fb-pixel
MENU

RunTour víkend: Praha3. říjen 2018

RunTour víkend: Praha

Plánujete se v Praze zdržet celý víkend? Určitě si udělejte kolečko po památkách, vyrazte na Hrad, Vyšehrad nebo třeba Petřín... My jsme si říkali, že vám ten víkend ještě trochu zpestříme a opět jsme pro vás vybrali pár zajímavých podniků, které stojí za návštěvu.

The Chamber- Real Life Gaming

Firma The Chamber je v Čechách největším a nejpopulárnějším provozovatelem v herním průmyslu. Ročně jí navštíví až 35 000 spokojených zákazníků. V současnosti v Praze nabízí 6 pevných únikových her, každou zcela odlišnou a jedinečnou, dále provozuje mobilní únikové hry, VR, outdoorové hry, epickou venkovní hru s živými herci a spoustu dalšího. Vymyslete si zábavu a Chamber ji zvládne pro Vás na nejvyšším levelu!

Poznávacím znakem této firmy je také vysokorozpočtové zpracování her – atmosféra, interiéry, unikátnost „puzzlů“ a technologická vyspělost Vás rychle přenesou do zcela jiné dimenze. Staňte se expertem na paranormální jevy, lovcem pokladů, detektivem, mezinárodním agentem nebo třeba vězněm ve středověku. Použijte svůj důvtip, šikovnost a týmovou práci a přijďte na kloub tajemným místnostem dřív, než uplyne časový limit a již nebude návratu…

Darujte si zážitek, darujte si emoce, darujte si The Chamber!

JumpPark Jarov

Užijte si sportovní sobotu naplno s celou rodinou.

Účastníci závodu RunTour mají  možnost využít 6.10.  zlevněné vstupné za 130Kč na osobu do Jumppark Jarov.

Rezervace předem na www.jumppark.cz nutná. Na recepci  předložte startovní číslo ze závodu, a tím uplatníte slevu.

Na 700 m2 se v JumpParku na Praze 3 nachází více než 60 trampolín na 4 hřištích. Přijďte si vyzkoušet 3D vybíjenou, zaskákat si na basketbalové koše nebo vyzkoušet různé akrobatické kousky při skocích do pěnové jámy (Foam pit).

Využít můžete také halu na Free Jump, kde se nachází více než 30 trampolín na různé skákání. Pro odvážnější skokany se zde nacházejí trampolíny i podél stěn. Také můžete vyzkoušet slacklinu nebo airtrack. Uplnou novinku je jedinečná interaktivní  stěna, která jinde v ČR ještě není. Zahraje si na ní  jeden i více lidí současně-podle zvolené hry.

Skvělá zábava pro děti i dospělé. Tak neváhejte a doražte!

Mercuria Laser Game

Mercuria Laser Game – to je největší komplex laser game v České republice. V Praze najdete arénu na Holešovicích a také nově na Braníku, kde máte na výběr ze dvou unikátních arén a kde může hrát laser game najednou až 40 hráčů! K tomu je možnost využít minibowling, simulátor virtuální reality či arkádové automaty.

Obě arény jsou výborně připravené také pro posezení po hře. V Holešovicích je plně zásobený bar pro 80 osob, v Braníku dokonce pro 150 osob.

A my pro vás máme SLEVU! ;)

Závodníci mají o víkendu 6.-7.10.2018 slevu 20 % na laser game v obou našich pobočkách. Stačí se prokázat startovním číslem RunTour. Doporučujeme rezervaci na www.mercurialaser.cz/rezervace nebo na telefonním čísle, Holešovice - +420605111811, Braník - +420606777500.

Adventure Minigolf v O2 areně

Jedinečné spojení zábavy, dobrodružství, odpočinku a minigolfu. O toto hřiště, které je jedno ze dvou indoor adventure minigolfů v republice, se poctivě stará Martin Ječný a Radovan Struhár. Tito dva mistři svého oboru, kteří za sebou mají spoustu úspěchů, Vás rádi přivítají a poskytnou Vám nové zážitky a zkušenosti. Mají pro Vás připravené moderní hřiště, také výborné občerstvení v podobě domácích limonád, míchaných nápojů nebo kvalitního piva.

To ale není všechno. Určitě Vás zaujme nejoriginálnější způsob přepravy na toaletu. Tak schválně, jeli jste někdy na WC na koloběžce? Vsadíme se že ne. To je ale jen zlomek toho, co Vám tento dobrodružný minigolf přinese.

Kromě koloběžek zde naleznete také množství pozitivní energie, tím máme na mysli jedinečný a milý personál, který Vám vždy vykouzlí úsměv na tváři. Pokud si říkáte, že to zní dobře a chtěli byste to vyzkoušet, neváhejte a přijďte. Určitě nebudete litovat. Navíc všichni běžci můžou využít slevu 50 %, a to s datem splatnosti: do konce roku! Stačí se prokázat startovním číslem.

Adventure minigolf najdete přímo v prstenci O2 areny, naproti metru B - Českomoravská.

Otevírací doba

 • PO-PÁ: 13:00 - 22:00
 • SO-NE: 10:00 - 22:00

Fotogalerie

Komentáře

1 400 000 KČ NA CHARITU Každou registrací přispíváte na dobrou věc

Loni jsem přispěli na konto nadace Leontinka 1 400 000 Kč. Děkujeme
Běh který pomáhá nevidomým k lepšímu životu. RunTour. Má smysl běžet.

Ilustrace

Výsledky 2018

Velká RunTour

 1. Petr Franc
  Petr Franc 5096 bodů
 2. Tomáš Radonský
  Tomáš Radonský 5030 bodů
 3. Dušan Parihuzič
  Dušan Parihuzič 4966 bodů
Kompletní pořadí muži
 1. Jana Pavlisová
  Jana Pavlisová 3702 bodů
 2. Kerstin Schmidt
  Kerstin Schmidt 3268 bodů
 3. Ivana Vávrů
  Ivana Vávrů 2194 bodů
Kompletní pořadí ženy

Malá RunTour

 1. Vojtěch Podjukl
  Vojtěch Podjukl 7100 bodů
 2. Jiří Šeratovský
  Jiří Šeratovský 6986 bodů
 3. Lukáš Čermák
  Lukáš Čermák 6914 bodů
Kompletní pořadí muži
 1. Petra Vašinová
  Petra Vašinová 7028 bodů
 2. Barbora Kopřivová
  Barbora Kopřivová 6900 bodů
 3. Martina Hanousková
  Martina Hanousková 5816 bodů
Kompletní pořadí ženy
Banner 1 Banner 2