Nejdůležitější informace před startem závodu v Karlových Varech23. srpen 2022

Nejdůležitější informace před startem závodu v Karlových Varech

Je to tady! Sedmý závod letošní sezóny startuje již tuto sobotu v Karlových Varech. A aby vše probíhalo, jak má, přečti si tyto nejdůležitější informace.

VÝDEJ STARTOVNÍCH ČÍSEL

Výdej startovních čísel bude probíhat v pátek v zázemí závodu, ve stanu registrace, od 15 do 19 hod. V sobotu si startovní balíček můžeš vyzvednout ve stanu registrace od 8:00 až do startu tvého závodu.

ZÁCHRANNÁ SLUŽBA

Je pro nás velice důležité, abys na sebe dával/a pozor. Pro tyto účely jsme společně se záchrannou službou zřídili speciální telefonní linku, na kterou můžeš volat celý týden před závodem, ale hlavně v průběhu závodu. Telefonní číslo nalezneš i na startovním čísle, v propozicích a v brožurce. Běh je především o radosti, tak s rozumem!

ZÁCHRANNÁ SLUŽBA ČEZ RUNTOUR: 603 155 132

COVID-19

Aktuálně se na běžecké závody nevztahují žádná hygienická opatření nebo omezení. Proto se můžeš těšit na závod v takové podobě, jakou máš nejraději.

ČASOVÝ HARMONOGRAM

Rákosníčkův běh 500 M - dívky 09:00
Rákosníčkův běh 500 M - chlapci 09:10
Rákosníčkův běh 1000 M mladší - dívky 09:20
Rákosníčkův běh 1000 M mladší - chlapci 09:30
Rákosníčkův běh 1000 M starší - dívky i chlapci 09:40
Vyhlášení vítězů - dětské závody 10:15
Rodinný závod RUN 3 KM 11:00
Vyhlášení vítězů - RUN 3 KM + rodinné tandemy 11:30
RUN 5 KM 12:00
Vyhlášení vítězů - RUN 5 KM 12:45
ČEZ RUN 10 KM 13:30
Vyhlášení vítězů - ČEZ RUN 10 KM 15:00
Vyhlášení tandemů 15:10
Tombola 15:15

TRASA

Těšit se můžeš na krásnou trasu, která tě zavede na samotnou lázeňskou kolonádu, k vřídlu nebo hotelu Thermal. Je rychlá a rovinatá, takže jestli chceš pokořit svůj osobní rekord, máš jedinečnou příležitost! :)

Celou si ji můžeš prohlédnout zde.

PARKOVÁNÍ

POZOR, není zajištěno pořadateli závodu!!!

Chystáte se na závod autem? Omezená možnost placeného parkování bude na ulici Slovenská. Poté můžete využít některá z parkovacích míst, která jsou uváděna na webových stránkách Karlovarského dopravního podniku ZDE.

Veřejnou dopravou se k zázemí závodu dostanete nejlépe ze zastávky Richmond (autobusové linky číslo 2 a 7), odkud je to do zázemí závodu asi 200 metrů. Kompletní mapu hromadné dopravy v Karlových Varech si prohlédněte ZDE. Jednotlivá spojení pak můžete nalézt ZDE.

KAŽDÝ BĚŽEC POMÁHÁ!

Pomáhat letos budeme hned dvakrát! Nejenže 50 Kč z každého startovného poputuje na konto Nadace Leontinka, ale Skupina ČEZ, která je naším generálním partnerem, také vypíše pro každý závod speciální projekt v aplikaci EPP Pomáhej pohybem. S ní můžete sportovat, získávat body a pomáhat tam, kde je to třeba. V letošní sezóně budou mít všechny tyto projekty jedno téma: budeme pomáhat dětským domovům. Děti se budou závodů i účastnit a my věříme, že jim touto aktivitou uděláme radost a zajistíme jim spoustu krásných zážitků!

NA CO SE MŮŽEŠ TĚŠIT?

 • Každý účastník dětských i dospělých závodů dostane v cíli pamětní medaili a během několika hodin po skončení závodu si bude moci stáhnout zdarma své závodní fotografie a diplom se svým výsledným časem. Na trati bude umístěna fotozóna, ve které pořídíme unikátní běžecké fotky, stejně jako z cílové rovinky. Takže úsměv, prosím!
 • Tři nejlepší muži a ženy na tratích 3, 5 a 10 kilometrů a nejrychlejší účastníci dětských závodů získají věcné ceny, které jim budou doručeny domů.
 • Občerstvovací stanice jsou na 2,5 km, 5 km a 7,5 km. Po doběhnutí je zajištěna pro závodníky voda Rajec, ovoce, ovocné tyčinky Bombus a iontové nápoje Edgar.
 • Po doběhu závodu bude mít každý možnost vyrýt si na medaili svůj čas a jméno, či cokoliv jiného. Stačí se zaregistrovat na tomto webu a na místě ve stánku s rytím zaplatit 100 Kč.

A pokud tě zajímá, co všechno nového na tebe čeká v této sezóně, přečti si tento článek: https://www.run-tour.cz/cs/clanky/1291_10-veci-na-ktere-se-muzes-tesit-v-nove-sezone

Tak na viděnou na startu! :)

Organizační tým ČEZ RunTour

#JERADOSTBEZET!

402000 KČ NA CHARITU

Každou registrací přispíváte na dobrou věc

ČEZ RunTour není jen o běhání. Je i o pomoci druhým. Každý rok vybíráme finanční příspěvek na charitativní subjekty. Ani letos tomu nebude jinak! 50 Kč z každého startovného poputuje na dobrou věc. Navíc také můžete přispět i dobrovolným příspěvkem v jakékoliv výši a podpořit ty, kteří to potřebují ještě více. Děkujeme!

Výsledky 2022

Velká RunTour

 1. Matěj Placatka
  Matěj Placatka 4060 bodů
 2. Michal Palas
  Michal Palas 3958 bodů
 3. David Zahrádka
  David Zahrádka 3908 bodů
 1. Blanka Lochmanová
  Blanka Lochmanová 2658 bodů
 2. Soňa Barvenčíková
  Soňa Barvenčíková 2436 bodů
 3. Štěpánka Rubášová
  Štěpánka Rubášová 2162 bodů

Malá RunTour

 1. Jan Bohatý
  Jan Bohatý 5436 bodů
 2. Petr Lochman
  Petr Lochman 5270 bodů
 3. Luboš Vachutka
  Luboš Vachutka 5250 bodů
 1. Blanka Lochmanová
  Blanka Lochmanová 4990 bodů
 2. Petra Dufková
  Petra Dufková 4600 bodů
 3. Kateřina Krutská
  Kateřina Krutská 4600 bodů

Partneři

Partneři závodu Kopřivnice: Legenda Emil