fb-pixel

RunTour víkend: Praha

3. říjen 2018

RunTour víkend: Praha

Plánujete se v Praze zdržet celý víkend? Určitě si udělejte kolečko po památkách, vyrazte na Hrad, Vyšehrad nebo třeba Petřín... My jsme si říkali, že vám ten víkend ještě trochu zpestříme a opět jsme pro vás vybrali pár zajímavých podniků, které stojí za návštěvu.

The Chamber- Real Life Gaming

Firma The Chamber je v Čechách největším a nejpopulárnějším provozovatelem v herním průmyslu. Ročně jí navštíví až 35 000 spokojených zákazníků. V současnosti v Praze nabízí 6 pevných únikových her, každou zcela odlišnou a jedinečnou, dále provozuje mobilní únikové hry, VR, outdoorové hry, epickou venkovní hru s živými herci a spoustu dalšího. Vymyslete si zábavu a Chamber ji zvládne pro Vás na nejvyšším levelu!

Poznávacím znakem této firmy je také vysokorozpočtové zpracování her – atmosféra, interiéry, unikátnost „puzzlů“ a technologická vyspělost Vás rychle přenesou do zcela jiné dimenze. Staňte se expertem na paranormální jevy, lovcem pokladů, detektivem, mezinárodním agentem nebo třeba vězněm ve středověku. Použijte svůj důvtip, šikovnost a týmovou práci a přijďte na kloub tajemným místnostem dřív, než uplyne časový limit a již nebude návratu…

Darujte si zážitek, darujte si emoce, darujte si The Chamber!

JumpPark Jarov

Užijte si sportovní sobotu naplno s celou rodinou.

Účastníci závodu RunTour mají  možnost využít 6.10.  zlevněné vstupné za 130Kč na osobu do Jumppark Jarov.

Rezervace předem na www.jumppark.cz nutná. Na recepci  předložte startovní číslo ze závodu, a tím uplatníte slevu.

Na 700 m2 se v JumpParku na Praze 3 nachází více než 60 trampolín na 4 hřištích. Přijďte si vyzkoušet 3D vybíjenou, zaskákat si na basketbalové koše nebo vyzkoušet různé akrobatické kousky při skocích do pěnové jámy (Foam pit).

Využít můžete také halu na Free Jump, kde se nachází více než 30 trampolín na různé skákání. Pro odvážnější skokany se zde nacházejí trampolíny i podél stěn. Také můžete vyzkoušet slacklinu nebo airtrack. Uplnou novinku je jedinečná interaktivní  stěna, která jinde v ČR ještě není. Zahraje si na ní  jeden i více lidí současně-podle zvolené hry.

Skvělá zábava pro děti i dospělé. Tak neváhejte a doražte!

Mercuria Laser Game

Mercuria Laser Game – to je největší komplex laser game v České republice. V Praze najdete arénu na Holešovicích a také nově na Braníku, kde máte na výběr ze dvou unikátních arén a kde může hrát laser game najednou až 40 hráčů! K tomu je možnost využít minibowling, simulátor virtuální reality či arkádové automaty.

Obě arény jsou výborně připravené také pro posezení po hře. V Holešovicích je plně zásobený bar pro 80 osob, v Braníku dokonce pro 150 osob.

A my pro vás máme SLEVU! ;)

Závodníci mají o víkendu 6.-7.10.2018 slevu 20 % na laser game v obou našich pobočkách. Stačí se prokázat startovním číslem RunTour. Doporučujeme rezervaci na www.mercurialaser.cz/rezervace nebo na telefonním čísle, Holešovice - +420605111811, Braník - +420606777500.

Adventure Minigolf v O2 areně

Jedinečné spojení zábavy, dobrodružství, odpočinku a minigolfu. O toto hřiště, které je jedno ze dvou indoor adventure minigolfů v republice, se poctivě stará Martin Ječný a Radovan Struhár. Tito dva mistři svého oboru, kteří za sebou mají spoustu úspěchů, Vás rádi přivítají a poskytnou Vám nové zážitky a zkušenosti. Mají pro Vás připravené moderní hřiště, také výborné občerstvení v podobě domácích limonád, míchaných nápojů nebo kvalitního piva.

To ale není všechno. Určitě Vás zaujme nejoriginálnější způsob přepravy na toaletu. Tak schválně, jeli jste někdy na WC na koloběžce? Vsadíme se že ne. To je ale jen zlomek toho, co Vám tento dobrodružný minigolf přinese.

Kromě koloběžek zde naleznete také množství pozitivní energie, tím máme na mysli jedinečný a milý personál, který Vám vždy vykouzlí úsměv na tváři. Pokud si říkáte, že to zní dobře a chtěli byste to vyzkoušet, neváhejte a přijďte. Určitě nebudete litovat. Navíc všichni běžci můžou využít slevu 50 %, a to s datem splatnosti: do konce roku! Stačí se prokázat startovním číslem.

Adventure minigolf najdete přímo v prstenci O2 areny, naproti metru B - Českomoravská.

Otevírací doba

 • PO-PÁ: 13:00 - 22:00
 • SO-NE: 10:00 - 22:00

Fotogalerie

Komentáře

Osm důvodů proč běhat s RunTour

Ilustrace

Rodinná atmosféra

RunTour je největším a nejoblíbenějším seriálem běžeckých závodů pro rodiny s dětmi a začátečníky. Nechceme být žádnou masovou akcí, naopak. Naším cílem je na závodech zachovat přátelskou a pohodovou atmosféru, aby se naši běžci rádi vraceli. Pro děti máme připravený Rákosníčkův běh dlouhý 500 a 1000 metrů, pro dospělé poté závody na 5 a 10 kilometrů nově i rodinný běh na 3 kilometry

Rodinné registrace

Ilustrace

Pro hobíky i eliťáky

RunTour je seriálem pro začátečníky a hobíky, ale snažíme se pro ně připravit ten nejlepší servis a benefity, aby zažili, jaké to je závodit na špičkové úrovni. Proto s námi běhá i řada elitních běžců jako Eva Vrabcová - Nývltová nebo Vítek Pavlišta. Přijeďte s nimi poměřit síly a získat od nich podpis a cenné rady. A pokud s běháním teprve začínáte, ničeho se nebojte. RunTour tým se o vás skvěle postará a zajistí vám jedinečný běžecký zážitek. Slibujeme, že si běhání zamilujete :-)

Ilustrace

Unikátní místa a tratě

Každé město RunTour má svůj příběh a unikátní trať. Jsme seriál městských závodů, ale máme i dva závody po měkkém povrchu, aby si vaše nohy odpočinuly od silnice. Na každém závodě se snažíme připravit pro vás jedinečnou trať, která vás zavede na nejzajímavější místa daného regionu. Chcete se proběhnout Ostravskými železárnami, kolem Brněnské přehrady, Libereckou ZOO nebo zažít cílovou rovinku Velké Pardubické na dostihovém závodišti? Potom je pro vás RunTour tou správnou volbou!

Ilustrace

Startovní balíček

Naším hlavním cílem je připravit pro RunTouráky něco navíc. V cíli od nás proto každý běžec, od nejmenších až po veterány, dostane krásnou medaili s běžeckými tkaničkami. Také pro vás máme připravený RunTour sportovní batůžek, ve kterém na vás bude čekat voda Rajec, cereální tyčinka a spousta dárků a benefitů od partnerů závodu. A to ještě není všechno! Hned druhý den po závodě vám zdarma zašleme vaše fotografie z trati a diplom. Další benefity potom najdete zde.

Ilustrace

Má smysl běžet

Prostřednictvím seriálu RunTour můžete pomáhat tam, kde je to potřeba. Z každého startovného tradičně putuje 50 Kč na charitu, pomáhá tak každý běžec. Jako bonus vybranou částku na konci každé sezony zdvojnásobuje generální partner seriálu – Česká pojišťovna, prostřednictvím své nadace. Běhejte s RunTour a pomáhejte. Za šest let jsme darovali přes 5 milionů Kč a pomáhat budeme dál. V roce 2018 jsme společně vybrali 1 400 000 Kč na konto Nadace Leontinka. Děkujeme!

Ilustrace

RunTour Masteři

Chcete patřit mezi naše nejvěrnější běžce? Každoročně vyhlašujeme ocenění RunTour Master v úrovních zlatý, stříbrný a bronzový. Stačí s námi absolvovat 7-8 závodů (zlatý), 5-6 závodů (stříbrný) nebo 4 závody (bronzový) a certifikát je váš! Pro ty nejvěrnější zlaté RunTour Mastery potom máme připravenou typickou zlatou RunTour kouli a speciální překvapení! Stanete se RunTour Masterem a zařadíte se do naší běžecké rodiny? Těšíme se na vás na startu!

Ilustrace

RunTour víkend

Protože RunTour je seriál osmi závodů po celé České republice a my chceme, abyste si cestování užili, připravili jsme pro vás RunTour víkend. Na každém závodě pro vás připravujeme brožurku plnou slev na ubytování, vstupů do muzeí, zábavních center, wellness, únikových her, paintball arén a dalších výhod. Nejezděte pouze na závod, ale užijte si celý víkend v krásných městech naší republiky!

Ilustrace

Vodiči

Jste na běžeckém závodě úplně poprvé nebo jste ostřílený běžec, který chce zlepšovat svůj čas? Právě pro vás je tu náš tým profesionálních vodičů! Na 5 kilometrů pro vás běhají na časy 25, 30 a 35 minut, na 10 kilometrů potom 45, 50, 55 a 60 minut. Zeptejte se jich na cokoliv, co vás zajímá. Ať už je to strava, správná technika běhání nebo výběr ideálních běžeckých bot. Díky nim si vylepšíte svůj čas a na trati se rozhodně nebudete nudit!

Generální partner

Logo

Hlavní partneři

LogoLogoLogoLogoLogoLogoLogo

Hlavní mediální partneři

LogoLogoLogo

Oficiální partneři

LogoLogoLogoLogo

Partneři

LogoLogoLogoLogoLogoLogoLogo

Oficiální časomíra

Logo

Dodavatelé

LogoLogoLogoLogo

Spolupracujeme

LogoLogoLogoLogoLogoLogoLogo

Spolupracujeme

LogoLogoLogoLogoLogo
Banner 1 Banner 2

Velká a Malá RunTour – výsledky 2018

Pořadí 10 km muži

 1. Petr Franc Petr Franc 5096 bodů
 2. Tomáš Radonský Tomáš Radonský 5030 bodů
 3. Dušan Parihuzič Dušan Parihuzič 4966 bodů

Pořadí 10 km ženy

 1. Jana Pavlisová Jana Pavlisová 3702 bodů
 2. Kerstin Schmidt Kerstin Schmidt 3268 bodů
 3. Ivana Vávrů Ivana Vávrů 2194 bodů

Pořadí 5 km muži

 1. Vojtěch Podjukl Vojtěch Podjukl 7100 bodů
 2. Jiří Šeratovský Jiří Šeratovský 6986 bodů
 3. Lukáš Čermák Lukáš Čermák 6914 bodů

Pořadí 5 km ženy

 1. Petra Vašinová Petra Vašinová 7028 bodů
 2. Barbora Kopřivová Barbora Kopřivová 6900 bodů
 3. Martina Hanousková Martina Hanousková 5816 bodů
Ilustrace: siluety