fb-pixel

PVZP RunTour výzvy (individuálních běhů) se zúčastnilo téměř 800 běžců!18. březen 2020

PVZP RunTour výzvy (individuálních běhů) se zúčastnilo téměř 800 běžců!

Našich individuálních virtuálních běhů se o víkendu 14. až 15. března po celé České republice zúčastnilo téměř 800 úžasných běžců! Skládáme vám poklonu!

Jelikož jsme v sobotu 14.3. nemohli v Českých Budějovicích podle plánu společně vyběhnout z důvodu preventivních opatření kvůli šíření koronaviru, rozhodli jsme se pro vás zorganizovat alespoň takovou malou náplast v podobě PVZP RunTour výzvy – individuálních běhů po celé České republice, které probíhaly celý víkend 14 a 15. března. Sami jsme nečekali, že se vás do naší výzvy tolik zapojí. Bylo vás téměř 800, z čehož jsme byli nadšení a chtěli bychom vám tímto velice poděkovat za vaši účast!

Vítězi našich běhů, které jsme tentokrát nevybírali dle nejlepší časů, ale náhodně z aplikací Endomondo, Garmin a z Facebooku jsou následující skvělí běžci a my jim moc gratulujeme!

PVZP RunTour výzva na 3 KM: Ivanka Sanderová (Garmin Connect)
PVZP RunTour výzva na 5 KM: Josef Zajíc (Endomondo)
PVZP RunTour výzva na 10 KM: Markéta Škrabalová (Facebook)

Fotogalerii vašich vlastní příspěvků z individuálních běhů naleznete ZDE.

Chtěli bychom vás zároveň všechny upozornit na to, že tyto individuální běhy rozhodně nebyly náhradou za zrušený závod v Českých Budějovicích. I nadále platí, že řešíme náhradní termín závodu, který snad budeme moci již brzy zveřejnit. Paralelně také sledujeme vývoj situace směrem k dalším závodům a budeme vás včas informovat o případných změnách.

A pokud v mezičase třeba nevíte, jak se v aktuální situaci nejlépe udržet v kondici, připravili jsme si pro vás tréninkový plán na doma od našeho skvělého trenéra Jirky Gruntoráda. Více informací se dozvíte buď v našem předchozím článku či na Facebookové události.

Mějte se krásně a držme si palce, ať zanedlouho zase vyběhneme! :)

Komentáře

451822 KČ NA CHARITU Každou registrací přispíváte na dobrou věc

RunTour není jen o běhání. Je i o pomoci druhým. Každý rok vybíráme finanční příspěvek na charitativní subjekty. Ani letos tomu nebude jinak! 50 Kč z každého startovného poputuje na dobrou věc. Letos navíc můžete nově přispět i dobrovolným příspěvkem v jakékoliv výši a podpořit ty, kteří to potřebují ještě více. Děkujeme!

Výsledky 2019

Velká RunTour

 1. Pavel Dymák
  Pavel Dymák 5614 bodů
 2. Lukáš Nesporý
  Lukáš Nesporý 5500 bodů
 3. Jan Svatoň
  Jan Svatoň 5474 bodů
 1. Veronika Králová
  Veronika Králová 5028 bodů
 2. Adéla Fábry
  Adéla Fábry 4444 bodů
 3. Zdenka Benčíková
  Zdenka Benčíková 4046 bodů

Malá RunTour

 1. Antonín Kos
  Antonín Kos 7482 bodů
 2. Jiří Šeratovský
  Jiří Šeratovský 7436 bodů
 3. Luboš Vachutka
  Luboš Vachutka 7398 bodů
 1. Petra Vašinová
  Petra Vašinová 7654 bodů
 2. Andrea Zapletalová
  Andrea Zapletalová 7080 bodů
 3. Lucie Skalová
  Lucie Skalová 6888 bodů

Partneři