fb-pixel

Startovní listina

Ostrava

Závod již proběhl. Děkujeme!

# jméno roč. nár. klub vlna
7 Kohout, JakubGZ 1962 CZ Všestary  
18 Parihuzič, DušanGZ 1977 CZ AK Sokolov moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase nad 0 hod. 0 min., tak no a, pohoda :-).

1000 Veber, Kamil 1997 CZ  
1001 Sibera, Ondřej 1992 CZ Kamenné Žehrovice  
1002 Čech, MartinZ 1990 CZ  
1003 Vítek, Michal 1985 CZ RMT Dlouhoňovice moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase pod 0 hod. 45 min., tak To bude super..

1004 Bubáková, PavlaZ 1987 CZ  
1005 Braun, TomášZ 1989 CZ  
1006 Bauer, Michal 1982 CZ  
1007 Bubáková, ZuzanaZ 1993 CZ  
1008 Guniš, OndřejZ 1984 CZ Rozběháme Česko  
1009 Hlavatý, RomanZ 1979 CZ  
1010 Ščislák, DanielZ 1985 CZ  
1011 Čech, Igor 1977 CZ  
1013 Plechatý, LadislavZ 1985 CZ  
1014 Šmajstrlová, Magda 1990 CZ  
1015 Švantnerová, DanaZ 1972 CZ  
1018 Halmazňa, David 1993 CZ  
1019 Kembitzká, HanaZ 1975 CZ  
1020 Bábek, MartinZ 1971 CZ Šneci v běhu  
1022 Panský, Zdeněk 1985 CZ Prostě běž!  
1023 Švorc, JiříZ 1983 CZ Ještětice  
1024 Petr, JanZ 2000 CZ Ještětice  
1025 Kuzniková, Sylvie 1977 CZ  
1026 Nesporý, Lukáš 1991 CZ  
1027 Šťastný, RadimZ 1974 CZ  
1028 Jašková, Mirka 1973 CZ  
1029 Skořepová, LadislavaZ 1978 CZ  
1030 Navrátil, Petr 1975 CZ moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase pod 0 hod. 57 min., tak budu mít rekord a koupím si nové boty.

1031 Varkočková, Pavla 1978 CZ  
1032 Vancl, DanielZ 1981 CZ moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase pod 1 hod. 0 min., tak Budu borec.

1033 Žák, RobertZ 1978 CZ HO Sherpa Climb  
1034 Doboš, Petr 1987 CZ  
1035 Komardinová, Lenka 1994 CZ  
1036 Bušová, Jana 1980 CZ moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase pod 0 hod. 47 min., tak jsem šťastná.

1037 Kozubek, Lukáš 1971 CZ  
1038 Liebzeit, Lukáš 1992 CZ  
1039 Brejová, Nikol 1995 CZ moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase pod 0 hod. 55 min., tak To bude můj osobacek.

1040 Rožnovský, Martin 1985 CZ moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase pod 0 hod. 59 min., tak příště bežím s Kníračem.

1041 Rožnovská, Šárka 1987 CZ moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase pod 1 hod. 0 min., tak příště bežím vedle NEJKY.

1042 Lorencová, Martina 1979 CZ  
1043 Hanousek, Jiři 1988 CZ Road Racing Podorlicko  
1044 Koníček, Lukáš 1980 CZ  
1045 Haas, Antonín 1993 CZ  
1046 Sobotková, Zuzana 1985 CZ  
1047 Greško, PetrZ 1989 CZ Andy's club  
1048 Smrha, Marek 1989 CZ www.frompubtoironmam.com  
1049 Mansfeld, Petr 1977 CZ  
1050 Přikryl, MilanZ 1978 CZ Šneci v běhu  
1051 Makovec, Tomáš 1996 CZ ZaBeer  
1052 Pekařová, Jana 1999 CZ  
1053 Fiala, Jakub 1976 CZ Čakovice v pohybu  
1055 Čavoj, Patrik 1982 CZ  
1056 Bizoň, LukášZ 1981 CZ  
1057 Pospíšilová, Alžběta 1995 CZ moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase pod 0 hod. 49 min., tak nám holky platí panáky.

1058 Stanovský, Vítězslav 1972 CZ Slimejši Jägerndorf  
1059 Židoň, BohumilZ 1986 CZ Hostinec u Jendy  
1060 Hýsková, MichaelaZ 1989 CZ  
1061 Ottinger, PetrZ 1974 CZ Andy's Club  
1062 Kalina, JanZ 1981 CZ  
1063 Martynková, Petra 1978 CZ moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase nad 0 hod. 0 min., tak Pokud doběhnu do 57 minuut, budu nadšená..

1064 Toningerová, LenkaZ 1987 CZ  
1065 Soukupová, MonikaZ 1979 CZ  
1066 Hrotík, Michal 1968 CZ PPD  
1067 Lesák, Tomáš 1994 CZ  
1068 Hájíček, Jiři 1974 CZ  
1069 Novak, Jiři 1974 CZ  
1070 Tomáš, Josef 1984 CZ  
1072 Kantor, Petr 1979 CZ Havířov moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase pod 0 hod. 45 min., tak budu spokojený.

1073 Uher, Martin 1988 CZ žádný  
1074 Zálešáková, Erika 1986 CZ  
1075 Javorková, Michaela 1976 CZ  
1076 Kroupa, Petr 1989 CZ  
1077 Vlahov, Ozren 1991 CZ  
1078 Ondrák, Tomáš 1998 CZ Borussia Dortmund #10  
1079 Valíček, Lukáš 1995 CZ  
1080 Kučera, Jaroslav 1986 CZ  
1081 Minichová, Anežka 1986 CZ moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase pod 0 hod. 55 min., tak Budu šťastná..

1082 Žáček, Pavel 1979 CZ  
1083 Praks, Kamil 1967 CZ  
1084 Jordán, Jiří 1973 CZ  
1085 Čoček, Bedřich 1991 CZ  
1086 Skoumalová, Lucie 1986 CZ  
1087 Reinischová, Jaroslava 1971 CZ  
1088 Polach, Ales 1984 CZ  
1089 Miletín, Tomáš 1991 CZ  
1090 Šmídlová, Nela 1993 CZ  
1091 Barth, Vít 1991 CZ  
1092 Heincl, RomanZ 1985 CZ  
1093 Bradáč, JiříZ 1982 CZ A. C. Sparta Praha  
1094 Kříž, Jiři 1990 CZ  
1095 Šmerdová, Alena 1974 CZ  
1096 Koutná, Božena 1965 CZ RUN magazine team  
1097 Šmerda, Roman 1975 CZ  
1098 Štěrba, Petr 1983 CZ  
1099 Vašíček, PetrZ 1973 CZ  
1100 Boor, Jiři 1988 CZ moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase pod 0 hod. 50 min., tak pivo na EX.

1101 Chlupatý, Josef 1976 CZ Orlová  
1102 Kučera, Stanislav 1976 CZ moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase nad 0 hod. 55 min., tak Fajne.

1103 Bucová, Veronika 1991 CZ moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase pod 0 hod. 55 min., tak Vypiju pivo na ex..

1104 Pešek, Patrik 1995 CZ  
1105 Petrusek, LukášZ 1994 CZ RunCzech team  
1106 Holub, Radek 1982 CZ Prostě běž!  
1107 Kauer, Adolf 1958 CZ bez klubu  
1108 Wiesner, Jonáš 1989 CZ PROSTĚ BĚŽ!  
1109 Kubín, Martin 1969 CZ  
1110 Kučera, Pavel 1979 CZ  
1111 Ondrášek, Milan 1985 CZ  
1112 Habrová, Karina 1993 CZ  
1113 Huráč, Jaroslav 1980 CZ moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase nad 0 hod. 53 min., tak Se pochválím a dám si piwi!!!.

1115 Dymák, Pavel 1987 CZ Hvězda Pardubice moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase nad 0 hod. 35 min., tak Musím víc trénovat.

1116 Kriebel, Jakub 1990 CZ  
1117 Mrázková, Barbora 1996 CZ  
1118 Trousilová, Marie 1995 CZ moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase pod 0 hod. 27 min., tak holky mi platí panáka na Stodolní.

1119 Klapetková, Beáta 1967 CZ  
1120 Theuerová, Petra 1988 CZ  
1121 Stiborek, Martin 1974 CZ  
1122 Jošek, PřemyslZ 1971 CZ Šneci v běhu moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase pod 0 hod. 50 min., tak tak su furt šnek.

1123 Theuer, Michal 1987 CZ  
1124 Křikava, Rostislav 1972 CZ STS Chvojkovice Brod moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase pod 1 hod. 0 min., tak 46:00.

1125 Vlas, Jiři 1988 CZ Rozběháme Plzeň  
1127 Bílková, RenataZ 1972 CZ Šneci v běhu  
1128 Moskva, Radovan 1990 CZ  
1130 Černý, Martin 1991 CZ  
1131 Hobler, Miloš 1971 CZ  
1132 Ilek, Václav 1973 CZ Rychlé Šípy  
1133 Lukač, Roman 1993 CZ Úspěch je z 80101pěch moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase nad 2 hod. 54 min., tak To je hrůza..

1134 Rackevičiute Drábková, Ieva 1983 CZ  
1135 Tesařík, EvženZ 1967 CZ Šneci v běhu  
1137 Grofková, PetraZ 1976 CZ ALPINE PRO  
1138 Lukáčiková, Lucia 1994 CZ  
1139 Hireš, Matěj 1990 CZ moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase pod 1 hod. 0 min., tak budu rád.

1140 Nachtneblova, Kateřina 1994 CZ moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase pod 1 hod. 8 min., tak jupíííí.

1141 Weisser, Filip 1993 CZ  
1142 Hanke, David 1971 CZ Pomalé šípy Kopřivnice moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase pod 0 hod. 40 min., tak dám pusu svoji ženě.

1143 Strýček, Marcel 1988 CZ moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase pod 0 hod. 55 min., tak Tak idem na polmaraton.

1144 Rolinc, Jakub 1985 CZ Hulin  
1145 Lukanek, Martin 1977 CZ  
1146 Papaj, Tomas 1989 CZ  
1147 Vondráček, Tomáš 1985 CZ X-TRAIL ORLOVÁ moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase pod 0 hod. 45 min., tak budu happy.

1148 Vrága, Jan 1987 CZ quadient  
1149 Strakoš, Stanislav 1993 CZ quadient moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase nad 1 hod. 0 min., tak si dam pivo.

1150 Barvičová, Kateřina 1987 CZ Kofola  
1151 Novak, Martin 1998 CZ  
1152 Hornová, Lenka 1990 CZ SK SKIVELO Olomouc  
1153 Maštalířová, Jana 1974 CZ  
1154 Maštalíř, Tomáš Maštalíř 1971 CZ  
1155 Zwyrtek, Patrik 1998 SK Žiadny moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase nad 1 hod. 0 min., tak Si oholím bradu do hladka.

1156 Coufalová, Edita 1995 CZ  
1157 Sovová, Klára 1994 CZ  
1158 Matušková, Kamila 1987 CZ Šneci v běhu moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase pod 0 hod. 59 min., tak Udělám 30burpees.

1160 Kuželová, Kristýna 1990 CZ Boston Aerodynamic  
1161 Benbenek, Tomáš 1988 CZ  
1162 Klapuchová, Hana 1982 CZ  
1163 Folwarczný, Tomáš 1967 CZ  
1164 Čotek, Jan 1990 CZ  
1165 Sochorkova, Aneta 1980 CZ  
1166 Baranová, Natálie 1981 CZ moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase pod 0 hod. 52 min., tak Tak si zlepším maximum a budu šťastná:-).

1167 Králík, TomášZ 1992 CZ  
1168 Kvasnička, Jozef 1988 CZ Klub bežcov a priateľov š...  
1170 Marsalkova, Anna 1987 CZ  
1171 Okrouhlik, Michal 1987 CZ Šneci v běhu  
1172 Beránek, Jakub 1993 CZ J-Elita Ostrava moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase pod 0 hod. 45 min., tak Můj cíl..

1173 Hlavsa, Martin 1977 CZ moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase pod 1 hod. 0 min., tak to bude dobrý.

1174 Lorenc, Marek 1987 CZ Šneci v běhu  
1175 Jedličková, Gabriela 1973 CZ  
1176 Halfar, Tomáš 1991 CZ  
1177 Rusnák, Marek 1988 CZ TJ MEZ Mohelnice  
1178 Sýkorová, Aneta 1998 CZ  
1179 Otta, Patrik 1990 CZ  
1180 Špičková, Lenka 1993 CZ  
1181 Štěpán, Marek 1972 CZ TJ Sokol Týn nad Bečvou  
1182 Vaněk, Pavel 1987 CZ Sweep Factory Team  
1183 Pavelková, Lucie 1973 CZ moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase pod 0 hod. 55 min., tak prostě VYHRAJU :-).

1184 Muras, Petr 1989 CZ SSK Vítkovice  
1185 Horák, Vlastimil 1978 CZ  
1186 Horák, Adam 2004 CZ  
1187 Šišpela, Stanislav 1981 CZ  
1188 Rázek, Petr Conner 1970 CZ  
1189 Králík, MichalZ 1962 CZ moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase nad 0 hod. 52 min., tak OK.

1190 Tančiboková, Dáša 1966 CZ  
1192 Kopřiva, Jiři 1079 CZ  
1193 Jonsztova, Martina 1978 CZ  
1194 Pastorová, Petra 1977 CZ MK Seitl Ostrava  
1195 Goláňová, Jiřina 1977 CZ  
1196 Hypl, RostislavZ 1980 CZ Hybaj  
1197 Burns, Kamil 1988 CZ NEVER GIVE UP! TEAM  
1198 Bíza, Jaroslav 1952 CZ  
1199 Tomalová, Kateřina 1991 CZ moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase pod 0 hod. 53 min., tak Vypiju pivo na ex..

1200 Lukáš, Jakub 1993 CZ Klub přátel death metalu  
1202 Spurný, Petr 1972 CZ  
1203 Matousek, Radek 1993 CZ  
1204 Kufová, Karin 1992 CZ  
1205 Kleinová, Adriana 1989 CZ moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase nad 0 hod. 53 min., tak budu mít radost:).

1206 Smyčková, Štěpánka 1973 CZ Sedlo Brno moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase nad 0 hod. 0 min., tak 1.10minut.

1207 Chrpa, PavelZ 1977 CZ IMEndurance  
1208 Kraus, Vladimír 1965 CZ  
1209 Kosová, Lenka 1981 CZ  
1210 Habrová, Renata 1973 CZ  
1211 Zábojník, Karel 1981 CZ  
1212 Brzobohatý, Tomáš 2002 CZ FBC Štíři  
1213 Vošvrda, Sebastian 1996 CZ lesboland  
1214 Stejskal, Václav 1981 CZ  
1215 Růžička, Pavel 1990 CZ Běžec team  
1216 Loder, David 1999 CZ moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase pod 0 hod. 44 min., tak se to pekelný počasí zvládlo.

1217 Moronge, Dennis 1982 CZ  
1218 Giesel, Libor 1973 CZ  
1219 Poučová, Petra 1996 CZ  
1220 Filipiová, Eva 1986 CZ AK Olymp Brno  
1221 Rosypal, Martin 1984 CZ Kofola ČeskoSlovensko a.s...  
1222 Jurgová, Petra 1979 CZ Kofola ČeskoSlovensko a.s...  
1223 Grätz, Ondřej 1984 CZ www.ranapece.cz  
1224 Homolková, Hana 1996 CZ AK Škoda Plzeň  
1225 Barvenčíková, SoňaZ 1987 CZ  
1226 Barvenčík, OldřichZ 1986 CZ  
1227 Samek, Lubomír 1978 CZ moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase nad 0 hod. 50 min., tak Tak začnu zase naplno trénovat..

1228 Koudelka, Petr 1982 CZ  
1229 Kučera, Václav 1964 CZ Salming Running  
1230 Stanovsky, Michal 1993 CZ SSK Vítkovice/CISO  
1231 Křížka, Ivo 1977 CZ Benedikt Labre Team  
1232 Prus, Roman 1995 CZ SSK Vítkovice  
1233 Kozlová, Martina 1987 CZ NEVER GIVE UP! TEAM  
1234 Chrascina, Marek 1997 CZ 1. Běžecký Jablunkov  
1235 Vejmelka, Daniel 1986 CZ TJ Jablonné nad Orlicí  
1236 Štěpáník, Pavel 1992 CZ AK ŠKODA PLZEŇ  
1237 Moutelík, Jindřich 1971 CZ  
1238 Flaša, David 1989 CZ Abstinenční reprezentace ... moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase pod 0 hod. 37 min., tak tak si stopro s přítelkyní dáme .... modernu místo pfizera ....

1239 Němcová, Michaela 2003 CZ Vepřová  
1240 Němec, Michal 1975 CZ Vepřová  
1241 Frei, Radek 1991 CZ  
1242 Rybníček, Matěj 1999 CZ  
1244 Nehyba, Jaromír 1991 CZ  

Neuhrazené registrace (10)

# jméno roč. nár. klub vlna
TBA Kahánek, Vladimír 1961 CZ moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase nad 0 hod. 50 min., tak se přihlásím příště.

TBA Poučová, Petra 1996 CZ  
TBA Šklubal, Zbyněk 1971 CZ Maratonský klub Prostějov  
TBA Dohnalová, Kateřina 1976 CZ  
TBA Novotný, Radim 1977 CZ RunCzech team  
TBA Názalaník, Luboš 1984 CZ  
TBA Dospíšil, David 1968 CZ Nabombíme to!  
TBA Havlena, Jaroslav 1970 CZ SSBoys Prostějov  
TBA Ohlídal, Jaroslav 1978 CZ TJ Kopu hroby  
TBA Rychtaříková, Lívia 1981 CZ Báječné ženy v běhu  

Závod již proběhl. Děkujeme!

# jméno roč. nár. klub vlna
3 Němcová, HalkaGZ 1977 CZ  
4 Němec, VladislavGZ 1977 CZ  
12 Čermák, LukášGZ 1993 CZ PSK Olymp Praha  
14 Jelínek, OtakarGZ 1963 CZ  
16 Procházka, DušanGZ 1965 SK obec Lubina  
5000 Podzimek, Jiri 1979 CZ  
5001 Podzimek, Martin JanZ 2006 CZ  
5002 Ptáčník, JanZ 1986 CZ  
5003 Kočí, OttoZ 1974 CZ  
5004 Kočí, JiřinaZ 1977 CZ  
5005 Baczke, TomášZ 1981 CZ  
5006 Naar, PetrZ 1963 CZ  
5007 Bauer, Michal 1982 CZ  
5008 Páclová, Milada 1976 CZ  
5009 Janáček, BedřichZ 1957 CZ  
5010 Králová, Lucie 1983 CZ moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase pod 0 hod. 26 min., tak si dám svůj osobáček.

5011 Sršeň, StanislavZ 1983 CZ Šneci v běhu  
5013 Chovanská, Veronika 1967 CZ  
5014 Rubášová, ŠtěpánkaZ 1972 CZ  
5015 Beck, RadekZ 1973 CZ  
5016 Horák, Ondřej 1985 CZ Dobruška  
5017 Hanousková, MartinaZ 1971 CZ  
5018 Karásková, DarinaZ 1959 CZ BŽB Praha  
5019 Ščisláková, Petra 1986 CZ  
5020 Hanousek, MiroslavZ 1970 CZ  
5021 Koucká, JanaZ 1971 CZ  
5022 Stang, JürgenZ 1961 CZ TJ Autotrend  
5023 Volavková, Vendula KarlovnaZ 1983 CZ TJ Autotrend  
5024 Typltová, TerezaZ 1999 CZ  
5025 Kráčalík, JosefZ 1962 CZ :)  
5027 Pěnička, DavidZ 1987 CZ  
5028 Lukášová, Iva 1998 CZ Kamenné Žehrovice  
5029 Tykalová, MajkaZ 1990 CZ Báječné ženy v běhu  
5030 Dorňáková, Kateřina 1967 CZ  
5031 Granečná, Marcela 1979 CZ  
5032 Srnská, Jitka 1970 CZ  
5033 Kembitzká, KristýnaZ 2002 CZ  
5034 Olajcová, Petra 1986 CZ Šneci v běhu  
5035 Novák, AntonínZ 1967 CZ  
5036 Zmeškalová, MarkétaZ 1976 CZ  
5037 Vancl, DanielZ 1981 CZ moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase pod 0 hod. 30 min., tak Budu borec.

5038 Šťastný, RomanZ 1981 CZ  
5039 Olma, Aleš 1973 CZ  
5040 Olmová, Zuzana 1967 CZ  
5041 Grundler, Martin 1968 CZ Pat a Mat  
5042 Šebková, Zdeňka 1976 CZ  
5043 Kunc, David 1974 CZ moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase pod 0 hod. 45 min., tak roky nezastavíš :-).

5044 Tlačbaba, JaromírZ 1962 CZ Runners Zbýšov u Rosic  
5045 Balická, IvaZ 1973 CZ Prostě běž!  
5048 Jahůdková, Eva 1959 CZ moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase pod 0 hod. 36 min., tak zlepšení.

5049 Flaks, Jan 1962 CZ SV Stříbro moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase nad 0 hod. 22 min., tak jsem ještě mladík.

5050 Vach, Pavel 1976 CZ  
5051 Rozmanová, Vladimíra 1962 CZ  
5052 Kališová, MirkaZ 1975 CZ Šneci v běhu  
5053 Štamfestová, JanaZ 1964 CZ  
5054 Štamfest, JiříZ 1956 CZ  
5055 Krňávek, Roman 1975 CZ Runners Olomouc  
5056 Střecha, Jiři 1986 CZ  
5057 Vokál, Pavel 1999 CZ  
5058 Ajšmanová, KamilaZ 1987 CZ  
5059 Zedek, LukášZ 1984 CZ Night Run Team  
5060 Hrdinová, Markéta 1994 CZ  
5061 Režňáková, Eva 1972 CZ  
5062 Přibyl, KarelZ 1965 CZ  
5064 Buchta, Daniel 1969 CZ  
5065 Wagnerová, Tereza 1979 CZ moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase pod 0 hod. 30 min., tak jsem skvělá..

5066 Balánová, IvetaZ 1995 CZ Šneci v běhu  
5067 Novák, PetrZ 1961 CZ Šneci v běhu  
5068 Balánová, HanaZ 1969 CZ Šneci v běhu  
5069 Makovcová, Marcela 1977 CZ Prostě běž! zářivka 2019  
5070 Makovec, Petr 1969 CZ Prostě běž!  
5071 Dvořák Kelnarová, Kristýna 1982 CZ  
5072 Krausová Kelnarová, Tereza 1989 CZ  
5073 Kraus, Tomáš 1987 CZ  
5074 Levá, Renáta 1987 CZ  
5075 Valouchová, HelenaZ 1991 CZ  
5076 Panská, Lenka 1977 CZ Prostě běž!  
5077 Pirkl, Jan 1979 CZ  
5078 Valova, JanaZ 1985 CZ  
5079 Vůjtěch, LukášZ 1990 CZ  
5080 Nováková, AlenaZ 1980 CZ  
5081 Nováková, Denisa 1998 CZ  
5082 Vágner, Jiří 1980 CZ Turbošneci  
5083 Nejezchlebová, Jana 1979 CZ Turbošneci  
5084 Jiroušková, Veronika 1970 CZ BŽB  
5085 Dufková, Petra 1988 CZ  
5086 Dopitová, Lucie 1978 CZ Turbošneci  
5087 Kaňok, PavelZ 1982 CZ  
5088 Hrabar, ViktoriiaZ 1991 UA  
5089 Hradil, Rudolf 1990 CZ  
5090 Šmajstrlová, Viktorie 1993 CZ  
5091 Béliková, Renáta 1967 CZ moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase pod 0 hod. 35 min., tak jsem BOREC :).

5092 Bélik, Igor 1965 CZ  
5093 Kumrová, Miroslava 1974 CZ FIFTY-FIVE Family Team  
5094 Vágner, Václav 1999 CZ  
5095 Kohutková, MiroslavaZ 1964 CZ Mattoni Freerun Ostrava-K...  
5096 Wienerová, Kateřina 1965 CZ  
5097 Mylková, Radka 1984 CZ  
5098 Malatakisova, Jana 1985 CZ moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase pod 0 hod. 35 min., tak udělám životní rozhodnutí.

5099 Unzeitig, Michal 1978 CZ Turbošneci  
5100 Künstner, Jaroslav 1958 CZ  
5101 Kumr, Petr 1966 CZ FIFTY-FIVE Family Team  
5102 šták, dalibor 1980 CZ  
5103 Kroupová, Lenka 1965 CZ  
5104 Trubelova, Milena 1984 CZ moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase nad 0 hod. 32 min., tak jsem se zlepšila.

5105 Tomis, Michal 1981 CZ moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase pod 0 hod. 28 min., tak jsem borec..

5106 Králik, Petr 1957 CZ Rabbits Planá  
5107 Pospíšilová, Klára 2007 CZ  
5108 Pospíšilová, Marie 1975 CZ  
5109 Hambálková, Eva 1981 CZ  
5110 Tomisová, Lucie 1986 CZ  
5111 Kantorová, PetraZ 1975 CZ  
5112 Rybářová, Silvie 1974 CZ moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase pod 0 hod. 40 min., tak to bude pecka :-).

5113 Vašíčková, Dita 1973 CZ  
5114 Langerová, LadislavaZ 1965 CZ moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase pod 0 hod. 39 min., tak je to furt dobrý.

5115 Kotoučová, VeronikaZ 1975 CZ  
5116 Vítková, Ivana 1993 CZ  
5117 Dlouhá, Veronika 1992 CZ  
5118 Platkevičová, Martina 1987 CZ  
5119 Novák, Roman 1980 CZ Chlebičov  
5120 Nováková, Jana 1985 CZ Chlebičov  
5121 Kamenský, Tomáš 1995 CZ  
5122 Krutská, Kateřina 1976 CZ  
5123 Šanda, Ladislav 1982 CZ Anička&Ládík  
5124 Křížová, Michaela 1993 CZ  
5125 Václavek, Martin 1976 CZ  
5126 Ševčík, Jan 1978 CZ  
5127 Růžičková, Jana 1974 CZ MY TEAM  
5128 Bříštěla, MartinZ 1977 CZ  
5129 Vašíček, TomášZ 2007 CZ  
5130 Ferencová, Eliška 1990 CZ  
5131 Cikán, JaroslavZ 1983 CZ  
5132 Vrbata, Radim 1978 CZ  
5133 Szlauerová, KlotyldaZ 1988 CZ  
5134 Bobek, Karel 1987 CZ  
5135 Kalinová, MartinaZ 1986 CZ  
5136 Kuběnová, Denisa 1972 CZ  
5137 Chlupatý, Josef 1976 CZ Orlová  
5138 Domanská, Magda 1965 CZ  
5139 Domanský, Pavel 1956 CZ moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase pod 0 hod. 35 min., tak to bude zázrak.

5140 Burková, TerezaZ 1995 CZ JEDU NA VÝKON  
5141 Krupenko, Taťána 1973 CZ  
5142 Hampl, Radim 1981 CZ Giovanni  
5143 Tesaříková, MonikaZ 1970 CZ Šneci v běhu  
5144 Petrusek, LukášZ 1994 CZ RunCzech team  
5145 Kuběnová, Veronika 1994 CZ  
5146 Polesová, DanielaZ 1988 CZ Báječné ženy v běhu  
5147 Písař, Martin 1984 CZ Team CykloTrener  
5148 Řezáč, Vojtěch 1989 CZ TJ Amatér Milevsko  
5149 Žatecký, LubošZ 1990 CZ  
5150 Zahradníková, Eliška 2004 CZ SK Říkovice  
5151 Duda, Ladislav 1981 CZ SK Říkovice  
5152 Doubravová, Michaela 1994 CZ  
5153 Kolářová, Tereza 1999 CZ  
5154 Janáček, Dominik 1987 SK  
5155 Salamon, Petr 1976 CZ  
5156 Machala, Filip 1990 CZ  
5157 Němec, Jan 1993 CZ  
5158 Šatrová, Barbora 1994 CZ  
5159 Rajdlová, Monika 1992 CZ moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase pod 0 hod. 30 min., tak budu happy.

5160 Krzystek, Pavel 1985 CZ moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase pod 0 hod. 28 min., tak Budu mit radost..

5161 Švantnerová, Nikol 1992 CZ  
5162 Šmergl, Petr 1985 CZ  
5163 Malich, TomášZ 1984 CZ Running Lions  
5164 Vokšayová, Kateřina 1981 CZ Český Červený Kříž UL  
5165 Černý, Josef 1972 CZ Český Červený Kříž UL  
5166 Janota, Martin 1989 CZ Šneci v běhu  
5167 Hladný, Petr 1978 CZ moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase pod 0 hod. 30 min., tak jsem borec.

5168 Hladná, Lenka 1979 CZ  
5169 Kněžíková, JaroslavaZ 1977 CZ Šneci v běhu  
5170 Burešová, Linda 2008 CZ Plavecký klub Zlín  
5171 Švestka, Ondřej 1980 CZ  
5172 Kořínková, Petra 1988 CZ Sisters  
5173 Pauser, MiroslavZ 1989 CZ RODINA PAUSER  
5175 Frgalová, Jolana 1973 CZ  
5176 Plimeková, Helena 1976 CZ  
5177 Volfová Marini, Jana 1973 CZ  
5178 Procházka, Marek 1985 CZ moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase pod 0 hod. 38 min., tak Vyhraji flašku.

5179 Kněžík, Lukáš 1998 CZ Šneci v běhu  
5180 Málek, Lukáš 1976 CZ  
5181 Hanke, Marika 1972 CZ Pomalé šípy Kopřivnice moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase pod 0 hod. 27 min., tak dám pusu svému muži.

5182 Přichystalová, Zuzana 2005 CZ  
5183 Přichystalová, Pavla 1976 CZ  
5184 Krupár, Jan 1986 CZ GoodOnes  
5185 Lukánková, Marina 2006 CZ  
5186 Pernický, Štěpán 1988 CZ moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase pod 0 hod. 30 min., tak budu šťastný jak blecha.

5187 Barvičová, Marta 1964 CZ  
5188 Cetlová, Libuše 1978 CZ  
5189 Klimšová, Kacka 1986 CZ  
5190 Pospíšilová, Petra 1972 CZ  
5191 Mateřánková, Gabriela 1979 CZ Běžecký klub České spořit...  
5192 Killinger, MichalZ 1998 CZ  
5193 Svoboda, Roman 1962 CZ  
5194 Knapová, Michaela 1984 CZ ŠNECI V BĚHU  
5195 Benák, Martin 1989 CZ  
5196 Kalašová, Lucie 1983 CZ  
5197 Kalaš, Libor 1987 CZ  
5198 Pobucký, Michal 1982 CZ  
5199 Pobucká, Karla 1988 CZ  
5200 Linnerová, Simona 2001 CZ  
5201 Macholánová, Monika 1991 CZ  
5202 Humhejová, Barbora 2009 CZ  
5203 Humhejová, Daniela 1978 CZ  
5204 Humhej, Ivan 1977 CZ  
5205 Trojková, Veronika 1994 CZ Šneci v běhu moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase pod 0 hod. 30 min., tak budu spokojená..

5206 Koubík, Tomáš 1992 CZ  
5207 Dolasová, Hana 1989 CZ moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase nad 0 hod. 24 min., tak se poseru :D.

5208 Brožová, Soňa 1989 CZ  
5209 Ševčík, Pavel 1982 CZ  
5211 Šajtar, Radim 1980 CZ Lidl  
5212 Slanařova, MonikaZ 1983 CZ  
5213 Dostál, Miroslav 1968 CZ  
5214 Sluková, Vera 1982 CZ Šneci v běhu  
5216 Trojan, Jakub 1987 CZ  
5217 Kubínová, Šárka 1973 CZ moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase nad 0 hod. 29 min., tak jsem borec.

5218 Karolová, Lucie 1989 CZ  
5219 Dulovcová, Kateřina 1992 CZ  
5220 Roubíček, Jan 1983 CZ Hostinec U Jendy  
5221 Hlavatý, RomanZ 1979 CZ  
5222 Ručka, Martin 2000 CZ SSK Vítkovice  
5223 Vachutka, Luboš 1995 CZ Nadace Leontinka  
5224 Proksová, Petra 1978 CZ Prostě běž  
5225 Popiolkova, Anna 1965 CZ  
5226 Pastrňák, Martin 1971 CZ  
5227 Tylšar, ŠtěpánZ 2001 CZ  
5228 Tylšar, MiloslavZ 1968 CZ  
5229 Pelikánová, Jana 1995 CZ moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase pod 0 hod. 0 min., tak 25 minut.

5230 Binar, Petr 1969 CZ Rozběháme Pardubice moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase nad 0 hod. 22 min., tak Tak to bude.

5231 Šváčková, Michaela 1993 CZ  
5232 Stránský, Jaroslav 2000 CZ Nadace Leontinka  
5233 Kročák, Jakub 1982 CZ Nadace Leontinka  
5234 Moravčík, Radovan 1969 CZ  
5236 Mazáčová, Martina 1977 CZ Ammazying team  
5237 Koláčková, Lucie 1995 CZ  
5238 Šándor, Pavel 1966 Lidl - doprovod  
5239 Fábry, AdélaZ 1984 CZ  
5240 Horáková, Veronika 1984 CZ  
5241 Sedláčková, Martina 1974 CZ  
5242 Berková, Liliana 1994 CZ  
5243 Halfarová, Kateřina 1980 CZ  
5245 Gelnar, Petr 1983 CZ  
5246 Grzywač, Tomáš 1991 CZ moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase pod 0 hod. 25 min., tak mám nový PR.

5247 Horak, Jiri 1983 CZ  
5248 Garguláková, ŠárkaZ 1973 CZ šneci v běhu moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase nad 0 hod. 35 min., tak jsem borec.

5249 Ludvík, Roman 1977 CZ  
5250 Ludvíková, Hana 1983 CZ  
5251 Procházková, Silvie 1975 CZ  
5252 Mareš, MartinZ 1994 CZ  
5253 Slováčková, EliškaZ 1993 CZ Euforie fitness  
5254 Gavlíková, Jarmila 1971 CZ  
5255 Dluhos, Přemysl 1980 CZ HZS ČR  
5256 Bělíčková, Lucie 1991 CZ Kofola ČeskoSlovensko a.s...  
5257 Samaras, Alexandros 1997 CZ Kofola ČeskoSlovensko a.s...  
5258 Klimková, Jana 1988 CZ Kofola ČeskoSlovensko a.s...  
5259 Hübnerová, Aneta 1989 CZ Kofola ČeskoSlovensko a.s...  
5260 Brázda, Martin 1995 CZ Kofola ČeskoSlovensko a.s...  
5261 Jašicová, Martina 1988 CZ Kofola ČeskoSlovensko a.s...  
5262 Jankůj, Vojtěch 1992 CZ Kofola ČeskoSlovensko a.s...  
5263 Culka, Václav 1956 CZ Salming Running  
5264 Hyplová, Anna 1992 CZ  
5265 Varšavský, Jan 1974 CZ Bizon klub Rakovník  
5266 Varšavská, Helena 1974 CZ Bizon klub Rakovník  
5267 Khýr, Bronislav 1975 CZ MK Prostějov  
5268 Machů, ErikZ 1998 CZ Tj Dukla Praha  
5269 Fukanová, Simona 1997 CZ Decathlon Brno Modřice  
5270 Sasinová, LucieZ 1988 CZ  
5271 Prus, Roman 1995 CZ SSK Vítkovice  
5272 Surmová, Eliška 2000 CZ AK Olomouc moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase pod 0 hod. 19 min., tak Dám v pátek zkoušku.

5273 Pilz, KarelZ 1985 CZ Jakoby Team  
5274 Marzin, Martin 1966 CZ  
5275 Steciuk, Gwladys 1988 CZ  
5276 Kováčech, Martin 2001 CZ Black Team  
5277 Mynář, Ondřej 1991 CZ  
5278 Křístková, Monika 1979 CZ  
5279 Bina, Tomáš 1974 CZ moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase pod 0 hod. 30 min., tak 29.

5281 Baďura, Jaroslav 1993 CZ  
5282 Valenčík, Jozef 1992 CZ  
5284 Vilímec, Jan 2001 CZ moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase pod 0 hod. 30 min., tak I’ll get a reward from my gf..

5285 Aravanis, Panagiotis 1985 GR M'arkidi Runners Club  
5286 Markidi, Elena Stavroula 1992 CZ  
5287 Cicha, Klára 2002 CZ -  

Neuhrazené registrace (5)

# jméno roč. nár. klub vlna
TBA Štefková, Vera 1985 CZ  
TBA Králíková, Diana 1994 CZ  
TBA Kocián, Martin 1978 CZ  
TBA Jendřejčík, Zdeněk 2003 CZ  
TBA Ohlídal, Jaroslav 1978 CZ TJ Kopu hroby  

Závod již proběhl. Děkujeme!

# jméno roč. nár. klub vlna
3000 Bauer, Michal 1982 CZ  
3001 Holas, Petr 1973 CZ  
3002 Vancl, DanielZ 1981 CZ  
3003 Gola, Zdeněk 1975 CZ moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase pod 0 hod. 18 min., tak příště jdu na 5 km.

3004 Rückl, Daniel 1983 CZ Démoni  
3005 Mikeska, Michal 1999 CZ moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase pod 0 hod. 22 min., tak Si dám running sushi.

3006 Vachová, Barbora 1979 CZ  
3007 Kohut, Miroslav 1983 CZ  
3008 Krňávek, Roman 1975 CZ Runners Olomouc  
3009 Krňávková, Anna 2010 CZ AK Olomouc  
3010 Přibylová, IvanaZ 1965 CZ  
3011 Hudečková, Petra 1984 CZ  
3012 Střecha, Jiři 1986 CZ  
3013 Hanslík, Libor 2002 CZ Turbošneci  
3014 Dopitová, Eliška 2004 CZ Turbošneci  
3015 Kohutová, Sabina 1980 CZ  
3016 Karger, Antonín 1960 CZ NIKI-Team  
3017 Jurečka, Filip 1998 CZ  
3018 Kazíková, Nikola 1999 CZ NIKI-Team  
3019 Kalafutová, Eva 1960 CZ  
3020 Kužmová, Romana 1983 CZ  
3021 Mayerová, Andrea 1989 CZ  
3023 Tesaříková, Martina 1990 CZ moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase pod 0 hod. 22 min., tak splněna výzva.

3024 Vágnerová, Vendula 2008 CZ Turbošneci  
3025 Mazáčová, Martina 1977 CZ Ammazying team  
3026 Mazáč, Michal 2010 CZ Ammazying team  
3027 Machů, ErikZ 1998 CZ Tj Dukla Praha  
3028 Kozubek, Petr 1987 CZ  
3029 Schneider, RadekZ 1976 CZ AC Track & Field Brno  
3030 Schneiderová, Eva 1978 CZ  
3031 Schneider, AdamZ 2004 CZ AC Track & Field Brno  
3032 Plašilová, Lenka 1975 CZ  
3033 Burešová, Lenka 1988 CZ  
3034 Bílková, Zuzana 1979 CZ  
3035 Vrbatová, Lucie 1987 CZ  
3036 Burková, TerezaZ 1995 CZ JEDU NA VÝKON  
3037 Petrusek, LukášZ 1994 CZ RunCzech team  
3038 Špok, Petr 2006 CZ Klub orientačních sportů ...  
3039 Špok, Petr 1971 CZ Klub orientačních sportů ...  
3040 Stuchlíková, Doubravka 1994 CZ  
3041 Kořínková, Iveta 1992 CZ Sisters   10:35
3042 Špoková, Jaroslava 1972 CZ  
3043 Lukánková, Ema 2010 CZ  
3044 Marková, Marie 1993 CZ  
3045 Mazáč, Jakub 2008 CZ Ammazying team  
3046 Mazáč, Martin 1977 CZ Ammazying team  
3047 Mráz, Zdeněk 1989 CZ  
3048 Jurajdová, Hana 1993 CZ  
3050 Kalašová, Bohumila 1959 CZ  
3051 Dolasová, Hana 1989 CZ moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase pod 0 hod. 15 min., tak se poseru :D.

3052 Strnková, Kateřina 1980 CZ  
3053 Zielinová, Lucie 1993 CZ  
3054 Vavříček, Jiři 1985 CZ  
3055 Klodová, Šárka 1964 CZ  
3056 Škopková, Veronika 1986 CZ  
3057 Přibylová, TerezaZ 1990 CZ  
3058 Mach, Zdeněk 1974 CZ  
3059 Nadažyová, Barbora 1978 CZ  
3060 Horáková, Patricie 2008 CZ  
3061 Chodurová, Hana 1978 CZ  
3062 Chodurová, Nina 2009 CZ  
3063 Chodurová, Soňa 2006 CZ  
3064 Pleslová, Martina 1979 CZ  
3065 Režňáková, Barbora 1991 CZ  
3066 Tomečka, Libor 1962 CZ CETRIS Hranice  
3067 Mateřánková, Gabriela 1979 CZ Běžecký klub ČS  
3068 Mateřánková, Adéla 2010 CZ  
3069 Hradil, Rudolf 1990 CZ  
3070 Hafenko, Viktoriia 1997 UA  
3071 Makarevich, Katerina 1988 CZ  
3072 Hlaváčová, Eva 1973 CZ  
3073 Šustal, Radek 2007 CZ  
3074 Šustalová, Miroslava 1968 CZ  
3075 Chrpa, PavelZ 1977 CZ IMEndurance  
3076 Jančošek, Jozef 1976 CZ  
3077 Chytilová, Eva 1977 CZ  
3078 Šandorová, Štěpánka 2005 CZ Lidl  
3079 Obradovič, Paulie 1988 CZ Lenny's Gym moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase nad 0 hod. 20 min., tak Začnu trénovat na maraton.

3080 Truhlář, JakubZ 2009 CZ  
3081 Truhlář, JiříZ 1976 CZ  
3082 Truhlářová, Klára 2014 CZ  
3083 Samková, Ivana 1985 CZ  
3085 Varšavský, Jiří 2005 CZ Salming Running  
3086 Žitník, Vít 1986 CZ Benedikt Labre Team  
3087 Prazakova, Gabriela 1975 CZ  
3088 Blahut, Jan 1975 CZ  
3089 Pastušek, JiříZ 1988 CZ Lidl  
3090 Prus, Roman 1995 CZ SSK Vítkovice  
3091 Martynek, Rostislav 1982 CZ  
3092 Martynková, Vanesa 2010 CZ  
3093 Barvenčíková, SoňaZ 1987 CZ  
3094 Blažková, Jana 1989 CZ  
3095 Fifernová, Nikol 2003 CZ moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase pod 1 hod. 30 min., tak Překonám svůj výkon.

3097 Maňáková, Nikola 1997 CZ  
3098 Bartošková, Viktorie 1986 CZ  
3099 Bartošová, NatálieZ 2006 CZ  
3100 Svoboda, Hynek 2009 CZ  
3101 Svoboda, Martin 1976 CZ  

Neuhrazené registrace (3)

# jméno roč. nár. klub vlna
TBA Bienerová, Monika 1983 CZ  
TBA Skřenková, Kateřina 1971 CZ  
TBA Holasová, Lenka Markéta 1989 CZ Šneci v běhu  

Závod již proběhl. Děkujeme!

# jméno roč. nár. klub vlna
9000 Vach, Michal 2009 CZ Fbš Bohemians  
9001 Lorencová, Michaela 2007 CZ  
9002 Mazáč, Jakub 2008 CZ Ammazying team  
9003 Matoušková, Kateřina 2008 CZ  
9004 Bartošová, NatálieZ 2006 CZ  
9005 Schneider, DavidZ 2007 CZ AC Track & Field Brno  
9006 Hladná, Tereza 2008 CZ  
9007 Michalíková, Julie 2007 CZ moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase pod 0 hod. 10 min., tak Tak jsem dobrá..

9008 Michalíková, Amalie 2009 CZ moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase pod 0 hod. 10 min., tak Jsem borka.

9009 Štafa, Jan 2008 CZ  
9010 Kamená, Sabina 2006 CZ Želvičky  
9011 Konečný, Lukáš 2008 CZ  
9012 Vilková, Olívie 2013 CZ  
9013 Tůma, Tomáš 2008 CZ Atletika Šumperk  
9014 Koelblová, Marie 2008 CZ SSK Vítkovice  
9015 Bureš, Daniel 2007 CZ  
9016 Křížka, David 2009 CZ Benedikt Labre Team  

Závod již proběhl. Děkujeme!

# jméno roč. nár. klub vlna
8000 Braunová, LauraZ 2013 CZ  
8003 Vach, Tomáš 2011 CZ Fbš Bohemians  
8004 Krňávková, Anna 2010 CZ AK Olomouc  
8005 Lorenc, Vojtěch 2010 CZ  
8006 Wagner, Robin 2013 CZ moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase pod 0 hod. 6 min., tak máma mi koupí dárek ;-).

8007 Kalinová, Rebeka AnnaZ 2013 CZ  
8008 Pauser, MatějZ 2014 CZ Rodina Pauser  
8009 Dudek, Lukáš 2013 CZ  
8010 Mazáč, Michal 2010 CZ Ammazying team  
8011 Hájíček, Adam 2013 CZ  
8012 Novák, Filip 2010 CZ Chlebičov  
8013 Václavek, Martin 2014 CZ Atletika Poruba  
8014 Schneiderová, KateřinaZ 2011 CZ AC Track & Field Brno  
8015 Široká, Veronika 2014 CZ Orlová  
8016 Šlaisová, Barbora 2014 CZ AC Blešno  
8017 Plašilová, Lucie 2010 CZ Atletika TJ Znojmo  
8018 Ulehlová, Anna 2014 CZ  
8019 Zahradníková, Izabela 2010 CZ SK Říkovice  
8020 Hladný, Tomáš 2011 CZ  
8021 Kupczyn, Vojtěch 2012 CZ moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase pod 0 hod. 4 min., tak Dostanu hamburger.

8022 Mudráková, Natálie 2010 CZ  
8023 Misár, Sebastian 2013 CZ  
8024 Humhejová, Veronika 2010 CZ  
8025 Vondráček, Dominik 2014 CZ X-TRAIL ORLOVÁ moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase pod 0 hod. 10 min., tak budu borec největší.

8026 Konečný, Dominik 2011 CZ  
8027 Mrkvová, Sofie Ellen 2013 CZ SSK Vítkovice  
8028 Vavříčková, Adéla 2013 CZ  
8029 Guniš, Daniel 2014 CZ  
8030 Urbanová, Karolína 2014 CZ  
8031 Okrouhlík, Lukáš 2013 CZ  
8032 Mach, Tomáš 2013 CZ moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase pod 0 hod. 5 min., tak dostanu odměnu - velkou.

8033 Mach, Petr 2010 CZ moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase pod 0 hod. 4 min., tak 4:30 - dostanu odměnu - velkou.

8034 Zahradník, Vojtěch 2014 CZ  
8035 Zahradníková, Tereza 2012 CZ moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase pod 0 hod. 4 min., tak porazím Kačenku.

8036 Svobodová, Kateřina 2011 CZ moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase pod 0 hod. 5 min., tak dostanu zmrzlinu :).

8037 Vavříčková, Hana 2010 CZ MSK Orlová  
8038 Hánová, Eliška 2010 CZ  
8039 Slepicová, Tereza 2014 CZ  
8040 Volfová, Viktorie 2010 CZ moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase nad 0 hod. 0 min., tak Užít si to....

8041 Chamicevyč, Emma 2014 CZ  
8042 Sedláček, Robert 2011 CZ  
8043 Hlaváč, Petr 2010 CZ  
8044 Martynková, Vanesa 2010 CZ  
8045 Havranová, Anežka 2013 CZ Penguin’s ski club Ostrav...  
8046 Fiury, Emma 2014 CZ  
8047 Máček, Matěj 2014 CZ Taťka Club  
8048 Tůma, Jakub 2011 CZ Atletika Šumperk  
8049 Zajíc, Josef 2010 CZ  
8050 Horáková, Tereza 2010 CZ moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase pod 0 hod. 6 min., tak budu mít rekord..

8051 Samek, Jan 2014 CZ  
8052 Hrdina, Adam 2014 CZ  
8053 Moronge, Nathaniel 2013 CZ  
8054 Juras, David 2012 CZ Prostě běž!  
8055 Horuta, Matyáš 2011 CZ  
8056 Švrčinová, Kateřina 2010 CZ moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase pod 0 hod. 6 min., tak jsem borka.

Neuhrazené registrace (2)

# jméno roč. nár. klub vlna
TBA Salvová, Kateřina 2010 CZ SSK Vítkovice  
TBA Biener, Jiří 2014 CZ  

Závod již proběhl. Děkujeme!

# jméno roč. nár. klub vlna
7000 Braun, MarekZ 2015 CZ  
7001 Naar, PetrZ 2015 CZ  
7002 Žák, AdamZ 2015 CZ  
7003 Vachová, Kateřina 2016 CZ  
7004 Stará, JohanaZ 2018 CZ  
7005 Střecha, Jakub 2015 CZ  
7006 Kohut, Jiří 2017 CZ  
7007 Hrabar, Sofiia-Matrona 2015 CZ  
7008 Straková, Lili Anna 2015 CZ  
7009 Dudková, Karolína 2015 CZ  
7010 - Valerie Loubalová, Marta 2019 CZ  
7011 Loubal, Marek 2017 CZ  
7012 Matoušková, Maya 2015 CZ  
7013 Václavková, Ella 2018 CZ  
7014 Šlais, Štěpán 2019 CZ AC Blešno  
7015 Zajícová, Karla 2017 CZ  
7016 Řezáčová, Zuzana 2018 CZ TJ Amatér Milevsko  
7017 Jedličková, Emily 2017 CZ moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase nad 0 hod. 0 min., tak nebudu brečet.

7018 Tamchyna, Tobiáš 2017 CZ  
7019 Bauerová, Zoe 2016 CZ  
7020 Kyselá, Sára 2017 CZ  
7021 Theuer, Antonín 2018 CZ  
7022 Beránková, Anet 2016 CZ moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase pod 0 hod. 10 min., tak Jsem skvělá.

7023 Schneiderová, Sabina 2017 CZ  
7024 Lacuchová, Nela 2015 CZ MŠ Sedmikrásky  
7025 Pobucký, Milan 2017 CZ  
7026 Pobucký, Marek 2018 CZ  
7027 Misárová, Laura 2017 CZ  
7028 Jančová, Magdaléna 2017 CZ  
7029 Vondráčková, Nikola 2016 CZ X-TRAIL ORLOVÁ moje výzva
 

Moje výzva:
Když doběhnu v čase pod 0 hod. 5 min., tak budu super šťastná.

7030 Fikáčková, Eliška 2016 CZ  
7031 Mrkva, Daniel 2015 CZ  
7032 Halčáková, Emilly 2017 CZ  
7033 Svobodová, Natálka 2017 CZ Želvičky  
7034 Okrouhlíková, Meda 2019 CZ  
7035 Okrouhlík, Tadeáš 2016 CZ  
7036 Vachová, Lucie 2019 CZ  
7037 Vavříčková, Jana 2015 CZ MSK Orlová  
7038 Naar, Martin 2019 CZ  
7039 Holek, Adam 2017 CZ  
7040 Theuer, Teodor 2020 CZ  
7041 Havran, Filip 2016 CZ  
7042 Máček, Jan 2016 CZ Taťka Club  
7043 Škopek, Alex 2016 CZ  
7044 Sikmundová, Lucia 2016 CZ  
7045 Kubalová, Michaela 2017 CZ Báječné dítě v běhu  
7046 Král, Jindřich 2017 CZ  
7047 Kotala, Čestmír 2017 CZ  
7048 Moronge, Fadhili 2016 CZ  
7049 Barvenčík, OldřichZ 2016 CZ  
7050 Barvenčíková, EmaZ 2019 CZ  
7051 Sauer, Šimon 2016 CZ  
7052 Martynek, Eliáš 2019 CZ  
7053 Martynkova, Julie 2017 CZ  
7054 Pyšová, Viktorie 2017 CZ  
7055 Hrdá, Vanesa 2016 CZ  
7056 Lišková, Terezka 2018 CZ Hážovské Běhny  
7057 Lišková, Anetka 2015 CZ Hážovské Běhny  
7058 Valenčíková, Ema 2019 CZ  
7059 Bartošek, Štěpán 2015 CZ  
7060 Ščisláková, Tereza 2015 CZ  
7061 Cibulka, Daniel 2018 CZ  

Neuhrazené registrace (1)

# jméno roč. nár. klub vlna
TBA Ošťádalova, Klárka 2016 CZ  
1.Ammazying slow team
 OS3Martin Mazáč (1977)
 OS3Jakub Mazáč (2008)
2.Ammazying team
 OS3Michal Mazáč (2010)
 OS3Martina Mazáčová (1977)
3.Běžci z Poláčku
 OS10Soňa Barvenčíková (1987)
 OS5Jiří Štamfest (1956)
4.Borci s.r.o.
 OS10Jiří Bradáč (1982)
 OS5Lukáš Čermák (1993)
5.Čert a Káča
 OS10Jakub Kohout (1962)
 OS5Kateřina Wienerová (1965)
6.Důležité je zůčastnit se
 OS10Petr Kroupa (1989)
 OS5Lenka Kroupová (1965)
7.Gusta Team
 OS10Michal Stanovsky (1993)
 OS5Martin Ručka (2000)
8.Hanke tandem
 OS10David Hanke (1971)
 OS5Marika Hanke (1972)
9.Holky rudé krve
 OS10Hana Kembitzká (1975)
 OS5Kristýna Kembitzká (2002)
10.Jádro black teamu
 OS10Marek Chrascina (1997)
 OS5Martin Kováčech (2001)
11.Kočičáci
 OS5Dita Vašíčková (1973)
12.Kohoutice
 OS10Alžběta Pospíšilová (1995)
 OS10Marie Trousilová (1995)
13.Makovci
 OS10Tomáš Makovec (1996)
 OS5Petr Makovec (1969)
14.Malej a velkej
 OS10Petr Vašíček (1973)
 OS5Tomáš Vašíček (2007)
15.Maraton klub Kamenné Žehrovice
 OS10Ondřej Sibera (1992)
 OS5Iva Lukášová (1998)
16.MK Seitl Ostrava
 OS10Petra Pastorová (1977)
 OS5Martina Mazáčová (1977)
17.Neběžci
 OS10Lenka Toningerová (1987)
 OS5Jan Ptáčník (1986)
18.Panda v Tramvaji
 OS5Martin Mareš (1994)
 OS5Tereza Typltová (1999)
19.Plvniiii
 OS10Jana Pekařová (1999)
 OS5Eliška Surmová (2000)
20.Prostějovské střely
 OS10Martin Černý (1991)
 OS5Petra Kořínková (1988)
21.Puma team
 OS10Dana Švantnerová (1972)
 OS5Nikol Švantnerová (1992)
22.Rajec tým
 OS10Martin Rosypal (1984)
 OS5Aneta Hübnerová (1989)
23.Ranaři
 OS3Anna Krňávková (2010)
 OS3Roman Krňávek (1975)
24.Right Ride
 OS3Martin Svoboda (1976)
 OS3Hynek Svoboda (2009)
25.Šišláci
 OS10Daniel Ščislák (1985)
 OS5Petra Ščisláková (1986)

297275 KČ NA CHARITU

Každou registrací přispíváte na dobrou věc

ČEZ RunTour není jen o běhání. Je i o pomoci druhým. Každý rok vybíráme finanční příspěvek na charitativní subjekty. Ani letos tomu nebude jinak! 50 Kč z každého startovného poputuje na dobrou věc. Navíc také můžete přispět i dobrovolným příspěvkem v jakékoliv výši a podpořit ty, kteří to potřebují ještě více. Děkujeme!

Výsledky 2021

Velká RunTour

  1. Sebastian Vošvrda
    Sebastian Vošvrda 3430 bodů
  2. Petr Štěrba
    Petr Štěrba 2832 bodů
  3. Marek Lorenc
    Marek Lorenc 2718 bodů
  1. Soňa Barvenčíková
    Soňa Barvenčíková 2474 bodů
  2. Jana Bušová
    Jana Bušová 2248 bodů
  3. Hana Homolková
    Hana Homolková 1896 bodů

Malá RunTour

  1. Luboš Vachutka
    Luboš Vachutka 3520 bodů
  2. Tomáš Malich
    Tomáš Malich 3344 bodů
  3. Lukáš Čermák
    Lukáš Čermák 3260 bodů
  1. Adéla Fábry
    Adéla Fábry 3378 bodů
  2. Petra Dufková
    Petra Dufková 3074 bodů
  3. Markéta Zmeškalová
    Markéta Zmeškalová 2984 bodů

Partneři