fb-pixel
MENU

Výsledky

Pořadí seriálu

Sezóna 2019

 

Brno 10 km (2012)

poř. kat. jméno start. č. čas poř.
abs.
poř.
kat.
poř.
pohl.
body
1. M Lukeš, Petr (1992, CZ) TJ SLEZAN FRÝDEK-MÍS 4103 00:33:33 1. 1. 1. 400  
2. M Kučera, Lukáš (1981, CZ) Brno 4207 00:35:23 2. 2. 2. 360  
3. M Tomáš, Kroupa (1987, CZ) Brno 4208 00:36:04 3. 3. 3. 340  
4. M Pukl, Rostislav (1982, CZ) VSK Univerzita Brno 4135 00:36:45 4. 4. 4. 328  
5. M Sochor, Petr (1981, CZ) Vyškov 4193 00:37:17 5. 5. 5. 320  
6. M Halama, Jakub (1979, CZ) Klub vytrvalostních sportů Šum 4138 00:37:37 6. 6. 6. 318  
7. M Dlabáček, Lukáš (1979, CZ) Orel Řečkovice 4143 00:38:39 7. 7. 7. 316  
8. M Strnad, Ondřej (1980, CZ) Brno-Medlánky 4136 00:38:51 8. 8. 8. 314  
9. Z Pecková, Květa (1985, CZ) Sokol Plzen Petrin 4001 00:39:03 9. 1. 1. 312  
10. M50 Grün, Gustav (1968, CZ) AC Okrouhlá-ČP Blansko 4102 00:39:16 10. 1. 9. 310  
11. M60 František, Kolinek (1956, CZ) 4194 00:39:45 11. 1. 10. 308  
12. M Doležel, Radek (1972, CZ) 4066 00:40:11 12. 9. 11. 306  
13. M Pulicar, Kamil (1991, CZ) VibramFivefingers 4173 00:40:25 13. 10. 12. 304  
14. M Kučera, Michal (1977, CZ) 4130 00:40:53 14. 11. 13. 302  
15. M50 Slatina, František (1966, CZ) AC Moravská Slavia Brno 4122 00:41:04 15. 2. 14. 300  
16. M50 Alman, Dušan (1967, CZ) Babice 4165 00:41:11 16. 3. 15. 298  
17. M Aleš, Hrabovský (1981, CZ) Brno 4195 00:41:17 17. 12. 16. 296  
18. M Konečný, Lukáš (1978, CZ) - 4002 00:41:46 18. 13. 17. 294  
19. M Krýsl, Michal (1988, CZ) MM-AK KRMIL 4026 00:41:52 19. 14. 18. 292  
20. M50 Sedláček, Roman (1964, CZ) Lanškroun 4160 00:41:59 20. 4. 19. 290  
21. M Krejčí, Radek (1992, CZ) Umění je obrana 4093 00:42:05 21. 15. 20. 288  
22. M Bulín, Martin (1985, CZ) 4125 00:42:13 22. 16. 21. 286  
23. M Bednář, Zbyněk (1973, CZ) Orel Jamné 4095 00:42:13 23. 17. 22. 284  
24. M Pavlík, Milan (1978, CZ) 4124 00:42:33 24. 18. 23. 282  
25. M Plechatý, Ondřej (1984, CZ) Haileho běžci Velká Bíteš 4060 00:42:39 25. 19. 24. 280  
26. M50 Michal, Piška (1965, CZ) - 4177 00:43:00 26. 5. 25. 278  
27. M Benek, Radim (1975, CZ) Viničné Šumice 4123 00:43:18 27. 20. 26. 276  
28. M Vrábel, Pavel (1979, CZ) ALCZ Running team 4105 00:43:41 28. 21. 27. 274  
29. M Orinič, Milan (1981, CZ) 4109 00:44:07 29. 22. 28. 272  
30. M50 Fiala, Enrico (1971, CZ) Praha 4210 00:44:17 30. 6. 29. 270  
31. M50 Engl, Martin (1969, CZ) 4144 00:44:25 31. 7. 30. 268  
32. M Černý, Ondřej (1978, CZ) SoteSport 4096 00:44:28 32. 23. 31. 266  
33. M60 Pavlík, Ladislav (1958, CZ) Žďár nad Sázavou 4198 00:44:32 33. 2. 32. 264  
34. M Jesper, Kallehauge (1966, CZ) 4209 00:44:36 34. 24. 33. 262  
35. M Horák, Lukáš (1990, CZ) 4074 00:44:51 35. 25. 34. 260  
36. M Havránek, Jan (1977, CZ) 4114 00:44:56 36. 26. 35. 258  
37. M50 Smolka, Josef (1970, CZ) Brno 4067 00:44:57 37. 8. 36. 256  
38. M50 Kazda, Petr (1970, CZ) 4070 00:44:58 38. 9. 37. 254  
39. M Lehne, Marcel (1978, CZ) 4146 00:45:01 39. 27. 38. 252  
40. M Drabek, Martin (1991, CZ) SK Líšeň 4119 00:45:08 40. 28. 39. 250  
41. M Ševčík, Kamil (1978, CZ) 4099 00:45:15 41. 29. 40. 248  
42. M Prčina, David (1974, CZ) 4078 00:45:16 42. 30. 41. 246  
43. M50 Žanda, Jan (1967, CZ) SK Chotěboř 4087 00:45:20 43. 10. 42. 244  
44. M Zítko, Roman (1991, CZ) Bulldogs Brno 4120 00:45:59 44. 31. 43. 242  
45. M Filip, Vrána (1976, CZ) Brno 4200 00:46:00 45. 32. 44. 240  
46. M García, Inigo (1978, CZ) 4072 00:46:02 46. 33. 45. 238  
47. M Černý, Luděk (1984, CZ) Brno 4204 00:46:11 47. 34. 46. 236  
48. M Modrý, Marek (1988, CZ) OK Sparta Praha 4126 00:46:12 48. 35. 47. 234  
49. M Továrek, Marcel (1972, CZ) SK Slatina 4058 00:46:24 49. 36. 48. 232  
50. M Urban, Josef (1993, CZ) 4068 00:46:28 50. 37. 49. 230  
51. M Sobotka, Vít (1974, CZ) 4033 00:46:31 51. 38. 50. 228  
52. M Čank, Ctibor (1977, CZ) ARL 4097 00:46:34 52. 39. 51. 226  
53. M Jaitner, Jakub (1986, CZ) 4085 00:46:42 53. 40. 52. 224  
54. M Udžan, Rastislav (1981, SK) BK Stará Ľubovňa 4091 00:46:47 54. 41. 53. 222  
55. Z50 Vlčková, Romana (1971, CZ) Střelka Brno 4161 00:46:51 55. 1. 2. 220  
56. M Trejtnar, Michal (1975, CZ) Cycles Perfecta Ivančice 4163 00:46:58 56. 42. 54. 218  
57. M Tomáš, Zdvořáček (1980, CZ) Brno 4190 00:47:06 57. 43. 55. 216  
58. M Žanda, Matěj (1992, CZ) SK Chotěboř 4088 00:47:11 58. 44. 56. 214  
59. M Groll, Jiří (1990, CZ) 4032 00:47:26 59. 45. 57. 212  
60. M Tomáš, Modřík (1990, CZ) Teplice 4205 00:47:26 60. 46. 58. 210  
61. Z Baumann, Helga (1984, CZ) Brno 4199 00:47:34 61. 2. 3. 208  
62. M50 Herauf, Zdeněk (1965, CZ) 4049 00:47:38 62. 11. 59. 206  
63. M Kupka, Pavel (1975, CZ) 4047 00:47:39 63. 47. 60. 204  
64. M50 Jiříček, Jan (1964, CZ) AXIOM OrBiTt Žďár nad Sázavou 4030 00:47:42 64. 12. 61. 202  
65. M Hrdina, Tomáš (1979, CZ) 4075 00:47:46 65. 48. 62. 200  
66. M Pospíšil, David (1978, CZ) 4048 00:47:55 66. 49. 63. 198  
67. M Toman, Jan (1984, CZ) 4111 00:47:56 67. 50. 64. 196  
68. M50 Bartl, Marcel (1968, CZ) STS Chvojkovice/Brod 4132 00:48:05 68. 13. 65. 194  
69. M60 Matušek, Zdeněk (1960, CZ) 4028 00:48:21 69. 3. 66. 192  
70. M Hrdý, Lukáš (1979, CZ) 4110 00:48:49 70. 51. 67. 190  
71. M Hloušek, Jaroslav (1978, CZ) 4055 00:48:56 71. 52. 68. 188  
72. M Kadlčák, Jakub (1986, CZ) Univerzita Tomáše Bati ve Zlín 4157 00:49:09 72. 53. 69. 186  
73. M Guillaume, Ikifule (1977, CG) BRNO 4202 00:49:10 73. 54. 70. 184  
74. M Michel, Roman (1982, CZ) 4061 00:49:17 74. 55. 71. 182  
75. M Obtulovič, Marek (1984, CZ) žáden 4134 00:49:40 75. 56. 72. 180  
76. M Marek, Picha (1977, CZ) Brno 4167 00:49:50 76. 57. 73. 178  
77. M Libor, Procházka (1982, CZ) VIP 4191 00:49:52 77. 58. 74. 176  
78. M Ždánský, Petr (1985, CZ) 4057 00:49:53 78. 59. 75. 174  
79. Z50 Hlaváčová, Jaromíra (1969, CZ) 4086 00:50:18 79. 2. 4. 172  
80. M Němec, Vladislav (1977, CZ) 4043 00:50:19 80. 60. 76. 170  
81. M Štancl, Tomáš (1983, CZ) MIZUNO 4184 00:50:19 81. 61. 77. 168  
82. M Jaroslav, Kára (1985, CZ) Mizuno 4183 00:50:19 82. 62. 78. 166  
83. M50 Fáček, Miroslav (1966, CZ) AC 1891 4029 00:50:25 83. 14. 79. 164  
84. M61 Stráník, Aleš (1950, CZ) 4158 00:50:41 84. 1. 80. 162  
85. M Adam, Truska (1986, CZ) Brno 4203 00:51:02 85. 63. 81. 160  
86. M50 Šipl, Milan (1970, CZ) 4107 00:51:10 86. 15. 82. 158  
87. M Štefánik, Milan (1981, SK) 4101 00:51:30 87. 64. 83. 156  
88. M Kracík, Lukáš (1988, CZ) 4077 00:51:42 88. 65. 84. 154  
89. M50 Veselý, Karel (1970, CZ) 4094 00:51:42 89. 16. 85. 152  
90. M Šoukal, Vít (1979, CZ) Bike Team Kola Kaňkovský Olomo 4065 00:52:09 90. 66. 86. 150  
91. M Le Gallo, Pierrick (1984, CZ) 4174 00:52:09 91. 67. 87. 148  
92. M60 Šimek, Štefan (1956, CZ) Mořice 4145 00:52:10 92. 4. 88. 146  
93. M Nežádal, Martin (1976, CZ) 4054 00:52:14 93. 68. 89. 144  
94. M Svatek, Robert (1972, CZ) None 4079 00:52:17 94. 69. 90. 142  
95. M Nerud, Pavel (1981, CZ) 4041 00:52:44 95. 70. 91. 140  
96. M Podveský, Radek (1972, CZ) 4156 00:52:47 96. 71. 92. 138  
97. M Turek, Michal (1982, CZ) 4118 00:53:05 97. 72. 93. 136  
98. Z Ubrová, Veronika (1978, CZ) Brno 4024 00:53:10 98. 3. 5. 134  
99. Z Buzgovičová, Petra (1985, SK) 4051 00:53:13 99. 4. 6. 132  
100. M Ondřej, Nový (1973, CZ) 4189 00:53:22 100. 73. 94. 130  
101. M50 Čekal, Tomáš (1970, CZ) HC Kometa Brno 4116 00:53:23 101. 17. 95. 128  
102. M Plhal, Jiří (1979, CZ) Vyškov 4025 00:53:32 102. 74. 96. 126  
103. M Žalud, Ján (1988, SK) 4052 00:53:56 103. 75. 97. 124  
104. M Petříček, Tomáš (1982, CZ) 4082 00:54:21 104. 76. 98. 122  
105. M Josefík, Marián (1983, CZ) CykloWord 4175 00:54:31 105. 77. 99. 120  
106. M Stransky, Jan (1982, CZ) Bike Team Újezd nad lesy 4020 00:54:35 106. 78. 100. 118  
107. M Pešta, Martin (1976, CZ) Mather Activation 4131 00:54:46 107. 79. 101. 116  
108. M Adámek, Petr (1984, CZ) 4042 00:54:49 108. 80. 102. 114  
109. M Vladimír, Čakovský (1986, CZ) Poltár 4192 00:55:07 109. 81. 103. 112  
110. M Tomáš, Skrýval (1983, CZ) MIZUNO 4181 00:55:16 110. 82. 104. 110  
111. M50 Závodný, Tomáš (1963, CZ) 4027 00:55:21 111. 18. 105. 108  
112. M Hutský, Michal (1986, CZ) Run4Unix 4148 00:55:26 112. 83. 106. 106  
113. Z Pešáková, Mirka (1985, CZ) 4023 00:55:32 113. 5. 7. 104  
114. Z Vaverková, Lucie (1985, CZ) 4069 00:55:38 114. 6. 8. 102  
115. M50 Suchánek, Petr (1970, CZ) ten nejlepší 4115 00:55:39 115. 19. 107. 100  
116. M Frydrych, Jiří (1983, CZ) 4064 00:55:46 116. 84. 108. 98  
117. M Ondřej, Dominec (1981, CZ) Zlín 4197 00:56:10 117. 85. 109. 96  
118. M Smolka, Radim (1982, CZ) 4155 00:57:10 118. 86. 110. 94  
119. M Šlezinger, Radek (1981, CZ) 4112 00:57:27 119. 87. 111. 92  
120. M Köhler, René (1987, CZ) 4164 00:57:30 120. 88. 112. 90  
121. M50 Michálek, Libor (1966, CZ) 4098 00:57:35 121. 20. 113. 89  
122. M Smílek, Jiří (1977, CZ) 4150 00:57:36 122. 89. 114. 88  
123. Z Strouhalová, Iva (1988, CZ) 4117 00:57:47 123. 7. 9. 87  
124. M50 Bouček, Miroslav (1969, CZ) 4090 00:58:15 124. 21. 115. 86  
125. Z Krejčiříková, Kateřina (1972, CZ) 4104 00:58:48 125. 8. 10. 85  
126. Z Babáčková, Michaela (1982, CZ) 4128 00:59:18 126. 9. 11. 84  
127. M Formánek, Roman (1972, CZ) 4129 00:59:21 127. 90. 116. 83  
128. M Kamenský, Emil (1986, CZ) 4113 00:59:41 128. 91. 117. 82  
129. Z Fukarová, Iva (1973, CZ) 4076 01:00:04 129. 10. 12. 81  
130. Z Němcová, Halka (1977, CZ) 4044 01:01:20 130. 11. 13. 80  
131. M Musil, Jaromír (1973, CZ) Nidoshinkan Dojo 4121 01:01:50 131. 92. 118. 79  
132. Z Hrušková, Šárka (1989, CZ) 4127 01:02:06 132. 12. 14. 78  
133. M Oto, Hofman (1977, CZ) Rousínov 4196 01:03:24 133. 93. 119. 77  
134. Z50 Pokorná, Jana (1963, CZ) 4142 01:03:40 134. 3. 15. 76  
135. M50 Gurutidis, Pavlos (1968, CZ) 4106 01:04:08 135. 22. 120. 75  
136. Z Dvořáková, Markéta (1977, CZ) Brno 4038 01:04:25 136. 13. 16. 74  
137. Z Baciu, Camelia (1980, CZ) 4152 01:04:38 137. 14. 17. 73  
138. M Römer, Jiří (1983, CZ) 4053 01:04:57 138. 94. 121. 72  
139. M Čepura, Jiří (1981, CZ) Mizuno Czech 4172 01:06:05 139. 95. 122. 71  
140. M Pavel, Kupský (1983, CZ) MIZUNO 4188 01:06:05 140. 96. 123. 70  
141. Z Marvanová, Eva (1985, CZ) Mizuno Czech 4169 01:06:05 141. 15. 18. 69  
142. M60 Jiří, Rulc (1961, CZ) Sobotka 4176 01:07:56 142. 5. 124. 68  
143. M50 Macaspac, Marc (1969, US) Praha 2 4206 01:08:26 143. 23. 125. 67  
144. Z Svobodová, Michaela (1988, CZ) 4100 01:09:07 144. 16. 19. 66  
145. Z50 Rubešová, Kateřina (1968, CZ) Run Tour ČP 4140 01:09:11 145. 4. 20. 65  
146. Z Hana, Hřebíčková (1979, CZ) Lysice 4201 01:09:52 146. 17. 21. 64  
147. M50 Jančiar, Roman (1968, CZ) 4147 01:09:53 147. 24. 126. 63  
148. M Bajer, Václav (1990, CZ) 4089 01:10:14 148. 97. 127. 62  
DNF M50 Geba, Martin (1964, CZ) Allianz 4040 - - -  
DNF M Staněk, Martin (1986, CZ) AC Slovan Liberec 4108 - - -  

1533700 KČ NA CHARITU Každou registrací přispíváte na dobrou věc

50 Kč z každého startovného putuje na podporu celosvětového humanitárního programu The Human Safety Net, který v Česku podporuje aktivity pro zlepšení podmínek při narození dětí, včasné odhalování asfyxie (nedostatečného přísunu kyslíku) při porodu a péči o novorozence. S vaší pomocí pořídíme speciální monitor STAN S41, který dokáže kontrolovat přísun kyslíku v průběhu porodu a včas odhalí dušení miminka. Zdravotníky tak ihned upozorní na nebezpečné komplikace, které by mohly nastat při porodu.

Ilustrace

Výsledky 2019

Velká RunTour

  1. Pavel Dymák
    Pavel Dymák 5614 bodů
  2. Lukáš Nesporý
    Lukáš Nesporý 5500 bodů
  3. Jan Svatoň
    Jan Svatoň 5474 bodů
Kompletní pořadí muži
  1. Veronika Králová
    Veronika Králová 5028 bodů
  2. Adéla Fábry
    Adéla Fábry 4444 bodů
  3. Zdenka Benčíková
    Zdenka Benčíková 4046 bodů
Kompletní pořadí ženy

Malá RunTour

  1. Antonín Kos
    Antonín Kos 9872 bodů
  2. Jiří Šeratovský
    Jiří Šeratovský 9790 bodů
  3. Petr Komínek
    Petr Komínek 9746 bodů
Kompletní pořadí muži
  1. Petra Vašinová
    Petra Vašinová 10052 bodů
  2. Andrea Zapletalová
    Andrea Zapletalová 9294 bodů
  3. Lucie Skalová
    Lucie Skalová 9164 bodů
Kompletní pořadí ženy
Banner 1