fb-pixel

Startovní listina

Liberec (virtuální závod)

Počet registrovaných: 75/1500

# jméno roč. nár. klub vlna
25 Kéhar, Ota 1977 CZ moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase pod 0 hod. 54 min., tak budu spokojený.

26 Šlehůbr, Iveta 1974 CZ Šneci v běhu  
27 Dvorakova, Zuzana 1981 CZ Šneci v běhu  
28 Vancl, DanielZ 1981 CZ  
29 Olšovský, VítězslavZ 1983 CZ Báječné ženy v běhu  
30 Weigert, OttoZ 1979 CZ Šneci v běhu  
32 Selley,, Martin 1958 ES Casa Nkechi  
33 Cepek, JaroslavZ 1984 CZ SRTG Kolín  
34 Pavlik, Michael 1994 CZ  
35 Lacinová, Sandra 1987 CZ  
36 Křemenák, Milan 1979 CZ Šneci v běhu  
37 Sedlák, Petr 1975 CZ  
38 Zahrádková, MichaelaZ 1986 CZ Running Lions  
39 Olšovská Jelínková, LucieZ 1989 CZ  
40 Zálešáková, Erika 1986 CZ  
41 Kubáková, Kateřina 1989 CZ IronASKO  
42 Koutná, Gabriela 1993 CZ IronASKO  
43 Kulhánek, Pavel 1983 CZ IronASKO  
44 Jahoda, Michal 1980 CZ IronASKO  
45 Štěpánová, Andrea 1977 CZ IronASKO  
46 Hrubeš, Matěj 1982 CZ IronASKO  
47 Křížová, Markéta 1976 CZ IronASKO  
49 Kolář, Milan 1983 CZ  
50 Jošek, PřemyslZ 1971 CZ Šneci v běhu  
51 Šamulka, Ladislav 1977 CZ Šneci v běhu  
52 Bílková, RenataZ 1972 CZ Šneci v běhu  
53 Grofková, PetraZ 1976 CZ ALPINE PRO  
54 Jakubcová, IvanaZ 1987 CZ ALPINE PRO  
55 Tesaříková, MonikaZ 1970 CZ Šneci v běhu  
56 Jordán, Jiří 1973 CZ  
57 Fišera, Stanislav 1977 CZ  
58 Martynková, Petra 1978 CZ  
59 Němec, Jaroslav 1966 CZ Aroma Praha moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase nad 0 hod. 46 min., tak SUPER.

60 Čoček, Bedřich 1991 CZ  
61 Kosová, Zuzana 1982 CZ  
62 Slanařova, MonikaZ 1983 CZ  
63 Negi, Udit 1993 CZ  
64 Babczynská, Pavla 1991 CZ  
65 Kotěšovcová, Zuzana 1983 CZ Happy Loop  
66 Přikryl, MilanZ 1978 CZ Šneci v běhu  
67 Šímová, Drahomíra 1975 CZ  
68 Bábek, MartinZ 1971 CZ Šneci v běhu  
69 Polcar, Karel 1980 CZ moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase pod 0 hod. 40 min., tak si dám pořádnej řízek ....

70 Přikryl, Michal 1993 CZ  
71 Hlavatý, RomanZ 1979 CZ  
72 Ščislák, DanielZ 1985 CZ  
73 Jirásek, Vít 1976 CZ Šneci v běhu  
74 Kalina, JanZ 1981 CZ  
75 Sedláková, Magdalena 1965 CZ  
76 Richter, TomášZ 1992 CZ The_Chlumec_Run  
77 Holub, Radek 1982 CZ Prostě běž!  
78 Šlais, JakubZ 1995 CZ Běžci Chomutov  
79 Valíček, Lukáš 1995 CZ  
80 Antal, Zuzana 1989 CZ Prostě běž!  
81 ADMETLLA MASERAS, JOSEP 1953 ES Societat Atlètica Corbera  
82 Šimková, Pavla 1975 CZ  
83 Černý, Radek 1978 CZ Orel Vyškov  
84 Kišari, David 1997 CZ  
85 Kišari, Tomáš 2000 CZ  
86 Kišari, Radek 1976 CZ  
87 Glazer, František 1876 CZ moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase pod 1 hod. 3 min., tak Tak dám i zbylé závody run tour!.

88 Chlubný, Michal 1980 CZ  
89 Žůrek, Jan 1990 CZ Šneci v běhu  
90 Svobodová Sedláková, Romana 1976 CZ  
91 Svoboda, JaroslavZ 1980 CZ  
92 Sláma, Filip 1979 CZ Rozběháme Česko  
93 Zíka, David 1986 CZ moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase pod 1 hod. 0 min., tak Si dám celou láhev vína.

94 Španěl, Martin 1978 CZ  
95 Španělová, Dana 1981 CZ  
96 Macho, Kerstin 1992 CZ Running & Fitness Tea...  
97 Macho, Jan 1987 CZ Running & Fitness Tea...  
98 Štědronský, Jan 1979 CZ Šneci v běhu  
99 Lorencová Bláhová, Romana 1972 CZ  
100 Potešil, Katharina 1981 CZ  
101 Koutníková, Pavla 1971 CZ  

Počet registrovaných: 98/1500

# jméno roč. nár. klub vlna
2016 Vancl, DanielZ 1981 CZ  
2017 Turnhöferová, Marie 1986 CZ  
2018 Cihlářová, Eva 1992 CZ  
2019 Rusínová, Monika 1977 CZ  
2020 Bořek, Radek 1974 CZ Sparta  
2021 Chytilová, ZdenkaZ 1991 CZ Šneci v běhu  
2022 Kovářová, Jana 1995 CZ  
2023 Račková, KateřinaZ 1978 CZ TJ Wild West  
2024 Doubravová, Michaela 1994 CZ  
2026 Moric, David 1989 CZ  
2027 Příborská, Miroslava 1993 CZ  
2028 Stratilová, Petra 1978 CZ stratilovi moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase nad 0 hod. 35 min., tak jsme dobrá :-).

2029 Ng, LayHar 1981 CZ  
2030 Klocová, Hana 1991 CZ Šneci v běhu  
2032 Mužíková, Lucie 1990 CZ  
2033 Vrbická, Martina 1987 CZ šneci v běhu  
2034 Sovová, Stanislava 1963 CZ Budějovické Běhny  
2035 Kohutková, MiroslavaZ 1964 CZ Mattoni Freerun Ostrava-K...  
2036 Částková, Kateřina 1990 CZ  
2037 Veselý, Jiří 1968 CZ  
2038 Konturová, Eliška 1988 CZ  
2039 Švarcová, Monika 1967 CZ  
2040 Kozáček, Michal 1956 CZ moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase nad 0 hod. 50 min., tak budu rád.

2041 Rejmanova, Markéta 1993 CZ  
2042 Rejmanová, Lucka 1990 CZ  
2043 Šlesingerová, Jana 1980 CZ  
2044 Šlesingerová, Beáta 2002 CZ  
2045 Šamberger, MartinZ 2000 CZ Gerlov  
2046 Stránská, Martina 1988 CZ  
2047 Melicheríková, Jana 1986 CZ moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase pod 1 hod. 0 min., tak To bude dobré..

2048 Ligasová, Jana 1992 CZ Rozběháme Ústí  
2049 Polesová, DanielaZ 1988 CZ Báječné ženy v běhu  
2050 Sornasová, JanaZ 1976 CZ  
2051 Šamberger, KarelZ 1958 CZ Gerlov  
2052 Kumr, Petr 1966 CZ FIFTY-FIVE Family Team  
2053 Kumrová, Miroslava 1974 CZ FIFTY-FIVE Family Team  
2054 Husáková, Zuzana 1979 CZ  
2055 Bučilová, Michala 1976 CZ SPONA Teplice  
2056 Pokorná, JanaG 1963 CZ  
2057 Rulc, JiříGZ 1961 CZ  
2058 Kinclová, Jana 1984 CZ  
2059 Výmolová, Naděžda 1986 CZ  
2060 Valova, JanaZ 1985 CZ  
2061 Hošková, DagmarZ 1972 CZ  
2062 Jirkovská, Dagmar 1972 CZ  
2063 Valenta, Jan 1987 CZ Prostě běž!  
2064 Zachařová, Petra 1981 CZ Šneci v běhu  
2065 Hrbková, Hana 1968 CZ CCW  
2066 Ščisláková, Petra 1986 CZ  
2067 Bartošová, Iveta 1988 CZ Šneci v běhu moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase pod 0 hod. 30 min., tak Jsem borec.

2068 Zitka, Tomáš 1979 CZ  
2069 Červinková, LeonaZ 1970 CZ  
2070 Sutterová, Dana 1963 CZ SKP NYMBURK moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase nad 0 hod. 30 min., tak to bude trochu bida.

2071 Nováková, Denisa 1998 CZ  
2072 Kamenský, Tomáš 1995 CZ  
2073 Muzika, Jan 1985 CZ  
2074 Kalinová, MartinaZ 1986 CZ  
2075 Žatecký, LubošZ 1990 CZ  
2076 Zajícová, Šárka 1982 CZ  
2077 Zajíc, Vladimír 1963 CZ  
2078 Soukupová, Stanislava 1970 CZ Šneci v běhu moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase pod 0 hod. 31 min., tak budu šťastná..

2079 Růžičková, Jana 1974 CZ MY TEAM  
2080 Chladová, AlenaZ 1963 CZ  
2081 Karásková, DarinaZ 1959 CZ BŽB Praha  
2082 Dudová, Radka 1993 CZ The_Chlumec_Run  
2083 Havelka, Milan 1968 CZ SABZO  
2084 Škop, Vladimír 1961 CZ Sokol Záryby  
2085 Králíková, Diana 1994 CZ  
2086 Kubíková, Hana 1980 CZ  
2087 Tichá, Nikola 1990 CZ  
2088 Zedek, LukášZ 1984 CZ Night Run Team  
2089 Motlochová, Iva 1998 CZ Šneci v běhu  
2090 Kočí, JiřinaZ 1977 CZ  
2091 Vlčková, Lucie 1993 CZ  
2092 Pokorová, Jaroslava 1972 CZ SC Marathon Plzeň  
2093 Čermáková, TerezaZ 1981 CZ Šneci v běhu  
2094 Sovak, Martin 1980 CZ  
2095 Hladká, Petra 1982 CZ  
2096 Lorenc, Lukáš 1990 CZ  
2097 Doležalová, Iva 1982 CZ Prostě běž!  
2098 Král, Alan 1970 CZ  
2099 Míka, LukášZ 1983 CZ  
2100 Lukášová, Iva 1998 CZ Kamenné Žehrovice  
2101 Kolbová, Jitka 1977 CZ Šneci v běhu  
2102 Košek, Robert 1997 CZ Rozběháme Karlovy Vary  
2103 Čekan, Václav 1992 CZ Vyběhej se moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase pod 0 hod. 22 min., tak budu moc spokojený.

2104 Hlávka, Milan 1972 CZ OMV MAXXMOTION RUNNING TE...  
2105 Mahel, Petr 1981 CZ Běžec+ team  
2106 Šimanova, RomanaZ 1987 CZ  
2107 Šiman, JosefZ 1983 CZ  
2108 Hemková, Marika 1973 CZ  
2109 Hrušková, Gabriela 1980 CZ  
2110 Šmejc ml., JanZ 1990 CZ Hopman Team Žatec  
2111 Přibyl, Monika 1973 CZ Running & Fitness Tea...  
2112 Maurová, Martina 1972 CZ  
2113 Chadimová, Vladimíra 1972 CZ moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase nad 0 hod. 35 min., tak Bezim další zavody.

Neuhrazené registrace (2)

# jméno roč. nár. klub vlna
TBA Badalová, Veronika 1988 CZ  
TBA Pavlíčková, Květa 1952 CZ  

Počet registrovaných: 61/1500

# jméno roč. nár. klub vlna
4001 Vancl, DanielZ 1981 CZ  
4002 Kunstátová, Marie 1979 CZ Šneci v běhu  
4003 Svitáčková, Martina 1985 CZ Šneci v běhu  
4004 Charousková, Nela 2012 CZ  
4005 Kazíková, Nikola 1999 CZ NIKI-Team  
4006 Vacek, Michal 2004 CZ Vencl tým Ústí nad Orlic...  
4007 Sedláček, Petr 1985 CZ moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase pod 0 hod. 20 min., tak chci zopakovat další rok na Mastera.

4008 Dyntarová, Eva 1979 CZ Prostě Běž Ostrava  
4009 Zdichyncová, Lucie 1992 CZ moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase pod 0 hod. 15 min., tak budu happy..

4010 Šubrtová, Jana 1974 CZ Rozběháme Roudnici  
4011 Veselá, LucieZ 1991 CZ Šneci v běhu  
4012 Bouchnerová, Alena 1974 CZ Gladiator race Team  
4013 Koucká, JanaZ 1971 CZ  
4014 Jendřejčík, Zdeněk 2003 CZ  
4015 Weidinger, Tomáš 1990 CZ  
4016 Veselý, Matyáš 2020 CZ moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase nad 0 hod. 20 min., tak jsem poporodní master chef :D.

4017 Bernát, Roman 1970 CZ Šneci v běhu  
4018 Machová, Ludmila 1956 CZ LuPe Osek  
4019 Šamberger, KarelZ 1958 CZ Gerlov  
4020 Šamberger, MartinZ 2000 CZ Gerlov  
4021 Mladá, Jana 1983 CZ  
4022 Müllerová, Martina 1963 CZ Šneci v běhu  
4023 Březinová, Milena 1961 CZ Kolárna  
4024 Bulíčková, Andrea 1999 CZ moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase nad 0 hod. 20 min., tak Nebudu měsíc pít alkohol.

4025 Doležalová, Zora 1988 CZ Sport&Races  
4026 Prokopiusová, Květoslava 1954 CZ  
4027 Velát, David 1990 CZ SDH Obrubce  
4028 Šťastný, RomanZ 1981 CZ  
4029 Pospíšilová Kotrčová, Marie 1976 CZ PROSTĚ BĚŽ!  
4030 Kráčalík, JosefZ 1962 CZ :)  
4031 Zajíc, Tomáš 2010 CZ  
4032 Kašpárková, Michaela 2000 CZ  
4033 Kamena, Romana 1984 CZ Želvičky  
4034 Kamená, Sabina 2006 CZ Želvičky  
4035 Kamený, Jan 1977 CZ Želvičky  
4036 Brouk, Petr 1966 CZ Radler Atletik  
4037 Světinská, Eva 1994 CZ  
4038 Čihařová, Jana 1982 CZ Rozběháme Česko  
4039 Šmelko, Igor 1977 CZ Sokol Výčapy  
4040 Pokorová, Jaroslava 1972 CZ SC Marathon Plzeň  
4041 Černý, Dominik 2011 CZ Orel Vyškov  
4042 Sovák, Šimon 2010 CZ  
4043 Peterková, Kateřina 1993 CZ  
4044 Němečková, Eva 1985 CZ  
4045 Pecárová, Štěpánka 1986 CZ  
4046 Hanáková, Markéta 2012 CZ Orel Vyškov  
4047 Dubcová, Tereza 1993 CZ Rozběháme Mělník  
4048 Vildová, Lucie 1992 CZ  
4049 Bázler, Lukáš 1991 CZ  
4050 Košek, Robert 1997 CZ Rozběháme Karlovy Vary  
4051 Sedláčková, Martina 1974 CZ  
4052 Sedláček, Robert 2011 CZ  
4053 Hubingerová, Jitka 1986 CZ  
4054 Houdek, Adam 2010 CZ  
4055 Peterková, Lucie 1995 CZ  
4056 Marvalová, MichaelaZ 1973 CZ Fufinky  
4057 Pospíšilová, EvaZ 2000 CZ  
4058 Králik, Dominik 2006 CZ Běžící surikaty  
4059 Martinková, Lenka 1977 CZ Běžící surikaty  

Neuhrazené registrace (2)

# jméno roč. nár. klub vlna
TBA Vrbkova, Ilona 1983 CZ  
TBA Skřenková, Kateřina 1971 CZ  

290805 KČ NA CHARITU

Každou registrací přispíváte na dobrou věc

ČEZ RunTour není jen o běhání. Je i o pomoci druhým. Každý rok vybíráme finanční příspěvek na charitativní subjekty. Ani letos tomu nebude jinak! 50 Kč z každého startovného poputuje na dobrou věc. Navíc také můžete přispět i dobrovolným příspěvkem v jakékoliv výši a podpořit ty, kteří to potřebují ještě více. Děkujeme!

Výsledky 2021

Velká RunTour

  1. Karel Splítek
    Karel Splítek 3784 bodů
  2. Jiří Bradáč
    Jiří Bradáč 3634 bodů
  3. Jan Svatoň
    Jan Svatoň 3608 bodů
  1. Adéla Fábry
    Adéla Fábry 3324 bodů
  2. Petra Vašinová
    Petra Vašinová 3116 bodů
  3. Soňa Barvenčíková
    Soňa Barvenčíková 2976 bodů

Malá RunTour

  1. Kryštof Vilk
    Kryštof Vilk 4544 bodů
  2. Pavel Vokál
    Pavel Vokál 4276 bodů
  3. Luboš Vachutka
    Luboš Vachutka 4272 bodů
  1. Jana Smutná
    Jana Smutná 4210 bodů
  2. Alena Tylšová
    Alena Tylšová 4136 bodů
  3. Barbora Heřmanovská
    Barbora Heřmanovská 3832 bodů

Partneři