fb-pixel

Výsledky

Pořadí seriálu

Sezóna 2020

 

Z hlediska GDPR naleznete své fotografie a diplomy pouze ve svém účtu nebo e-mailu. Děkujeme za pochopení. RunTour tým.

Brno Dětský závod 1 km (2016)   Filtrovat podle jednotlivých ročníků

poř. kat. jméno start. č. čas čistý čas poř.
abs.
poř.
kat.
poř.
pohl.
body
1. H11 Kupka, Daniel (2005, CZ) 6025 00:03:34 00:03:34 1. 1. 1.
2. H11 Stara, Martin (2005, CZ) 6105 00:03:36 00:03:35 2. 2. 2.
3. H11 Bouša, Martin (2007, CZ) Dukla Praha 6013 00:03:46 00:03:46 3. 3. 3.
4. H11 Pikula, Lukáš (2006, CZ) 6096 00:03:47 00:03:47 4. 4. 4.
5. H11 Kupka, Dominik (2008, CZ) 6024 00:03:53 00:03:53 5. 5. 5.
6. D11 Tomanová, Katka (2006, CZ) Rozběháme Česko Plzeň 6073 00:03:58 00:03:58 6. 1. 1.
7. D11 Mádrová, Magdalena (2006, CZ) 6099 00:04:01 00:04:01 7. 2. 2.
8. H11 Jančuš, Vilém (2006, CZ) 6060 00:04:05 00:04:05 8. 6. 6.
9. H11 Maslaňak, Jakub (2006, CZ) RUN Klokočov 6010 00:04:05 00:04:05 9. 7. 7.
10. D11 Novotná, Tereza (2005, CZ) 6043 00:04:06 00:04:06 10. 3. 3.
11. D11 Pikulová, Monika (2006, CZ) 6097 00:04:14 00:04:14 11. 4. 4.
12. H11 Kůřil, Matěj (2005, CZ) 6048 00:04:15 00:04:15 12. 8. 8.
13. D11 Bařinková, Magdaléna (2006, CZ) 6553 00:04:21 00:04:21 13. 5. 5.
14. H11 Křenek, Miloš (2007, CZ) 6110 00:04:21 00:04:21 14. 9. 9.
15. H11 Havránek, Daniel (2005, CZ) 6552 00:04:23 00:04:22 15. 10. 10.
16. D11 Hlavinková, Eliška (2005, CZ) Rebelky Tovačov 6063 00:04:25 00:04:25 16. 6. 6.
17. H11 Lachman, Vojtěch (2009, CZ) Dolní Loučky 6026 00:04:25 00:04:25 17. 11. 11.
18. H11 Boudny, Juzek (2006, CZ) 6075 00:04:26 00:04:25 18. 12. 12.
19. H11 Hanák, Vlastík (2007, CZ) 6102 00:04:28 00:04:27 19. 13. 13.
20. H11 Janáček, Matouš (2009, CZ) 6090 00:04:28 00:04:27 20. 14. 14.
21. D11 Jurnečková, Jitka (2005, CZ) 6039 00:04:28 00:04:28 21. 7. 7.
22. D11 Melková, Josefína (2007, CZ) 6021 00:04:28 00:04:28 22. 8. 8.
23. H11 Černý, Vít (2005, CZ) 6555 00:04:28 00:04:28 23. 15. 15.
24. D11 Kůrová, Pavlína (2006, CZ) 6029 00:04:28 00:04:28 24. 9. 9.
25. H11 Dohnanský, Patrik (2008, CZ) SRTG Havířov 6094 00:04:29 00:04:28 25. 16. 16.
26. D11 Křenková, Monika (2007, CZ) 6109 00:04:29 00:04:29 26. 10. 10.
27. D11 Černá, Zuzana (2007, CZ) 6089 00:04:32 00:04:32 27. 11. 11.
28. D11 Janíková, Zina (2008, CZ) 6012 00:04:33 00:04:33 28. 12. 12.
29. D11 Křenková, Kristýna (2007, CZ) 6108 00:04:37 00:04:36 29. 13. 13.
30. H11 Hornišr, Filip (2005, CZ) 6077 00:04:38 00:04:37 30. 17. 17.
31. D11 Dlouhá, Nela (2006, CZ) 6052 00:04:38 00:04:37 31. 14. 14.
32. D11 Ovečková, Veronika (2005, CZ) 6017 00:04:41 00:04:41 32. 15. 15.
33. D11 Zahradníčková, Tereza (2007, CZ) 6072 00:04:41 00:04:41 33. 16. 16.
34. H11 Beránek, Matyáš (2008, CZ) 6034 00:04:41 00:04:41 34. 18. 18.
35. H11 Boudny, Markus (2008, CZ) 6074 00:04:42 00:04:42 35. 19. 19.
36. H11 Čermák, Jan (2009, CZ) Warrior Brno 6009 00:04:42 00:04:42 36. 20. 20.
37. H11 Lysoněk, Jan Maxmilian (2008, CZ) 6104 00:04:42 00:04:42 37. 21. 21.
38. H11 Sýkora, Bohumír (2008, CZ) 6051 00:04:42 00:04:41 38. 22. 22.
39. D11 Blatná, Radana (2007, CZ) 6085 00:04:47 00:04:47 39. 17. 17.
40. H11 Hejtmánek, Filip (2008, CZ) 6111 00:04:47 00:04:46 40. 23. 23.
41. H11 Khripkov, Aleksandr (2006, UA) 6059 00:04:48 00:04:48 41. 24. 24.
42. D11 Pavelková, Natálie (2005, CZ) 6113 00:04:50 00:04:48 42. 18. 18.
43. H11 Viznar, Adam (2005, CZ) 6079 00:04:50 00:04:50 43. 25. 25.
44. H11 Novotný, Ondřej (2008, CZ) 6044 00:04:50 00:04:50 44. 26. 26.
45. H11 Novotný, David (2008, CZ) 6095 00:04:53 00:04:53 45. 27. 27.
46. H11 Trunec, David (2008, CZ) 6055 00:04:55 00:04:55 46. 28. 28.
47. H11 Novák, Richard (2009, CZ) 6030 00:04:55 00:04:55 47. 29. 29.
48. H11 Soumar, Jan (2006, CZ) 6558 00:04:55 00:04:53 48. 30. 30.
49. H11 Zíma, Matěj (2009, CZ) HCM Warrior Brno 6053 00:04:55 00:04:55 49. 31. 31.
50. D11 Kůřilová, Barbora (2009, CZ) 6049 00:04:57 00:04:57 50. 19. 19.
51. D11 Dandová, Barbora (2008, CZ) 6031 00:04:57 00:04:56 51. 20. 20.
52. H11 Padalík, Tomáš (2008, CZ) 6078 00:05:01 00:05:01 52. 32. 32.
53. D11 Michlová, Karolína (2009, CZ) TJ Jäkl Karviná 6080 00:05:03 00:05:03 53. 21. 21.
54. H11 Schneider, David (2007, CZ) 6002 00:05:03 00:05:03 54. 33. 33.
55. D11 Němcová, Veronika (2005, CZ) 6001 00:05:04 00:05:04 55. 22. 22.
56. H11 Čada, Radomír (2008, CZ) 6560 00:05:05 00:05:05 56. 34. 34.
57. H11 Adam, Pavel (2007, CZ) 6081 00:05:05 00:05:05 57. 35. 35.
58. D11 Parobková, Aneta (2005, CZ) 6561 00:05:05 00:05:05 58. 23. 23.
59. D11 Tichá, Danielka (2006, CZ) 6083 00:05:07 00:05:07 59. 24. 24.
60. H11 Stacha, Vojtěch (2009, CZ) AK Kopřivnice 6046 00:05:10 00:05:09 60. 36. 36.
61. D11 Krásová, Marie (2006, CZ) 6076 00:05:10 00:05:10 61. 25. 25.
62. D11 Menšíková, Michaela (2006, CZ) 6550 00:05:12 00:05:11 62. 26. 26.
63. H11 Ondra, Tomáš (2009, CZ) 6114 00:05:13 00:05:13 63. 37. 37.
64. D11 Stavárková, Alice (2009, CZ) 6091 00:05:14 00:05:14 64. 27. 27.
65. D11 Lopraisová, Pavlína (2006, CZ) 6069 00:05:15 00:05:15 65. 28. 28.
66. D11 Kovalčíková, Terezka (2009, CZ) XS Team 6100 00:05:16 00:05:14 66. 29. 29.
67. H11 Polívka, Antonín (2005, CZ) 6071 00:05:18 00:05:18 67. 38. 38.
68. H11 Šupajzl, Štěpán (2008, CZ) 6551 00:05:18 00:05:18 68. 39. 39.
69. D11 Khripkova, Alena (2009, UA) 6058 00:05:20 00:05:20 69. 30. 30.
70. H11 Svoboda, Krystof (2007, CZ) 6068 00:05:21 00:05:21 70. 40. 40.
71. D11 Dařílková, Natálie (2008, CZ) 6061 00:05:21 00:05:21 71. 31. 31.
72. H11 Kysela, Šimon (2008, CZ) 6549 00:05:21 00:05:19 72. 41. 41.
73. D11 Písařovicová, Aneta (2008, CZ) 6040 00:05:24 00:05:22 73. 32. 32.
74. H11 Lochman, Matěj (2008, CZ) 6107 00:05:24 00:05:23 74. 42. 42.
75. H11 Voda, Daniel (2008, CZ) 6556 00:05:25 00:05:25 75. 43. 43.
76. D11 Kovalčíková, Kačenka (2006, CZ) XS Team 6101 00:05:25 00:05:23 76. 33. 33.
77. H11 Ovečka, Marek (2009, CZ) HCM Warrior Brno 6015 00:05:26 00:05:25 77. 44. 44.
78. D11 Švárová, Tamara (2006, SK) 6087 00:05:30 00:05:28 78. 34. 34.
79. D11 Motyčková, Adéla (2008, CZ) 6559 00:05:31 00:05:31 79. 35. 35.
80. H11 Kosík, Matěj (2007, CZ) 6056 00:05:32 00:05:32 80. 45. 45.
81. H11 Tobolář, Jindra (2009, CZ) 6093 00:05:34 00:05:31 81. 46. 46.
82. D11 Soukupová, Kristýna (2006, CZ) 6054 00:05:35 00:05:35 82. 36. 36.
83. D11 Bergová, Adéla (2008, CZ) Báječné dítě v běhu 6003 00:05:35 00:05:34 83. 37. 37.
84. H11 Weiss, Arthur (2008, CZ) 6041 00:05:42 00:05:39 84. 47. 47.
85. D11 Polívková, Anna (2007, CZ) 6070 00:05:43 00:05:43 85. 38. 38.
86. H11 Skorepa, Petr (2005, CZ) 6042 00:05:43 00:05:43 86. 48. 48.
87. H11 Mendl, Stanislav (2008, CZ) 6067 00:05:44 00:05:42 87. 49. 49.
88. D11 Martincová, Justýnka (2009, CZ) JaDaJu 6008 00:05:47 00:05:45 88. 39. 39.
89. D11 Schramková, Sofie (2009, CZ) 6112 00:05:55 00:05:52 89. 40. 40.
90. D11 Kosíková, Viktorka (2009, CZ) 6057 00:05:58 00:05:56 90. 41. 41.
91. H11 Hanák, Štěpán (2009, CZ) 6103 00:06:10 00:06:07 91. 50. 50.
92. H11 Horák, Vojtěch (2008, CZ) Horákovic klan 6019 00:06:16 00:06:13 92. 51. 51.
93. H11 Adam, Josef (2009, CZ) 6082 00:06:29 00:06:29 93. 52. 52.
94. D11 Soumarová, Barbora (2009, CZ) 6557 00:06:30 00:06:27 94. 42. 42.
95. H11 Kyselák, Tomáš (2006, CZ) Němčice nad Hanou 6047 00:06:33 00:06:31 95. 53. 53.
96. H11 Ondra, Jan (2009, CZ) 6115 00:06:38 00:06:38 96. 54. 54.
97. D11 Pospíšilová, Marie (2007, CZ) 6066 00:07:18 00:07:17 97. 43. 43.
98. D11 Mrázková, Markéta (2009, CZ) 6014 00:07:26 00:07:24 98. 44. 44.
99. D11 Kratochvílová, Terezie (2009, CZ) ZŠ generála Zdeňka Škarvady 6084 00:07:29 00:07:28 99. 45. 45.

479635 KČ NA CHARITU Každou registrací přispíváte na dobrou věc

RunTour není jen o běhání. Je i o pomoci druhým. Každý rok vybíráme finanční příspěvek na charitativní subjekty. Ani letos tomu nebude jinak! 50 Kč z každého startovného poputuje na dobrou věc. Letos navíc můžete nově přispět i dobrovolným příspěvkem v jakékoliv výši a podpořit ty, kteří to potřebují ještě více. Děkujeme!

Výsledky 2020

Velká RunTour

  1. Karel Splítek
    Karel Splítek 3784 bodů
  2. Jiří Bradáč
    Jiří Bradáč 3634 bodů
  3. Jan Svatoň
    Jan Svatoň 3608 bodů
  1. Adéla Fábry
    Adéla Fábry 3324 bodů
  2. Petra Vašinová
    Petra Vašinová 3116 bodů
  3. Soňa Barvenčíková
    Soňa Barvenčíková 2976 bodů

Malá RunTour

  1. Kryštof Vilk
    Kryštof Vilk 4544 bodů
  2. Pavel Vokál
    Pavel Vokál 4276 bodů
  3. Luboš Vachutka
    Luboš Vachutka 4272 bodů
  1. Jana Smutná
    Jana Smutná 4210 bodů
  2. Alena Tylšová
    Alena Tylšová 4136 bodů
  3. Barbora Heřmanovská
    Barbora Heřmanovská 3832 bodů

Partneři