Články

celkem 1134 záznamů <1 2 3 4 5..>
foto16/10/22

Kros to! ČEZ RunTour zakončila sezonu plnou úsměvů na dostihovém závodišti v Pardubicích

Jedenáctý ročník ČEZ RunTour doběhl do svého cíle. Poslední letošní závod oblíbeného rodinného seriálu se uskutečnil v sobotu 15. října v Pardubicích, kde se běželo v jedinečném areálu dostihového závodiště. Více než dvě tisícovky účastníků si tak užily nejen běh, ale i překážky, které znají z nejslavnějšího českého dostihu.

foto10/10/22

Nejdůležitější informace před startem závodu v Pardubicích

Je to tady! Poslední závod letošní sezóny startuje již tuto sobotu na dostihovém závodišti v Pardubicích. A aby vše probíhalo, jak má, přečti si tyto nejdůležitější informace.

foto10/10/22

17. října spouštíme registrace na sezónu 2023! Co na tebe čeká?

Milí RunTouráci, je to tady! 17. října ve 12:00 spustíme na webu www.run-tour.cz registrace na sezónu 2023. Čeká nás 12. ročník našeho rodinného běžeckého seriálu ČEZ RunTour. Níže najdete veškeré informace ke spuštění registrací, novinky a mnoho dalších informací. Doporučujeme si je poctivě prostudovat :)

117936 KČ NA CHARITU

Každou registrací přispíváte na dobrou věc

ČEZ RunTour není jen o běhání. Je i o pomoci druhým. Každý rok vybíráme finanční příspěvek na charitativní subjekty. Ani letos tomu nebude jinak! 50 Kč z každého startovného poputuje na dobrou věc. Navíc také můžete přispět i dobrovolným příspěvkem v jakékoliv výši a podpořit ty, kteří to potřebují ještě více. Děkujeme!

Partneři