Charitativní běh na pomoc městům 1

PVZP RUNTOUR CHARITATIVNÍ BĚH NA POMOC MĚSTŮM 1

Kdy: 28.-29.3.2020

Kde: kdekoliv v ČR

Distance: symbolický 1 KM (kdo chce, může i víc)

Startovné: 100 Kč + dobrovolný příspěvek (celá tato částka poputuje na pomoc městům)

Na koho jsme přispívali? Na podporu RunTour měst v boji proti COVID-19 - České Budějovice, Ústí nad Labem, Brno a Ostrava.

Celkem vybráno: 233 000 Kč

#POMAHAMSRUNTOUR ❤️

Milí RunTouráci, tak tohle byla naprostá paráda! Charitativního virtuálního běhu na pomoc RunTour městům v boji proti COVID-19 se zúčastnilo neuvěřitelných 1450 běžců! Vybralo se bezmála čtvrt milionu korun, což je téměř 4krát více, než jaký byl cíl! Smekáme všechny klobouky, co máme :) Jste skvělí!

statistiky_1586944499.jpg

VELICE SI CENÍME TOHO, ŽE JSTE BYLI SOUČÁSTÍ A MOC DĚKUJEME ZA PODPORU! JSME HRDÍ NA TO, ŽE JSTE BĚŽELI A POMÁHALI PRÁVĚ S PVZP RUNTOUR.

Známé osobnosti, které si to zaběhly s vámi!

Nemalou radost nám udělalo také to, kolik známých sportovců se do této výzvy zapojilo a podpořilo náš charitativní běh. Jmenovitě to byli pětibojař David Svoboda, boxer Lukáš Konečný, vodní slalomář Jiří Prskavec nebo biatlonisté Michal Krčmář, Tomáš Krupčík či Eva Kristejn Puskarčíková! Velice si jejich účasti vážíme. Patří jim za to veliké díky!

osobnosti-virtual_1586944498.jpg

119911 KČ NA CHARITU

Každou registrací přispíváte na dobrou věc

ČEZ RunTour není jen o běhání. Je i o pomoci druhým. Každý rok vybíráme finanční příspěvek na charitativní subjekty. Ani letos tomu nebude jinak! 50 Kč z každého startovného poputuje na dobrou věc. Navíc také můžete přispět i dobrovolným příspěvkem v jakékoliv výši a podpořit ty, kteří to potřebují ještě více. Děkujeme!

Partneři