Charita

Na ČEZ RunTour pomáháme na dobrou věc již od samého počátku. Během celé naší existence jsme přispěli již více než 11 000 000 Kč. Každý běžec, který s námi běží, tak dělá dobrou věc nejen pro sebe, ale i pro druhé. Děkujeme!

I v letošním roce poputuje 50 Kč z každého startovného na podporu Nadace Leontinka. Při registraci také můžete přispět i dobrovolně v jakékoliv výši. Pokud tedy chcete podpořit nevidomé ještě více, máte možnost! :) Na závodech také najdete masáže od nevidomých masérů, které jsou zdarma a věřte nám - náramně si je užijete. Tak se stavte ve stánku Alpa a nechte si rozmasírovat ztuhlé svaly.

_dsc2956_web_1662031113.jpg

Díky generálnímu partnerovi, Skupině ČEZ, se na dobrou věc přispívá hned dvakrát! Stáhněte si aplikaci EPP Pomáhej pohybem a svým pohybem vybíhejte body pro další charitativní subjekty. Pro každý závod ČEZ RunTour je vybrán speciální projekt, na který můžete body poslat. Děkujeme!

dsc_1893_web_1662031649.jpg

159775 KČ NA CHARITU

Každou registrací přispíváte na dobrou věc

ČEZ RunTour není jen o běhání. Je i o pomoci druhým. Každý rok vybíráme finanční příspěvek na charitativní subjekty. Ani letos tomu nebude jinak! 50 Kč z každého startovného poputuje na dobrou věc. Navíc také můžete přispět i dobrovolným příspěvkem v jakékoliv výši a podpořit ty, kteří to potřebují ještě více. Děkujeme!

Partneři

Partneři závodu Kopřivnice