fb-pixel

Vyzkoušejte aplikaci mySASY, může vám pomoci k lepším výkonům!2. květen 2020

Vyzkoušejte aplikaci mySASY, může vám pomoci k lepším výkonům!

Chtěli byste získat lepší povědomí o tom, jak trénujete? Zda to třeba příliš nepřeháníte nebo jestli si naopak můžete trochu víc naložit?Aplikace mySASY vám v tomhle může pomoci. Data z jejího měření vám ozřejmí, jak trénink co nejvíce zefektivnit.

mySASY je aplikace, jež vám pomocí mobilního telefonu a monitoringu tepové frekvence dokáže snadno a rychle rozklíčovat a zanalyzovat aktivitu a regeneraci vašeho těla v návaznosti na fyzickou činnost i další stresové faktory a může tak třeba výrazně pomoci zefektivnit váš trénink!

Aplikace využívá nejmodernějších vědeckých poznatků, moderních dostupných technologií, a především originálních algoritmů analýzy a interpretace dat, umožňující sledovat aktivitu obou částí autonomního nervového systému. Následně pak monitoruje výslednou odpověď na zatížení celého systému.

Chtěl bych aplikaci vyzkoušet - jak začít?

V prvním kroku jsou zapotřebí dvě věci - mít hrudní pás a s ním staženou aplikaci mySASY, jež bude s pásem propojena. Následuje první měření trvající asi 15 minut, při kterém v klidovém stavu ležíte a stojíte. Je potřeba vydržet celý proces měření, jinak by data nebyla kompletní a výsledek by nebyl zpracován. Po měření prakticky okamžitě zjistíte svoji tréninkovou kapacitu, díky které budete mít přehled o tom, jak na tom vy a vaše tělo aktuálně jste. Na barveném grafu uvidíte, v jakém množství energii doplňujete a spotřebováváte (včetně vysvětlení, co to pro vás znamená).

mysasy-graf_1588274073.jpg

V další fázi stačí udržovat svůj trénink a provést co nejvíce dalších měření (alespoň 8), abyste měli co nejpřesnější výsledky, jež vám následně prozradí, v jaké se nacházíte fázi tréninkového procesu a díky nímž získáte doporučení, jak ve vašem tréninku pokračovat a případně jej efektivně upravit pro ještě lepší výkony a výsledky. Ihned budete vědět, zda můžete v tréninku ještě přidat anebo byste naopak měli začít více regenerovat a odpočívat.

A teď to nejdůležitější! Pokud vás aplikace zaujala, nabízíme vám 20% slevový kód, který můžete uplatnit ZDE :-) 
Slevový kód: RUNTOUR

Pokud aplikaci mySASY využijete, věříme, že vám pomůže při zdolávání nových výzev a třeba se v konečném důsledku dočkáte nových osobních rekordů na závodech RunTour! :-)

Je radost běžet!

Komentáře

396958 KČ NA CHARITU Každou registrací přispíváte na dobrou věc

RunTour není jen o běhání. Je i o pomoci druhým. Každý rok vybíráme finanční příspěvek na charitativní subjekty. Ani letos tomu nebude jinak! 50 Kč z každého startovného poputuje na dobrou věc. Letos navíc můžete nově přispět i dobrovolným příspěvkem v jakékoliv výši a podpořit ty, kteří to potřebují ještě více. Děkujeme!

Výsledky 2019

Velká RunTour

 1. Pavel Dymák
  Pavel Dymák 5614 bodů
 2. Lukáš Nesporý
  Lukáš Nesporý 5500 bodů
 3. Jan Svatoň
  Jan Svatoň 5474 bodů
 1. Veronika Králová
  Veronika Králová 5028 bodů
 2. Adéla Fábry
  Adéla Fábry 4444 bodů
 3. Zdenka Benčíková
  Zdenka Benčíková 4046 bodů

Malá RunTour

 1. Antonín Kos
  Antonín Kos 7482 bodů
 2. Jiří Šeratovský
  Jiří Šeratovský 7436 bodů
 3. Luboš Vachutka
  Luboš Vachutka 7398 bodů
 1. Petra Vašinová
  Petra Vašinová 7654 bodů
 2. Andrea Zapletalová
  Andrea Zapletalová 7080 bodů
 3. Lucie Skalová
  Lucie Skalová 6888 bodů

Partneři