fb-pixel

Výsledky

Pořadí seriálu

Sezóna 2020

 

Z hlediska GDPR naleznete své fotografie a diplomy pouze ve svém účtu nebo e-mailu. Děkujeme za pochopení. RunTour tým.

Brno 5 km (2012)

poř. kat. jméno start. č. čas poř.
abs.
poř.
kat.
poř.
pohl.
body
1. M Kubínek, František (1988, CZ) Ekol Elite Triatlon Team 82 00:17:32 1. 1. 1. 200
2. M Hurta, Adam (1989, CZ) AC Prostějov 91 00:17:53 2. 2. 2. 180
3. M Ryška, Vít (1975, CZ) Horokolo Jundrov 75 00:18:54 3. 3. 3. 170
4. M Jiří, Otrusina (1982, CZ) Olomouc 8 00:19:27 4. 4. 4. 164
5. M Mazouch, Tomáš (1983, CZ) 53 00:19:56 5. 5. 5. 160
6. M Váňa, Jaroslav (1979, CZ) SK Plzeň Bolevec 61 00:20:55 6. 6. 6. 158
7. Z Kateřina, Doubková (1972, CZ) Moravský Krumlov 113 00:20:58 7. 1. 1. 156
8. Z Drozdová, Dorota (1978, CZ) AC Moravská Slávia Brno 56 00:22:03 8. 2. 2. 154
9. M Marek, Tesar (1976, CZ) Praha 10 9 00:22:14 9. 7. 7. 152
10. Z Iveta, Juřenčáková (1993, CZ) Brno 117 00:22:23 10. 3. 3. 150
11. M Ptáčník, Tomáš (1993, CZ) 65 00:23:09 11. 8. 8. 148
12. Z Staňková, Kateřina (1988, CZ) 27 00:23:24 12. 4. 4. 146
13. Z Bednářová, Kristýna (1996, CZ) Tišnov 6 00:23:43 13. 5. 5. 144
14. M Vránek, David (1978, CZ) 67 00:23:46 14. 9. 9. 142
15. M Cadenas, Frank (1977, CZ) 87 00:23:48 15. 10. 10. 140
16. M Stara, Ondra (1998, CZ) AC Okrouhlá 66 00:24:16 16. 11. 11. 138
17. M David, Karas (1997, CZ) Vojkovice 15 00:24:25 17. 12. 12. 136
18. M Žalud, Petr (1975, CZ) 80 00:24:29 18. 13. 13. 134
19. M Jakub, Kalus (1994, CZ) Brno-Žebětín 114 00:24:36 19. 14. 14. 132
20. M Žanda, Jan (1999, CZ) SK Chotěboř 34 00:24:44 20. 15. 15. 130
21. M Kuzněcov, Michal (1988, CZ) Zewlers 79 00:24:58 21. 16. 16. 128
22. Z Musilová, Erika (1991, CZ) AC Moravská Slávia Brno 90 00:25:12 22. 6. 6. 126
23. M60 Vratislav, Odvárko (1959, CZ) VIP 4 00:25:16 23. 1. 17. 124
24. M Marek, Husička (1986, CZ) MIZUNO 100 00:25:54 24. 7. 18. 122
25. M Jakub, Husička (1984, CZ) - 101 00:26:06 25. 8. 19. 120
26. M , Mezlík (1985, CZ) VIP 108 00:26:24 26. 17. 20. 118
27. M Kubinec, Jaroslav (1984, CZ) 74 00:26:26 27. 18. 21. 116
28. M Jakub, Janda (1978, CZ) VIP 3 00:26:40 28. 19. 22. 114
29. Z Benkova, Ilona (1980, CZ) Viničné Šumice 63 00:26:41 29. 9. 7. 112
30. M Petr, Javůrek (1983, CZ) MIZUNO 4182 00:26:53 30. 20. 23. 110
31. M Ondřej, Bank (1980, CZ) VIP 2 00:26:55 31. 21. 24. 108
32. M , Švancara (1985, CZ) VIP 104 00:26:58 32. 22. 25. 106
33. Z Dita, Hořínková (1994, CZ) Brno 119 00:26:59 33. 10. 8. 104
34. M60 Kočalka, Juraj (1953, CZ) Brandýs nad Labem 24 00:27:23 34. 2. 26. 102
35. Z , Domanská (1985, CZ) VIP 116 00:27:43 35. 11. 9. 100
36. Z Zapletalová, Barbora (1988, CZ) 26 00:27:48 36. 12. 10. 98
37. M Milan, Lukášek (1972, CZ) Vojkovice 16 00:27:49 37. 23. 27. 96
38. Z50 Grünová, Ivana (1971, CZ) AC Okrouhlá-ČP Blansko 55 00:27:53 38. 1. 11. 94
39. M Jantošovič, Marek (1975, CZ) 28 00:27:54 39. 24. 28. 92
40. M Lecián, Dalibor (1981, CZ) 51 00:28:00 40. 25. 29. 90
41. Z50 Hrabinová, Marcela (1971, CZ) 4092 00:28:00 41. 2. 12. 88
42. M , Limer (1985, CZ) VIP 110 00:28:02 42. 26. 30. 86
43. Z Neckářová, Pavla (1981, CZ) Brno 96 00:28:04 43. 13. 13. 84
44. Z50 Jana, Hořínková (1965, CZ) Brno 118 00:28:08 44. 3. 14. 82
45. M Tomáš, Gavenda (1990, CZ) Želetice 93 00:28:23 45. 27. 31. 80
46. M60 Vilímek, Stanislav (1958, CZ) SVILIMEK@CBOX.CZ BEN 62 00:28:31 46. 3. 32. 78
47. M50 Machát, Miloslav (1969, CZ) SKP VYŠKOV 4045 00:28:35 47. 1. 33. 76
48. M Tomáš, Bank (1976, CZ) VIP 1 00:28:47 48. 28. 34. 74
49. M Moták, Josef (1978, CZ) 39 00:28:50 49. 29. 35. 72
50. M61 Procházka, Rostislav (1948, CZ) sk jundrov 73 00:29:19 50. 1. 36. 70
51. M50 Brabenec, Milan (1966, CZ) 31 00:29:30 51. 2. 37. 68
52. Z Škytová, Alžběta (1987, CZ) SKYTOVA.ALZBETA@SEZN 102 00:29:34 52. 14. 15. 66
53. Z Králová, Michaela (1981, CZ) Jones Lang 69 00:29:36 53. 15. 16. 64
54. M Volf, Stanislav (1985, CZ) 52 00:29:37 54. 30. 38. 62
55. Z50 Vonášková, Lenka (1971, CZ) 50 00:30:13 55. 4. 17. 60
56. Z50 Kotenova, Bohunka (1971, CZ) Harfa Inline Team 29 00:30:31 56. 5. 18. 58
57. M Polan, Michal (1981, CZ) Rakovník 120 00:30:32 57. 31. 39. 56
58. M60 Kohoutek, Miloš (1961, CZ) Svitávka 14 00:30:38 58. 4. 40. 54
59. Z Staňková, Magdalena (1987, CZ) 23 00:30:45 59. 16. 19. 52
60. Z Zborníková, Veronika (1984, CZ) 72 00:30:47 60. 17. 20. 50
61. Z Brabencová, Marianna (1972, CZ) 32 00:30:52 61. 18. 21. 49
62. M Denis, Forbich (1978, CZ) 7 00:31:46 62. 32. 41. 48
63. Z Pichová, Dagmar (1977, CZ) 88 00:31:48 63. 19. 22. 47
64. M Rebenda, David (1976, CZ) 41 00:32:09 64. 33. 42. 46
65. M50 Libor, Netopilík (1970, CZ) Břeclav 11 00:32:10 65. 3. 43. 45
66. M Daniel, Netopilík (1994, CZ) Břeclav 12 00:32:10 66. 34. 44. 44
67. M50 Diatka, Vladimír (1967, CZ) 81 00:32:14 67. 4. 45. 43
68. Z Diatková, Kristýna (1994, CZ) EKOL Team 38 00:32:14 68. 20. 23. 42
69. Z Maderová, Silvie (1980, CZ) 64 00:32:23 69. 21. 24. 41
70. Z50 Žandová, Hana (1970, CZ) SK Chotěboř 33 00:32:30 70. 6. 25. 40
71. M Dzurek, Ján (1986, CZ) Pawshake 30 00:32:45 71. 35. 46. 39
72. Z Blažková, Kamila (1982, CZ) 20 00:32:47 72. 22. 26. 38
73. M50 Jordán, Robert (1965, CZ) 22 00:33:15 73. 5. 47. 37
74. Z Koňariková, Lenka (1975, CZ) Horokolo Jundrov 76 00:33:16 74. 23. 27. 36
75. M61 Karel, Leixner (1946, CZ) Brno 95 00:33:20 75. 2. 48. 35
76. M Banszel, Martin (1980, CZ) SK RYBKOVA 4159 00:33:26 76. 36. 49. 34
77. Z Yussupova, Dana (1978, CZ) BIKE TEAM ÚJEZD NAD 4039 00:33:33 77. 24. 28. 33
78. Z60 Drtinová, Víťa (1955, CZ) 4151 00:34:27 78. 1. 29. 32
79. Z Tereza, Frýdlová (1987, CZ) MIZUNO 4186 00:35:09 79. 25. 30. 31
80. Z Černochová, Petra (1987, CZ) 89 00:36:48 80. 26. 31. 30
81. Z Stará, Lucie (1977, CZ) 37 00:37:24 81. 27. 32. 29
82. Z50 Gebová, Andrea (1962, CZ) 86 00:39:45 82. 7. 33. 28
83. Z , Špráchalová (1985, CZ) VIP 106 00:43:43 83. 28. 34. 27
84. Z Matzová, Martina (1987, CZ) Pawshake 92 00:45:31 84. 29. 35. 26
85. M Limr, Viktor (1974, CZ) 47 85. 37. 50. 25
DNF Z50 Schmidtová, Zora (1967, CZ) 77 - - -
DNF Z Žaludová, Radka (2000, CZ) 68 - - -
DNF M Miloš, Prkna (1975, CZ) Police 94 - - -
DNF M Kubica, Petr (1980, CZ) 78 - - -

465771 KČ NA CHARITU Každou registrací přispíváte na dobrou věc

RunTour není jen o běhání. Je i o pomoci druhým. Každý rok vybíráme finanční příspěvek na charitativní subjekty. Ani letos tomu nebude jinak! 50 Kč z každého startovného poputuje na dobrou věc. Letos navíc můžete nově přispět i dobrovolným příspěvkem v jakékoliv výši a podpořit ty, kteří to potřebují ještě více. Děkujeme!

Výsledky 2020

Velká RunTour

  1. Marek Chrascina
    Marek Chrascina 800 bodů
  2. Tomáš Lichý
    Tomáš Lichý 720 bodů
  3. David Pelíšek
    David Pelíšek 680 bodů
  1. Petra Vašinová
    Petra Vašinová 626 bodů
  2. Andrea Šuldesova
    Andrea Šuldesova 612 bodů
  3. Tereza Hlaváčová
    Tereza Hlaváčová 600 bodů

Malá RunTour

  1. Jiří Šeratovský
    Jiří Šeratovský 1000 bodů
  2. Kryštof Vilk
    Kryštof Vilk 900 bodů
  3. Rosťa Bajtek
    Rosťa Bajtek 850 bodů
  1. Petra Sklenářová
    Petra Sklenářová 792 bodů
  2. Hanka Bednarčíková
    Hanka Bednarčíková 786 bodů
  3. Jana Smutná
    Jana Smutná 774 bodů

Partneři