fb-pixel

Výsledky

Pořadí seriálu

Sezóna 2019

 

České Budějovice Dětský závod 1 km (2012)   Filtrovat podle jednotlivých ročníků

poř. kat. jméno start. č. čas mezičas poř.
abs.
poř.
kat.
poř.
pohl.
body
1. H2 Boukalík, Jan (1996, CZ) 1067 00:02:26 00:01:09 1. 1. 1.  
2. H2 Matějček, Antonín (2000, CZ) 1043 00:02:27 00:01:11 2. 2. 2.  
3. H Strnad, Marek (2001, CZ) 1058 00:02:27 00:01:09 3. 1. 3.  
4. H2 Šprincl, Jan (1999, CZ) Nová Učelnice 1110 00:02:33 00:01:10 4. 3. 4.  
5. H Přibík, Jan (2001, CZ) 1060 00:02:36 00:01:09 5. 2. 5.  
6. H2 Velda, Jan (1999, CZ) České Budějovice 1112 00:02:37 00:01:11 6. 4. 6.  
7. D Sýkorová, Eliška (2001, CZ) 1027 00:02:38 00:01:10 7. 1. 1.  
8. D2 Pažitková, Martina (1996, CZ) Dešná 1107 00:02:38 00:01:10 8. 1. 2.  
9. H Bahenský, Petr (2002, CZ) 1026 00:02:41 00:01:15 9. 3. 7.  
10. H Bodlák, Pavel (2003, CZ) 1023 00:02:42 00:01:14 10. 4. 8.  
11. D2 Hložková, Barbora (2000, CZ) 1029 00:02:46 00:01:09 11. 2. 3.  
12. H2 Peka, Martin (2000, CZ) České Budějovice 1124 00:02:46 00:01:14 12. 5. 9.  
13. H Stejskal, Filip (2003, CZ) 1040 00:02:46 00:01:15 13. 5. 10.  
14. D Placatková, Tereza (2004, CZ) 1070 00:02:47 00:01:18 14. 2. 4.  
15. D Tvrzová, Gabriela (2002, CZ) 1057 00:02:47 00:01:17 15. 3. 5.  
16. H2 Boukalík, Radek (2000, CZ) 1068 00:02:47 00:01:20 16. 6. 11.  
17. H2 Rybka, Lukáš (1999, CZ) Srubec 1122 00:02:50 00:01:15 17. 7. 12.  
18. D2 Baboučková, Martina (1997, CZ) 1034 00:02:57 00:01:26 18. 3. 6.  
19. D2 Bodláková, Karolina (1999, CZ) 1022 00:02:58 00:01:20 19. 4. 7.  
20. D Štráchalová, Diana (2001, CZ) Křemže 1140 00:02:59 00:01:17 20. 4. 8.  
21. D2 Hrubá, Karolína (2000, CZ) Borek 1098 00:03:01 00:01:22 21. 5. 9.  
22. H2 Havlíček, Radim (1997, CZ) České Budějovice 1092 00:03:01 00:01:15 22. 8. 13.  
23. H Přibík, Lukáš (2004, CZ) 1059 00:03:01 00:01:23 23. 6. 14.  
24. H Jansa, Čeněk (2002, CZ) Nové Homole 1127 00:03:03 00:01:28 24. 7. 15.  
25. D2 Baboučková, Jana (2000, CZ) 1073 00:03:04 00:01:30 25. 6. 10.  
26. H2 Prkna, Ondřej (1998, CZ) Jihlava 1111 00:03:04 00:01:22 26. 9. 16.  
27. H Kortus, Rostislav (2002, CZ) 1069 00:03:04 00:01:31 27. 8. 17.  
28. H Bejček, Michal (2002, CZ) 1076 00:03:05 00:01:25 28. 9. 18.  
29. D2 Prknová, Anna (1999, CZ) Jihlava 1113 00:03:06 00:01:23 29. 7. 11.  
30. H Míchal, Vojtěch (2003, CZ) 1053 00:03:06 00:01:27 30. 10. 19.  
31. H Placatka, Matěj (2004, CZ) 1071 00:03:06 00:01:26 31. 11. 20.  
32. H2 Havel, Matyáš (2000, CZ) České Budějovice 1097 00:03:11 00:01:31 32. 10. 21.  
33. D2 Peková, Tereza (1998, CZ) České Budějovice 1123 00:03:11 00:01:30 33. 8. 12.  
34. H2 Poláková, Klára (2000, CZ) Trhové Sliny 1119 00:03:12 00:01:24 34. 11. 22.  
35. H2 Horvát, Pavel (2000, CZ) České Budějovice 1128 00:03:12 00:01:29 35. 12. 23.  
36. H Brothánek, Robin (2001, CZ) České Budějovice 1104 00:03:13 00:01:30 36. 12. 24.  
37. H Stejskal, Ladislav (2001, CZ) 1042 00:03:13 00:01:30 37. 13. 25.  
38. D Míchalová, Markéta (2004, CZ) 1052 00:03:14 00:01:30 38. 5. 13.  
39. H Oliva, Jakub (2004, CZ) 1036 00:03:16 00:01:30 39. 14. 26.  
40. D2 Trajerová, Michaela (2000, CZ) Borek 1109 00:03:17 00:01:27 40. 9. 14.  
41. D2 Štráchalová, Sára (2000, CZ) Křemže 1139 00:03:18 00:01:21 41. 10. 15.  
42. D2 Krejčová, Dominika (1996, CZ) 1081 00:03:18 00:01:34 42. 11. 16.  
43. D2 Breierová, Jessika (1997, CZ) 1079 00:03:18 00:01:34 43. 12. 17.  
44. D Najbrtová, Timotea (2004, CZ) 1035 00:03:18 00:01:26 44. 6. 18.  
45. H Čejka, Adam (2002, CZ) Včelná 1125 00:03:20 00:01:32 45. 15. 27.  
46. H Beneš, Filip (2002, CZ) Starý Plzenec 1117 00:03:20 00:01:26 46. 16. 28.  
47. D Veldová, Michala (2002, CZ) ČB 2028 00:03:22 00:01:30 47. 7. 19.  
48. D Trajerová, Klára (2002, CZ) Borek 1108 00:03:23 00:01:27 48. 8. 20.  
49. D Daňková, Adéla (2003, CZ) 1085 00:03:25 00:01:29 49. 9. 21.  
50. D Bahenská, Lucie (2005, CZ) 1025 00:03:25 00:01:33 50. 10. 22.  
51. H Falta, Josef (2002, CZ) České Budějovice 1132 00:03:26 00:01:27 51. 17. 29.  
52. H Jodl, David (2003, CZ) České Budějovice 1091 00:03:26 00:01:37 52. 18. 30.  
53. H Ludvík, Marek (2004, CZ) 1051 00:03:27 00:01:29 53. 19. 31.  
54. H Kubeš, Šimon (2004, CZ) 1078 00:03:28 00:01:41 54. 20. 32.  
55. H Novotný, Filip (2003, CZ) 1084 00:03:28 00:01:34 55. 21. 33.  
56. D2 Dillingerová, Eliška (1999, CZ) České Budějovice 1138 00:03:31 00:01:34 56. 13. 23.  
57. H Mašek, Dominik (2004, CZ) Lipanovice 1120 00:03:31 00:01:36 57. 22. 34.  
58. D2 Hladká, Natálie (2000, CZ) České Budějovice 1096 00:03:32 00:01:32 58. 14. 24.  
59. D Ludvíková, Tereza (2003, CZ) 1050 00:03:33 00:01:36 59. 11. 25.  
60. H Kysel, Adam (2005, CZ) Nové Homole 1147 00:03:33 00:01:39 60. 23. 35.  
61. D Němcová, Karolína (2003, CZ) 1055 00:03:34 00:01:37 61. 12. 26.  
62. D Šavlová, Klára (2001, CZ) 1088 00:03:34 00:01:37 62. 13. 27.  
63. D Folbrechtová, Neli (2004, CZ) ČB 2031 00:03:35 00:01:38 63. 14. 28.  
64. H Bejček, Matěj (2007, CZ) 1077 00:03:40 00:01:41 64. 24. 36.  
65. H Rada, Michal (2007, CZ) 1020 00:03:40 00:01:45 65. 25. 37.  
66. H Falta, Milan (2006, CZ) České Budějovice 1131 00:03:40 00:01:40 66. 26. 38.  
67. H Turoň, Maxmilián (2006, CZ) České Budějovice 1137 00:03:42 00:01:45 67. 27. 39.  
68. D Kučerová, Tereza (2002, CZ) České Budějovice 1145 00:03:42 00:01:30 68. 15. 29.  
69. D Šavlová, Michaela (2003, CZ) 1087 00:03:43 00:01:39 69. 16. 30.  
70. H Kysel, Filip (2003, CZ) Nové Homole 1148 00:03:43 00:01:40 70. 28. 40.  
71. H Tauchman, Lukáš (2005, CZ) České Budějovice 1105 00:03:43 00:01:43 71. 29. 41.  
72. H Pokorný, Jan (2004, CZ) České Budějovice 1149 00:03:43 00:01:40 72. 30. 42.  
73. D Jankerová, Karolína (2003, CZ) Boršov nad Vltavou 1129 00:03:44 00:01:38 73. 17. 31.  
74. D Štefalcová, Veronika (2005, CZ) Písek 1115 00:03:47 00:01:36 74. 18. 32.  
75. H Folbrecht, Kryštof (2003, CZ) ČB 2032 00:03:48 00:01:40 75. 31. 43.  
76. H Teringl, Vojtěch (2007, CZ) ČB 2035 00:03:50 00:01:43 76. 32. 44.  
77. D2 Tauchmanová, Šárka (2000, CZ) České Budějovice 1106 00:03:50 00:01:39 77. 15. 33.  
78. D Kuciánová, Barbora (2007, CZ) České Budějovice 1144 00:03:51 00:01:48 78. 19. 34.  
79. H2 Guvar, David (1999, CZ) České Budějovice 1126 00:03:52 00:01:39 79. 13. 45.  
80. H Štětka, Ondřej (2005, CZ) 1086 00:03:53 00:01:46 80. 33. 46.  
81. H2 Lisý, Dominik (2000, CZ) 1062 00:03:53 00:01:53 81. 14. 47.  
82. H Polák, Jakub (2004, CZ) 1065 00:03:54 00:01:45 82. 34. 48.  
83. D Fejglová, Adéla (2005, CZ) 1064 00:03:55 00:01:48 83. 20. 35.  
84. H Šinágl, Josef (2004, CZ) 1049 00:03:56 00:01:46 84. 35. 49.  
85. D Černá, Denisa (2003, CZ) 1063 00:04:00 00:01:42 85. 21. 36.  
86. H Karafiát, Jakub (2005, CZ) Litvínovice 1102 00:04:00 00:01:49 86. 36. 50.  
87. H Štětka, Antonín (2007, CZ) 1082 00:04:04 00:01:51 87. 37. 51.  
88. H Heider, Vojtěch (2006, CZ) České Budějovice 2026 00:04:08 00:02:08 88. 38. 52.  
89. D Veselá, Barbora (2004, CZ) České Budějovice 1103 00:04:08 00:01:48 89. 22. 37.  
90. H Pilař, David (2002, CZ) 1031 00:04:10 00:01:43 90. 39. 53.  
91. D2 Hrbková, Anežka (1999, CZ) České Budějovice 2027 00:04:10 00:01:45 91. 16. 38.  
92. H Major, Tadeáš (2005, CZ) 1061 00:04:13 00:02:09 92. 40. 54.  
93. H Novotný, Richard (2006, CZ) České Budějovice 1099 00:04:13 00:02:02 93. 41. 55.  
94. D Jankerová, Hana (2006, CZ) Boršov nad Vltavou 1130 00:04:18 00:02:01 94. 23. 39.  
95. D Radová, Nina (2007, CZ) 1021 00:04:18 00:02:03 95. 24. 40.  
96. H Nůsek, Jonáš (2007, CZ) České Budějovice 1141 00:04:24 00:01:59 96. 42. 56.  
97. H Sargsyan, David (2004, CZ) 1083 00:04:24 00:02:03 97. 43. 57.  
98. H Šimek, Filip (2006, CZ) České Budějovice 2025 00:04:26 00:02:02 98. 44. 58.  
99. H Kříž, Jan (2008, CZ) 1028 00:04:31 00:02:05 99. 45. 59.  
100. D Tůmová, Tereza (2003, CZ) Benešov 2022 00:04:33 00:01:44 100. 25. 41.  
101. H Černý, Vítězslav (2007, CZ) České Budějovice 2023 00:04:34 00:02:07 101. 46. 60.  
102. H Vaněček, Toník (2008, CZ) 1075 00:04:40 00:02:12 102. 47. 61.  
103. D Cirhanová, Jana (2006, CZ) České Budějovice 1094 00:04:40 00:02:01 103. 26. 42.  
104. H Hrbek, Matěj (2006, CZ) ČB 2030 00:04:40 00:02:08 104. 48. 62.  
105. H Šimek, David (2006, CZ) České Budějovice 2024 00:04:41 00:02:06 105. 49. 63.  
106. H Kučera, Tomáš (2007, CZ) České Budějovice 1146 00:04:43 00:02:12 106. 50. 64.  
107. D Pilařová, Eliška (2004, CZ) 1032 00:04:44 00:01:57 107. 27. 43.  
108. H Marek, Adam (2005, CZ) Bortov nad Vltavou 1114 00:04:45 00:02:08 108. 51. 65.  
109. D Cibulová, Johana (2007, CZ) České Budějovice 1100 00:04:47 00:02:11 109. 28. 44.  
110. D Nováková, Barbora (2007, CZ) 1048 00:04:47 00:02:11 110. 29. 45.  
111. D Němcová, Veronika (2005, CZ) 1056 00:04:48 00:02:10 111. 30. 46.  
112. D Kozáková, Kateřina (2006, CZ) 1072 00:04:51 00:02:17 112. 31. 47.  
113. D Folbrechtová, Nika (2007, CZ) ČB 2036 00:04:54 00:02:19 113. 32. 48.  
114. D Hrbková, Františka (2006, CZ) ČB 2029 00:04:54 00:02:14 114. 33. 49.  
115. H Kubeš, Matouš (2007, CZ) České Budějovice 1101 00:05:01 00:02:19 115. 52. 66.  
116. D Vaněčková, Jolanka (2006, CZ) 1074 00:05:11 00:02:28 116. 34. 50.  
117. H Kysela, Jan (2008, CZ) Český Krumlov 1150 00:05:16 00:02:19 117. 53. 67.  
118. D Marková, Lucie (2007, CZ) Bortov nad Vltavou 1116 00:05:41 00:02:25 118. 35. 51.  
119. H Pavlíček, Daniel (2008, CZ) České Budějovice 1118 00:05:50 00:02:44 119. 54. 68.  
120. H Kuchař, Jan (2008, CZ) České Budějovice 1133 00:06:07 00:02:45 120. 55. 69.  
121. H Štětka, František (2009, CZ) Hosín 1121 00:06:07 00:05:37 121. 56. 70.  
122. D Lazková, Beata (2008, CZ) České Budějovice 1095 00:06:22 00:02:57 122. 36. 52.  
123. D Pavlíčková, Julie (2007, CZ) České Budějovice 1093 00:06:28 00:02:57 123. 37. 53.  
124. H Tůma, Tomáš (2008, CZ) Benešov 2021 00:06:36 00:03:01 124. 57. 71.  
125. D Lojková, Karolína (2008, CZ) 1080 00:07:11 00:03:22 125. 38. 54.  
126. D Kozáková, Lenka (2006, CZ) ČB 2033 00:07:24 00:03:33 126. 39. 55.  
127. D Šiwáglová, Anna (2009, CZ) Benešov 1089 00:07:26 00:03:28 127. 40. 56.  
128. D Březnická, Julie (2009, CZ) České Budějovice 1142 00:07:32 00:03:24 128. 41. 57.  
129. D2 Ferangetová, Sarah (2000, CZ) ČB 2034 00:03:51 00:01:41 129. 17. 58.  
130. D Kuciánová, Viktorie (2010, CZ) České Budějovice 1143 00:08:42 00:03:48 130. 42. 59.  
131. D Kuchařová, Veronika (2010, CZ) České Budějovice 1134 00:08:57 00:03:59 131. 43. 60.  

387781 KČ NA CHARITU Každou registrací přispíváte na dobrou věc

RunTour není jen o běhání. Je i o pomoci druhým. Každý rok vybíráme finanční příspěvek na charitativní subjekty. Ani letos tomu nebude jinak! 50 Kč z každého startovného poputuje na dobrou věc. Letos navíc můžete nově přispět i dobrovolným příspěvkem v jakékoliv výši a podpořit ty, kteří to potřebují ještě více. Děkujeme!

Výsledky 2019

Velká RunTour

  1. Pavel Dymák
    Pavel Dymák 5614 bodů
  2. Lukáš Nesporý
    Lukáš Nesporý 5500 bodů
  3. Jan Svatoň
    Jan Svatoň 5474 bodů
  1. Veronika Králová
    Veronika Králová 5028 bodů
  2. Adéla Fábry
    Adéla Fábry 4444 bodů
  3. Zdenka Benčíková
    Zdenka Benčíková 4046 bodů

Malá RunTour

  1. Antonín Kos
    Antonín Kos 7482 bodů
  2. Jiří Šeratovský
    Jiří Šeratovský 7436 bodů
  3. Luboš Vachutka
    Luboš Vachutka 7398 bodů
  1. Petra Vašinová
    Petra Vašinová 7654 bodů
  2. Andrea Zapletalová
    Andrea Zapletalová 7080 bodů
  3. Lucie Skalová
    Lucie Skalová 6888 bodů

Partneři