Články

celkem 1134 záznamů <..3 4 5 6 7..>
foto28/08/22

Díky ČEZ RunTour tryskala v Karlových Varech běžecká radost!

Poklidné lázeňské centrum Karlových Varů se na jeden den proměnilo v nádhernou běžeckou trať, kterou si užili účastníci ČEZ RunTour. Elitní vytrvalci, hobby závodníci i celé rodiny s dětmi běželi kolem romantických kolonád nebo ikonického Vřídla. Fantastickými výkony ozdobili závod čeští atletičtí reprezentanti.

foto23/08/22

Nejdůležitější informace před startem závodu v Karlových Varech

Je to tady! Sedmý závod letošní sezóny startuje již tuto sobotu v Karlových Varech. A aby vše probíhalo, jak má, přečti si tyto nejdůležitější informace.

foto17/07/22

Na ČEZ RunTour v Olomouci kvetly běžecké zážitky i osobní rekordy

ČEZ RunTour nechala v Olomouci rozkvést běžeckou radost. Už šestý letošní závod oblíbeného rodinného seriálu zavedl stovky běžců do malebných Smetanových sadů a na Výstaviště Flora Olomouc. Díky perfektnímu počasí a velmi rychlé trati si účastníci užili nejrychlejší letošní závod.

117936 KČ NA CHARITU

Každou registrací přispíváte na dobrou věc

ČEZ RunTour není jen o běhání. Je i o pomoci druhým. Každý rok vybíráme finanční příspěvek na charitativní subjekty. Ani letos tomu nebude jinak! 50 Kč z každého startovného poputuje na dobrou věc. Navíc také můžete přispět i dobrovolným příspěvkem v jakékoliv výši a podpořit ty, kteří to potřebují ještě více. Děkujeme!

Partneři