fb-pixel

Výsledky

Pořadí seriálu

Sezóna 2019

 

Brno Dětský závod 500 m (2014)   Filtrovat podle jednotlivých ročníků

poř. kat. jméno start. č. čas čistý čas poř.
abs.
poř.
kat.
poř.
pohl.
body
1. H6 Kijonka, Petr (2009, CZ) 5051 00:01:52 00:01:52 1. 1. 1. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
2. D6 Krockova, Natalia (2008, SK) 5055 00:01:56 00:01:56 2. 1. 1. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
3. D6 Burkovičová, Ellen (2008, CZ) TJ Slezan F-M 5030 00:01:58 00:01:58 3. 2. 2. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
4. D6 Jančaříková, Karolína (2008, CZ) 5060 00:01:59 00:01:59 4. 3. 3. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
5. D6 Růžová, Natálie (2008, CZ) VSK UNI BRNO 5065 00:02:10 00:02:10 5. 4. 4. FotoFotoFotoFotoFoto
6. D6 Ptáčková, Tereza (2008, CZ) 5025 00:02:13 00:02:13 6. 5. 5. FotoFotoFotoFotoFoto
7. H6 Vokřínek, Josef (2008, CZ) 5063 00:02:16 00:02:16 7. 2. 2. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
8. H6 Císler, Daniel (2008, CZ) 5024 00:02:17 00:02:17 8. 3. 3. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
9. H6 Vavrečka, Radek (2008, CZ) Apoláček 5028 00:02:23 00:02:23 9. 4. 4. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
10. H6 Vančura, Samuel (2009, CZ) 5027 00:02:23 00:02:23 10. 5. 5. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
11. H6 Václavek, Ondřej (2009, CZ) 5057 00:02:27 00:02:27 11. 6. 6. FotoFotoFoto
12. H6 Janák, David (2008, CZ) Video - Office 5021 00:02:28 00:02:28 12. 7. 7. FotoFotoFoto
13. H6 Luky, Stanislav (2008, PL) 5042 00:02:28 00:02:28 13. 8. 8. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
14. H6 Lochman, Matěj (2008, CZ) 5034 00:02:29 00:02:29 14. 9. 9. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
15. H6 Demko, Oliver (2009, CZ) 5049 00:02:31 00:02:31 15. 10. 10. FotoFotoFoto
16. D6 Szrajberova, Eva (2008, CZ) 5056 00:02:33 00:02:33 16. 6. 6. Foto
17. H6 Sobotka, Vilém (2008, CZ) 5054 00:02:33 00:02:33 17. 11. 11. FotoFoto
18. H6 Leixner, Oliver (2010, CZ) RAUL! 5009 00:02:33 00:02:33 18. 12. 12. FotoFoto
19. D6 Bergová, Adéla (2008, CZ) 5002 00:02:37 00:02:37 19. 7. 7. FotoFotoFotoFoto
20. D6 Venterová, Vanessa (2008, CZ) 5064 00:02:38 00:02:38 20. 8. 8. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
21. D6 Grundová, Zita (2010, CZ) Brno 5046 00:02:41 00:02:41 21. 9. 9. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
22. D6 Čablová, Terezka (2008, CZ) Báječné dítě v běhu 5003 00:02:45 00:02:45 22. 10. 10. FotoFotoFotoFoto
23. H6 Stolz, Jan (2010, CZ) La Famiglia 5004 00:02:46 00:02:46 23. 13. 13. FotoFotoFotoFotoFoto
24. D6 Šafaříková, Denisa (2008, CZ) 5017 00:02:46 00:02:46 24. 11. 11. FotoFotoFoto
25. D6 Hejduková, Julie (2008, CZ) 5039 00:02:51 00:02:51 25. 12. 12. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
26. D6 Doleželová, Barbora (2008, CZ) 5016 00:02:52 00:02:52 26. 13. 13. FotoFotoFoto
27. H6 Houdek, Adam (2010, CZ) 5044 00:02:59 00:02:59 27. 14. 14. FotoFotoFotoFotoFoto
28. D6 Schneiderová, Kateřina (2011, CZ) 5061 00:03:00 00:03:00 28. 14. 14. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
29. H6 Horák, Vojtěch (2008, CZ) 5062 00:03:01 00:03:01 29. 15. 15. FotoFoto
30. D6 Valčíková, Anna (2011, CZ) 5052 00:03:02 00:03:02 30. 15. 15. FotoFotoFoto
31. D6 Grundová, Ida (2008, CZ) Brno 5045 00:03:03 00:03:03 31. 16. 16. FotoFoto
32. D6 Janá, Sofie (2010, CZ) 5109 00:03:04 00:03:04 32. 17. 17. FotoFotoFoto
33. D6 Čermáková, Kateřina (2010, CZ) 5018 00:03:04 00:03:04 33. 18. 18. FotoFotoFoto
34. H6 Sticka, Vítek (2009, CZ) 5087 00:03:04 00:03:04 34. 16. 16.  
35. H6 Krutílek, Adam (2009, CZ) 5110 00:03:09 00:03:09 35. 17. 17. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
36. D6 Reš, Beáta (2010, CZ) 5059 00:03:10 00:03:10 36. 19. 19. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
37. H6 Capple, Alex James (2010, GB) Modřice 5088 00:03:13 00:03:13 37. 18. 18. Foto
38. H6 Pecina, Tobiáš (2010, CZ) 5038 00:03:15 00:03:15 38. 19. 19.  
39. D6 Leciánová, Nina (2010, CZ) D2N2 Brno 5048 00:03:17 00:03:17 39. 20. 20. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
40. H6 Koukal, Oliver (2010, CZ) 5089 00:03:23 00:03:23 40. 20. 20. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
41. D6 Simpetru, Thea (2011, CZ) 5035 00:03:25 00:03:25 41. 21. 21. FotoFotoFotoFoto
42. D6 Valčíková, Jolana (2009, CZ) 5053 00:03:28 00:03:28 42. 22. 22. FotoFotoFoto
43. H6 Skoupý, Jakub (2011, CZ) 5100 00:03:28 00:03:28 43. 21. 21. FotoFoto
44. D6 Janáková, Anna (2011, CZ) Video - Office 5022 00:03:32 00:03:32 44. 23. 23. FotoFotoFoto
45. H6 Horák, Aleš (2011, CZ) 5086 00:03:40 00:03:40 45. 22. 22. FotoFotoFoto
46. H6 Lochman, Dominik (2011, CZ) 5033 00:03:44 00:03:44 46. 23. 23. FotoFotoFoto
47. D6 Tůmová, Elisa (2009, CZ) Dukla Praha 5008 00:03:48 00:03:48 47. 24. 24. FotoFotoFoto
48. D6 Skorepova, Sofie (2011, CZ) 5050 00:03:48 00:03:48 48. 25. 25. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
49. D6 Přibilíková, Silvie (2011, CZ) Sokol Bučovice 5041 00:03:59 00:03:59 49. 26. 26. FotoFoto
50. H6 Stolz, Tonito (2011, CZ) La Famiglia 5005 00:04:23 00:04:23 50. 24. 24. FotoFotoFotoFotoFoto
51. D6 Šimková, Tereza (2011, CZ) 5031 00:04:54 00:04:54 51. 27. 27. FotoFotoFoto
52. D6 Laky, Bianka (2011, SK) 5029 00:05:07 00:05:07 52. 28. 28. FotoFotoFoto
53. H6 Motyčka, Ondřej (2012, CZ) 5007 00:05:15 00:05:15 53. 25. 25. FotoFotoFotoFoto
54. D6 Císlerová, Veronika (2012, CZ) 5032 00:05:39 00:05:39 54. 29. 29. FotoFotoFoto
55. H6 Berg, Tobias (2011, CZ) Báječné dítě v běhu 5001 00:06:02 00:06:02 55. 26. 26. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
56. D6 Leciánová, Nela (2013, CZ) D2N2 Brno 5047 00:06:03 00:06:03 56. 30. 30. FotoFotoFotoFotoFoto

396958 KČ NA CHARITU Každou registrací přispíváte na dobrou věc

RunTour není jen o běhání. Je i o pomoci druhým. Každý rok vybíráme finanční příspěvek na charitativní subjekty. Ani letos tomu nebude jinak! 50 Kč z každého startovného poputuje na dobrou věc. Letos navíc můžete nově přispět i dobrovolným příspěvkem v jakékoliv výši a podpořit ty, kteří to potřebují ještě více. Děkujeme!

Výsledky 2019

Velká RunTour

  1. Pavel Dymák
    Pavel Dymák 5614 bodů
  2. Lukáš Nesporý
    Lukáš Nesporý 5500 bodů
  3. Jan Svatoň
    Jan Svatoň 5474 bodů
  1. Veronika Králová
    Veronika Králová 5028 bodů
  2. Adéla Fábry
    Adéla Fábry 4444 bodů
  3. Zdenka Benčíková
    Zdenka Benčíková 4046 bodů

Malá RunTour

  1. Antonín Kos
    Antonín Kos 7482 bodů
  2. Jiří Šeratovský
    Jiří Šeratovský 7436 bodů
  3. Luboš Vachutka
    Luboš Vachutka 7398 bodů
  1. Petra Vašinová
    Petra Vašinová 7654 bodů
  2. Andrea Zapletalová
    Andrea Zapletalová 7080 bodů
  3. Lucie Skalová
    Lucie Skalová 6888 bodů

Partneři