fb-pixel

Výsledky

Pořadí seriálu

Sezóna 2019

 

Brno Dětský závod 1 km (2014)   Filtrovat podle jednotlivých ročníků

poř. kat. jméno start. č. čas čistý čas poř.
abs.
poř.
kat.
poř.
pohl.
body
1. H15 Zeman, Filip (1999, CZ) AHA Vyškov 6008 00:03:01 00:03:01 1. 1. 1. FotoFotoFoto
2. H15 Šípek, Kryštof (2002, CZ) VSK UNI Brno 6056 00:03:03 00:03:03 2. 2. 2. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
3. H15 Říha, Jaroslav (1999, CZ) 6066 00:03:06 00:03:05 3. 3. 3. FotoFotoFoto
4. H15 Osolsobě, Jiří (2001, CZ) AHA Vyškov 6053 00:03:10 00:03:10 4. 4. 4. FotoFotoFoto
5. D15 Šestáková, Barbora (1999, CZ) TJ Olympia Bruntál 6063 00:03:15 00:03:15 5. 1. 1. FotoFotoFotoFoto
6. H15 Neugebauer, Karel (2000, CZ) Oslavany 6043 00:03:15 00:03:15 6. 5. 5. FotoFotoFotoFotoFoto
7. H15 Laureys, Kevin (1999, CZ) 6039 00:03:24 00:03:23 7. 6. 6. FotoFoto
8. H15 Adensam, Nicholas Jan (2002, CZ) 6035 00:03:29 00:03:28 8. 7. 7. FotoFoto
9. D10 Hutárková, Veronika (2004, CZ) TJ Oslavany 6022 00:03:29 00:03:29 9. 1. 2. FotoFotoFoto
10. H10 Vinduška, Pavel (2004, CZ) 6106 00:03:30 00:03:29 10. 1. 8. Foto
11. H10 Osolsobě, Jindřich (2004, CZ) AHA Vyškov 6052 00:03:40 00:03:40 11. 2. 9. FotoFotoFotoFoto
12. D15 Marciánová, Hana (2003, CZ) 6065 00:03:40 00:03:40 12. 2. 3. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
13. H10 Doušek, Tomáš (2004, CZ) Tesla Brno 6073 00:03:43 00:03:41 13. 3. 10. FotoFotoFoto
14. D10 Navrátilová, Sára (2004, CZ) Olympia Bruntál 6051 00:03:43 00:03:42 14. 2. 4. FotoFotoFotoFotoFoto
15. H10 Stara, Martin (2005, CZ) 6100 00:03:43 00:03:43 15. 4. 11. FotoFotoFoto
16. H10 Jančařík, Tomáš (2005, CZ) Brno 6067 00:03:45 00:03:43 16. 5. 12. FotoFotoFoto
17. D15 Zítková, Jana (2002, CZ) Falcon Rokycany 6037 00:03:46 00:03:46 17. 3. 5. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
18. D15 Paťavová, Natálie (2003, CZ) TJ Val. Meziříčí 6009 00:03:51 00:03:51 18. 4. 6. FotoFotoFotoFotoFoto
19. H15 Burkovič, Lukáš (2002, CZ) TJ Slezan F-M 6036 00:03:56 00:03:55 19. 8. 13. FotoFoto
20. H15 Paťava, Alexandr (2003, CZ) TJ Val. Meziříčí 6010 00:03:58 00:03:58 20. 9. 14. FotoFoto
21. H10 Neugebauer, Adam (2005, CZ) Oslavany 6042 00:04:02 00:04:02 21. 6. 15. FotoFotoFotoFoto
22. H10 Němec, Matěj (2005, CZ) Nadace Leontinka 6072 00:04:04 00:04:04 22. 7. 16. FotoFotoFoto
23. H10 Růža, Tomáš (2005, CZ) VSK UNI BRNO 6075 00:04:05 00:04:05 23. 8. 17. Foto
24. H15 Růža, Daniel (2002, CZ) VSK UNI BRNO 6074 00:04:05 00:04:05 24. 10. 18. FotoFotoFoto
25. H10 Juřica, Filip (2004, CZ) ACnotarbrazda.cz 6023 00:04:07 00:04:05 25. 9. 19. FotoFoto
26. H15 Krocka, Marek (2003, SK) 6061 00:04:11 00:04:11 26. 11. 20. Foto
27. H10 Schneider, Adam (2004, CZ) 6071 00:04:15 00:04:15 27. 10. 21. Foto
28. H10 Havlík, Adam (2004, CZ) Orel Řečkovice 6017 00:04:15 00:04:13 28. 11. 22. FotoFotoFoto
29. H15 Havlík, Filip (2001, CZ) Orel Řečkovice 6018 00:04:16 00:04:16 29. 12. 23. FotoFotoFotoFoto
30. H15 Ludvík, Vilém (1999, CZ) 6104 00:04:19 00:04:19 30. 13. 24. FotoFoto
31. H10 Demko, Filip (2004, CZ) 6048 00:04:19 00:04:19 31. 12. 25. FotoFotoFoto
32. H15 Říha, Lukáš (2001, CZ) 6105 00:04:19 00:04:18 32. 14. 26. Foto
33. H10 Vrubel, Sebastian (2005, CZ) 6108 00:04:21 00:04:20 33. 13. 27. FotoFoto
34. H10 Ptáček, Vojtěch (2004, CZ) 6031 00:04:23 00:04:22 34. 14. 28. Foto
35. D15 Mazánková, Eva (2000, CZ) 6041 00:04:26 00:04:24 35. 5. 7. FotoFotoFoto
36. H10 Šípek, Jakub (2007, CZ) VSK UNI Brno 6057 00:04:29 00:04:28 36. 15. 29. FotoFoto
37. H10 Novotný, Matěj (2006, CZ) 6070 00:04:32 00:04:32 37. 16. 30. Foto
38. H15 Hořínek, René Patrik (2001, CZ) 6027 00:04:34 00:04:33 38. 15. 31. FotoFoto
39. D15 Kintlerová, Ivana (2000, CZ) 6050 00:04:36 00:04:35 39. 6. 8. FotoFoto
40. H10 Sobotka, Adam (2005, CZ) 6058 00:04:38 00:04:38 40. 17. 32. FotoFotoFotoFotoFoto
41. H10 Salot, Fabian (2007, CZ) 6045 00:04:39 00:04:37 41. 18. 33. Foto
42. H10 Tadyjev, Vít (2006, CZ) 6013 00:04:40 00:04:36 42. 19. 34. FotoFotoFoto
43. H15 Králík, Matěj (2003, CZ) 6002 00:04:40 00:04:38 43. 16. 35. FotoFotoFoto
44. H10 Kijonka, Marek (2007, CZ) 6068 00:04:43 00:04:42 44. 20. 36. FotoFotoFotoFoto
45. D15 Vančurová, Sabina (2002, CZ) 6033 00:04:43 00:04:43 45. 7. 9. FotoFotoFotoFotoFoto
46. H10 Pecina, Adam (2007, CZ) 6038 00:04:44 00:04:44 46. 21. 37. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
47. D10 Kabele, Anna (2005, CZ) 6029 00:04:44 00:04:43 47. 3. 10. FotoFotoFotoFotoFoto
48. H10 Schneider, David (2007, CZ) 6069 00:04:47 00:04:46 48. 22. 38. FotoFotoFotoFoto
49. H10 Čermák, Kryštof (2007, CZ) SK Meťák 6019 00:04:48 00:04:46 49. 23. 39. Foto
50. D10 Všetičková, Zuzana (2006, CZ) 6007 00:04:49 00:04:48 50. 4. 11. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
51. H15 Přikryl, Daniel (1999, CZ) Nadace Leontinka 6046 00:04:51 00:04:51 51. 17. 40. FotoFotoFotoFotoFoto
52. H15 Szrajber, Vojtěch (2003, CZ) 6062 00:04:53 00:04:52 52. 18. 41. FotoFotoFotoFotoFotoFoto
53. H15 Šmerhan, Martin (2002, CZ) 6059 00:04:54 00:04:54 53. 19. 42.  
54. H10 Šmerhan, Milan (2004, CZ) 6060 00:04:54 00:04:54 54. 24. 43. FotoFotoFoto
55. H10 Tůma, Oliver (2007, CZ) Dukla Praha 6016 00:04:56 00:04:55 55. 25. 44. FotoFotoFotoFoto
56. H10 Cigánek, Matěj (2006, CZ) 6116 00:05:02 00:05:02 56. 26. 45. FotoFotoFoto
57. D15 Seemannová, Barbora (2000, CZ) 6101 00:05:07 00:05:05 57. 8. 12. FotoFoto
58. D10 Brázdová, Eliška (2006, CZ) ACnotarbrazda.cz 6025 00:05:07 00:05:05 58. 5. 13. FotoFotoFoto
59. D10 Venterová, Jessica (2005, CZ) 6064 00:05:12 00:05:11 59. 6. 14. FotoFotoFotoFoto
60. H15 Skorepa, Daniel (2003, CZ) 6054 00:05:13 00:05:12 60. 20. 46. FotoFotoFotoFotoFoto
61. D10 Ksandrová, Kateřina (2005, CZ) 6034 00:05:18 00:05:16 61. 7. 15. FotoFoto
62. D10 Vojtíšková, Valerie (2007, CZ) SC Testudo Brno 6026 00:05:19 00:05:17 62. 8. 16. FotoFotoFoto
63. H10 Hrdina, Oliver (2005, CZ) 6110 00:05:21 00:05:20 63. 27. 47. FotoFotoFoto
64. D10 Doleželová, Markéta (2006, CZ) 6020 00:05:21 00:05:18 64. 9. 17. FotoFoto
65. D10 Baczková, Kristýna (2005, CZ) 6107 00:05:24 00:05:22 65. 10. 18. FotoFotoFotoFoto
66. H10 Skorepa, Petr (2005, CZ) 6055 00:05:27 00:05:26 66. 28. 48. FotoFotoFoto
67. D15 Moltašová, Vendula (2000, CZ) 6102 00:05:28 00:05:26 67. 9. 19. FotoFotoFotoFotoFoto
68. D10 Weiglova, Anna Sofie (2007, CZ) 6076 00:05:35 00:05:34 68. 11. 20. FotoFotoFoto
69. D15 Mrázková, Kristýna (2002, CZ) Bučovice 6109 00:05:36 00:05:34 69. 10. 21. FotoFotoFoto
70. D15 Černá, Denisa (2003, CZ) 6012 00:05:37 00:05:36 70. 11. 22. FotoFotoFoto
71. D15 Gavlasová, Kateřina (1999, CZ) Nadace Leontinka 6047 00:05:52 00:05:49 71. 12. 23. FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
72. H10 Stolz, Jan (2010, CZ) La Famiglia 5004 00:06:04 00:06:04 72. 29. 49. FotoFotoFotoFotoFoto
73. H10 Černý, Vítězslav (2007, CZ) Sokol CB 6011 00:06:04 00:06:02 73. 30. 50. FotoFotoFoto
74. D15 Čejková, Patricie (2001, CZ) 6103 00:06:40 00:06:39 74. 13. 24. FotoFoto

392581 KČ NA CHARITU Každou registrací přispíváte na dobrou věc

RunTour není jen o běhání. Je i o pomoci druhým. Každý rok vybíráme finanční příspěvek na charitativní subjekty. Ani letos tomu nebude jinak! 50 Kč z každého startovného poputuje na dobrou věc. Letos navíc můžete nově přispět i dobrovolným příspěvkem v jakékoliv výši a podpořit ty, kteří to potřebují ještě více. Děkujeme!

Výsledky 2019

Velká RunTour

  1. Pavel Dymák
    Pavel Dymák 5614 bodů
  2. Lukáš Nesporý
    Lukáš Nesporý 5500 bodů
  3. Jan Svatoň
    Jan Svatoň 5474 bodů
  1. Veronika Králová
    Veronika Králová 5028 bodů
  2. Adéla Fábry
    Adéla Fábry 4444 bodů
  3. Zdenka Benčíková
    Zdenka Benčíková 4046 bodů

Malá RunTour

  1. Antonín Kos
    Antonín Kos 7482 bodů
  2. Jiří Šeratovský
    Jiří Šeratovský 7436 bodů
  3. Luboš Vachutka
    Luboš Vachutka 7398 bodů
  1. Petra Vašinová
    Petra Vašinová 7654 bodů
  2. Andrea Zapletalová
    Andrea Zapletalová 7080 bodů
  3. Lucie Skalová
    Lucie Skalová 6888 bodů

Partneři