fb-pixel
MENU

Výsledky

Pořadí seriálu

Sezóna 2019

 

Brno Dětský závod 500 m (2015)   Filtrovat podle jednotlivých ročníků

poř. kat. jméno start. č. čas čistý čas poř.
abs.
poř.
kat.
poř.
pohl.
body
1. H6 Kijonka, Petr (2009, CZ) 5070 00:01:46 00:01:46 1. 1. 1. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
2. H6 Janošík, Tomáš (2009, CZ) 5055 00:01:55 00:01:55 2. 2. 2. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
3. H6 Fojtík, Michal (2009, CZ) TJ Start Havířov 5068 00:01:56 00:01:56 3. 3. 3. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
4. H6 Raim, Ladislav (2009, CZ) Nový Hradec 5047 00:01:57 00:01:57 4. 4. 4. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
5. H6 Vančura, Samuel (2009, CZ) 5039 00:02:06 00:02:06 5. 5. 5. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
6. H6 Slabší, Lukáš (2009, CZ) 5050 00:02:07 00:02:07 6. 6. 6. FotoFotoFotoFotoFoto
7. H6 Zikmund, Denis (2009, CZ) 5083 00:02:07 00:02:07 7. 7. 7. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
8. H6 Zíma, Matěj (2009, CZ) HCM Warrior Brno 5035 00:02:08 00:02:08 8. 8. 8. FotoFotoFoto
9. H6 Slovak, Alexander (2010, CZ) 5091 00:02:09 00:02:09 9. 9. 9. FotoFotoFoto
10. H6 Čermák, Jan (2009, CZ) 5021 00:02:13 00:02:13 10. 10. 10. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
11. D6 Valčíková, Jolana (2009, CZ) Mizuno 5087 00:02:14 00:02:14 11. 1. 1. FotoFotoFoto
12. D6 Valčíková, Anna (2011, CZ) Mizuno 5088 00:02:14 00:02:14 12. 2. 2. FotoFoto
13. H6 Demko, Oliver (2009, CZ) 5062 00:02:15 00:02:15 13. 11. 11. FotoFotoFotoFotoFoto
14. H6 Novák, Richard (2009, CZ) 5089 00:02:19 00:02:19 14. 12. 12. FotoFoto
15. D6 Flemrová, Nelly (2009, CZ) 5052 00:02:22 00:02:22 15. 3. 3. FotoFoto
16. D6 Bublová, Sára (2010, CZ) 5137 00:02:26 00:02:26 16. 4. 4. FotoFoto
17. D6 Toncarová, Blanka (2010, CZ) SK VS CB 5082 00:02:26 00:02:26 17. 5. 5. FotoFotoFoto
18. D6 Miclíková, Kristýna (2010, CZ) 5064 00:02:26 00:02:26 18. 6. 6. FotoFoto
19. D6 Lopraisova, Veronika (2011, CZ) 5046 00:02:28 00:02:25 19. 7. 7. FotoFoto
20. H6 Ovečka, Marek (2009, CZ) HCM Warrior Brno 5042 00:02:29 00:02:29 20. 13. 13. FotoFotoFoto
21. D6 Stratilová, Barbora (2009, CZ) 5040 00:02:31 00:02:29 21. 8. 8. FotoFoto
22. H6 Proietti, Martin (2009, IT) 5139 00:02:35 00:02:33 22. 14. 14. FotoFotoFoto
23. H6 Lelovics, Radek (2010, CZ) 5077 00:02:35 00:02:35 23. 15. 15. FotoFotoFoto
24. H6 Knesl, Matěj (2010, CZ) 5045 00:02:36 00:02:34 24. 16. 16. FotoFoto
25. H6 Hloušek, Jiří (2010, CZ) Historic Rally Team, o.s. 5079 00:02:39 00:02:39 25. 17. 17. FotoFotoFotoFotoFoto
26. H6 Hřídel, Kryštof (2011, CZ) 5069 00:02:40 00:02:38 26. 18. 18. FotoFoto
27. H6 Ondra, Jan (2009, CZ) 5024 00:02:40 00:02:40 27. 19. 19. FotoFotoFotoFotoFoto
28. H6 Růžička, Šimon (2010, CZ) 5026 00:02:41 00:02:41 28. 20. 20. FotoFotoFotoFotoFoto
29. D6 Mrázková, Markéta (2009, CZ) 5032 00:02:42 00:02:41 29. 9. 9. FotoFotoFotoFotoFoto
30. D6 Nekudová, Nikola (2009, CZ) 5094 00:02:42 00:02:41 30. 10. 10. Foto
31. H6 Ondráček, Tomáš (2011, CZ) 5056 00:02:43 00:02:43 31. 21. 21. FotoFotoFoto
32. H6 Houdek, Adam (2010, CZ) 5020 00:02:44 00:02:40 32. 22. 22. FotoFoto
33. H6 Kupka, Denis (2010, CZ) 5051 00:02:44 00:02:44 33. 23. 23. FotoFotoFoto
34. D6 Schneiderová, Kateřina (2011, CZ) 5002 00:02:45 00:02:45 34. 11. 11. FotoFoto
35. H6 Copple, Alex James (2010, CZ) 5034 00:02:46 00:02:46 35. 24. 24. FotoFoto
36. D6 Rabiencná, Ema (2011, CZ) 5036 00:02:48 00:02:44 36. 12. 12. Foto
37. H6 Satraba, Tomáš (2010, CZ) 5144 00:02:49 00:02:49 37. 25. 25. Foto
38. H6 Mrázek, David (2010, CZ) 5033 00:02:51 00:02:50 38. 26. 26. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
39. D6 Čermáková, Kateřina (2010, CZ) 5014 00:02:51 00:02:51 39. 13. 13. FotoFotoFoto
40. H6 Mikuš, Erik (2010, CZ) 5028 00:02:52 00:02:49 40. 27. 27. FotoFoto
41. H6 Vojtíšek, Tadeáš (2010, CZ) 5066 00:02:56 00:02:53 41. 28. 28. FotoFoto
42. H6 Jedlička, Jakub (2012, CZ) 5081 00:02:58 00:02:57 42. 29. 29. FotoFotoFoto
43. D6 Vackova, Michaela (2011, CZ) 5078 00:03:00 00:02:57 43. 14. 14. FotoFoto
44. H6 Ondra, Tomáš (2009, CZ) 5023 00:03:01 00:03:01 44. 30. 30. FotoFoto
45. D6 Lysoňková, Julie (2010, CZ) 5059 00:03:01 00:03:01 45. 15. 15. FotoFoto
46. H6 Boháč, David (2011, CZ) 5054 00:03:03 00:03:00 46. 31. 31. Foto
47. H6 Pavlas, Václav (2011, CZ) 5093 00:03:03 00:02:59 47. 32. 32. Foto
48. H6 Šafrata, Adam (2010, CZ) 5143 00:03:04 00:03:04 48. 33. 33. FotoFotoFoto
49. H6 Horák, Aleš (2011, CZ) Horákovic klan 5017 00:03:04 00:02:59 49. 34. 34. FotoFotoFoto
50. D6 Orlovská, Michaela (2010, CZ) 5085 00:03:05 00:03:02 50. 16. 16. FotoFoto
51. D6 Vavrečková, Pavla (2010, CZ) 5003 00:03:05 00:03:05 51. 17. 17. Foto
52. D6 Přibilíková, Silvie (2011, CZ) Sokol Bučovice 5016 00:03:10 00:03:08 52. 18. 18. Foto
53. H6 Hykel, Štěpán (2014, CZ) 5147 00:03:11 00:03:11 53. 35. 35. FotoFoto
54. D6 Simpetru, Thea (2011, CZ) 5135 00:03:12 00:03:08 54. 19. 19. FotoFoto
55. D6 Folke, Helena (2010, CZ) 5073 00:03:12 00:03:09 55. 20. 20. FotoFotoFotoFoto
56. D6 Bártková, Veronika (2010, CZ) 5141 00:03:17 00:03:13 56. 21. 21. FotoFotoFotoFoto
57. D6 Klohnová, Marie (2010, CZ) 5072 00:03:17 00:03:12 57. 22. 22. FotoFotoFotoFoto
58. H6 Kaluža, Kryštof (2010, CZ) 5037 00:03:18 00:03:13 58. 36. 36. Foto
59. H6 Lochman, Dominik (2011, CZ) 5067 00:03:21 00:03:20 59. 37. 37. FotoFoto
60. D6 Kneslova, Laura (2012, CZ) 5044 00:03:21 00:03:21 60. 23. 23. FotoFotoFoto
61. H6 Záruba, Milan (2011, CZ) 5071 00:03:27 00:03:22 61. 38. 38. FotoFoto
62. H6 Boháč, Filip (2012, CZ) 5053 00:03:30 00:03:27 62. 39. 39. FotoFotoFoto
63. D6 Pokorna, Sofie (2011, CZ) 5061 00:03:32 00:03:32 63. 24. 24. FotoFotoFoto
64. H6 Hořínek, Martin Patrik (2012, CZ) 5090 00:03:33 00:03:27 64. 40. 40. Foto
65. H6 Kotlán, Viktor (2012, CZ) 5065 00:03:36 00:03:36 65. 41. 41. FotoFoto
66. D6 Potáčková, Klára (2014, CZ) 5150 00:03:42 00:03:34 66. 25. 25. FotoFoto
67. D6 Růžičková, Jolana (2012, CZ) 5025 00:03:47 00:03:46 67. 26. 26. FotoFotoFotoFoto
68. D6 Drbalová, Eva (2011, CZ) 5146 00:03:49 00:03:45 68. 27. 27. FotoFotoFoto
69. D6 Přibylová, Karolína (2013, CZ) 5140 00:03:56 00:03:47 69. 28. 28.  
70. D6 Breznaiová, Julianna (2013, CZ) 5075 00:04:18 00:04:11 70. 29. 29.  
71. D6 Satrapová, Dominika (2013, CZ) 5145 00:04:20 00:04:19 71. 30. 30. FotoFoto
72. D6 Prachařová, Aneta (2012, CZ) 5138 00:04:20 00:04:19 72. 31. 31. FotoFotoFoto
73. D6 Šimková, Tereza (2011, CZ) Terka Verka Team 5048 00:04:21 00:04:19 73. 32. 32. FotoFoto
74. H6 Hanák, Antonín (2011, CZ) 5057 00:04:22 00:04:19 74. 42. 42. FotoFotoFotoFoto
75. H6 Bártek, Daniel (2012, CZ) 5142 00:04:38 00:04:35 75. 43. 43. FotoFotoFotoFoto
76. D6 Sanchez, Eva Maria (2012, CZ) 5022 00:04:42 00:04:35 76. 33. 33. FotoFotoFoto
77. H6 Berg, Tobias (2011, CZ) Báječné dítě v běhu 5007 00:04:52 00:04:45 77. 44. 44. Foto
78. D6 Orlovská, Magdalena (2013, CZ) 5086 00:05:46 00:05:41 78. 34. 34. FotoFotoFotoFotoFoto
79. D6 Zapletalová, Amélie (2013, CZ) 5030 00:05:51 00:05:43 79. 35. 35. FotoFoto
80. D6 Císlerová, Veronika (2012, CZ) Terka Verka Team 5049 00:06:14 00:06:07 80. 36. 36. FotoFoto
81. D6 Juhásová, Lucia (2014, CZ) 5092 00:06:41 00:06:33 81. 37. 37. FotoFotoFoto
82. H6 Elicer, Jakub (2014, CZ) 5015 00:07:55 00:07:44 82. 45. 45. FotoFotoFoto
83. D6 Šimková, Adéla (2013) Terka Verka Team 5058 00:08:08 00:08:03 83. 38. 38. FotoFoto

1529400 KČ NA CHARITU Každou registrací přispíváte na dobrou věc

50 Kč z každého startovného putuje na podporu celosvětového humanitárního programu The Human Safety Net, který v Česku podporuje aktivity pro zlepšení podmínek při narození dětí, včasné odhalování asfyxie (nedostatečného přísunu kyslíku) při porodu a péči o novorozence. S vaší pomocí pořídíme speciální monitor STAN S41, který dokáže kontrolovat přísun kyslíku v průběhu porodu a včas odhalí dušení miminka. Zdravotníky tak ihned upozorní na nebezpečné komplikace, které by mohly nastat při porodu.

Ilustrace

Výsledky 2019

Velká RunTour

  1. Pavel Dymák
    Pavel Dymák 5614 bodů
  2. Lukáš Nesporý
    Lukáš Nesporý 5500 bodů
  3. Jan Svatoň
    Jan Svatoň 5474 bodů
Kompletní pořadí muži
  1. Veronika Králová
    Veronika Králová 5028 bodů
  2. Adéla Fábry
    Adéla Fábry 4444 bodů
  3. Zdenka Benčíková
    Zdenka Benčíková 4046 bodů
Kompletní pořadí ženy

Malá RunTour

  1. Antonín Kos
    Antonín Kos 9872 bodů
  2. Jiří Šeratovský
    Jiří Šeratovský 9790 bodů
  3. Petr Komínek
    Petr Komínek 9746 bodů
Kompletní pořadí muži
  1. Petra Vašinová
    Petra Vašinová 10052 bodů
  2. Andrea Zapletalová
    Andrea Zapletalová 9294 bodů
  3. Lucie Skalová
    Lucie Skalová 9164 bodů
Kompletní pořadí ženy
Banner 1