fb-pixel

Závod v Pardubicích 7.11. zrušen!2. listopad 2020

Závod v Pardubicích 7.11. zrušen!

Milí RunTouráci, situace ohledně COVID-19 se v České republice příliš nemění, vládní opatření se stále více zpřísňují, a proto vám musíme oznámit, ač neradi, že závod PVZP RunTour Pardubice, který byl naplánován na sobotu 7.11. se neuskuteční. V tuto chvíli není možný ani jeho přesun na jiný termín, a proto bude pro rok 2020 zrušen.

Určitě vás zajímá, co bude s vaším zaplaceným startovným na tento závod. Každému z vás nabízíme dvě možnosti:

1) Převod na zbrusu nový virtuální závod na profesionální platfmormě, který bude formální náhradou za závod v Pardubicích a který se vám po jeho absolvování započte do série Zlatý RunTour Master❗️ Ano, o možnost získat letos zlatou kouli tak nepřijdete a zároveň si budete moci poměřit síly se svými běžeckými parťáky. Na dálku, ale přitom „na ostro“ jako na opravdovém závodě – každý se svou běžeckou aplikací, která vám přesně zachytí čas a svoji distanci, na kterou jste byli přihlášeni. A nebojte, technicky to zvládne opravdu každý! Jako bonus navíc získáte skvělou medaili a startovní tašku, které vám zašleme poštou. Bude to velké a na českém trhu jedinečné!

❤️ K tomu všemu nám ještě tímto krokem velice pomůžete v letošní sezóně, která byla složitá jak z hlediska produkční náročnosti, jež často probíhala za obrovské nejistoty, tak také v ohledu ekonomickém a v neposlední řadě i v přípravě následující sezóny.❤️

2) Převod startovného do sezóny 2021 (v tomto případě obdržíte slevový kód na 100 % slevu, který budete moci využít na JAKÝKOLIV závod v sezóně 2021, nejen na ten v Pardubicích) – tato možnost bude spuštěna až ve chvíli, kdy budou spuštěny registrace na sezónu 2021. Pro děti platí pouze možnost převodu na rok 2021 (vzhledem k výši startovného).

Bližší informace k převodu na příští rok, stejně tak i k virtuálnímu závodu, který plánujeme spustit v nejbližších týdnech, zveřejníme brzy zde na našem Facebooku a na našich webových stránkách.

Děkujeme za pochopení, opatrujte se.

#JERADOSTBEZET!

Komentáře

108526 KČ NA CHARITU

Každou registrací přispíváte na dobrou věc

RunTour není jen o běhání. Je i o pomoci druhým. Každý rok vybíráme finanční příspěvek na charitativní subjekty. Ani letos tomu nebude jinak! 50 Kč z každého startovného poputuje na dobrou věc. Navíc také můžete přispět i dobrovolným příspěvkem v jakékoliv výši a podpořit ty, kteří to potřebují ještě více. Děkujeme!

Výsledky 2020

Velká RunTour

 1. Karel Splítek
  Karel Splítek 3784 bodů
 2. Jiří Bradáč
  Jiří Bradáč 3634 bodů
 3. Jan Svatoň
  Jan Svatoň 3608 bodů
 1. Adéla Fábry
  Adéla Fábry 3324 bodů
 2. Petra Vašinová
  Petra Vašinová 3116 bodů
 3. Soňa Barvenčíková
  Soňa Barvenčíková 2976 bodů

Malá RunTour

 1. Kryštof Vilk
  Kryštof Vilk 4544 bodů
 2. Pavel Vokál
  Pavel Vokál 4276 bodů
 3. Luboš Vachutka
  Luboš Vachutka 4272 bodů
 1. Jana Smutná
  Jana Smutná 4210 bodů
 2. Alena Tylšová
  Alena Tylšová 4136 bodů
 3. Barbora Heřmanovská
  Barbora Heřmanovská 3832 bodů

Partneři