Články

celkem 1138 záznamů <..2 3 4 5 6..>
foto19/10/22

V roce 2022 jsme společně vybrali krásných 722 000 Kč na dobrou věc!

Je radost běžet! Toto heslo je již neodmyslitelně spjato s běžeckou sérií ČEZ RunTour. Jedna věc nám ale dělá ještě větší radost - když můžeme pomoci na dobrou věc. A v letošní sezóně jsme společně vybrali krásných 722 000 Kč! Děkujeme.

foto16/10/22

Kros to! ČEZ RunTour zakončila sezonu plnou úsměvů na dostihovém závodišti v Pardubicích

Jedenáctý ročník ČEZ RunTour doběhl do svého cíle. Poslední letošní závod oblíbeného rodinného seriálu se uskutečnil v sobotu 15. října v Pardubicích, kde se běželo v jedinečném areálu dostihového závodiště. Více než dvě tisícovky účastníků si tak užily nejen běh, ale i překážky, které znají z nejslavnějšího českého dostihu.

foto10/10/22

Nejdůležitější informace před startem závodu v Pardubicích

Je to tady! Poslední závod letošní sezóny startuje již tuto sobotu na dostihovém závodišti v Pardubicích. A aby vše probíhalo, jak má, přečti si tyto nejdůležitější informace.

121109 KČ NA CHARITU

Každou registrací přispíváte na dobrou věc

ČEZ RunTour není jen o běhání. Je i o pomoci druhým. Každý rok vybíráme finanční příspěvek na charitativní subjekty. Ani letos tomu nebude jinak! 50 Kč z každého startovného poputuje na dobrou věc. Navíc také můžete přispět i dobrovolným příspěvkem v jakékoliv výši a podpořit ty, kteří to potřebují ještě více. Děkujeme!

Partneři