RunTour výzva!

Naším mottem je již několik let: "Je radost běžet!"

Někdy je ale také fajn zdolat výzvu, nemyslíš? Ať už vyzveš ostatní nebo sám/a sebe. Máme pro tebe připravený nový projekt s názvem RunTour výzva! Ta má hned tři kategorie a vybere si opravdu každý.


_dsc0909_web_1663078814.jpg

1) ELITNÍ BĚŽCI - "VYZVI SVÉ SOUPEŘE!"

ABSOLUTNÍ VÍTĚZOVÉ RUNTOUR

Velká, Malá a Rodinná RunTour (10, 5 a 3 km)

  • Po sečtení výsledků ze započítaných závodů ČEZ RunTour (České Budějovice, Brno, Olomouc, Kopřivnice, Praha, Karlovy Vary, Ústí nad Labem, Pardubice) budou na posledním závodě vyhlášeni vítězové - první tři muži a první tři ženy v rámci Velké, Malé a Rodinné RunTour.
  • Nově bude trofej jiná než zlatá koule, aby byla odlišitelná od trofeje pro vítěze jednotlivých závodů.
  • Na našem webu najdeš od začátku sezóny také vylepšený žebříček s průběžným pořadím.
Prize money Velká RunTour (10 km)

Malá RunTour (5 km)

Rodinná RunTour (3 km)
1. muž 10 000 Kč 5 000 Kč 3 000 Kč
1. žena 10 000 Kč 5 000 Kč 3 000 Kč

NOVINKA! Budeme oceňovat vítěze předchozího závodu a vítěze průběžného pořadí, a to speciálními dresy nebo startovními čísly!

dsc_9892_web_1663078862.jpg

2) VĚKOVÉ KATEGORIE - "VYZVI STEJNĚ MLADÉ BĚŽCE!"

Ocenění nejlepších běžců ve své věkové kategorii – vyhlašujeme 1. místo muži/ženy na 5 a 10 kilometrů, kategorie do 29 let, 39 let, 49 let, 59 let, 69 let, nad 70 let

  • Vítězové dostanou nově místo diplomu speciální startovní číslo se svým jménem, které mohou mít na dalším závodě mít na zádech (aby soupeři viděli s kým ve věkové kateogrii soupeří) nebo se s ním pochlubit na sociálních sítích
  • Nově také vítěz kategorie dostane i drobnou cenu.
  • Na konci sezóny proběhne vyhlášení nejlepších běžců věkových kategorií za celou sezónu.
  • Na našem webu najdeš od začátku sezóny také vylepšený žebříček s průběžným pořadím.

dsc_9312_web_1663078874.jpg

3) HOBBY BĚŽCI - "VYZVI SÁM/A SEBE!"

Překonej sám sebe – nově budeme vyhlašovat největší skokany sezóny. Jak to bude fungovat? Aby ses mohl/a zařadit do této výzvy, musíš s nám iv rámci jedné sezóny uběhnout alespoň 2 závody. My poté vezmeme tvůj nejlepší a nejhorší čas sezóny a vyhodnotíme, o kolik ses zlepšil/a.

  • Na začátku sezóny si při registraci zaškrtni políčko - chci se zúčastnit RunTour výzvy "Překonej sám sebe", napiš nám svůj aktuální čas a čas, na který se chceš v rámci sezóny ideálně dostat.
  • Na konci sezóny vyhlásíme největšího skokana a skokanku v rámci závodů na 3, 5 a 10 kilometrů, kteří od nás dostanou speciální cenu.

Tak co, která výzva tě nejvíce zaujala? Pojď do toho s námi! :)

#JERADOSTBEZET

119911 KČ NA CHARITU

Každou registrací přispíváte na dobrou věc

ČEZ RunTour není jen o běhání. Je i o pomoci druhým. Každý rok vybíráme finanční příspěvek na charitativní subjekty. Ani letos tomu nebude jinak! 50 Kč z každého startovného poputuje na dobrou věc. Navíc také můžete přispět i dobrovolným příspěvkem v jakékoliv výši a podpořit ty, kteří to potřebují ještě více. Děkujeme!

Partneři