fb-pixel
MENU

RunTour bude hvězdná! Jak budou vypadat trička? A jaký motiv vás bude celý rok provázet?29. listopad 2018

RunTour bude hvězdná! Jak budou vypadat trička? A jaký motiv vás bude celý rok provázet?

Před tím, než vám začneme postupně ukazovat jednotlivé předměty, jež jsme si připravili, bychom vám rádi představili příběh, který za vším stojí… RunTouráci, zveme vás do zákulisí – račte vstoupit a odhalte skrytá zákoutí RunTour! ;)

Jste zvědaví, co jsme si pro vás připravili na rok 2019? Jak budou vypadat trička, medaile a další věci, které vás čekají v nadcházející běžecké sezóně? Před tím, než vám začneme postupně ukazovat jednotlivé předměty, jež jsme si připravili, bychom vám rádi představili příběh, který za vším stojí… RunTouráci, zveme vás do zákulisí – račte vstoupit a odhalte skrytá zákoutí RunTour! ;)

RunTour je série městských závodů, která putuje po republice. Klademe si za cíl skutečně poznat jednotlivá města, kam přijedeme. Nejen přijet, odběhnout a zase odjet. Proto vybíráme místa, kde běžíme, tak abychom proběhli co nejvíce krásnými místy, viděli jsme památky charakteristické pro daný kraj a zkrátka abychom si (my i vy) náš běžecký víkend co nejvíce užili!

Vždy jsme měli závody spojené se siluetami měst a tuto myšlenku neopouštíme ani tentokrát. Zobrazení města se ale bude lišit. Každé město má svůj vlastní „otisk prstu“, všimli jste si toho? Tvoří jej ulice, domy, cestičky, potoky, parky… A právě tyto tvary, které vzniknou, když se na RunTour města podíváme z nadhledu, nás zaujaly. Každé město tak dává vyniknout úplně novému rozměru, lze se na něj podívat novým okem. Zajímá vás, jaké tvary takhle vznikly? Uvidíte je na tričkách, medailích, batůžkách a dalších materiálech. Dlouho jsme přemýšleli, co nám tvary připomínají a všichni – celý RunTour tým – jsme se shodli na tom, že jsou to hvězdy!

Runtouří vizuál pro novou sezónu je tak zkrátka přímo hvězdný! :) A skvěle to tak pasuje i k našemu pojetí, kde hvězdami RunTour jste vy, naši běžci, a zároveň jsou hvězdami i konkrétní města.

RunTour trika

Vizuál jsme si představili, pojďme si tedy ukázat trička! Ke správnému hvězdnému stylu patří i hvězdný materiál a značka. Právě proto jsme i na sezónu 2019 zvolili spolupráci s Alpine Pro. Opět pro vás budou vytvořená trička, která budou funkční, a která budete moci využít jak na závodě, tak i mimo něj – protože jsou prostě krásná. ;) Trička budou v limitované edici, kdy, co kus, to originál. Stejně jako vy. Připraveno budeme mít pouze 250 triček na závod (pro Prahu dvojnásob), takže neváhejte s koupí, ať na vás zbydou.

Na sobě budou mít hvězdici svého města, nápis města… Ale znáte to, obrázek řekne více než tisíce slov, tak se na RunTour trička podívejte sami a posuďte, jak se povedla. :)

Fotogalerie

Komentáře

1 400 000 KČ NA CHARITU Každou registrací přispíváte na dobrou věc

Loni jsem přispěli na konto nadace Leontinka 1 400 000 Kč. Děkujeme
Běh který pomáhá nevidomým k lepšímu životu. RunTour. Má smysl běžet.

Ilustrace

Výsledky 2018

Velká RunTour

 1. Petr Franc
  Petr Franc 5096 bodů
 2. Tomáš Radonský
  Tomáš Radonský 5030 bodů
 3. Dušan Parihuzič
  Dušan Parihuzič 4966 bodů
Kompletní pořadí muži
 1. Jana Pavlisová
  Jana Pavlisová 3702 bodů
 2. Kerstin Schmidt
  Kerstin Schmidt 3268 bodů
 3. Ivana Vávrů
  Ivana Vávrů 2194 bodů
Kompletní pořadí ženy

Malá RunTour

 1. Vojtěch Podjukl
  Vojtěch Podjukl 7100 bodů
 2. Jiří Šeratovský
  Jiří Šeratovský 6986 bodů
 3. Lukáš Čermák
  Lukáš Čermák 6914 bodů
Kompletní pořadí muži
 1. Petra Vašinová
  Petra Vašinová 7028 bodů
 2. Barbora Kopřivová
  Barbora Kopřivová 6900 bodů
 3. Martina Hanousková
  Martina Hanousková 5816 bodů
Kompletní pořadí ženy
Banner 1 Banner 2