fb-pixel

Startovní listina

Ostrava (virtuální závod)

Závod již proběhl. Děkujeme!

# jméno roč. nár. klub vlna
1000 Weigert, OttoZ 1979 CZ Šneci v běhu  
1001 Olšovský, VítězslavZ 1983 CZ Báječné ženy v běhu  
1002 Vancl, DanielZ 1981 CZ  
1003 Kéhar, Ota 1977 CZ moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase pod 0 hod. 57 min., tak budu spokojený.

1004 Selley,, Martin 1958 ES Casa Nkechi  
1005 Šlehůbr, Iveta 1974 CZ Šneci v běhu  
1006 Dvorakova, Zuzana 1981 CZ Šneci v běhu  
1007 Pavlik, Michael 1994 CZ  
1008 Lacinová, Sandra 1987 CZ  
1009 Křemenák, Milan 1979 CZ Šneci v běhu  
1010 Sedlák, Petr 1975 CZ  
1011 Zahrádková, MichaelaZ 1986 CZ Running Lions  
1012 Olšovská Jelínková, LucieZ 1989 CZ  
1013 Slaninova, Jana 1985 CZ  
1014 Koutná, Gabriela 1993 CZ IronASKO  
1015 Jahoda, Michal 1980 CZ IronASKO  
1016 Kubáková, Kateřina 1989 CZ IronASKO  
1017 Štěpánová, Andrea 1977 CZ IronASKO  
1018 Hrubeš, Matěj 1982 CZ IronASKO  
1019 Kulhánek, Pavel 1983 CZ IronASKO  
1020 Křížová, Markéta 1976 CZ IronASKO  
1021 Beňušová, Monika 1986 CZ Běžec  
1022 Šubová, Dana 1978 CZ Prostě běž  
1023 Richter, TomášZ 1992 CZ The_Chlumec_Run  
1024 Šamulka, Ladislav 1977 CZ Šneci v běhu  
1025 Holub, Radek 1982 CZ Prostě běž!  
1026 Cepek, JaroslavZ 1984 CZ SRTG Kolín  
1027 Kosová, Zuzana 1982 CZ  
1028 Žůrek, Jan 1990 CZ Šneci v běhu  
1029 Jakubcová, IvanaZ 1987 CZ ALPINE PRO  
1030 Svobodová Sedláková, Romana 1976 CZ  
1031 Antal, Zuzana 1989 CZ Prostě běž!  
1032 Chlubna, Jan 1980 CZ Sportovní klub vozíčkářů ...  
1033 Pěnička, Martin 1979 CZ  
1034 Marková, Jana 1971 CZ  
1035 Babczynská, Pavla 1991 CZ  
1036 Houdek, Adam 2010 CZ  
1037 Hájek, Marek 1993 CZ moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase pod 0 hod. 55 min., tak budu spokojený :).

1038 ADMETLLA MASERAS, JOSEP 1953 ES Societat Atlètica Corbera  
1039 Sedláková, Markéta 1990 CZ  
1040 Kadlecová, Svetlana 1967 CZ Klášterec  
1041 Koutníková, Pavla 1971 CZ  
1042 Charbuská, Leona 1968 CZ moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase pod 1 hod. 10 min., tak jsem borec..

1043 Přikryl, Michal 1993 CZ  
1044 Štědronský, Jan 1979 CZ Šneci v běhu  
1045 Mierva, Iva 1968 CZ  
1046 Lorencová Bláhová, Romana 1972 CZ  
1047 Hejhal, Petr 1990 CZ  
1048 Drozdová, Natalia 1995 CZ  
1049 Nagy, Filip 1981 CZ Z-team  
1050 Jirásek, Vít 1976 CZ Šneci v běhu  
1051 Svoboda, JaroslavZ 1980 CZ  
1052 Mahel, Petr 1981 CZ Běžec+ team  
1053 Macho, Kerstin 1992 CZ Running & Fitness Tea...  
1054 Macho, Jan 1987 CZ Running & Fitness Tea...  
1055 Kozáček, Michal 1956 CZ  
1056 Stejskal, Pavel 1983 CZ  
1057 Kotěšovcová, Zuzana 1983 CZ Happy Loop  
1058 Bauer, Michal 1982 CZ  
1059 Škrdlant, RadekZ 1975 CZ Plískov  
1060 Černý, Radek 1978 CZ Orel Vyškov  
1061 Sláma, Filip 1979 CZ Rozběháme Česko  
1062 Chlubný, Michal 1980 CZ  
1063 kutičková, otakara 1970 CZ  
1064 Bambas, JaroslavZ 1957 CZ  

Neuhrazené registrace (1)

# jméno roč. nár. klub vlna
TBA Strnad, Oldřich 1962 CZ moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase pod 1 hod. 10 min., tak Bude to boží.

Závod již proběhl. Děkujeme!

# jméno roč. nár. klub vlna
1 Rulc, JiříGZ 1961 CZ  
2 Pokorná, JanaG 1963 CZ  
5000 Kot, LubomírZ 1957 CZ  
5001 Kotová, BlankaZ 1959 CZ  
5002 Turnhöferová, Marie 1986 CZ  
5003 Vancl, DanielZ 1981 CZ  
5004 Bořek, Radek 1974 CZ Sparta  
5005 Chytilová, ZdenkaZ 1991 CZ Šneci v běhu  
5006 Mužíková, Lucie 1990 CZ  
5007 Rusínová, Monika 1977 CZ  
5008 Kovářová, Jana 1995 CZ  
5009 Stránská, Martina 1988 CZ  
5010 Vrbická, Martina 1987 CZ šneci v běhu  
5011 Račková, KateřinaZ 1978 CZ TJ Wild West  
5012 Moric, David 1989 CZ  
5013 Červinková, LeonaZ 1970 CZ  
5014 Sovová, Stanislava 1963 CZ Budějovické Běhny  
5015 Stratilová, Petra 1978 CZ stratilovi moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase nad 0 hod. 35 min., tak jsme dobrá :-).

5016 Ng, LayHar 1981 CZ  
5017 Klocová, Hana 1991 CZ Šneci v běhu  
5018 Čermáková, TerezaZ 1981 CZ Šneci v běhu  
5019 Hroníková, Tereza 1981 CZ  
5020 Dudová, Radka 1993 CZ The_Chlumec_Run  
5021 Jiskra, MarekZ 1971 CZ Rozběháme Česko  
5022 Šamberger, KarelZ 1958 CZ Gerlov  
5023 Šamberger, MartinZ 2000 CZ Gerlov  
5024 Lorenc, Lukáš 1990 CZ  
5025 Poláková, Petra 1982 CZ  
5026 Sornasová, JanaZ 1976 CZ  
5027 Zajícová, Šárka 1982 CZ  
5028 Fišer Audyová, Martina 1976 CZ  
5029 Sutterová, Dana 1963 CZ SKP NYMBURK moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase pod 0 hod. 29 min., tak budu lepsi nez posledne.

5030 Výmolová, Naděžda 1986 CZ  
5031 Kinclová, Jana 1984 CZ  
5032 Kubíková, Hana 1980 CZ moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase nad 0 hod. 31 min., tak zajdu si do cukrárny.

5033 Charousek, VáclavZ 1982 CZ  
5034 Míka, LukášZ 1983 CZ  
5035 Němcová, Petra 1976 CZ  
5036 Motlochová, Iva 1998 CZ Šneci v běhu  
5037 Šteigerová, StanislavaZ 1962 CZ Lidl  
5038 Šteiger, MilanZ 1954 CZ Lidl  
5039 Háblová, Sabina 1994 CZ  
5040 Jirkovská, Dagmar 1972 CZ  
5041 Hlávka, Milan 1972 CZ OMV MAXXMOTION RUNNING TE...  
5042 Kerner, Aleš 1979 CZ Rozběháme Kutnou Horu  
5043 Švarcová, Monika 1967 CZ  
5044 Vlčková, Lucie 1993 CZ  
5045 Maurová, Martina 1972 CZ  
5046 Růžičková, Jana 1974 CZ MY TEAM  
5047 Husáková, Zuzana 1979 CZ  
5048 Havelková, Jana 1990 CZ  
5049 Hošková, DagmarZ 1972 CZ  
5050 Pokorová, Jaroslava 1972 CZ SC Marathon Plzeň  
5051 Havelka, Milan 1968 CZ SABZO  
5052 Král, Alan 1970 CZ  
5053 Valenta, Jan 1987 CZ Prostě běž!  
5054 Kolbová, Jitka 1977 CZ Šneci v běhu  
5055 Kročková, Lenka 1978 CZ  
5056 Hladký, Roman 1982 CZ  
5057 Hladká, Petra 1982 CZ  
5058 Míková, Petra 1996 CZ  
5059 Loukota, LukášZ 1979 CZ  
5060 Kovářová, Lucie 1995 CZ  
5061 Škop, Vladimír 1961 CZ Sokol Záryby  
5062 Kovaříková, Michaela 1987 CZ Lidl-zaměstnanec  
5063 Trojánek, Martin 2010 CZ  
5064 Soukupová, Stanislava 1970 CZ Šneci v běhu  
5065 Šmejc ml., JanZ 1990 CZ Hopman Team Žatec  
5066 Novotná, Petra 1990 CZ ČEZ  
5067 Bázler, Lukáš 1991 CZ  
5068 Juráková, Natálie 1993 CZ  
5069 Chalupka, Tomáš 1990 CZ  
5070 Přibyl, Monika 1973 CZ Running & Fitness Tea...  
5071 Částková, Kateřina 1990 CZ  
5072 Maňák, PetrZ 1971 CZ Šneci v běhu  
5073 Pešek, Patrik 1995 CZ moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase pod 0 hod. 35 min., tak bude můj rekord.

5074 Košek, Robert 1997 CZ Rozběháme Karlovy Vary  
5075 Šimanova, RomanaZ 1987 CZ  
5076 Šiman, JosefZ 1983 CZ  
5077 Manková, Magdalena 1985 CZ moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase nad 0 hod. 30 min., tak Udělám 100 angličáků..

5078 Španěl, Martin 1978 CZ  
5079 Španělová, Dana 1981 CZ  
5080 Jungvirt, LukášZ 1987 CZ Running Lions  
5081 Vítovec, Marek 1995 CZ  
5082 Badalová, Veronika 1988 CZ moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase pod 0 hod. 30 min., tak Tak bude osobák.

Závod již proběhl. Děkujeme!

# jméno roč. nár. klub vlna
3000 Svitáčková, Martina 1985 CZ Šneci v běhu  
3001 Kunstátová, Marie 1979 CZ Šneci v běhu  
3002 Vancl, DanielZ 1981 CZ  
3003 Mladá, Jana 1983 CZ  
3004 Škutová, Simona 1993 CZ  
3005 Charousková, Nela 2012 CZ  
3006 Vacek, Michal 2004 CZ Vencl tým Ústí nad Orlic...  
3007 Sedláček, Petr 1985 CZ moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase pod 0 hod. 20 min., tak chci zopakovat další rok na Mastera.

3008 Dyntarová, Eva 1979 CZ Prostě Běž Ostrava  
3009 Příborská, Miroslava 1993 CZ  
3010 Bernát, Roman 1970 CZ Šneci v běhu  
3011 Zdichyncová, Lucie 1992 CZ moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase pod 0 hod. 15 min., tak budu happy..

3012 Veselá, LucieZ 1991 CZ Šneci v běhu  
3013 Březinová, Milena 1961 CZ Kolárna  
3014 Zajíc, Vladimír 1963 CZ  
3015 Zajíc, Tomáš 2010 CZ  
3016 Sabol, AlžbětaZ 1991 CZ :)  
3017 Šamberger, MartinZ 2000 CZ Gerlov  
3018 Šamberger, KarelZ 1958 CZ Gerlov  
3019 Weidinger, Tomáš 1990 CZ  
3020 Bouchnerová, Alena 1974 CZ Gladiator race Team  
3021 Koucká, JanaZ 1971 CZ  
3022 Pospíšilová Kotrčová, Marie 1976 CZ PROSTĚ BĚŽ!  
3023 Prokopiusová, Květoslava 1954 CZ  
3024 Proksová, Petra 1978 CZ Prostě běž  
3025 Müllerová, Martina 1963 CZ Šneci v běhu  
3026 Horálek, Luboš 1984 CZ  
3027 Hubingerová, Jitka 1986 CZ  
3028 Poláková, Petra 1982 CZ  
3029 Vildová, Lucie 1992 CZ  
3030 Kráčalík, JosefZ 1962 CZ :)  
3031 Skřenková, Kateřina 1971 CZ  
3032 Jendřejčík, Zdeněk 2003 CZ  
3033 Pokorová, Jaroslava 1972 CZ SC Marathon Plzeň  
3034 Vohlídalová, Michaela 1976 CZ moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase pod 0 hod. 30 min., tak Jelikož letos začínám, budu spokojena..

3035 Dubcová, Tereza 1993 CZ Rozběháme Mělník  
3036 Strnadová, Markéta 1984 CZ Šneci v běhu  
3037 Kamený, Jan 1977 CZ Želvičky  
3038 Kamená, Sabina 2006 CZ Želvičky  
3039 Kamena, Romana 1984 CZ Želvičky  
3040 Doležalová, Zora 1988 CZ Sport&Races  
3041 Velát, David 1990 CZ SDH Obrubce moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase pod 0 hod. 23 min., tak Tak to bude lepší jak v Olomouci.

3042 Králik, Dominik 2006 CZ Běžící surikaty  
3043 Martinková, Lenka 1977 CZ Běžící surikaty  
3044 Němečková, Eva 1985 CZ  
3045 Vrbkova, Ilona 1983 CZ  
3046 Sornas, TomášZ 2005 CZ  
3047 Novotná, Petra 1990 CZ ČEZ  
3048 Hladká, Magdalena 2012 CZ TJ Spartak Vrchlabí  
3049 Hladká, Anna 2010 CZ TJ Spartak Vrchlabí  
3050 Dvořáčková, Blanka 1977 CZ  
3051 Hanáková, Markéta 2012 CZ Orel Vyškov  
3052 Bázler, Lukáš 1991 CZ  
3053 Peterková, Kateřina 1993 CZ  
3054 Peterková, Lucie 1995 CZ  
3055 Čihařová, Jana 1982 CZ Rozběháme Česko  
3056 Černý, Dominik 2011 CZ Orel Vyškov  
3057 Jarošová, Lucie 1993 CZ  
3058 Brouk, Petr 1966 CZ Radler Atletik  
3059 Marvalová, MichaelaZ 1973 CZ Fufinky  
3060 Pospíšilová, EvaZ 2000 CZ  

Neuhrazené registrace (1)

# jméno roč. nár. klub vlna
TBA Davídek, Martin 1965 CZ HBC Hostivař  

290805 KČ NA CHARITU

Každou registrací přispíváte na dobrou věc

ČEZ RunTour není jen o běhání. Je i o pomoci druhým. Každý rok vybíráme finanční příspěvek na charitativní subjekty. Ani letos tomu nebude jinak! 50 Kč z každého startovného poputuje na dobrou věc. Navíc také můžete přispět i dobrovolným příspěvkem v jakékoliv výši a podpořit ty, kteří to potřebují ještě více. Děkujeme!

Výsledky 2021

Velká RunTour

  1. Karel Splítek
    Karel Splítek 3784 bodů
  2. Jiří Bradáč
    Jiří Bradáč 3634 bodů
  3. Jan Svatoň
    Jan Svatoň 3608 bodů
  1. Adéla Fábry
    Adéla Fábry 3324 bodů
  2. Petra Vašinová
    Petra Vašinová 3116 bodů
  3. Soňa Barvenčíková
    Soňa Barvenčíková 2976 bodů

Malá RunTour

  1. Kryštof Vilk
    Kryštof Vilk 4544 bodů
  2. Pavel Vokál
    Pavel Vokál 4276 bodů
  3. Luboš Vachutka
    Luboš Vachutka 4272 bodů
  1. Jana Smutná
    Jana Smutná 4210 bodů
  2. Alena Tylšová
    Alena Tylšová 4136 bodů
  3. Barbora Heřmanovská
    Barbora Heřmanovská 3832 bodů

Partneři