fb-pixel

Výsledky

Pořadí seriálu

Sezóna 2019

 

Brno Dětský závod 1 km (2013)   Filtrovat podle jednotlivých ročníků

poř. kat. jméno start. č. čas čistý čas poř.
abs.
poř.
kat.
poř.
pohl.
body
1. H2 Zeman, Filip (1999, CZ) AHA Vyškov 6029 00:03:21 00:03:21 1. 1. 1. FotoFotoFotoFotoFoto
2. H2 Hladký, Adam (2000, CZ) AC Moravská Slavia Brno 6011 00:03:28 00:03:28 2. 2. 2. Foto
3. H2 Osolsobě, Jiří (2001, CZ) AHA Vyškov 6031 00:03:28 00:03:28 3. 3. 3. FotoFotoFoto
4. H2 Jan, Svoboda (1905, CZ) Brno 1099 00:03:30 00:03:30 4. 4. 4.  
5. D2 Koláčková, Adéla (2001, CZ) AC Moravská Slavia 6065 00:03:31 00:03:31 5. 1. 1. FotoFoto
6. D2 Strnadova, Klara (2001, CZ) Aha Vyskov 6079 00:03:32 00:03:32 6. 2. 2. Foto
7. H2 Šípek, Kryštof (2002, CZ) VSK UNI Brno 6084 00:03:34 00:03:34 7. 5. 5. FotoFotoFoto
8. H Sikora, Marek (2004, CZ) 1. běžecký Jablunkov 6083 00:03:45 00:03:45 8. 1. 6. FotoFotoFotoFotoFoto
9. H Ježek, David (2003, CZ) VSK Univerzita Brno 6071 00:03:46 00:03:46 9. 2. 7. FotoFotoFoto
10. H2 Štěpánek, Radek (1998, CZ) Brno 6085 00:03:47 00:03:47 10. 6. 8. Foto
11. D Marciánová, Hana (2003, CZ) 6034 00:03:49 00:03:49 11. 1. 3. FotoFotoFotoFoto
12. D Hutárková, Veronika (2004, CZ) TJ Oslavany 6022 00:03:52 00:03:52 12. 2. 4. FotoFotoFotoFotoFoto
13. H Osolsobě, Jindřich (2004, CZ) AHA Vyškov 6030 00:03:56 00:03:56 13. 3. 9. FotoFotoFoto
14. H Pink, Tomáš (2003, CZ) 6095 00:03:57 00:03:57 14. 4. 10. FotoFotoFotoFoto
15. H2 Papillier, Alex (2001, CZ) 6073 00:04:00 00:04:00 15. 7. 11. FotoFoto
16. H2 Lounek, Ondřej (2001, CZ) 6046 00:04:02 00:04:02 16. 8. 12. FotoFotoFotoFoto
17. H Smíšek, Filip (2003, CZ) 6053 00:04:05 00:04:05 17. 5. 13. FotoFotoFotoFoto
18. H Janáček, Jakub (2005, CZ) 6005 00:04:08 00:04:08 18. 6. 14. Foto
19. H Palbuchta, Kryštof (2003, CZ) 6050 00:04:09 00:04:09 19. 7. 15. FotoFotoFoto
20. H2 Jordán, Michael (1998, CZ) 6070 00:04:10 00:04:10 20. 9. 16. FotoFotoFoto
21. H Hronek, Šimon (2003, CZ) 6042 00:04:10 00:04:10 21. 8. 17. FotoFoto
22. H Stara, Martin (2005, CZ) 6078 00:04:13 00:04:13 22. 9. 18. Foto
23. H2 Havelka, Tomáš (2002, CZ) 6087 00:04:17 00:04:17 23. 10. 19. FotoFotoFoto
24. H2 Amler, Dominik (2002, CZ) 6012 00:04:19 00:04:19 24. 11. 20. FotoFoto
25. H Juřica, Filip (2004, CZ) notarbrazda.cz 6072 00:04:20 00:04:20 25. 10. 21. FotoFoto
26. H2 Hrdý, Jakub (2002, CZ) 6043 00:04:23 00:04:23 26. 12. 22. FotoFoto
27. H2 Havlík, Filip (2001, CZ) Orel Řečkovice 6041 00:04:23 00:04:23 27. 13. 23. FotoFotoFoto
28. D Kolaříková, Tereza (2003, CZ) 6061 00:04:25 00:04:25 28. 3. 5. FotoFoto
29. H Havránek, Ota (2005, CZ) 6019 00:04:26 00:04:26 29. 11. 24. FotoFotoFoto
30. H2 Beneš, Filip (2002, CZ) 6098 00:04:27 00:04:27 30. 14. 25. Foto
31. H Křivánek, Pepa (2005, CZ) 6067 00:04:29 00:04:29 31. 12. 26. Foto
32. H Hladký, Marek (2004, CZ) Stalingrad 6021 00:04:34 00:04:34 32. 13. 27. FotoFoto
33. H Lhotecky, Kryštof (2003, CZ) 6092 00:04:35 00:04:35 33. 14. 28. FotoFotoFoto
34. H Lhotecky, Lgor (2005, CZ) 6093 00:04:37 00:04:37 34. 15. 29. FotoFoto
35. H Havelka, Daniel (2005, CZ) 6086 00:04:39 00:04:39 35. 16. 30. FotoFotoFotoFoto
36. H Pavel, Mikeš (1905, CZ) Brno 1098 00:04:39 00:04:39 36. 17. 31. Foto
37. H Amler, Matyáš (2004, CZ) 6013 00:04:39 00:04:39 37. 18. 32. Foto
38. D Stoklasová, Amálie (2004, CZ) Ak Kroměříž 6060 00:04:41 00:04:41 38. 4. 6. FotoFotoFotoFoto
39. D Štorková, Jana (2004, CZ) 6039 00:04:42 00:04:42 39. 5. 7. FotoFoto
40. H Havlík, Adam (2004, CZ) Orel Řečkovice 6040 00:04:42 00:04:42 40. 19. 33. FotoFoto
41. D Němcová, Karolína (2003, CZ) 6006 00:04:43 00:04:43 41. 6. 8. Foto
42. H Tesař, Josef (2006, CZ) 6094 00:04:43 00:04:43 42. 20. 34. FotoFoto
43. D Stoklasová, Klára (2006, CZ) AK Kroměříž 6057 00:04:48 00:04:48 43. 7. 9. FotoFotoFoto
44. D2 Stratilová, Anna (2001, CZ) 6064 00:04:49 00:04:49 44. 3. 10. FotoFotoFoto
45. D Anita, Klára Cikánková (1905, CZ) Brno 6100 00:04:49 00:04:49 45. 8. 11. FotoFotoFoto
46. H Guadagno, Giovanni (2003, CZ) 6055 00:04:50 00:04:50 46. 21. 35. Foto
47. H Viktor, Plekanec (1905, CZ) Brno 6099 00:04:52 00:04:52 47. 22. 36. FotoFoto
48. H Ptáček, Vojtěch (2004, CZ) 6020 00:04:52 00:04:52 48. 23. 37. FotoFotoFoto
49. D2 Mrtvá, Andrea (2002, CZ) 6091 00:05:00 00:05:00 49. 4. 12. FotoFoto
50. H Škrášek, Adam (2004, CZ) AK Uh. Hradiště 6018 00:05:00 00:05:00 50. 24. 38. FotoFoto
51. D Stoklasová, Julie (2006, CZ) AK Kroměříž 6056 00:05:01 00:05:01 51. 9. 13. Foto
52. D2 Veselovská, Kateřina (2000, CZ) 6075 00:05:05 00:05:05 52. 5. 14. FotoFotoFoto
53. D Veselovská, Anna (2005, CZ) 6076 00:05:06 00:05:06 53. 10. 15. FotoFotoFotoFoto
54. D2 Skibová, Barbora (2002, CZ) Pengiun´s ski club Ostrava 6089 00:05:08 00:05:08 54. 6. 16. FotoFotoFoto
55. H Štefan, Jan (2003, CZ) 6014 00:05:10 00:05:10 55. 25. 39. FotoFoto
56. D Šoukalová, Viktorie (2005, CZ) ALFA PROFI 6054 00:05:13 00:05:13 56. 11. 17. FotoFoto
57. D Brázdová, Eliška (2006, CZ) notarbrazda.cz 6028 00:05:15 00:05:15 57. 12. 18. Foto
58. D2 Bílková, Monika (2000, CZ) 6045 00:05:16 00:05:16 58. 7. 19. Foto
59. D2 Aneta, Mellerová (1905, CZ) Ochoz u Brna 6097 00:05:26 00:05:26 59. 8. 20. FotoFoto
60. D2 Barbora, Seemannová (1905, CZ) Křtiny 1100 00:05:26 00:05:26 60. 9. 21. FotoFoto
61. D2 Smíšková, Lucie (2001, CZ) 6051 00:05:28 00:05:28 61. 10. 22. FotoFoto
62. D Cigáková, Lenka (2003, CZ) 6003 00:05:36 00:05:36 62. 13. 23. FotoFoto
63. H Skorepa, Daniel (2003, CZ) 6068 00:05:42 00:05:42 63. 26. 40.  
64. H Smital, Libor (2003, CZ) ESD Centrum 6080 00:05:45 00:05:45 64. 27. 41. FotoFotoFotoFoto
65. H2 Sodomka, Marek (2001, CZ) 6066 00:05:46 00:05:46 65. 15. 42. FotoFotoFoto
66. D Skibová, Magdalena (2006, CZ) Penguin´s ski club Ostrava 6090 00:05:47 00:05:47 66. 14. 24. FotoFotoFoto
67. D Kabele, Anna (2005, CZ) Studio zdraví Pavlína 6023 00:05:48 00:05:48 67. 15. 25. FotoFotoFotoFotoFoto
68. D Němcová, Veronika (2005, CZ) 6007 00:05:51 00:05:51 68. 16. 26. FotoFotoFoto
69. H Cigánek, Matěj (2006, CZ) 6009 00:05:52 00:05:52 69. 28. 43. FotoFotoFotoFotoFoto
70. H Malík, Petr (1905, CZ) Bučovice 1096 00:06:14 00:06:14 70. 29. 44. FotoFotoFotoFoto
71. D Doleželová, Markéta (2006, CZ) 6008 00:06:49 00:06:49 71. 17. 27. FotoFotoFoto
72. H Skorepa, Petr (2005, CZ) 6069 00:06:59 00:06:59 72. 30. 45. FotoFotoFotoFotoFotoFoto

385498 KČ NA CHARITU Každou registrací přispíváte na dobrou věc

RunTour není jen o běhání. Je i o pomoci druhým. Každý rok vybíráme finanční příspěvek na charitativní subjekty. Ani letos tomu nebude jinak! 50 Kč z každého startovného poputuje na dobrou věc. Letos navíc můžete nově přispět i dobrovolným příspěvkem v jakékoliv výši a podpořit ty, kteří to potřebují ještě více. Děkujeme!

Výsledky 2019

Velká RunTour

  1. Pavel Dymák
    Pavel Dymák 5614 bodů
  2. Lukáš Nesporý
    Lukáš Nesporý 5500 bodů
  3. Jan Svatoň
    Jan Svatoň 5474 bodů
  1. Veronika Králová
    Veronika Králová 5028 bodů
  2. Adéla Fábry
    Adéla Fábry 4444 bodů
  3. Zdenka Benčíková
    Zdenka Benčíková 4046 bodů

Malá RunTour

  1. Antonín Kos
    Antonín Kos 7482 bodů
  2. Jiří Šeratovský
    Jiří Šeratovský 7436 bodů
  3. Luboš Vachutka
    Luboš Vachutka 7398 bodů
  1. Petra Vašinová
    Petra Vašinová 7654 bodů
  2. Andrea Zapletalová
    Andrea Zapletalová 7080 bodů
  3. Lucie Skalová
    Lucie Skalová 6888 bodů

Partneři