Slevy a balíčky

Sedmý nebo osmý závod zdarma

Plánujete s ČEZ RunTour proběhnout celou republiku? Tak jako odměnu dostanete jeden ze závodů zdarma. Stačí, abyste se najednou přihlásili na sedm nebo osm závodů a jeden máte automaticky zdarma.

Sleva pro seniory a juniory

Protože je ČEZ RunTour jak pro zkušené běžce, tak pro ty začínající, rozhodli jsme se vyjít vstříc dvěma skupinám našich běžců - těmi jsou senioři (běžci s ročníkem narození 1957 a níže) a junioři (ročník narození 2005 - 2012), kteří chtějí běžet dospělý závod. V tomto případě mají u závodu na 5 a 10 KM slevu 100 Kč ze startovného (pro závod na 3 KM tato sleva neplatí).

Zažij víc! (2 ČEZ RunTour města za zvýhodněnou cenu)

Už jste s ČEZ RunTour někdy vyběhli ve svém městě? A co takhle zkusit i další města a závod spojit s výletem? Pokud si najednou koupíte startovné na dvě ČEZ RunTour města (platí pouze pro dospělé distance 5 a 10 KM!), dostanete od nás slevu 50 Kč za každé město, dohromady tedy 100 Kč!

Vezmi s sebou parťáka!

Protože chceme, abyste naše závody běhali s kamarády, partnery nebo rodinou, udělali jsme NOVÝ BALÍČEK s názvem "vezmi s sebou parťáka". Funguje tak, že pokud během registrace přidáte další osobu, každý budete mít 50 Kč zdarma. Platí pouze pro 2 osoby v rámci jedné registrace.

Rodinný slevový balíček

Vyrážíte na závody s celou rodinou, máte s sebou děti a chystáte se všichni vyběhnout? Využijte rodinné registrace, zaplaťte registraci jen pro rodiče - dva dospělé - a zdarma přihlaste své děti (do 15 let) na Rákosníčkovy běhy! (Počet dětí je omezen na tři.)

A jak to funguje?

Připravili jsme pro vás možnost skupinové správy účtů. Stačí, aby účty celé vaší rodiny byly založeny na jeden e-mail (např. tatínka). Ten poté může dělat hromadné registrace za celou rodinu a uplatnit tak rodinný slevový balíček. Výhodou oproti klasické registraci je kromě úspory za startovné pro děti také fakt, že k registraci je vystavena jedna souhrnná objednávka na celkovou částku.

Jak postupovat krok za krokem:

 1. Založíte každému členu rodiny jeho vlastní účet a u všech uveďte jednotný kontaktní email. Poznámka: V případě, že už své účty máte, tak nezakládáte nové. Pouze sjednotíte kontaktní e-mail skrze záložku „Změna údajů“ a potvrdíte.
 2. Následně se správce skupiny (např. tatínek) přihlásí do svého účtu a klikne na záložku „Skupinová správa“.
 3. Zobrazí se vám účty osob, které mají stejný kontaktní email jako vy. Vyberete a označíte si všechny členy rodiny zaškrtnutím prázdného políčka na začátku každého z řádků a potvrdíte kliknutím na rámeček s textem „Spravovat zvolené účty“.
 4. Poté již může dojít k samotné registraci do závodu. V menu nalevo si najedete na záložku „Nová registrace na závod“. Registrujete nejprve sebe. Jakmile máte vyplněno vše nezbytné (výběr města a distance, vyplnění své výzvy), zvolíte způsob platby a svou registraci ztvrdíte kliknutím na tlačítko „Pokračovat v registraci“.
 5. Odkáže vás to na další stránku, kde se pod vaším jménem zobrazí nabídka ostatních členů skupiny označená názvem „Přidat dalšího závodníka“. Vyberete další z osob kliknutím na její jméno a postupujete stejně jako při vaší registraci. Jakmile takto registrujete posledního člena rodiny, potvrdíte volbu tlačítkem „Pokračovat v registraci“ a objeví se vám finální souhrn vaší hromadné registrace včetně součtu celkové částky. A vy už jen vše potvrdíte kliknutím na „Dokončit registraci“ a máte hotovo.
 6. Do e-mailu vám přijde potvrzení objednávky s příslušnými informacemi k platbě. Po připsání peněz na náš účet budou všem členům rodiny přidělena startovní čísla a zaslána na společný kontaktní e-mail.

Poběžte s námi - s ČEZ RunTour, je radost běžet!

*V případě zvýhodněného balíčku (rodinná registrace, junior, senior, Master ad.) již nelze uplatnit další slevu na startovné!

357821 KČ NA CHARITU

Každou registrací přispíváte na dobrou věc

ČEZ RunTour není jen o běhání. Je i o pomoci druhým. Každý rok vybíráme finanční příspěvek na charitativní subjekty. Ani letos tomu nebude jinak! 50 Kč z každého startovného poputuje na dobrou věc. Navíc také můžete přispět i dobrovolným příspěvkem v jakékoliv výši a podpořit ty, kteří to potřebují ještě více. Děkujeme!

Výsledky 2022

Velká RunTour

 1. Karel Splítek
  Karel Splítek 3784 bodů
 2. Jiří Bradáč
  Jiří Bradáč 3634 bodů
 3. Jan Svatoň
  Jan Svatoň 3608 bodů
 1. Adéla Fábry
  Adéla Fábry 3324 bodů
 2. Petra Vašinová
  Petra Vašinová 3116 bodů
 3. Soňa Barvenčíková
  Soňa Barvenčíková 2976 bodů

Malá RunTour

 1. Kryštof Vilk
  Kryštof Vilk 4544 bodů
 2. Pavel Vokál
  Pavel Vokál 4276 bodů
 3. Luboš Vachutka
  Luboš Vachutka 4272 bodů
 1. Jana Smutná
  Jana Smutná 4210 bodů
 2. Alena Tylšová
  Alena Tylšová 4136 bodů
 3. Barbora Heřmanovská
  Barbora Heřmanovská 3832 bodů

Partneři

Partneři závodu Kopřivnice: Legenda Emil