fb-pixel
MENU

Výsledky

Pořadí seriálu

Sezóna 2019

 

České Budějovice 10 km (2012)

poř. kat. jméno start. č. čas mezičas poř.
abs.
poř.
kat.
poř.
pohl.
body
1. M Kreisinger, Jan (1984, CZ) AK Kroměříž 2 00:30:48 00:15:08 1. 1. 1. 600  
2. M Bene, Barnabás (1986, HU) Benedek-Team 6 00:31:11 00:15:18 2. 2. 2. 540  
3. M Olejníček, Lukáš (1988, CZ) Moravská Slavia - Newline TEAM 11 00:32:29 00:15:56 3. 3. 3. 510  
4. M Berecz, Lajos (1979, HU) Benedek-Team 7 00:32:36 00:16:07 4. 4. 4. 492  
5. M Debnar, Martin (1992, CZ) Šu-tri Prachatice 184 00:32:51 00:16:08 5. 5. 5. 480  
6. M Ashenafi, Erkolo (1984, ET) Benedek-Team 5 00:33:30 00:16:11 6. 6. 6. 478  
7. M Havlíček, Josef (1994, CZ) T. J. Sokol ČB 89 00:33:53 00:16:26 7. 7. 7. 476  
8. M Stejskal, Ladislav (1977, CZ) Sk Čtyři Dvory Č.B. 145 00:34:11 00:16:59 8. 8. 8. 474  
9. M Vaš, David (1990, CZ) Sokol České Budějovice 79 00:35:05 00:17:11 9. 9. 9. 472  
10. M Csirik, Jiři (1992, CZ) atletika pisek 247 00:35:09 00:17:08 10. 10. 10. 470  
11. Z Sekanová, Lucie (1989, CZ) USK PRAHA 207 00:35:38 00:18:00 11. 1. 1. 468  
12. M Smatana, Petr (1977, CZ) Olomouc 265 00:36:21 00:17:35 12. 11. 11. 466  
13. M Krejčí, Karel (1972, CZ) Trisk České Budějovice 167 00:36:58 00:18:05 13. 12. 12. 464  
14. M Krygar, Josef (1989, CZ) Sokol České Budějovice 202 00:36:59 00:19:00 14. 13. 13. 462  
15. M Hajný, Ondřej (1987, CZ) Sokol České Budějovice 259 00:36:59 00:18:31 15. 14. 14. 460  
16. Z Pecková, Květa (1985, CZ) Sokol Plzeň Petřín 1 00:37:05 00:18:19 16. 2. 2. 458  
17. M Kubeš, Tomáš (1979, CZ) 253 00:37:19 00:18:05 17. 15. 15. 456  
18. M Rybka, Vojtěch (1996, CZ) FbC Štíři ČB 121 00:37:41 00:18:59 18. 16. 16. 454  
19. M Beňo, Ladislav (1976, CZ) TriSK CB 83 00:37:47 00:18:58 19. 17. 17. 452  
20. M50 Grabmüller, Ivo (1962, CZ) 348 00:38:13 00:18:42 20. 1. 18. 450  
21. M Dvořák, Petr (1987, CZ) 155 00:38:35 00:20:00 21. 18. 19. 448  
22. Z Szabó, Tünde (1988, HU) Benedek-Team 340 00:38:40 00:19:20 22. 3. 3. 446  
23. M Ludvík, Jan (1975, CZ) 23 00:39:03 00:19:15 23. 19. 20. 444  
24. M60 Šuranský, Lubomír (1958, CZ) 111 00:39:16 00:19:16 24. 1. 21. 442  
25. M50 Geba, Martin (1964, CZ) Allianz 25 00:39:29 00:19:34 25. 2. 22. 440  
26. Z Kiss, Ágnes (1973, HU) Benedek-Team 8 00:39:37 00:19:20 26. 4. 4. 438  
27. Z50 Grabmüllerová, Šárka (1969, CZ) PRACHATICE 349 00:39:56 00:19:31 27. 1. 5. 436  
28. M Lehne, Marcel (1978, CZ) 181 00:40:16 00:19:44 28. 20. 23. 434  
29. M50 Svoboda, Jiří (1966, CZ) Sokol Zvánovice 219 00:40:26 00:20:16 29. 3. 24. 432  
30. M50 Kolář, Ivan (1963, CZ) ARPIDA 300 00:40:28 00:19:59 30. 4. 25. 430  
31. M Otta, Roman (1984, CZ) 205 00:40:29 00:19:45 31. 21. 26. 428  
32. M Krýsl, Michal (1988, CZ) MM-AK KRMIL 20 00:40:38 00:19:51 32. 22. 27. 426  
33. M Koci, Pavel (1989, CZ) 135 00:40:39 00:20:14 33. 23. 28. 424  
34. M Vodička, Jakub (1989, CZ) 153 00:40:39 00:20:15 34. 24. 29. 422  
35. M Palivec, David (1984, CZ) ŠSK Borotín 56 00:40:46 00:20:15 35. 25. 30. 420  
36. Z Peteříková, Vendula (1989, CZ) VSK FTVS Praha 226 00:40:56 00:20:10 36. 5. 6. 418  
37. M Coufal, Patrik (1975, CZ) Hospic Prachatice 257 00:41:00 00:20:03 37. 26. 31. 416  
38. M Kadoch, Michal (1987, CZ) 21 00:41:16 00:20:28 38. 27. 32. 414  
39. Z Piklová, Alice (1973, CZ) Český Krumlov 351 00:41:24 00:20:15 39. 6. 7. 412  
40. M50 Teringl, Radek (1965, CZ) TJ OB České Budějovice 267 00:41:29 00:20:34 40. 5. 33. 410  
41. M60 Eichler, Ivo (1961, CZ) USK Praha 186 00:41:38 00:20:44 41. 2. 34. 408  
42. M Pokorný, Jindřich (1982, CZ) SZ Tábor 284 00:41:45 00:20:25 42. 28. 35. 406  
43. M Srb, Pavel (1978, CZ) TJ Sokol Benešov 133 00:41:46 00:20:54 43. 29. 36. 404  
44. M Medek, Martin (1996, CZ) SK Čéčova 316 00:41:48 00:20:32 44. 30. 37. 402  
45. M60 Pavlík, Ladislav (1958, CZ) SKP Žďár nad Sázavou 250 00:41:56 00:20:24 45. 3. 38. 400  
46. M Míchal, Petr (1974, CZ) SKP České Budějovice 44 00:42:03 00:21:03 46. 31. 39. 398  
47. M Lacina, Ondřej (1984, CZ) Černí koně 37 00:42:19 00:20:43 47. 32. 40. 396  
48. M50 Jelínek, Daniel (1962, CZ) 176 00:42:24 00:21:19 48. 6. 41. 394  
49. M Macek, Petr (1979, CZ) 317 00:42:32 00:21:02 49. 33. 42. 392  
50. M50 Novák, Jaroslav (1965, CZ) Litvinovice 355 00:42:38 00:21:04 50. 7. 43. 390  
51. M Macek, Tomáš (1979, CZ) 285 00:42:39 00:21:03 51. 34. 44. 388  
52. M60 Krčmář, Petr (1958, CZ) TJ Sušice 242 00:42:40 00:21:12 52. 4. 45. 386  
53. Z Beránková, Eva (1980, CZ) ASC DUKLA 321 00:42:41 00:21:06 53. 7. 8. 384  
54. M50 Mikolášek, Arnošt (1965, CZ) Nákří 308 00:42:48 00:21:13 54. 8. 46. 382  
55. M Paveza, Ondřej (1979, CZ) 294 00:42:49 00:21:25 55. 35. 47. 380  
56. M50 Beck, Milan (1963, CZ) ASC DUKLA 320 00:42:54 00:21:06 56. 9. 48. 378  
57. M Faschingbauer, Pavel (1973, CZ) AK Kroměříž 3 00:42:56 00:22:16 57. 36. 49. 376  
58. M Svoboda, David (1985, CZ) ASC DUKLA 9 00:42:56 00:22:17 58. 37. 50. 374  
59. M Brothánek, Antonín (1972, CZ) TC Dvořák 298 00:43:08 00:21:01 59. 38. 51. 372  
60. M Klier, Petr (1976, CZ) - 341 00:43:09 00:21:09 60. 39. 52. 370  
61. M60 Rokos, Ivan (1959, CZ) TJ Jiskra Třeboň 76 00:43:14 00:21:29 61. 5. 53. 368  
62. M61 Svoboda, Václav (1949, CZ) JKM Č.Budějovice 120 00:43:22 00:21:34 62. 1. 54. 366  
63. M Frantes, Jan (1980, CZ) 200 00:43:23 00:22:02 63. 40. 55. 364  
64. M Radonský, Tomáš (1977, CZ) BRM 246 00:43:25 00:21:29 64. 41. 56. 362  
65. M50 Fűhrer, Miroslav (1964, CZ) SKP Č. BUDĚJOVICE 307 00:43:27 00:21:17 65. 10. 57. 360  
66. M Dibďák, Tomáš (1990, CZ) 49 00:43:34 00:21:30 66. 42. 58. 358  
67. M Šlajs, Štěpán (1980, CZ) 139 00:43:38 00:22:02 67. 43. 59. 356  
68. M Razima, Martin (1977, CZ) J.Hradec 168 00:43:48 00:22:21 68. 44. 60. 354  
69. M50 Haňur, Roman (1969, CZ) BBK Boršov nad Vlatvou 199 00:43:50 00:22:16 69. 11. 61. 352  
70. M Vojč, Karel (1976, CZ) Zahaji 147 00:43:51 00:21:23 70. 45. 62. 350  
71. M Pischek, Pavel (1989, CZ) 124 00:43:56 00:22:23 71. 46. 63. 348  
72. M Tomek, Daniel (1980, CZ) zahradka 227 00:44:03 00:22:46 72. 47. 64. 346  
73. M Bielek, Michal (1987, CZ) TJ Spartak Nová Ves nad Lužnicí 48 00:44:08 00:21:48 73. 48. 65. 344  
74. M Jambura, Josef (1982, CZ) 332 00:44:10 00:22:15 74. 49. 66. 342  
75. M Hrdina, David (1990, CZ) Wasps racing 134 00:44:15 00:22:14 75. 50. 67. 340  
76. M Žanda, Matěj (1992, CZ) SK Chotěboř 210 00:44:16 00:22:22 76. 51. 68. 338  
77. Z Turoňová, Magdalena (1982, CZ) 333 00:44:17 00:22:04 77. 8. 9. 336  
78. M Matas, Radek (1985, CZ) 130 00:44:18 00:21:55 78. 52. 69. 334  
79. Z Rechtoriková, Linda (1987, CZ) ŠSK Borotín 50 00:44:24 00:21:40 79. 9. 10. 332  
80. M Cibula, Vít (1977, CZ) 288 00:44:25 00:21:45 80. 53. 70. 330  
81. M50 Švamberk, Jan (1970, CZ) 241 00:44:29 00:22:23 81. 12. 71. 328  
82. M Zemek, Ondřej (1985, CZ) 330 00:44:35 00:22:01 82. 54. 72. 326  
83. M Chobot, Jaroslav (1990, CZ) 305 00:44:35 00:21:29 83. 55. 73. 324  
84. M50 Kroupa, Evžen (1967, CZ) Boršovský bezecky klub 188 00:44:37 00:22:17 84. 13. 74. 322  
85. M Steinbauer, Jiří (1973, CZ) SK Rejta 31 00:44:41 00:21:04 85. 56. 75. 320  
86. M Vítů, Michal (1978, CZ) www.bezeckaskola.cz 192 00:44:44 00:22:20 86. 57. 76. 318  
87. M Schumpeter, Jan (1980, CZ) VRC 274 00:44:55 00:22:13 87. 58. 77. 316  
88. M Jakubec, Marek (1996, CZ) 236 00:45:02 00:22:41 88. 59. 78. 314  
89. M Novák, Milan (1975, CZ) 148 00:45:15 00:22:20 89. 60. 79. 312  
90. M Sejkora, Jaroslav (1987, CZ) 157 00:45:19 00:22:22 90. 61. 80. 310  
91. Z Kail, Jiří (1979, CZ) Jirka pro Zuzka 295 00:45:21 00:22:21 91. 10. 11. 308  
92. M50 Hegedus, Josef (1966, CZ) 66 00:45:25 00:22:21 92. 14. 81. 306  
93. M Trajer, Josef (1975, CZ) 244 00:45:28 00:22:59 93. 62. 82. 304  
94. M Švejnoha, Lukáš (1989, CZ) 47 00:45:29 00:22:10 94. 63. 83. 302  
95. M Štěpánek, Michal (1986, CZ) 71 00:45:33 00:22:17 95. 64. 84. 300  
96. M Kotek, Jiří (1986, CZ) 98 00:45:41 00:23:04 96. 65. 85. 298  
97. M Koblenc, Petr (1989, CZ) 123 00:45:43 00:22:47 97. 66. 86. 296  
98. M50 Žanda, Jan (1967, CZ) SK Chotěboř 209 00:45:47 00:22:20 98. 15. 87. 294  
99. M Vítek, Jiří (1981, CZ) 302 00:45:47 00:22:55 99. 67. 88. 292  
100. M Blažej, Jan (1986, CZ) 84 00:45:48 00:22:59 100. 68. 89. 290  
101. M Štipl, Pavel (1989, CZ) 106 00:45:54 00:22:45 101. 69. 90. 288  
102. M50 Drázda, Petr (1964, CZ) Jihočeský běžecký pohár 26 00:46:01 00:22:37 102. 16. 91. 286  
103. M Máslo, Petr (1972, CZ) 254 00:46:11 00:22:58 103. 70. 92. 284  
104. M Fuxa, Jan (1991, CZ) Častrov 324 00:46:12 00:23:54 104. 71. 93. 282  
105. M Krupička, Martin (1991, CZ) 261 00:46:12 00:23:55 105. 72. 94. 280  
106. M Dubský, Roman (1978, CZ) SK Přibyslav 119 00:46:17 00:23:00 106. 73. 95. 278  
107. M60 Oršový, Zdeněk (1961, CZ) SBK Kyjov 230 00:46:27 00:22:56 107. 6. 96. 276  
108. M60 Smetana, Jiří (1953, CZ) ČIKO-Č.K 156 00:46:31 00:23:25 108. 7. 97. 274  
109. M50 Šíma, Jan (1970, CZ) GO! NUTRIXXION 346 00:46:32 00:22:42 109. 17. 98. 272  
110. M Fessl, Lukáš (1990, CZ) FK Boršov nad Vltavou 328 00:46:35 00:23:40 110. 74. 99. 270  
111. M50 Theiner, Martin (1967, CZ) Senior Klub Team Tábor 216 00:46:35 00:23:48 111. 18. 100. 268  
112. M Gruntorád, Petr (1982, CZ) 272 00:46:36 00:23:42 112. 75. 101. 266  
113. M Wagner, Rostislav (1973, CZ) 212 00:46:37 00:22:55 113. 76. 102. 264  
114. M Lízner, Martin (1975, CZ) Ricany 215 00:46:41 00:22:50 114. 77. 103. 262  
115. M Nesnídal, Petr (1979, CZ) 282 00:46:50 00:22:58 115. 78. 104. 260  
116. M Hönig, Václav (1982, CZ) 158 00:46:55 00:23:41 116. 79. 105. 258  
117. Z Nosková, Soňa (1987, CZ) 42 00:46:58 00:23:20 117. 11. 12. 256  
118. M61 Šoustar, Lubomír (1941, CZ) Katastrální úřad Č.Budějovice 81 00:46:59 00:23:09 118. 2. 106. 254  
119. Z Břusková, Kamila (1977, CZ) ASC DUKLA 322 00:47:02 00:23:35 119. 12. 13. 252  
120. M Novák, Ondřej (1985, CZ) BBK Boršov 269 00:47:04 00:23:23 120. 80. 107. 250  
121. M Šilha, Radek (1985, CZ) FBC UNITED 161 00:47:06 00:22:45 121. 81. 108. 248  
122. M Čelikovský, Jakub (1992, CZ) 238 00:47:20 00:22:46 122. 82. 109. 246  
123. M50 Macík, Roman (1971, CZ) 256 00:47:29 00:23:31 123. 19. 110. 244  
124. M Procházka, Libor (1982, CZ) Sportisimo 203 00:47:29 00:23:13 124. 83. 111. 242  
125. M Ouřada, Michal (1990, CZ) 240 00:47:33 00:24:36 125. 84. 112. 240  
126. M Kočíšek, Vít (1987, CZ) 169 00:47:35 00:23:12 126. 85. 113. 238  
127. M Houška, Pavel (1972, CZ) 182 00:47:37 00:23:24 127. 86. 114. 236  
128. M Klestil, Jakub (1986, CZ) 189 00:47:44 00:24:31 128. 87. 115. 234  
129. M50 Malát, Jan (1966, CZ) BBK Borsov nad Vltavou 266 00:47:48 00:23:18 129. 20. 116. 232  
130. M Novotný, Václav (1983, CZ) 239 00:47:50 00:24:27 130. 88. 117. 230  
131. M Hrdina, Jiří (1988, CZ) 104 00:47:54 00:23:52 131. 89. 118. 228  
132. M Čank, Ctibor (1977, CZ) ARL 303 00:48:02 00:22:58 132. 90. 119. 226  
133. M Ivanega, Jan (1986, CZ) 170 00:48:06 00:24:31 133. 91. 120. 224  
134. M Mörtl, Aleš (1985, CZ) 69 00:48:13 00:24:34 134. 92. 121. 222  
135. M50 Tůma, Libor (1971, CZ) 271 00:48:18 00:24:16 135. 21. 122. 220  
136. M50 Vrzák, Aleš (1970, CZ) 273 00:48:18 00:24:59 136. 22. 123. 218  
137. Z Hroníková, Šárka (1984, CZ) 70 00:48:20 00:24:29 137. 13. 14. 216  
138. Z Povalová, Eva (1984, CZ) 132 00:48:22 00:23:47 138. 14. 15. 214  
139. Z Veverková, Radka (1981, CZ) 103 00:48:29 00:23:53 139. 15. 16. 212  
140. M Štětka, Jarda (1975, CZ) 80 00:48:35 00:29:50 140. 93. 124. 210  
141. M50 Kocourek, Jan (1966, CZ) 354 00:48:36 00:27:36 141. 23. 125. 208  
142. Z60 Hronova, Božena (1954, CZ) Šu-tri Prachatice 102 00:48:43 00:23:59 142. 1. 17. 206  
143. Z Urbánková, Tereza (1986, CZ) 252 00:48:46 00:24:41 143. 16. 18. 204  
144. M Pokorný, Jan (1974, CZ) 327 00:48:50 00:24:53 144. 94. 126. 202  
145. Z Sýkorová, Alena (1977, CZ) 28 00:48:53 00:24:35 145. 17. 19. 200  
146. M Edelmann, Radek (1989, CZ) team.internetpb.cz 278 00:48:54 00:24:40 146. 95. 127. 198  
147. M Nosek, Lukáš (1978, CZ) 276 00:48:55 00:24:55 147. 96. 128. 196  
148. Z50 Machová, Ivana (1969, CZ) 96 00:49:01 00:24:22 148. 2. 20. 194  
149. M50 Beran, Ladislav (1970, CZ) 112 00:49:02 00:24:38 149. 24. 129. 192  
150. M Pruner, Milan (1979, CZ) TJ ARBO Velhartice 263 00:49:03 00:24:40 150. 97. 130. 190  
151. M50 Zdenek, Libor (1966, CZ) uz skoda plzen 163 00:49:08 00:24:39 151. 25. 131. 188  
152. M Kučera, Michal (1977, CZ) 290 00:49:12 00:23:40 152. 98. 132. 186  
153. M Kysela, Jan (1982, CZ) 301 00:49:12 00:23:38 153. 99. 133. 184  
154. M60 Bauer, Jiří (1960, CZ) 86 00:49:23 00:24:58 154. 8. 134. 182  
155. M60 Růžička, Jiří (1954, CZ) Cyklo Velešín 164 00:49:33 00:24:47 155. 9. 135. 180  
156. M50 Veselý, Václav (1968, CZ) 160 00:49:35 00:24:25 156. 26. 136. 178  
157. Z Piklová, Veronika (2001, CZ) Český Krumlov 352 00:49:36 00:24:34 157. 18. 21. 176  
158. Z Pohanková, Gabriela (1984, CZ) BŠMŠ 127 00:49:38 00:24:36 158. 19. 22. 174  
159. M Jirásek, Tomáš (1981, CZ) VRC 291 00:49:44 00:24:09 159. 100. 137. 172  
160. Z Havlová, Lucie (1977, CZ) 59 00:49:45 00:24:13 160. 20. 23. 170  
161. M50 Šimek, Miroslav (1966, CZ) TC Dvořák 193 00:49:46 00:24:37 161. 27. 138. 168  
162. Z Rudá, Šárka (1991, CZ) 221 00:49:49 00:24:38 162. 21. 24. 166  
163. M Sláma, Pavel (1976, CZ) 251 00:49:57 00:24:40 163. 101. 139. 164  
164. M Urban, Martin (1972, CZ) 228 00:50:02 00:24:41 164. 102. 140. 162  
165. M50 Havlíček, Marek (1971, CZ) 258 00:50:05 00:24:58 165. 28. 141. 160  
166. M Pešta, Martin (1976, CZ) Mather Activation 326 00:50:08 00:24:46 166. 103. 142. 158  
167. M50 Bumba, Libor (1968, CZ) ČB 345 00:50:12 00:24:37 167. 29. 143. 156  
168. Z Molnárová, Lucia (1982, CZ) VRC-Výtoň running club 289 00:50:13 00:24:49 168. 22. 25. 154  
169. M Folbrecht, Jan (1976, CZ) Křesťanské centrum ČB 331 00:50:19 00:25:12 169. 104. 144. 152  
170. M Bašta, Adam (1993, CZ) 175 00:50:22 00:26:01 170. 105. 145. 150  
171. Z Novotná, Lucie (1982, CZ) 338 00:50:24 00:24:33 171. 23. 26. 148  
172. M60 Novák, Alan (1961, CZ) BBK Boršov 268 00:50:25 00:24:36 172. 10. 146. 146  
173. M Lonský, Tomáš (1990, CZ) 52 00:50:35 00:25:51 173. 106. 147. 144  
174. Z Procházková, Kateřina (1981, CZ) 204 00:50:39 00:24:42 174. 24. 27. 142  
175. M Nádeníček, Petr (1985, CZ) 128 00:50:47 00:25:10 175. 107. 148. 140  
176. M60 Vladyka, Jaromír (1956, CZ) Studio POLE Velké Popovice 152 00:50:51 00:25:09 176. 11. 149. 138  
177. M Malecha, Matěj (1994, CZ) 264 00:51:05 00:26:11 177. 108. 150. 136  
178. M Novák, Tomáš (1988, CZ) BBK Boršov 270 00:51:18 00:24:21 178. 109. 151. 134  
179. M Sargsyan, Armen (1976, CZ) 304 00:51:23 00:25:33 179. 110. 152. 132  
180. M Kasal, Ondřej (1978, CZ) 154 00:51:29 00:26:06 180. 111. 153. 130  
181. Z Fejglová, Martina (1972, CZ) 339 00:51:33 00:25:45 181. 25. 28. 129  
182. M Matas, Jiří (1982, CZ) 131 00:51:38 00:25:34 182. 112. 154. 128  
183. M50 Bašta, Martin (1962, CZ) 297 00:51:39 00:26:01 183. 30. 155. 127  
184. M60 Suchopar, Miroslav (1959, CZ) SK Tochovice 217 00:51:50 00:25:30 184. 12. 156. 126  
185. M Bečka, Jan (1995, CZ) 196 00:51:52 00:25:29 185. 113. 157. 125  
186. M50 Kostlán, Petr (1969, CZ) Senior klub tým Tábor 255 00:51:56 00:25:25 186. 31. 158. 124  
187. Z Lukášková, Olga (1989, CZ) 313 00:51:58 00:25:54 187. 26. 29. 123  
188. M Průša, Miroslav (1987, CZ) 234 00:52:00 00:25:54 188. 114. 159. 122  
189. M Dvořák, Pavel (1977, CZ) 43 00:52:01 00:27:03 189. 115. 160. 121  
190. M Jirák, Roman (1982, CZ) 190 00:52:10 00:25:24 190. 116. 161. 120  
191. M60 Mražik, Karel (1959, CZ) Sokol Křemže 136 00:52:32 00:26:26 191. 13. 162. 119  
192. M Trajer, Štěpán (1990, CZ) 53 00:52:33 00:27:01 192. 117. 163. 118  
193. Z50 Mahdalová, Hana (1971, CZ) 337 00:52:52 00:26:36 193. 3. 30. 117  
194. M Novák, Karel (1984, CZ) žadny 211 00:53:02 00:26:39 194. 118. 164. 116  
195. Z Homolková, Lenka (1987, CZ) 117 00:53:15 00:26:35 195. 27. 31. 115  
196. Z Pohanková, Jana (1988, CZ) 206 00:53:29 00:26:05 196. 28. 32. 114  
197. Z Ludvíková, Lenka (1975, CZ) 34 00:53:46 00:26:43 197. 29. 33. 113  
198. M Kahoun, Jan (1988, CZ) 95 00:53:47 00:26:17 198. 119. 165. 112  
199. Z Bartaková, Stanislava (1993, CZ) 151 00:53:57 00:26:36 199. 30. 34. 111  
200. M50 Broulík, Jan (1966, CZ) 115 00:54:09 00:26:13 200. 32. 166. 110  
201. Z Šináglová, Lenka (1976, CZ) 142 00:54:16 00:27:01 201. 31. 35. 109  
202. Z50 Bláhová, Romana (1969, CZ) 222 00:54:24 00:27:15 202. 4. 36. 108  
203. M Kubalák, Petr (1977, CZ) Kolíni 143 00:54:32 00:26:59 203. 120. 167. 107  
204. Z Antonnová, Zdeňka (1981, CZ) 105 00:54:35 00:27:19 204. 32. 37. 106  
205. M Jakubec, Martin (1990, CZ) 283 00:54:40 00:27:17 205. 121. 168. 105  
206. Z Čechová, Jana (1987, CZ) 177 00:54:47 00:27:10 206. 33. 38. 104  
207. Z Kubešová, Iva (1975, CZ) 55 00:54:49 00:26:29 207. 34. 39. 103  
208. M Senk, Jakub (1989, CZ) 191 00:54:49 00:27:11 208. 122. 169. 102  
209. M Lisý, Jindřich (1974, CZ) Jihočeský fanklub HC Verva Litvínov 38 00:54:49 00:28:14 209. 123. 170. 101  
210. M50 Gazda, Martin (1968, CZ) Jihočeský běžecký pohár 194 00:54:51 00:26:39 210. 33. 171. 100  
211. M Edelmann, Robert (1984, CZ) team.internetpb.cz 277 00:54:53 00:26:44 211. 124. 172. 99  
212. M50 Macaspac, Marc (1969, US) Lazy and Hungover Volleyball 233 00:54:56 00:27:53 212. 34. 173. 98  
213. Z Sroková, Gabriela (1973, CZ) 220 00:54:58 00:27:20 213. 35. 40. 97  
214. Z50 Kostlánová, Simona (1971, CZ) Senior klub tým Tábor 213 00:54:58 00:27:28 214. 5. 41. 96  
215. M Herna, Jan (1987, CZ) 64 00:55:09 00:28:13 215. 125. 174. 95  
216. M Kubovec, Vladan (1972, CZ) 185 00:55:19 00:27:53 216. 126. 175. 94  
217. M Špiroch, David (1977, CZ) 260 00:55:25 00:27:07 217. 127. 176. 93  
218. M50 Hadrbolec, Tomáš (1971, CZ) 245 00:55:28 00:27:06 218. 35. 177. 92  
219. Z50 Theinerová, Monika (1969, CZ) Senior Klub Team Tábor 214 00:55:29 00:27:31 219. 6. 42. 91  
220. M Zelman, Štěpán (1985, CZ) 325 00:55:29 00:26:33 220. 128. 178. 90  
221. M50 Dillinger, Vladimír (1968, CZ) 323 00:55:31 00:27:24 221. 36. 179. 89  
222. M Růžička, Jakub (1985, CZ) 73 00:55:33 00:27:51 222. 129. 180. 88  
223. M Vomáčka, Václav (1987, CZ) 99 00:55:36 00:27:21 223. 130. 181. 87  
224. M Krejčí, Jaroslav (1982, CZ) Klínovice 248 00:55:42 00:34:07 224. 131. 182. 86  
225. M60 Blabla, Zdeněk (1959, CZ) SKP České Budějovice 114 00:55:43 00:27:44 225. 14. 183. 85  
226. M Tvrdek, Jan (1990, CZ) 122 00:55:45 00:27:50 226. 132. 184. 84  
227. Z60 Výborná, Irena (1954, CZ) Sokol Vodńany 229 00:55:48 00:27:43 227. 2. 43. 83  
228. M Němec, Vladislav (1977, CZ) 140 00:55:50 00:27:59 228. 133. 185. 82  
229. M Němcová, Halka (1977, CZ) 141 00:55:50 00:27:59 229. 134. 186. 81  
230. Z Krausová, Aneta (1990, CZ) 150 00:55:52 00:26:50 230. 36. 44. 80  
231. Z Pilnáčková, Lucie (1975, CZ) 218 00:55:55 00:27:46 231. 37. 45. 79  
232. Z Hůdová, Veronika (1986, CZ) 144 00:55:56 00:27:18 232. 38. 46. 78  
233. Z Černá, Lenka (1982, CZ) 68 00:55:57 00:27:57 233. 39. 47. 77  
234. M Černý, Stanislav (1978, CZ) 67 00:55:58 00:27:58 234. 135. 187. 76  
235. M Oliva, Albert (2000, CZ) Run Porg 118 00:56:06 00:27:50 235. 136. 188. 75  
236. M Vašek, Richard (1983, CZ) 232 00:56:21 00:28:12 236. 137. 189. 74  
237. Z Popaďáková, Jana (1979, CZ) 334 00:56:22 00:29:01 237. 40. 48. 73  
238. Z Vašková, Hana (1984, CZ) 231 00:56:26 00:28:12 238. 41. 49. 72  
239. M Doležel, Martin (1981, CZ) 198 00:56:40 00:27:45 239. 138. 190. 71  
240. Z Rusínová, Zuzana (1983, CZ) Zuzka pro Jirku 223 00:56:54 00:27:21 240. 42. 50. 70  
241. M Prokeš, Michal (1987, CZ) AC TRACK & FIELD Brno 208 00:56:57 00:27:47 241. 139. 191. 69  
242. Z Medvíková, Lenka (1972, CZ) 60 00:56:57 00:27:48 242. 43. 51. 68  
243. M60 Vodička, Jan (1960, CZ) 85 00:57:00 00:33:00 243. 15. 192. 67  
244. Z Březinová, Romana (1981, CZ) Honzík 2011 166 00:57:01 00:27:39 244. 44. 52. 66  
245. M Březina, Petr (1978, CZ) Honzík 2011 197 00:57:01 00:27:39 245. 140. 193. 65  
246. Z Vachulková, Michala (1980, CZ) 279 00:57:01 00:29:01 246. 45. 53. 64  
247. Z Radová, Ivana (1980, CZ) 45 00:57:02 00:28:49 247. 46. 54. 63  
248. M60 Jakeš, Vladimír (1959, CZ) 310 00:57:21 00:28:10 248. 16. 194. 62  
249. M Fron, Pavel (1980, CZ) ČB 344 00:57:39 00:29:15 249. 141. 195. 61  
250. M Kotrík, Tomáš (1983, CZ) 335 00:57:59 00:29:22 250. 142. 196. 60  
251. Z Šubrtová, Petra (1983, CZ) 296 00:58:00 00:28:09 251. 47. 55. 59  
252. M Zabilka, Petr (1983, CZ) 30 00:58:04 00:28:13 252. 143. 197. 58  
253. M Řehák, Michal (1983, CZ) 33 00:58:04 00:28:13 253. 144. 198. 57  
254. Z Ocmanová, Šárka (1980, CZ) 243 00:58:07 00:29:29 254. 48. 56. 56  
255. Z Wernerová, Dita (1972, CZ) 173 00:58:29 00:29:59 255. 49. 57. 55  
256. M60 Petruš, Peter (1961, CZ) 306 00:58:29 00:30:00 256. 17. 199. 54  
257. Z Ndiaye, Petra (1974, CZ) 249 00:58:43 00:28:45 257. 50. 58. 53  
258. Z50 Pivoňková, Lenka (1971, CZ) 62 00:58:43 00:28:45 258. 7. 59. 52  
259. M Marek, David (1991, CZ) 292 00:58:46 00:28:44 259. 145. 200. 51  
260. Z50 Břindová, Ivana (1964, CZ) 275 00:58:53 00:29:58 260. 8. 60. 50  
261. Z Jandová, Pavlína (1981, CZ) 165 00:59:00 00:29:23 261. 51. 61. 49  
262. M Krejčí, Pavel (1984, CZ) 58 00:59:03 00:27:50 262. 146. 201. 48  
263. Z Hanousková, Jitka (1983, CZ) 235 00:59:17 00:29:44 263. 52. 62. 47  
264. Z Štojdlová, Jitka (1984, CZ) 129 00:59:19 00:29:32 264. 53. 63. 46  
265. M50 Honsnejman, Tomáš (1970, CZ) 343 00:59:19 00:29:32 265. 37. 202. 45  
266. Z Pouzarová, Magdalena (1973, CZ) 262 00:59:21 00:30:03 266. 54. 64. 44  
267. Z Vargová, Daniela (1982, CZ) 280 00:59:22 00:29:30 267. 55. 65. 43  
268. M Falta, Hynek (1974, CZ) 353 00:59:24 00:28:06 268. 147. 203. 42  
269. M Doležal, Jan (1986, CZ) 78 00:59:25 00:29:31 269. 148. 204. 41  
270. M Pokorný, Ondřej (1985, CZ) 77 00:59:25 00:29:32 270. 149. 205. 40  
271. M Hejtmánek, Adam (1980, CZ) 342 00:59:28 00:29:58 271. 150. 206. 39  
272. M Szábo, Miloš (1981, CZ) Discoworld 195 00:59:45 00:29:58 272. 151. 207. 38  
273. M50 Koci, Stanislav (1962, CZ) ALGIDA 149 01:00:07 00:29:27 273. 38. 208. 37  
274. Z50 Pokorná, Jana (1963, CZ) 180 01:00:37 00:30:13 274. 9. 66. 36  
275. Z Kovářová, Hana (1976, CZ) 293 01:00:42 00:29:42 275. 56. 67. 35  
276. M Kopecký, Martin (1977, CZ) 286 01:01:04 00:30:10 276. 152. 209. 34  
277. Z Měchurová, Jana (1982, CZ) 287 01:01:05 00:30:10 277. 57. 68. 33  
278. M60 Rulc, Jiří (1961, CZ) 179 01:01:09 00:30:21 278. 18. 210. 32  
279. Z50 Knoblochová, Kateřina (1965, CZ) 61 01:01:37 00:30:18 279. 10. 69. 31  
280. Z Vaňková, Pavla (1976, CZ) 146 01:02:31 00:30:37 280. 58. 70. 30  
281. Z Mautschková, Marta (1980, CZ) 88 01:03:03 00:32:04 281. 59. 71. 29  
282. Z Píšová, Lída (1980, CZ) 187 01:03:06 00:30:33 282. 60. 72. 28  
283. Z Hrádková, Jitka (1978, CZ) 178 01:03:10 00:30:33 283. 61. 73. 27  
284. Z Pokorná, Eva (1976, CZ) 299 01:04:22 00:32:09 284. 62. 74. 26  
285. Z Mondeková, Helena (1990, CZ) 159 01:06:37 00:32:23 285. 63. 75. 25  
286. Z Kubešová, Zuzana (1989, CZ) 97 01:08:03 00:32:24 286. 64. 76. 24  
287. M50 Juda, Josef (1965, CZ) 29 01:09:59 00:32:37 287. 39. 211. 23  
288. M60 Blažek, Bohumil (1953, CZ) 174 01:11:34 00:33:26 288. 19. 212. 22  

1499600 KČ NA CHARITU Každou registrací přispíváte na dobrou věc

50 Kč z každého startovného putuje na podporu celosvětového humanitárního programu The Human Safety Net, který v Česku podporuje aktivity pro zlepšení podmínek při narození dětí, včasné odhalování asfyxie (nedostatečného přísunu kyslíku) při porodu a péči o novorozence. S vaší pomocí pořídíme speciální monitor STAN S41, který dokáže kontrolovat přísun kyslíku v průběhu porodu a včas odhalí dušení miminka. Zdravotníky tak ihned upozorní na nebezpečné komplikace, které by mohly nastat při porodu.

Ilustrace

Výsledky 2019

Velká RunTour

  1. Pavel Dymák
    Pavel Dymák 5614 bodů
  2. Lukáš Nesporý
    Lukáš Nesporý 5500 bodů
  3. Jan Svatoň
    Jan Svatoň 5474 bodů
Kompletní pořadí muži
  1. Veronika Králová
    Veronika Králová 5028 bodů
  2. Adéla Fábry
    Adéla Fábry 4444 bodů
  3. Zdenka Benčíková
    Zdenka Benčíková 4046 bodů
Kompletní pořadí ženy

Malá RunTour

  1. Antonín Kos
    Antonín Kos 9872 bodů
  2. Jiří Šeratovský
    Jiří Šeratovský 9790 bodů
  3. Petr Komínek
    Petr Komínek 9746 bodů
Kompletní pořadí muži
  1. Petra Vašinová
    Petra Vašinová 10052 bodů
  2. Andrea Zapletalová
    Andrea Zapletalová 9294 bodů
  3. Lucie Skalová
    Lucie Skalová 9164 bodů
Kompletní pořadí ženy
Banner 1