fb-pixel

Výsledky

Pořadí seriálu

Sezóna 2020

 

Z hlediska GDPR naleznete své fotografie a diplomy pouze ve svém účtu nebo e-mailu. Děkujeme za pochopení. RunTour tým.

České Budějovice Dětský závod 1 km (2013)   Filtrovat podle jednotlivých ročníků

poř. kat. jméno start. č. čas čistý čas poř.
abs.
poř.
kat.
poř.
pohl.
body
1. H15 Zrůst, Daniel (1997, CZ) Chrudim 5191 00:03:29 00:00:00 1. 1. 1.
2. H15 Průcha, Josef (1998, CZ) 5180 00:03:32 00:03:32 2. 2. 2.
3. H15 Matěvček, Antonín (2000, CZ) Dolní Dvořiště 1026 00:03:41 00:00:00 3. 3. 3.
4. D15 Tvrzová, Veronika (1999, CZ) Sokol České Budějovice 5116 00:03:49 00:00:00 4. 1. 1.
5. H15 Holoubek, Ondřej (2000, CZ) Ski klub Šumava 5055 00:04:00 00:00:00 5. 4. 4.
6. H15 Lukš, Petr (2002, CZ) 5060 00:04:08 00:00:00 6. 5. 5.
7. H10 Bodlák, Pavel (2003, CZ) 5002 00:04:09 00:04:09 7. 1. 6.
8. D10 Placatková, Tereza (2004, CZ) SK Sporting Příbram 5104 00:04:09 00:00:00 8. 1. 2.
9. H15 Bahenský, Petr (2002, CZ) T. J. Sokol České Budějovice 5047 00:04:09 00:04:09 9. 6. 7.
10. D15 Tovaryšová, Alice (1998, CZ) 5128 00:04:09 00:04:07 10. 2. 3.
11. H10 Stejskal, Filip (2003, CZ) České Budějovice 1025 00:04:09 00:04:08 11. 2. 8.
12. H15 Boukalík, Radek (2000, CZ) Trisk ČB 5039 00:04:10 00:04:10 12. 7. 9.
13. H15 Holoubek, Jakub (2002, CZ) Ski klub Šumava 5053 00:04:12 00:04:11 13. 8. 10.
14. H15 Kortus, Rostislav (2002, CZ) České Budějovice 1014 00:04:12 00:04:11 14. 9. 11.
15. H15 Kučera, Šimon (2002, CZ) 5075 00:04:12 00:04:11 15. 10. 12.
16. H15 Rybka, Lukáš (1999, CZ) FbC Štíři České Budějovice 5112 00:04:13 00:04:11 16. 11. 13.
17. H15 Irra, Tomáš (1998, CZ) 5085 00:04:27 00:04:25 17. 12. 14.
18. D15 Hložková, Barbora (2000, CZ) Hostivice 1024 00:04:27 00:04:27 18. 3. 4.
19. H15 Havlíček, Matěj (2001, CZ) 5109 00:04:29 00:00:00 19. 13. 15.
20. D10 Kollerová, Sára (2003, CZ) České Budějovice 5199 00:04:31 00:00:00 20. 2. 5.
21. D15 Máchalová, Eliška (1998, CZ) BK Týn nad Vltavou 5101 00:04:32 00:00:00 21. 4. 6.
22. D15 Tvrzová, Gabriela (2002, CZ) Sokol České Budějovice 5115 00:04:36 00:00:00 22. 5. 7.
23. H15 Irra, Radek (1998, CZ) 5096 00:04:37 00:00:00 23. 14. 16.
24. H15 Matoušek, Radek (1999, CZ) České Budějovice 5176 00:04:37 00:04:36 24. 15. 17.
25. H15 Peka, Martin (2000, CZ) 5147 00:04:38 00:00:00 25. 16. 18.
26. D15 Peková, Tereza (1998, CZ) 5148 00:04:39 00:00:00 26. 6. 8.
27. H15 Brossaud, Yan (2000, CZ) České Budějovice 1016 00:04:41 00:04:38 27. 17. 19.
28. H15 Pláteník, Adam (1999, CZ) Dolní Třebonín 1020 00:04:41 00:04:39 28. 18. 20.
29. D10 Krejčí, Pavla (2003, CZ) SK Čéčova Č.Budějovice 5142 00:04:41 00:00:00 29. 3. 9.
30. H15 Jansa, Čeněk (2002, CZ) Nová Homole 1032 00:04:46 00:04:45 30. 19. 21.
31. D15 Hrubá, Karolína (2000, CZ) Borek 5168 00:04:47 00:04:46 31. 7. 10.
32. H10 Tomáš, Ondřej (2006, CZ) 5082 00:04:48 00:04:47 32. 3. 22.
33. H10 Hanetšlégr, Tomáš (2004, CZ) České Budějovice 1002 00:04:49 00:04:49 33. 4. 23.
34. H15 Hanetšlégr, Martin (2002, CZ) České Budějovice 1001 00:04:49 00:04:49 34. 20. 24.
35. H10 Brejška, Ivan (2003, CZ) České Budějovice 1022 00:04:52 00:00:00 35. 5. 25.
36. D15 Jinderlová, Lucie (2001, CZ) 5122 00:04:53 00:00:00 36. 8. 11.
37. H15 Vaněk, Ondřej (2001, CZ) 5070 00:04:53 00:00:00 37. 21. 26.
38. H15 Hypša, Lukáš (2001, CZ) 5097 00:04:54 00:04:51 38. 22. 27.
39. H15 Hypša, Vojtěch (2001, CZ) 5098 00:04:56 00:04:54 39. 23. 28.
40. D15 Bodláková, Karolina (1999, CZ) 5003 00:04:56 00:04:56 40. 9. 12.
41. H10 Placatka, Matěj (2004, CZ) SK Sporting Příbram 5105 00:04:56 00:04:56 41. 6. 29.
42. D10 Homolová, Beáta (2004, CZ) Motor České Budějovice 5066 00:04:57 00:04:57 42. 4. 13.
43. H15 Růžička, Tadeáš (2002, CZ) Sokol Volyně 5063 00:04:58 00:00:00 43. 24. 30.
44. H15 Kysel, Filip (2000, CZ) Nová Homole 1031 00:04:58 00:00:00 44. 25. 31.
45. H15 Šutera, Erik (2002, CZ) Borek 1019 00:05:02 00:00:00 45. 26. 32.
46. D15 Daublerská, Lucie (2000, CZ) Dobrá Voda 1012 00:05:04 00:00:00 46. 10. 14.
47. H10 Procházka, Lukáš (2003, CZ) AO Spartak Vlašim 5023 00:05:05 00:05:03 47. 7. 33.
48. H10 Ludvík, Marek (2004, CZ) 5141 00:05:06 00:05:04 48. 8. 34.
49. D15 Pelikánová, Lucie (2000, CZ) 5113 00:05:07 00:00:00 49. 11. 15.
50. D15 Medová, Eliška (1998, CZ) České Budějovice 5174 00:05:08 00:00:00 50. 12. 16.
51. H10 Protiva, Václav (2003, CZ) Sokol Č. Budějovice 5110 00:05:08 00:05:07 51. 9. 35.
52. D10 Stindl, Melanie (2004, CZ) Sokol C.B. 5069 00:05:09 00:05:08 52. 5. 17.
53. D10 Čechová, Kristýna (2005, CZ) T. J. Sokol České Budějovice 5050 00:05:09 00:05:09 53. 6. 18.
54. H15 Pekárek, Jan (2002, CZ) Rudolfov 5190 00:05:10 00:05:10 54. 27. 36.
55. D10 Ludvíková, Tereza (2003, CZ) 5140 00:05:11 00:05:09 55. 7. 19.
56. H15 Kysel, Adam (2000, CZ) Nová Homole 1030 00:05:12 00:05:11 56. 28. 37.
57. D15 Petrziková, Anna (1999, CZ) 5123 00:05:13 00:00:00 57. 13. 20.
58. H10 Šinágl, Josef (2004, CZ) 5029 00:05:14 00:05:13 58. 10. 38.
59. D15 Koutková, Kateřina (2001, CZ) Dobrá Voda 1011 00:05:15 00:05:13 59. 14. 21.
60. H10 Šebestík, Vít (2004, CZ) můj 5057 00:05:16 00:05:16 60. 11. 39.
61. D10 Zemková, Emma (2004, CZ) 5091 00:05:16 00:05:16 61. 8. 22.
62. H15 Žák, Vojtěch (2000, CZ) České Budějovice 5181 00:05:18 00:05:15 62. 29. 40.
63. H10 Matoušek, Marek (2003, CZ) České Budějovice 5175 00:05:20 00:00:00 63. 12. 41.
64. H10 Šnedorfer, Ondřej (2003, CZ) Nutrilite team 5138 00:05:20 00:00:00 64. 13. 42.
65. D15 Trajerová, Klára (2002, CZ) Borek 1021 00:05:21 00:00:00 65. 15. 23.
66. H10 Anderle, Vojtěch (2003, CZ) České Budějovice 1010 00:05:23 00:05:22 66. 14. 43.
67. H10 Zemek, René (2004, CZ) 5090 00:05:23 00:05:23 67. 15. 44.
68. D15 Žáková, Aneta (2002, CZ) České Budějovice 5182 00:05:24 00:05:21 68. 16. 24.
69. D15 Tesařová, Tereza (2004, CZ) 5151 00:05:25 00:05:22 69. 17. 25.
70. D10 Bahenská, Lucie (2005, CZ) T. J. Sokol České Budějovice 5048 00:05:25 00:00:00 70. 9. 26.
71. H15 Klika, Martin (2000, CZ) 5089 00:05:26 00:00:00 71. 30. 45.
72. D10 Daňková, Adéla (2003, CZ) 5019 00:05:27 00:05:25 72. 10. 27.
73. H10 Tesař, Josef (2006, CZ) 5150 00:05:28 00:05:25 73. 16. 46.
74. H10 Skalová, Marie (2003, CZ) Praha 9 5187 00:05:34 00:00:00 74. 17. 47.
75. H10 Hanzal, Richard (2006, CZ) 5052 00:05:38 00:05:38 75. 18. 48.
76. H15 Lisý, Dominik (2000, CZ) 5095 00:05:40 00:05:39 76. 31. 49.
77. H10 Caldr, Karel (2005, CZ) 5125 00:05:41 00:00:00 77. 19. 50.
78. H10 Folbrecht, Kryštof (2003, CZ) České Budějovice 5194 00:05:42 00:05:40 78. 20. 51.
79. D15 Dillingerová, Eliška (1999, CZ) 5064 00:05:42 00:05:40 79. 18. 28.
80. H10 Carda, Robert (2004, CZ) TJ Sokol Volyně 5061 00:05:43 00:00:00 80. 21. 52.
81. H10 Vobruba, Matouš (2004, CZ) SK Mladé 5093 00:05:45 00:05:43 81. 22. 53.
82. H10 Homola, Jonáš (2006, CZ) Motor České Budějovice 5065 00:05:46 00:00:00 82. 23. 54.
83. H10 Major, Tadeáš (2005, CZ) Sokol ČB 5118 00:05:48 00:00:00 83. 24. 55.
84. D15 Chovancová, Tereza (1999, CZ) 5127 00:05:48 00:05:47 84. 19. 29.
85. H10 Šindelář, David (2005, CZ) České Budějovice 1028 00:05:49 00:00:00 85. 25. 56.
86. D10 Niederberger, Emma (2005, CZ) 5079 00:05:49 00:00:00 86. 11. 30.
87. D10 Králová, Lucie (2004, CZ) České Budějovice 5155 00:05:52 00:00:00 87. 12. 31.
88. H10 Šebestík, Šimon (2006, CZ) můj 5058 00:05:52 00:00:00 88. 26. 57.
89. H10 Němčík, Jan (2003, CZ) České Budějovice 5173 00:05:56 00:00:00 89. 27. 58.
90. H10 Krajánek, Vojtěch (2005, CZ) České Budějovice 1018 00:06:00 00:00:00 90. 28. 59.
91. H10 Heider, Vojtěch (2006, CZ) 5074 00:06:01 00:06:00 91. 29. 60.
92. D10 Černá, Denisa (2003, CZ) 5027 00:06:01 00:00:00 92. 13. 32.
93. D15 Trnková, Simona (2002, CZ) BK Týn 5117 00:06:02 00:00:00 93. 20. 33.
94. D15 Hrubá, Anna (2002, CZ) Borek 5169 00:06:06 00:00:00 94. 21. 34.
95. D10 Sousedova, Dominika (2003, CZ) SK Tochovice 5016 00:06:07 00:06:05 95. 14. 35.
96. H10 Sýkora, Pavel (2006, CZ) - 5134 00:06:09 00:00:00 96. 30. 61.
97. D10 Sousedova, Johanka (2005, CZ) SK Tochovice 5017 00:06:11 00:06:08 97. 15. 36.
98. H15 Pilař, David (2002, CZ) České Budějovice 5163 00:06:12 00:00:00 98. 32. 62.
99. D10 Procházková, Tereza (2003, CZ) České Budějovice 1023 00:06:15 00:06:14 99. 16. 37.
100. D10 Šimánková, Markéta (2004, CZ) 5154 00:06:17 00:00:00 100. 17. 38.
101. H15 Pňáček, Jiří (2000, CZ) 5124 00:06:17 00:06:15 101. 33. 63.
102. D15 Kučerová, Tereza (2002, CZ) Staré Hodějovice 1008 00:06:25 00:00:00 102. 22. 39.
103. D10 Šlejharová, Karolína (2003, CZ) 5035 00:06:35 00:00:00 103. 18. 40.
104. D10 Brossaud, Alena (2006, CZ) České Budějovice 1015 00:06:39 00:06:36 104. 19. 41.
105. D10 Kolářová, Tereza (2006, CZ) 5099 00:06:42 00:06:39 105. 20. 42.
106. D10 Hnetilová, Nina (2004, CZ) České Budějovice 5183 00:06:44 00:00:00 106. 21. 43.
107. H10 Šupitar, Jan (2005, CZ) České Budějovice 1013 00:06:49 00:06:49 107. 31. 64.
108. D10 Šlejharová, Kristýna (2005, CZ) 5036 00:06:58 00:06:58 108. 22. 44.
109. D10 Kozáková, Kateřina (2006, CZ) 5013 00:07:05 00:07:03 109. 23. 45.
110. H15 Klabouch, Radek (2001, CZ) 1.CZP JČ, o.s. Č. Budějovice 5166 00:07:13 00:07:07 110. 34. 65.
111. D15 Baryová, Naděžda (2002, CZ) 1.CZP JČ, o.s. Č. Budějovice 5167 00:07:13 00:07:07 111. 23. 46.
112. D10 Pilařová, Eliška (2004, CZ) České Budějovice 5164 00:07:21 00:07:20 112. 24. 47.
113. H10 Šindelář, Marek (2004, CZ) České Budějovice 1029 00:07:22 00:00:00 113. 32. 66.
114. H10 Čerk, Patrik (2006, CZ) České Budějovice 1027 00:07:24 00:00:00 114. 33. 67.
115. D10 Vaněčková, Jolanka (2006, CZ) ŠuTri Prachatice 5005 00:07:52 00:00:00 115. 25. 48.
116. D15 Bílková, Monika (2000, CZ) 5084 00:11:16 00:04:12 116. 24. 49.
117. D10 Sýkorová, Julie (2006, CZ) Nadace Leontinka 5152 00:11:17 00:11:14 117. 26. 50.
118. H10 Sýkora, Jiří (2006, CZ) Nadace Leontinka 5153 00:11:17 00:11:15 118. 34. 68.
119. H10 Štětka, Ondřej (2005, CZ) 5022 00:12:06 00:00:36 119. 35. 69.

458965 KČ NA CHARITU Každou registrací přispíváte na dobrou věc

RunTour není jen o běhání. Je i o pomoci druhým. Každý rok vybíráme finanční příspěvek na charitativní subjekty. Ani letos tomu nebude jinak! 50 Kč z každého startovného poputuje na dobrou věc. Letos navíc můžete nově přispět i dobrovolným příspěvkem v jakékoliv výši a podpořit ty, kteří to potřebují ještě více. Děkujeme!

Výsledky 2020

Velká RunTour

  1. Karel Splítek
    Karel Splítek 3244 bodů
  2. Jiří Bradáč
    Jiří Bradáč 3158 bodů
  3. Jan Svatoň
    Jan Svatoň 3134 bodů
  1. Petra Vašinová
    Petra Vašinová 3116 bodů
  2. Adéla Fábry
    Adéla Fábry 2882 bodů
  3. Milena Baráková
    Milena Baráková 2616 bodů

Malá RunTour

  1. Kryštof Vilk
    Kryštof Vilk 3864 bodů
  2. Luboš Vachutka
    Luboš Vachutka 3650 bodů
  3. Pavel Vokál
    Pavel Vokál 3642 bodů
  1. Jana Smutná
    Jana Smutná 3580 bodů
  2. Alena Tylšová
    Alena Tylšová 3512 bodů
  3. Barbora Heřmanovská
    Barbora Heřmanovská 3248 bodů

Partneři