10 Tomáš, Ondřej (2006, CZ) 6019 00:04:15 00:04:15 24. 1. 17.
25. H15 Brossaud, Yan (2000, CZ) 6148 00:04:18 00:04:18 25. 17. 18.
26. H10 Strnad, Jakub (2005, CZ) TJ Nová Včelnice 6136 00:04:19 00:04:19 26. 2. 19.
27. H10 Ludvík, Marek (2004, CZ) 6095 00:04:19 00:04:19 27. 3. 20.
28. D15 Kollerová, Sára (2003, CZ) 6047 00:04:19 00:04:19 28. 7. 8.
29. H15 Buk, Jakub-adam (2000, CZ) 6003 00:04:20 00:04:19 29. 18. 21.
30. H10 Placatka, Matěj (2004, CZ) SK Sporting Příbram 6070 00:04:22 00:04:22 30. 4. 22.
31. H15 Kloub, Matyáš (2000, CZ) 6177 00:04:22 00:04:20 31. 19. 23.
32. H10 Novak, Ondrej (2004, CZ) TJ sokol 6106 00:04:24 00:04:23 32. 5. 24.
33. D10 Zemková, Emma (2004, CZ) 6036 00:04:24 00:04:22 33. 2. 9.
34. H10 Zemek, René (2004, CZ) 6035 00:04:26 00:04:26 34. 6. 25.
35. H10 Šinágl, Josef (2004, CZ) 6037 00:04:27 00:04:27 35. 7. 26.
36. H10 Tauchman, Lukáš (2005, CZ) 6199 00:04:30 00:04:28 36. 8. 27.
37. D10 Čechová, Kristýna (2005, CZ) T. J. Sokol České Budějovice 6007 00:04:31 00:04:30 37. 3. 10.
38. D15 Zemenová, Anežka (2001, CZ) 6099 00:04:32 00:04:29 38. 8. 11.
39. H15 Falta, Josef (2002, CZ) 6128 00:04:32 00:04:31 39. 20. 28.
40. H10 Popule, Daniel (2004, CZ) 6045 00:04:33 00:04:33 40. 9. 29.
41. H10 Burian, Jakub (2004, CZ) 6163 00:04:36 00:04:34 41. 10. 30.
42. D15 Fraňková, Vanesa (2001, CZ) Forrest Gump team 6122 00:04:36 00:04:36 42. 9. 12.
43. H10 Niček, Jakub (2004, CZ) 6074 00:04:37 00:04:36 43. 11. 31.
44. D10 Stindl, Melanie (2004, CZ) Sokol C.B. 6071 00:04:38 00:04:37 44. 4. 13.
45. H10 Bouška, Jakub (2006, CZ) 6155 00:04:39 00:04:39 45. 12. 32.
46. D10 Hyšková, Elena (2005, CZ) 6183 00:04:40 00:04:40 46. 5. 14.
47. H15 Protiva, Václav (2003, CZ) Sokol Č. Budějovice 6092 00:04:40 00:04:40 47. 21. 33.
48. H15 Cepek, Tomáš (2003, CZ) 6164 00:04:40 00:04:40 48. 22. 34.
49. D15 Kloubová, Klára (2002, CZ) 6176 00:04:42 00:04:40 49. 10. 15.
50. H10 Tesař, Josef (2006, CZ) 6004 00:04:42 00:04:42 50. 13. 35.
51. H10 Stindl, Martin (2007, CZ) Sokol C. Budejovice 6072 00:04:44 00:04:43 51. 14. 36.
52. D15 Bořucká, Adéla (2001, CZ) 6167 00:04:47 00:04:46 52. 11. 16.
53. H10 Badanovič, Martin (2005, CZ) 6162 00:04:49 00:04:48 53. 15. 37.
54. D15 Šavlová, Michaela (2003, CZ) 6193 00:04:50 00:04:47 54. 12. 17.
55. D15 Schönbauerová, Denisa (2003, CZ) 6131 00:04:50 00:04:47 55. 13. 18.
56. D15 Němcová, Karolína (2003, CZ) 6053 00:04:51 00:04:51 56. 14. 19.
57. D10 Bahenská, Lucie (2005, CZ) T. J. Sokol České Budějovice 6023 00:04:52 00:04:51 57. 6. 20.
58. D15 Cepková, Gabriela (2003, CZ) 6165 00:04:52 00:04:51 58. 15. 21.
59. D15 Dillingerová, Eliška (1999, CZ) 6043 00:04:52 00:04:52 59. 16. 22.
60. H10 Bouša, Martin (2007, CZ) Dukla Praha 6034 00:04:53 00:04:52 60. 16. 38.
61. D15 Daňková, Adéla (2003, CZ) 6015 00:04:53 00:04:53 61. 17. 23.
62. D10 Holubová, Adéla (2007, CZ) 6112 00:04:54 00:04:52 62. 7. 24.
63. H10 Teplý, Ondřej (2005, CZ) SK EGO Šindlovy Dvory 6085 00:04:54 00:04:54 63. 17. 39.
64. H15 Jirásková, Anna (2003, CZ) 6150 00:04:56 00:04:55 64. 23. 40.
65. H10 Falta, Milan (2006, CZ) 6129 00:04:56 00:04:54 65. 18. 41.
66. H15 Lacina, Tomáš (2002, CZ) 6079 00:04:57 00:04:57 66. 24. 42.
67. D10 Sucha, Antonie (2006, CZ) 6060 00:04:57 00:04:57 67. 8. 25.
68. H15 Lafata, Jakub (2000, CZ) 6017 00:04:58 00:04:56 68. 25. 43.
69. H10 Vojtíšek, Jáchym (2006, CZ) 6066 00:05:00 00:04:59 69. 19. 44.
70. H15 Vaněček, David (2003, CZ) 6057 00:05:02 00:04:59 70. 26. 45.
71. H10 Fleišer, Matyáš (2004, CZ) Sokol Alšovice 6109 00:05:02 00:05:00 71. 20. 46.
72. H15 Badanovič, Lukáš (2001, CZ) 6161 00:05:02 00:05:00 72. 27. 47.
73. D10 Kozáková, Tereza (2006, CZ) 6115 00:05:02 00:05:02 73. 9. 26.
74. H10 Outulný, Adam (2006, CZ) 6179 00:05:03 00:05:03 74. 21. 48.
75. D10 Bouzková, Vanesa (2006, CZ) 6153 00:05:03 00:05:01 75. 10. 27.
76. H10 Šrámek, Vojta (2005, CZ) Sokol ČB - atletika 6127 00:05:04 00:05:04 76. 22. 49.
77. H10 Michal, Jan (2007, CZ) 6084 00:05:04 00:05:03 77. 23. 50.
78. D15 Jinderlová, Lucie (2001, CZ) 6048 00:05:05 00:05:03 78. 18. 28.
79. D10 Lásková, Karolína (2005, CZ) 6194 00:05:05 00:05:03 79. 11. 29.
80. D10 Lukeschová, Markéta (2006, CZ) 6083 00:05:06 00:05:04 80. 12. 30.
81. H15 Pekárek, Jan (2002, CZ) 6171 00:05:06 00:05:01 81. 28. 51.
82. D15 Chovancová, Tereza (1999, CZ) 6042 00:05:07 00:05:07 82. 19. 31.
83. H10 Schönbauer, David (2007, CZ) 6130 00:05:07 00:05:05 83. 24. 52.
84. H10 Štětka, Ondřej (2005, CZ) 6008 00:05:08 00:05:07 84. 25. 53.
85. H10 Plánek, Adam (2007, CZ) 6174 00:05:09 00:05:08 85. 26. 54.
86. D10 Tesařová, Tereza (2004, CZ) 6005 00:05:09 00:05:08 86. 13. 32.
87. D10 Buková, Františka Emma (2004, CZ) 6001 00:05:10 00:05:08 87. 14. 33.
88. H10 Masopust, Richard (2006, CZ) 6156 00:05:10 00:05:10 88. 27. 55.
89. H10 Kubeš, Šimon (2004, CZ) 6116 00:05:10 00:05:06 89. 28. 56.
90. H15 Králík, Matěj (2003, CZ) 6002 00:05:11 00:05:11 90. 29. 57.
91. H10 Maštera, Adam (2006, CZ) Benfica 6135 00:05:12 00:05:09 91. 29. 58.
92. H10 Saidl, František (2006, CZ) 6185 00:05:12 00:05:11 92. 30. 59.
93. D15 Koutková, Kateřina (2001, CZ) 6187 00:05:12 00:05:11 93. 20. 34.
94. D15 Daublerská, Lucie (2000, CZ) 6188 00:05:13 00:05:11 94. 21. 35.
95. D15 Šavlová, Klára (2001, CZ) 6110 00:05:14 00:05:11 95. 22. 36.
96. H15 Matoušek, Marek (2003, CZ) TJ Sokol České Budějovice 6051 00:05:15 00:05:15 96. 30. 60.
97. H10 Machač, David (2005, CZ) 6139 00:05:15 00:05:15 97. 31. 61.
98. H10 Bouzek, Pavel (2006, CZ) 6152 00:05:16 00:05:15 98. 32. 62.
99. H10 Šimek, Filip (2006, CZ) 6089 00:05:17 00:05:16 99. 33. 63.
100. D10 Mlčochová, Sára (2006, CZ) 6052 00:05:19 00:05:16 100. 15. 37.
101. H10 Hanzal, Richard (2006, CZ) 6039 00:05:19 00:05:19 101. 34. 64.
102. D10 Pekárková, Kateřina (2006, CZ) 6172 00:05:20 00:05:19 102. 16. 38.
103. H10 Kubeš, Matouš (2007, CZ) 6123 00:05:21 00:05:18 103. 35. 65.
104. D10 Fraňková, Sabina (2004, CZ) Televize :D 6121 00:05:23 00:05:22 104. 17. 39.
105. H10 Sáček, Vojta (2005, CZ) 6198 00:05:23 00:05:21 105. 36. 66.
106. D10 Kučera, Lilly Ann (2006, CZ) 6141 00:05:23 00:05:20 105. 18. 40.
107. H15 Němčík, Jan (2003, CZ) 6088 00:05:24 00:05:24 107. 31. 67.
108. D15 Pelikánová, Lucie (2000, CZ) 6050 00:05:24 00:05:22 108. 23. 41.
109. H10 Sropek, Ondřej (2005, CZ) 6142 00:05:24 00:05:23 109. 37. 68.
110. H15 Maštera, Ondřej (2003, CZ) Benfica 6134 00:05:25 00:05:24 110. 32. 69.
111. D15 Kubecova, Petra (2003, CZ) 6024 00:05:26 00:05:23 111. 24. 42.
112. D10 Králová, Lucie (2004, CZ) 6010 00:05:26 00:05:26 112. 19. 43.
113. H10 Vik, Matyáš (2007, CZ) 6075 00:05:26 00:05:24 113. 38. 70.
114. H10 Čermák, Kryštof (2007, CZ) SK Meťák 6107 00:05:27 00:05:25 114. 39. 71.
115. H10 Kubeš, Filip (2006, CZ) 6178 00:05:29 00:05:29 115. 40. 72.
116. H10 Lojíková, Michaela (2005, CZ) 6186 00:05:31 00:05:29 116. 41. 73.
117. D10 Němcová, Veronika (2005, CZ) 6054 00:05:32 00:05:32 117. 20. 44.
118. H10 Hošek, Jakub (2005, CZ) 6146 00:05:32 00:05:32 118. 42. 74.
119. H15 Stejkal, Ladislav (2001, CZ) 6145 00:05:33 00:05:30 119. 33. 75.
120. H10 Bombic, Erik (2005, CZ) 6154 00:05:33 00:05:31 120. 43. 76.
121. D10 Malá, Rozálie (2004, CZ) Benfica 6133 00:05:33 00:05:31 120. 21. 45.
122. H10 Burian, Zdeněk (2007, CZ) 6029 00:05:33 00:05:31 122. 44. 77.
123. H10 Štětka, Antonín (2007, CZ) 6009 00:05:38 00:05:38 123. 45. 78.
124. D10 Košťálová, Karolína (2006, CZ) 6173 00:05:40 00:05:37 124. 22. 46.
125. D15 Boháčová, Klára (2001, CZ) 6120 00:05:40 00:05:38 125. 25. 47.
126. D10 Šimánková, Markéta (2004, CZ) 6011 00:05:41 00:05:40 126. 23. 48.
127. D10 Boháčová, Tereza (2006, CZ) 6124 00:05:41 00:05:37 127. 24. 49.
128. H10 Čermák, Jakub (2006, CZ) 6063 00:05:42 00:05:41 128. 46. 79.
129. H10 Mašek, Dominik (2004, CZ) 6100 00:05:43 00:05:43 129. 47. 80.
130. H10 Tůma, Oliver (2007, CZ) Dukla Praha 6086 00:05:43 00:05:42 130. 48. 81.
131. D10 Anderlová, Eva (2007, CZ) 6113 00:05:43 00:05:43 131. 25. 50.
132. H10 Šupka, Tobiáš (2010, CZ) 6180 00:05:43 00:05:43 132. 49. 82.
133. D10 Thérová, Adéla (2005, CZ) 6118 00:05:44 00:05:42 133. 26. 51.
134. D10 Bumbová, Matylda (2007, CZ) 6196 00:05:46 00:05:46 134. 27. 52.
135. D10 Cirhanová, Jana (2006, CZ) 6097 00:05:47 00:05:47 135. 28. 53.
136. D10 Dudová, Vanessa Nicole (2004, CZ) 6026 00:05:49 00:05:49 136. 29. 54.
137. H15 Babov, Ivan (2003, CZ) 6189 00:05:52 00:05:52 137. 34. 83.
138. H10 Pfeffer, Jakub (2007, CZ) 6013 00:05:53 00:05:52 138. 50. 84.
139. H10 Sklenář, Filip (2005, CZ) 6087 00:05:54 00:05:51 139. 51. 85.
140. H10 Ižof, Jakub (2007, CZ) 6033 00:05:54 00:05:51 140. 52. 86.
141. D10 Broulíková, Edita (2006, CZ) 6102 00:05:54 00:05:52 141. 30. 55.
142. D10 Krutova, Eliska (2006, CZ) JELENICE 6108 00:05:56 00:05:53 142. 31. 56.
143. H10 Malá, Viktorie (2007, CZ) 6195 00:05:56 00:05:54 143. 53. 87.
144. H10 Liška, Ondřej (2007, CZ) 6073 00:05:58 00:05:56 144. 54. 88.
145. H10 Kubík, Lukáš (2008, CZ) 6170 00:05:58 00:05:55 145. 55. 89.
146. D10 Nováková, Barbora (2007, CZ) 6098 00:05:59 00:05:58 146. 32. 57.
147. D10 Machova, Ennie (2007, CZ) 6077 00:06:00 00:05:58 147. 33. 58.
148. H10 Hnetilová, Nina (2004, CZ) 6158 00:06:00 00:06:00 148. 56. 90.
149. D15 Černá, Denisa (2003, CZ) 6041 00:06:01 00:06:01 149. 26. 59.
150. H15 Cipra, Jakub (2001, CZ) 6038 00:06:04 00:06:02 150. 35. 91.
151. H10 Kavková, Tereza (2006, CZ) 6192 00:06:04 00:06:00 151. 57. 92.
152. H10 Hubka, Václav (2006, CZ) 6182 00:06:05 00:06:05 152. 58. 93.
153. H10 Lexa, Jan (2006, CZ) 6132 00:06:05 00:06:05 153. 59. 94.
154. D15 Šlejharová, Karolína (2003, CZ) 6061 00:06:12 00:06:12 154. 27. 60.
155. H10 Sargsyan, David (2004, CZ) 6065 00:06:12 00:06:10 155. 60. 95.
156. D15 Bílková, Monika (2000, CZ) 6058 00:06:12 00:06:11 156. 28. 61.
157. H10 Souček, Petr (2004, CZ) 6197 00:06:16 00:06:14 157. 61. 96.
158. D10 Ksandrová, Kateřina (2005, CZ) Koritenský Spedition 6012 00:06:16 00:06:16 158. 34. 62.
159. D10 Pavlíčková, Julie (2008, CZ) 6028 00:06:17 00:06:17 159. 35. 63.
160. D10 Vaněčková, Jolanka (2006, CZ) ŠuTri Prachatice 6064 00:06:20 00:06:19 160. 36. 64.
161. H10 Černý, Vítězslav (2007, CZ) Sokol CB 6040 00:06:21 00:06:19 161. 62. 97.
162. D10 Staňková, Zuzana (2007, CZ) 6049 00:06:23 00:06:19 162. 37. 65.
163. H10 Kubánková, Barbora (2006, CZ) 6149 00:06:24 00:06:19 163. 63. 98.
164. H10 Šupitar, Jan (2005, CZ) 6157 00:06:27 00:06:25 164. 64. 99.
165. D10 Stropková, Anna (2007, CZ) 6143 00:06:27 00:06:24 165. 38. 66.
166. D15 Nelešovská, Alžběta (2003, CZ) 6055 00:06:28 00:06:24 166. 29. 67.
167. D10 Šlejharová, Kristýna (2005, CZ) 6062 00:06:28 00:06:27 167. 39. 68.
168. H10 Hrdlička, Jan (2004, CZ) 6140 00:06:42 00:06:42 168. 65. 100.
169. D10 Kozáková, Kristýna (2007, CZ) 6114 00:08:26 00:08:26 169. 40. 69.
170. H15 Chobot, Daniel (2006, CZ) 6159 00:08:39 00:08:38 170. 36. 101.
171. H15 Leskovec, Karel (2000, CZ) Nadace Leontinka 6080 00:09:02 00:08:56 171. 37. 102.

80611 KČ NA CHARITU

Každou registrací přispíváte na dobrou věc

PVZP RunTour není jen o běhání. Je i o pomoci druhým. Každý rok vybíráme finanční příspěvek na charitativní subjekty. Ani letos tomu nebude jinak! 50 Kč z každého startovného poputuje na dobrou věc. Navíc také můžete přispět i dobrovolným příspěvkem v jakékoliv výši a podpořit ty, kteří to potřebují ještě více. Děkujeme!

Výsledky 2020

Velká RunTour

  1. Karel Splítek
    Karel Splítek 3784 bodů
  2. Jiří Bradáč
    Jiří Bradáč 3634 bodů
  3. Jan Svatoň
    Jan Svatoň 3608 bodů
  1. Adéla Fábry
    Adéla Fábry 3324 bodů
  2. Petra Vašinová
    Petra Vašinová 3116 bodů
  3. Soňa Barvenčíková
    Soňa Barvenčíková 2976 bodů

Malá RunTour

  1. Kryštof Vilk
    Kryštof Vilk 4544 bodů
  2. Pavel Vokál
    Pavel Vokál 4276 bodů
  3. Luboš Vachutka
    Luboš Vachutka 4272 bodů
  1. Jana Smutná
    Jana Smutná 4210 bodů
  2. Alena Tylšová
    Alena Tylšová 4136 bodů
  3. Barbora Heřmanovská
    Barbora Heřmanovská 3832 bodů

Partneři