Nejdůležitější informace před startem závodu v Pardubicích10. říjen 2022

Nejdůležitější informace před startem závodu v Pardubicích

Je to tady! Poslední závod letošní sezóny startuje již tuto sobotu na dostihovém závodišti v Pardubicích. A aby vše probíhalo, jak má, přečti si tyto nejdůležitější informace.

VÝDEJ STARTOVNÍCH ČÍSEL

POZOR! Výdej startovních čísel bude probíhat v pátek v prodejně Intersport v Atrium Palác Pardubice od 15 do 19 hod. V sobotu si startovní balíček můžeš vyzvednout ve stanu registrace, v zázemí závodu, od 8:00 až do startu tvého závodu.

ZÁCHRANNÁ SLUŽBA

Je pro nás velice důležité, abys na sebe dával/a pozor. Pro tyto účely jsme společně se záchrannou službou zřídili speciální telefonní linku, na kterou můžeš volat celý týden před závodem, ale hlavně v průběhu závodu. Telefonní číslo nalezneš i na startovním čísle, v propozicích a v brožurce. Běh je především o radosti, tak s rozumem!

ZÁCHRANNÁ SLUŽBA ČEZ RUNTOUR: 603 155 132

COVID-19

Aktuálně se na běžecké závody nevztahují žádná hygienická opatření nebo omezení. Proto se můžeš těšit na závod v takové podobě, jakou máš nejraději.

ČASOVÝ HARMONOGRAM

Rákosníčkův běh 500 M - dívky 09:00
Rákosníčkův běh 500 M - chlapci 09:10
Rákosníčkův běh 1000 M mladší - dívky 09:20
Rákosníčkův běh 1000 M mladší - chlapci 09:30
Rákosníčkův běh 1000 M starší - dívky i chlapci 09:40
Vyhlášení vítězů - dětské závody 10:15
Rodinný závod RUN 3 KM 11:00
Vyhlášení vítězů - RUN 3 KM + rodinné tandemy 11:30
RUN 5 KM 12:00
Vyhlášení vítězů - RUN 5 KM 12:45
ČEZ RUN 10 KM 13:30
Vyhlášení vítězů - ČEZ RUN 10 KM 15:00
Vyhlášení tandemů 15:10
Vyhlášení Velká a Malá RunTour + věkové kategorie 15:20
Tombola 15:30

TRASA

Těšit se můžeš na unikátní trailovou trasu, která tě zavede přímo na plochu dostihového závodiště. Překonáš příkopy. Nakoukneš do jedinečných stájí a proběhneš originálními startovacími boxy. Poběžíš po trávě i jiných přírodních površích. A do cílové brány vběhneš pod vysokými tribunami, ze kterých sledují dostihy desetitisíce diváků.

Celou si ji můžeš prohlédnout zde.

PARKOVÁNÍ

POZOR, není zajištěno pořadateli závodu!!!

Parkování bude možné v areálu Dostihového závodiště na rozlehlém parkovišti u vjezdu. I zde je ale počet míst omezený.

DOPORUČUJEME využít také parkování v centru města (viz TIPY níže) a pro cestu na dostihové závodiště využít veřejnou dopravu městskými autobusy č. 8, 14, 15, 29, nebo 88.

Tipy na parkování ve městě:

  • Prodejna Albert u nádraží
  • Parkoviště u Enteria arény
  • Čtyřpodlažní parkovací dům ul. Karla IV
  • Parkoviště pod Atrium palácem

KAŽDÝ BĚŽEC POMÁHÁ!

Pomáhat letos budeme hned dvakrát! Nejenže 50 Kč z každého startovného poputuje na konto Nadace Leontinka, ale Skupina ČEZ, která je naším generálním partnerem, také vypíše pro každý závod speciální projekt v aplikaci EPP Pomáhej pohybem. S ní můžete sportovat, získávat body a pomáhat tam, kde je to třeba. V letošní sezóně budou mít všechny tyto projekty jedno téma: budeme pomáhat dětským domovům. Děti se budou závodů i účastnit a my věříme, že jim touto aktivitou uděláme radost a zajistíme jim spoustu krásných zážitků!

NA CO SE MŮŽEŠ TĚŠIT?

  • Každý účastník dětských i dospělých závodů dostane v cíli pamětní medaili a během několika hodin po skončení závodu si bude moci stáhnout zdarma své závodní fotografie a diplom se svým výsledným časem.Na trati bude umístěna fotozóna, ve které pořídíme unikátní běžecké fotky, stejně jako z cílové rovinky. Takže úsměv, prosím!
  • Tři nejlepší muži a ženy na tratích 3, 5 a 10 kilometrů a nejrychlejší účastníci dětských závodů získají věcné ceny, které jim budou doručeny domů.
  • Občerstvovací stanice jsou na 2,5 km, 5 km a 7,5 km. Po doběhnutí je zajištěna pro závodníky voda Rajec, ovoce, ovocné tyčinky Bombus a iontové nápoje Edgar.
  • Po doběhu závodu bude mít každý možnost vyrýt si na medaili svůj čas a jméno, či cokoliv jiného. Stačí se zaregistrovat na tomto webu a na místě ve stánku s rytím zaplatit 100 Kč.

Na závodě v Pardubicích se budeme loučit s naším skvělým vodičským týmem, který se pro rok 2023 změní. Pokud jim chcete zatleskat a poděkovat, zúčastněte se závěrečného vyhlášení od 15:00. Děkujeme!

Tak na viděnou na startu! :)

Organizační tým ČEZ RunTour

#JERADOSTBEZET!

119911 KČ NA CHARITU

Každou registrací přispíváte na dobrou věc

ČEZ RunTour není jen o běhání. Je i o pomoci druhým. Každý rok vybíráme finanční příspěvek na charitativní subjekty. Ani letos tomu nebude jinak! 50 Kč z každého startovného poputuje na dobrou věc. Navíc také můžete přispět i dobrovolným příspěvkem v jakékoliv výši a podpořit ty, kteří to potřebují ještě více. Děkujeme!

Partneři