fb-pixel

Výsledky

Pořadí seriálu

Sezóna 2020

 

Z hlediska GDPR naleznete své fotografie a diplomy pouze ve svém účtu nebo e-mailu. Děkujeme za pochopení. RunTour tým.

Brno Dětský závod 1 km (2015)   Filtrovat podle jednotlivých ročníků

poř. kat. jméno start. č. čas čistý čas poř.
abs.
poř.
kat.
poř.
pohl.
body
1. H15 Žlutíř, Marek (2001, CZ) 6138 00:02:53 00:02:53 1. 1. 1.
2. H15 Stanovský, Jiří (2000, CZ) 6200 00:02:55 00:02:55 2. 2. 2.
3. D15 Pohlová, Adéla (2002, CZ) JAC Brno 6149 00:02:55 00:02:55 3. 1. 1.
4. H15 Vavřina, Jiří (2003, CZ) 6054 00:02:56 00:02:56 4. 3. 3.
5. D15 Zítková, Jana (2002, CZ) Falcon Rokycany 6018 00:02:58 00:02:58 5. 2. 2.
6. H15 Vebr, Dominik (2003, CZ) Iscarex team Česká Třebová 6063 00:02:59 00:02:59 6. 4. 4.
7. D15 Hutárková, Veronika (2004, CZ) TJ Oslavany 6121 00:03:00 00:03:00 7. 3. 3.
8. D15 Navrátilová, Sára (2004, CZ) Olympia Bruntál 6100 00:03:01 00:03:01 8. 4. 4.
9. H15 Sauer, Timur (2004, SK) AC Stavbár Nitra 6031 00:03:04 00:03:04 9. 5. 5.
10. D15 Čajková, Patrícia (2001, CZ) Horákovic klan 6074 00:03:07 00:03:07 10. 5. 5.
11. H10 Stara, Martin (2005, CZ) 6141 00:03:08 00:03:08 11. 1. 6.
12. H10 Motáň, Michal (2007, CZ) SK Sigma 6119 00:03:08 00:03:08 12. 2. 7.
13. D10 Mácalová, Soňa (2005) 6010 00:03:14 00:03:14 13. 1. 6.
14. D15 Klobušická, Lucie (2003, CZ) 6106 00:03:15 00:03:15 14. 6. 7.
15. H15 Růža, Daniel (2002, CZ) VSK UNI BRNO 6098 00:03:17 00:03:17 15. 6. 8.
16. H15 Poláček, Tomáš (2003, CZ) Adamov 6061 00:03:17 00:03:15 16. 7. 9.
17. H10 Růža, Tomáš (2005, CZ) VSK UNI BRNO 6099 00:03:19 00:03:19 17. 3. 10.
18. H15 Havlík, Adam (2004, CZ) Orel Řečkovice 6085 00:03:20 00:03:18 18. 8. 11.
19. H15 Juřica, Filip (2004, CZ) ACnotarbrazda.cz 6020 00:03:21 00:03:17 19. 9. 12.
20. H15 Burkovič, Lukáš (2002, CZ) TJ Slezan F-M 6052 00:03:24 00:03:24 20. 10. 13.
21. H10 Kamenčák, Marek (2006, CZ) 6109 00:03:24 00:03:24 21. 4. 14.
22. H10 Kupka, Daniel (2005, CZ) 6090 00:03:29 00:03:28 22. 5. 15.
23. H15 Kincl, Jan (2003, CZ) 6198 00:03:31 00:03:30 23. 11. 16.
24. H10 Flemr, Nicolas (2007, CZ) 6012 00:03:31 00:03:31 24. 6. 17.
25. H10 Schwarz, Matěj (2005, CZ) SK APD Děčín 6116 00:03:32 00:03:32 25. 7. 18.
26. H10 Suchánek, Brian (2006, CZ) KB Střelka Brno 6146 00:03:34 00:03:34 26. 8. 19.
27. H15 Havlík, Filip (2001, CZ) Orel Řečkovice 6084 00:03:35 00:03:34 27. 12. 20.
28. H15 Demko, Filip (2004, CZ) 6110 00:03:36 00:03:33 28. 13. 21.
29. D15 Špačková, Františka (2001, CZ) 6134 00:03:36 00:03:35 29. 7. 8.
30. H15 Pohanka, Martin (2002, CZ) AC Moravská Slavie Brno 6044 00:03:38 00:03:38 30. 14. 22.
31. H10 Běluša, Ondřej (2005, CZ) 6040 00:03:38 00:03:36 31. 9. 23.
32. D10 Bařinková, Magdaléna (2006, CZ) 6195 00:03:38 00:03:38 32. 2. 9.
33. H10 Kupka, Dominik (2008, CZ) 6091 00:03:39 00:03:38 33. 10. 24.
34. D10 Procházková, Leona (2006, CZ) 6196 00:03:39 00:03:37 34. 3. 10.
35. D15 Michlová, Klára (2001, CZ) 6046 00:03:40 00:03:40 35. 8. 11.
36. H15 Klobušický, Michal (2003, CZ) 6107 00:03:40 00:03:40 36. 15. 25.
37. D10 Kinclová, Lucie (2006, CZ) 6199 00:03:42 00:03:42 37. 4. 12.
38. H10 Charvát, Matyáš (2005, CZ) RELAX-FIT TEAM 6136 00:03:45 00:03:45 38. 11. 26.
39. D10 Bříštělová, Lucie (2005, CZ) AK Uherské Hradiště 6140 00:03:45 00:03:45 39. 5. 13.
40. D10 Mádrová, Magdalena (2006, CZ) 6048 00:03:46 00:03:43 40. 6. 14.
41. H15 Schneider, Adam (2004, CZ) 6002 00:03:46 00:03:46 41. 16. 27.
42. D15 Němcová, Karolína (2003, CZ) 6006 00:03:46 00:03:46 42. 9. 15.
43. H10 Lošťák, Matěj (2005, CZ) 6147 00:03:47 00:03:47 43. 12. 28.
44. H10 Bouša, Martin (2007, CZ) Dukla Praha 6013 00:03:47 00:03:47 44. 13. 29.
45. H15 Kůr, Richard (2003, CZ) 6093 00:03:49 00:03:49 45. 17. 30.
46. H10 Kocman, Filip (2005, CZ) 6191 00:03:49 00:03:48 46. 14. 31.
47. H10 Kijonka, Marek (2007, CZ) 6115 00:03:49 00:03:49 47. 15. 32.
48. D10 Burkovičová, Ellen (2008, CZ) TJ Slezan F-M 6051 00:03:51 00:03:50 48. 7. 16.
49. H15 Lošťák, Tadeáš (2003, CZ) 6148 00:03:54 00:03:54 49. 18. 33.
50. H10 Pejčoch, Erik (2007, CZ) 6126 00:03:55 00:03:53 50. 16. 34.
51. D10 Kůrová, Pavlína (2006, CZ) 6092 00:03:55 00:03:54 51. 8. 17.
52. D15 Mádrová, Michaela (2003, CZ) 6049 00:03:56 00:03:54 52. 10. 18.
53. H10 Vrubel, Sebastian (2005, CZ) 6193 00:03:56 00:03:54 53. 17. 35.
54. H15 Lysoněk, Ludvík Ivan (2004, CZ) 6104 00:03:57 00:03:56 54. 19. 36.
55. H15 Ludin, Luboš (2004, CZ) 6123 00:03:59 00:03:58 55. 20. 37.
56. H10 Budzel, Matěj (2007, CZ) 6096 00:04:01 00:04:01 56. 18. 38.
57. D15 Vančurová, Sabina (2002, CZ) 6064 00:04:02 00:04:02 57. 11. 19.
58. D10 Špačková, Charlotte (2006, CZ) JBC Brno 6122 00:04:03 00:04:03 58. 9. 20.
59. H10 Fišera, Ondřej (2008, CZ) 6024 00:04:04 00:04:04 59. 19. 39.
60. H10 Beránek, Matyáš (2008, CZ) 6114 00:04:04 00:04:02 60. 20. 40.
61. H10 Robenek, Jiří (2007, CZ) Samotišky 6097 00:04:05 00:04:04 61. 21. 41.
62. D10 Slabší, Adéla (2006, CZ) 6088 00:04:06 00:04:06 62. 10. 21.
63. D10 Ovečková, Veronika (2005, CZ) 6079 00:04:08 00:04:08 63. 11. 22.
64. H10 Vojtíšek, Jáchym (2006, CZ) 6112 00:04:08 00:04:07 64. 22. 42.
65. H15 Dočekal, Jan (2004, CZ) 6072 00:04:09 00:04:09 65. 21. 43.
66. H15 Prudil, Šimon (2004, CZ) 6128 00:04:10 00:04:09 66. 22. 44.
67. D10 Vojtíšková, Valerie (2007, CZ) SC Testudo Brno 6095 00:04:10 00:04:10 67. 12. 23.
68. H10 Novotný, Matěj (2006, CZ) 6120 00:04:11 00:04:09 68. 23. 45.
69. H10 Schneider, David (2007, CZ) 6001 00:04:12 00:04:10 69. 24. 46.
70. D15 Klobušická, Viktorie (2001, CZ) 6108 00:04:12 00:04:11 70. 12. 24.
71. D10 Bordes, Katerina (2008, FR) 6151 00:04:12 00:04:12 71. 13. 25.
72. D10 Hejduková, Julie (2008, CZ) Julča team 6022 00:04:12 00:04:10 72. 14. 26.
73. D10 Všetičková, Zuzana (2006, CZ) 6038 00:04:13 00:04:12 73. 15. 27.
74. H10 Loskot, Dominik (2008, CZ) 6069 00:04:14 00:04:14 74. 25. 47.
75. D10 Poláčková, Natálie (2006, CZ) Adamov 6060 00:04:15 00:04:13 75. 16. 28.
76. D10 Bříštělová, Julie (2005, CZ) AK Uherské Hradiště 6139 00:04:16 00:04:15 76. 17. 29.
77. D15 Wankeová, Monika (2000, CZ) Nadace Leontinka 6135 00:04:18 00:04:13 77. 13. 30.
78. D10 Juřicová, Lucie (2007, CZ) ACnotarbrazda.cz 6019 00:04:18 00:04:16 78. 18. 31.
79. D10 Mádrová, Eliška (2008, CZ) 6078 00:04:18 00:04:15 79. 19. 32.
80. D10 Keprtová, Nicole (2008, CZ) 6130 00:04:19 00:04:16 80. 20. 33.
81. D15 Stratilová, Anna (2001, CZ) 6065 00:04:20 00:04:17 81. 14. 34.
82. H10 Jedlička, Jan (2007, CZ) 6127 00:04:20 00:04:20 82. 26. 48.
83. H10 Kolar, David (2008, CZ) 6083 00:04:21 00:04:21 83. 27. 49.
84. H10 Čermák, Kryštof (2007, CZ) SK Meťák 6014 00:04:23 00:04:20 84. 28. 50.
85. H10 Janošík, Lukáš (2007, CZ) 6197 00:04:27 00:04:26 85. 29. 51.
86. H15 Rašovský, Šimon (2004, CZ) 6005 00:04:28 00:04:26 86. 23. 52.
87. D15 Buková, Františka Emma (2004, CZ) 6053 00:04:28 00:04:25 87. 15. 35.
88. H10 Tadyjev, Vít (2006, CZ) 6032 00:04:29 00:04:24 88. 30. 53.
89. H10 Hofhans, Vincent (2005, CZ) HHH 6042 00:04:29 00:04:28 89. 31. 54.
90. D10 Němcová, Veronika (2005, CZ) 6007 00:04:29 00:04:29 90. 21. 36.
91. D10 Hradilová, Dagmar (2007, CZ) 6008 00:04:31 00:04:27 91. 22. 37.
92. H10 Sýkora, Richard (2006, CZ) 6055 00:04:33 00:04:32 92. 32. 55.
93. H10 Vavrečka, Radek (2008, CZ) Apoláček 6025 00:04:37 00:04:35 93. 33. 56.
94. D10 Broulíková, Anežka (2008, CZ) ISCAREX Junior Team 6043 00:04:37 00:04:36 94. 23. 38.
95. H10 Lochman, Matěj (2008, CZ) 6113 00:04:37 00:04:37 95. 34. 57.
96. D10 Fronkova, Mischa (2007) 6102 00:04:38 00:04:38 96. 24. 39.
97. D10 Fronkova, Olivia (2005) 6103 00:04:38 00:04:38 97. 25. 40.
98. H15 Šich, Tomáš (2002, CZ) Báječné dítě v běhu 6017 00:04:38 00:04:34 98. 24. 58.
99. D15 Mrázková, Kristýna (2002, CZ) 6045 00:04:39 00:04:38 99. 16. 41.
100. D10 Doleželová, Markéta (2006, CZ) 6029 00:04:41 00:04:39 100. 26. 42.
101. D10 Wolkerová, Natálie (2006, CZ) 6080 00:04:42 00:04:39 101. 27. 43.
102. D10 Venterová, Jessica (2005, CZ) 6028 00:04:45 00:04:45 102. 28. 44.
103. H15 Vojtíšek, Filip (2004, CZ) SC Testudo 6094 00:04:47 00:04:46 103. 25. 59.
104. D10 Kozlíčková, Karolína (2008, CZ) 6077 00:04:47 00:04:44 104. 29. 45.
105. D10 Stratilová, Eliška (2008, CZ) 6066 00:04:48 00:04:47 105. 30. 46.
106. D10 Krásová, Marie (2006, CZ) 6131 00:04:50 00:04:49 106. 31. 47.
107. H10 Kyselák, Tomáš (2006, CZ) Němčice nad Hanou 6073 00:04:50 00:04:46 107. 35. 60.
108. H10 Lisý, Matyáš (2008, CZ) Pihlovská kempovka 6026 00:04:51 00:04:48 108. 36. 61.
109. D10 Venterová, Vanessa (2008, CZ) 6033 00:04:52 00:04:49 109. 32. 48.
110. H10 Císler, Daniel (2008, CZ) 6037 00:04:54 00:04:50 110. 37. 62.
111. D10 Zerzánková, Anna (2005, CZ) 6150 00:04:57 00:04:55 111. 33. 49.
112. D10 Doleželová, Barbora (2008, CZ) 6030 00:04:58 00:04:56 112. 34. 50.
113. D10 Bělušová, Adéla (2008, CZ) 6039 00:05:01 00:04:58 113. 35. 51.
114. D10 Bělohlávková, Lenka (2006, CZ) Horákovic klan 6082 00:05:01 00:04:58 114. 36. 52.
115. D10 Fronkova, Joanna (2008) 6101 00:05:02 00:05:02 115. 37. 53.
116. D10 Bergová, Adéla (2008, CZ) Báječné dítě v běhu 6027 00:05:07 00:05:03 116. 38. 54.
117. D10 Šafaříková, Denisa (2008, CZ) 6041 00:05:17 00:05:14 117. 39. 55.
118. H10 Zerzánek, Tomáš (2008, CZ) 6194 00:05:17 00:05:15 118. 38. 63.
119. D10 Špaková, Karolína (2007, CZ) 6192 00:05:20 00:05:17 119. 40. 56.
120. D15 Bělohlávková, Monika (2003, CZ) Horákovic klan 6081 00:05:27 00:05:24 120. 17. 57.
121. H10 Horák, Vojtěch (2008, CZ) Horákovic klan 6034 00:06:02 00:05:59 121. 39. 64.
122. D15 Kintlerová, Ivana (2000, CZ) Horákovic klan 6076 00:06:03 00:06:00 122. 18. 58.
123. H10 Rabiencny, Adam (2008, CZ) 6057 00:06:30 00:06:29 123. 40. 65.

80661 KČ NA CHARITU

Každou registrací přispíváte na dobrou věc

PVZP RunTour není jen o běhání. Je i o pomoci druhým. Každý rok vybíráme finanční příspěvek na charitativní subjekty. Ani letos tomu nebude jinak! 50 Kč z každého startovného poputuje na dobrou věc. Navíc také můžete přispět i dobrovolným příspěvkem v jakékoliv výši a podpořit ty, kteří to potřebují ještě více. Děkujeme!

Výsledky 2020

Velká RunTour

  1. Karel Splítek
    Karel Splítek 3784 bodů
  2. Jiří Bradáč
    Jiří Bradáč 3634 bodů
  3. Jan Svatoň
    Jan Svatoň 3608 bodů
  1. Adéla Fábry
    Adéla Fábry 3324 bodů
  2. Petra Vašinová
    Petra Vašinová 3116 bodů
  3. Soňa Barvenčíková
    Soňa Barvenčíková 2976 bodů

Malá RunTour

  1. Kryštof Vilk
    Kryštof Vilk 4544 bodů
  2. Pavel Vokál
    Pavel Vokál 4276 bodů
  3. Luboš Vachutka
    Luboš Vachutka 4272 bodů
  1. Jana Smutná
    Jana Smutná 4210 bodů
  2. Alena Tylšová
    Alena Tylšová 4136 bodů
  3. Barbora Heřmanovská
    Barbora Heřmanovská 3832 bodů

Partneři